
van20.00EUR/ h
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Neem je eigen laptop meeLocatie
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Barneveld, Netherlands








|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands, Yoruba |
Ik ben een gepassioneerde kok die graag anderen wil helpen en machtigen om lekkere en gezonde maaltijden te koken.
Met veel kookervaringen en zelfs deelname aan kookwedstrijden en koken om geld in te zamelen voor vrijwilligersorganisaties. Ik geloof dat ik alles in huis heb om geïnteresseerden te stimuleren, coachen en motiveren en kennis over te dragen. Ik hoop uw verzoek snel te lezen. Dank u
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Adunola snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Dinsdag om 3:00 | ||||||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | ||||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | ||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | |
10 | Zaterdag om 10:00 | ||||||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | |
12 | Zaterdag om 12:00 | ||||||
13 | Zaterdag om 13:00 | ||||||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | |
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | |
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Bij de leraar thuis
van 20€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2020
- 2 herhaalleerlingen
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Dinsdag om 3:00 | ||||||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | ||||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | ||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | |
10 | Zaterdag om 10:00 | ||||||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | |
12 | Zaterdag om 12:00 | ||||||
13 | Zaterdag om 13:00 | ||||||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | |
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | |
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Bij de leraar thuis
van 20€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstandFrans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.
Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).
In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies
Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.
Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.
Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.
Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.
Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.
Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
Andrea
Profesora Bilingüe | Speciale aandacht voor gesprekken in het Engels en SpaansAls professora tweetalig met 5 jaar ervaring, ben ik vooral een expert in het vertrouwen in het Spaans en het Engels. Tijdens deze sessies kunt u de woordenschat uitbreiden, de culturele vaardigheden begrijpen en de grammatica beheersen die van essentieel belang is om vloeiende en natuurlijke gesprekken te voeren.
Als u een licentie heeft voor de uitdrukkingen en een certificering van Cambridge, weet u zeker dat de lecciones zeer effectief en zeer professioneel zijn gestructureerd. Elke sessie is personaliseerd, interactief en beschikbaar met een directe en praktische toepassing, die de studenten kunnen toepassen op de korte termijn. Mijn doel is het creëren van een sfeer van aprendizaje, waarbij de studenten zich veilig voelen om te spreken en zich uit te drukken in hun nieuwe idioom.
Het opnemen van situaties waarin het gebruik van nieuwe woordenschat wordt vermeden, kan uw culturele begrip vergroten. Ik heb duidelijk en direct de structuur van de oraciones en de grammatica gegarandeerd, waardoor een interactief en efficiënt gebruik wordt gegarandeerd.
Is het voorbereiden op een reis die indruk maakt op uw collega's of nieuwe personages? Pas de verschillende klassen aan die noodzakelijk en objetivos zijn.
¡Estoy emocionada de conocer tus historia! Het kan zijn dat u meer van uw smaak wilt genieten.
Aanvullende informatie over de student
✅️ Er is een basiskennis van het Engels en Spaans vereist om deel te nemen.
✅️Bewijs en bereid al het benodigde materiaal voor.
✅️ Alleen motivatie en quiz zijn nodig om notities te maken. 😉
Je kunt in het neerland communiceren (niveau B1), omdat geen enkele kerel een zwangerschap of een verklaring in het neerland nodig heeft! 🇳🇱
Als je al een tijdje bezig bent met het programma of de duur van de lessen, kun je geen kerels tegenkomen!
Catharina
ENGELS VOOR IEDEREEN: leer alle aspecten van deze werkelijk internationale taal! Gecertificeerde leraar.Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Emilia
Spaanse lessen voor volwassenen en kinderen in uw eigen tempo en gemakHallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatieVakgebieden:
- Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde.
- Cito training
- Huiswerkbegeleiding
Doelstellingen:
1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis.
2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid.
3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën.
4. Voorbereiden op toetsen en examens.
Inhoud van de bijles:
1. Behoeftenanalyse:
- Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren.
- Persoonlijk leerplan opstellen.
2. Basiskennis en Verdieping:
- Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten.
- Oefenen met relevante opdrachten.
3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding:
- Hulp bij huiswerk.
- Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen.
4. Studievaardigheden:
- Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen.
- Effectieve leertips en tijdsbeheer.
5. Feedback en Evaluatie:
- Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.
Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgeringHallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Léa
Wiskundelessen voor middelbare scholieren gegeven door student die 8 uur wiskunde per week hadHallo
Ik bied wiskundelessen aan voor middelbare scholieren. Zelf had ik 8 uur wiskunde per week. Ik begeleid de student bij de oefeningen maar ook bij het begrijpen van de theorie. Je kunt bij mij terecht om je voor te bereiden op een examen of voor moeilijkheden gedurende het jaar. Omdat ik al lessen heb gegeven, zal ik me aanpassen aan de behoeften van de student. Vaak is het voor een student gemakkelijker om de stof te begrijpen wanneer deze wordt uitgelegd door iemand die de stof ook heeft moeten bestuderen.
De cursus kan gegeven worden in het Frans, Nederlands en Engels.
Chaimae
Online wiskunde A bijles in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb zelf wiskunde A op VWO niveau afgerond, dus met wiskunde B kan ik niet helpen.
Salomé
Universitair afgestudeerde geeft Engelse les - academische ondersteuningEen 32-jarige universitair afgestudeerde, managementingenieur, met 10 jaar professionele ervaring, biedt haar onderwijsdiensten aan.
Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus
Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student
97% succespercentage bij regelmatige monitoring
Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
Narayan
Mathematics classes for the Grade 7/Grade 10 and Grade 11 entrance exam Athénée de LuxembourgMathematics courses (especially from the perspective of the entrance exam) are taught by engineering graduates with over 14 years of teaching experience in mathematics up to the undergraduate level. In addition, I have over 3 years of experience teaching and tutoring standardized tests such as the GRE and SAT. I can help you learn these standardized courses (GRE, SAT, and even TOEFL) more effectively.
I offer math classes for students of different levels, including undergraduate students, IB students (Math SL and Math HL), A-level students, European S6 and S7 level students, GCSE students, and IGCSE students.
I also provide science courses in physics and chemistry for students up to the European upper secondary level and students at IB and A levels. In addition, I offer biology classes for students up to the European secondary level, GCSE level, and IGCSE level.
I currently teach a diverse group of students including:
- GCSE students
- IGCSE students
- IB students
-European school students
- AS/A level students
- Lycée Vauban students
- Students from the Athénée de Luxembourg
My current students are from the following schools:
National:
1. St Georges International School, Luxembourg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 students)
2. International School of Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (6 Students)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (4 Students)
4. Lycée - International School Michel Lucius, Luxembourg, Cambridge Curriculum (6 Students)
5. European School Kirchberg, Luxembourg, European Curriculum (4 students)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxembourg, Luxembourgish curriculum (1 student)
7. Lënster Lycée International School, Luxembourg, European Curriculum (2 Students)
International:
8. International School of the Hague, Netherlands, IB Curriculum (1 student)
9. International School Of Nice, France, IB Curriculum (2 students)
10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Scotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 students)
11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, UK national Curriculum (1 Student)
12. North Broward Preparatory School, Florida, USA, IB Curriculum (1 Student)
13. King Solomon School, Israel, IB Curriculum (1 student)
14. The European School of Bergen, The Netherlands, European Curriculum (1 student)
I also offer homework help to school students, and students' progress can be assessed through periodic tests according to the requirements of parents or the students themselves.
Note:
Please note that although some of my students take courses in French, German or Swedish, my main language of instruction is English. Since the subject is mathematics, it is generally easy to understand the task, and I explain the answers in English.
Lucie
Cursussen Engels (online)Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE.
Deze les is bedoeld om te trainen
1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit,
2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen.
Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk.
De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.