facebook
Oriol
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van53.00EUR/ h

CLARINET - Improvisatie - Muziektheorie - Muziekbegrip

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
GESPECIALISEERD IN HET ONDERWIJS VAN VOLWASSENEN.
Wil je een van de instrumenten leren die meer stijlmogelijkheden hebben? Wil je weten waarom veel componisten zeggen dat dit een heel krachtig instrument is omdat het in veel situaties past? Wist je dat in de geschiedenis van Klezmer de klarinet de viool verving om projectieredenen, maar ook omdat hij perfect in staat was om de menselijke stem te imiteren, huilend of lachend? Wil je de fascinerende wereld van de klarinet ontdekken?

Een van mijn prioriteiten als muzikant is het geluid. Ik geloof dat je met een mooi en persoonlijk geluid in staat bent om op elk niveau emotie en betekenis over te brengen, ongeacht de moeilijkheidsgraad of het niveau. Ik probeer me dus eerst te focussen op bewustwording van wat mooi is voor de leerling en wat niet. Vervolgens ontwikkelen we door middel van techniek en repertoire (suggesties van de student of suggesties van mij die kunnen helpen om de nieuwsgierigheid van de student te vergroten), de kennis van de student.

De student altijd helpen om -afhankelijk van zijn/haar theoretische niveau- te begrijpen waar we mee bezig zijn, muziek en theorie samenstellen. En tools geven om de grens te verleggen, op alle niveaus. Ik heb kennis en ervaring in Jazz, Klassiek, Klezmer, Choromuziek en Improvisatie.
Je hebt alleen een kostbaar element nodig!

• Muziek theorie
Ik concentreer me op het hebben van een goede basis, en geef zoveel uit als we nodig hebben om alles te begrijpen, want dan wordt het met de tijd gemakkelijker. Ik probeer de student te helpen de stof te vereenvoudigen, want dan hebben we alleen met onszelf een goede basisprocedure om elk probleem op te lossen. Slechts met één les, zult u begrijpen wat ik bedoel.

Ik heb ervaring met het voorbereiden van studenten op examens, zowel voor het semester als voor elk officieel examen; het maakt niet uit of je een gemiddeld theorieniveau hebt en je wilt verbeteren, of dat je sterker wilt worden door de kennis die je hebt te verstevigen (wat altijd de beste optie is), of dat je niets weet van noten en muziekconcepten en je wilt er graag mee vertrouwd raken. Misschien ben je een volwassene die altijd al wilde improviseren, maar niet weet waar te beginnen...?
Het enige wat je nodig hebt is een goede organisatie -die ik kan bieden- om elk doel te bereiken!

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Als het mogelijk is, neem dan je eigen klarinet mee.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Rotterdam, Claes de Vrieselaan Zuid, Nieuwe Binnenweg, Rotterdam, Netherlands
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Spaans, Catalaans, Frans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Gepassioneerd persoon en klarinettist, met ervaring in vele muziekgenres, altijd met een open kijk op muziek en kunst. Ik vind het leuk om kennis te verbinden: dat is het moment waarop ik leer, dus dat deel ik met mijn studenten. Zelfs als je het onderwerp niet kent, begin je bij een punt. Dat is wat we moeten consolideren, en ervoor zorgen dat u sterk bent met het weinige dat we weten. Dan is het in de toekomst makkelijker om complexere dingen te bouwen. Ik zal je nog wat andere dingen aanbevelen die zullen helpen om een frisse kijk op muziek, expressie, bewustzijn, bewustzijn en kunst vorm te geven.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Latin Clarinet aan Codarts Hogeschool voor de Kunsten (Rotterdam, Nederland) - Cum Laude afgestudeerd
Eerste jaar Muziekwetenschap in ESMUC (Barcelona, Spanje)
Klassieke klarinet in Isaac Albénix Conservatorium (Girona, Spanje)
Claudefaula - School of Music and Arts (Girona, Spanje)

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Wat betreft mijn ervaring met lesgeven, ik was een leraar van twee muziekscholen, gaf les in klarinet aan kinderen, volwassenen en ook in improvisatietheorie. Ik was ook verantwoordelijk voor het muziekonderwijs van Creactiva't - COCU Foundation, een pedagogisch project dat met kinderen bepaalde onderwerpen, zoals toekomst of Bauhaus, via verschillende kunstdisciplines werkt.
Goed weet dat ik me richt op optreden, privé lesgeven en ook in Muziek Excelssior Alblasserdam.

Beoordelingen (2)

Ik heb een geweldige ervaring gehad met Oriol. Hij is een zeer geduldige leraar die zich aanpast aan jouw behoeften. Hij is vriendelijk en motiveert je om je best te doen. Ik raad hem volledig aan
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Oriol is erg vriendelijk en enthousiast. Ik heb twaalf lessen bij hem gevolgd en ik zal er zeker meer volgen, omdat hij mij in mijn comfortabele tempo lesgeeft, mij aanmoedigt om de schoonheid van muziek te ontdekken en mij natuurlijk helpt mijn vaardigheden in elke les te verbeteren. Ik geniet erg van onze lessen. Sterk aanbevolen!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Oriol snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  Dinsdag om 5:00
  
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  
  Dinsdag om 6:00
  
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  
  Dinsdag om 7:00
  
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  Dinsdag om 8:00
  
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 53€Bij de leraar thuis
van 53€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds oktober 2019
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  Dinsdag om 5:00
  
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  
  Dinsdag om 6:00
  
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  
  Dinsdag om 7:00
  
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  Dinsdag om 8:00
  
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  Dinsdag om 9:00
  
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 53€Bij de leraar thuis
van 53€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Alex
Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen. Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen. Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar. Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren. Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst). In een lesles wordt de focus gelegd op: • gitaarhouding, techniek en geluid • timing en gevoel voor ritme • tokkelen en grooven • muzikale interpretatie • muziektheorie • improvisatie • repertoire (op het verlanglijstje van de student) Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching. Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt. Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden. Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden. Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien. Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.

Inês
Muziektheorielessen voor alle niveaus/examenvoorbereiding
Muziek leren kan erg leuk en nuttig zijn voor muziekliefhebbers. Als je begrijpt hoe muziek werkt, kun je de muziekwereld betreden en de stap zetten om muzikant te worden! Ik leer je een muziekblad lezen, noten, intervallen, akkoorden, alles over muziektheorie, met voorbeelden en leuke oefeningen. Ik ben een erg geduldig persoon en studeer nu 14 jaar muziek, dus ik heb veel ervaring.

Marta
Wil je muziek leren? Waar muziek en plezier samenkomen!
Hallo daar, Heeft u een getalenteerde en vrolijke muziekleraar nodig? Nou, zoek niet verder! Ik ben je meisje. Allereerst wil ik zeggen dat ik van muziek houd. Ik hou er echt van. En er is niets dat mij meer vreugde schenkt dan die liefde met anderen te delen. Daarom heb ik de laatste tien jaar van mijn leven lesgegeven in muziektheorie, uitvoering en techniek aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Maar het punt is: ik geloof niet dat muziek alleen maar serieus en saai hoeft te zijn. Sterker nog, ik denk dat muziek leren een leuke en plezierige ervaring moet zijn. Daarom streef ik ernaar om tijdens mijn lessen een ontspannen en comfortabele sfeer te creëren, compleet met grappen, woordspelingen en misschien zelfs enkele karaokesessies (als je geluk hebt). Begrijp me niet verkeerd, ik neem mijn werk serieus. Ik ben een professionele cellist. Ik heb een bachelordiploma in muziekeducatie en een masterdiploma in muziekuitvoering, dus je kunt er zeker van zijn dat ik mijn vak ken. Maar ik geloof ook dat muziek leren een vreugdevolle en opwindende reis moet zijn. Dus als je op zoek bent naar een muziekleraar die je leerlingen niet alleen kan leren hoe ze ze aan het lachen kunnen maken, zoek dan niet verder. Ik ben je meisje. Laten we samen mooie muziek maken! ​

Elvis
Muziektheorie, compositie, notenleer, elektronische muziek
Ik ben Elvis Homan, professionele muzikant uit Rotterdam. Afgestudeerd aan Codarts. Professioneel lesgeven en geven van muziektheorie, gehoortraining, akkoorden, melodieën, compositielessen en elektronische muziek, produceren, geluidsontwerp, elektronische compositie in Ableton en elektronische instrumenten. Daarnaast geef ik ook les in het componeren van filmmuziek.

Pablo
Muzieklessen - Piano/Cello/Compositie/Theorie/Improvisatie - Klassiek/Jazz/Hedendaags
Als afgestudeerde van zowel cello als piano aan het conservatorium in Spanje, en een laatstejaarsstudent compositie aan CODARTS Rotterdam, kan ik zeer solide en op maat gemaakte uitleg en begeleiding bieden voor het ontdekken, begrijpen en beoefenen van muzikale concepten - theoretisch, instrumentaal en compositorisch. Ik geloof er sterk in dat iedereen de capaciteit heeft om zichzelf creatief tot het hoogste niveau uit te drukken, of het nu gaat om het spelen van reeds bestaande stukken, improviseren of componeren, en heb de afgelopen 2 jaar beproefde methoden voor het onderwijzen van het lezen, schrijven, integreren en spelen met muzikale informatie in mijn praktijk als docent op een muziekschool in Hoogvliet. Muziekles geven en mijn kennis en aanpak delen is iets waar ik mijn hele leven al naar op zoek ben. Ik geloof dat elke student een eigen manier verdient om verschillende ideeën uit te leggen en te oefenen die passen bij hun eigen ervaring en persoonlijkheid. Ik ben ontzettend dankbaar voor de kans die ik heb gehad om les te krijgen van de meest gerespecteerde muziekpedagogen in Spanje. Ik kijk ernaar uit om mijn kennis met anderen te kunnen delen, ongeacht de omvang van hun verwachtingen op het gebied van muziek. Neem gerust contact met ons op als u vragen heeft!

Massimiliano
Klarinetlessen/ Saxofoonlessen/muziektheorie/ Jazzmuziek/improvisatie / beginnersgitaarlessen
Hallo, ik ben Massimiliano, een professionele muzikant en componist uit Italië en woon sinds zes jaar in Rotterdam. Ik speel klarinet en saxofoon en ben drie jaar geleden afgestudeerd aan Codarts Rotterdam! Ik deel mijn passie voor muziek graag met mijn studenten en momenteel geef ik thuis les en doe ik ook workshops voor kleine kinderen in de stad! Ik geef muziekles op elk niveau: Beginner: bij mij kun je stap voor stap beginnen met klarinet of saxofoon spelen, zelfs als je geen muzikale vooropleiding hebt gehad Gemiddeld: als je al kunt spelen, kunnen we nieuwe muziek leren en vooruitgang boeken in je kennis van het instrument, door jazz, pop of andere muziekgenres te leren. Gevorderd: ik kan je helpen je doelen als professioneel muzikant te bereiken, auditie te doen voor een conservatorium of voor een professionele baan!

Daniel
Leer Basgitaar, Muziektheorie en Compositie in Rotterdam en Den Haag
Hoi! Als je op zoek bent naar een geduldige, ervaren en gepassioneerde basdocent, zoek dan niet verder! Ik ben hier om je te helpen je muzikale doelen te bereiken en het plezier van muziek maken te ontdekken! In mijn lessen richt ik me op houding, techniek, klank, timing en ritmisch gevoel, grooves, muziektheorie, improvisatie en repertoire. Maar mijn belangrijkste taak als docent is om mijn studenten te motiveren en te helpen op hun muzikale reis. De beste les die je kunt krijgen is de les die je daarna niet kunt wachten om naar huis te gaan om te oefenen! Ik zorg ook voor videomateriaal om huiswerk gemakkelijk te maken. Ik ben een bekwame en ervaren basdocent gevestigd in Rotterdam. Met een Bachelor Jazz aan het Conservatorium van Rotterdam en een diploma muziekeducatie aan het Conservatorium van Den Haag, geef ik al 10 jaar muziekles en heb ik ruime podium- en didactische ervaring in veel verschillende stijlen zoals jazz, funk, pop, rock, akoestiek, wereldmuziek en meer. Of je nu een beginner of een gevorderde speler bent, ik kan mijn lessen afstemmen op jouw individuele behoeften en interesses. Mijn combinatie van vaardigheden, ervaring en passie voor lesgeven maken mijn lessen uniek en betrouwbaar, en ik kijk ernaar uit om je te helpen je spel naar een hoger niveau te tillen! Mijn lessen vinden plaats in mijn studio's in Rotterdam of Den Haag. Samen kunnen we het ideale moment voor je vinden, ik ben erg flexibel!

Cosimo
(NL/EN/ITA) Conservatorium Alumnus Teaches Saxophone
Altijd al gedroomd om saxofoon te kunnen spelen? Als je in Rotterdam woont, heb je nu de kans! De lessen zijn gebaseerd op oefeningen die ik zelf zal voorbereiden speciaal voor jouw. Als je niveau wat hoger wordt, zullen we ook wat extra materiaal gaan behandelen (zoals arrangementen, duetten en/of etudes) dat handig is voor het leren van een goede vingerzetting. In korte tijd kun je je lievelingsstukken toeteren op dit prachtig instrument! Ik ben een in Italië opgegroeide Nederlander waar ik in 2010 begon met saxofoonlessen van leraren van het conservatorium in Siena. Sinds drie jaar volg ik in Rotterdam de jazz opleiding Codarts. Ik heb les van nationaal en internationaal bekende musici, zoals Tineke Postma, Benjamin Herman, Simon Rigter, Ben Van De Dungen. Ik heb ook de kans gehad om in de schitterende Barcelona zes maanden te studeren in het conservatorium ESMUC, met Gorka Benitez en allerlei andere fantastiche muzikanten (Ignasi Terraza, Mario Rossy, David Xirgu, Eladio Reinon). Sinds enige tijd ben ik ook als docent actief.

Lydia
Pianolessen in klassieke en hedendaagse stijlen voor beginners en gevorderden (vanaf 6 jaar)
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.

David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessen
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten. Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student. De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb. Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.

Laura
Cellolessen voor iedereen! Leer cello spelen of verbeter je muzikale vaardigheden!
Hallo, ik ben Laura, ik ben celliste en ik deel mijn muzikale kennis graag met andere mensen. Ik heb ervaring met leerlingen van alle leeftijden en ik geloof dat er geen juiste leeftijd is om te beginnen met het leren bespelen van een instrument. Ik pas mijn lessen aan de doelstellingen en smaak van elke leerling aan. We kunnen klassieke muziek leren, maar ook andere stijlen zoals pop. Ik bied ook lessen aan gericht op muziektheorie als dat is wat je zoekt! Als je cello wilt leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, aarzel dan niet om mij te schrijven!

Walid
Piano-/theorielessen (BXL, Brabant FR/NL en online)
LESSEN BIJ DE STUDENTENHUIS, BIJ DE LERAREN OF ONLINE Ik ben gediplomeerd pianist en musicoloog en geef al meer dan 20 jaar les in piano en muziektheorie in alle stijlen (klassiek, jazz, filmmuziek, populaire muziek, etc.) aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Afhankelijk van de wensen komen alle aspecten van de muziek en het pianorepertoire aan bod: partituren lezen, analyseren, op gehoor spelen, improvisatie, ontwikkeling van muzikaliteit, meer technisch werk, samenspel, cultuur en geschiedenis van de pianomuziek, voorbereiding daarop spelen in publiek, weinig bekend repertoire... Ik geef ook muziektheorieles op een leuke en interactieve manier, om reflexen en snel begrip te bevorderen. Wat uw doelstellingen ook zijn (initiatie, voorbereiding op een examen, verbetering van zwakke punten), ik zal u datgene bieden wat het meeste openbare onderwijs u niet kan bieden, zodat u enorme vooruitgang kunt boeken. Het lesgeven is dynamisch, modern en aangepast aan elke student. Het combineert muziektheorie, oorwerk en instrument en is gericht op studenten van alle niveaus, van beginners (of valse beginners) tot meer gevorderde muzikanten. Het niveau en de behoeften worden vanaf de eerste les bepaald. Om vooruitgang, motivatie en vooral plezier te garanderen, maak ik regelmatig de balans op van de prestaties en verwachtingen van mijn studenten. De cursussen en het bijbehorende materiaal worden jaarlijks bijgewerkt op basis van de meest gerenommeerde, gedocumenteerde en moderne methoden (C.-L. Hanon, C. Czerny, J. Brahms, F. Chopin, A. Cortot, M. Jaëll, M. Long, E. Dohnányi, B. Bartók, C. Orff, P. Roskell, J. Siskind, M. Levine, J. Siron, L. Cugny, N. Loriers, Berklee College...). Ze zijn schaalbaar, gepersonaliseerd en passen zich aan de voortgang en behoeften van de student aan. Wat de gekozen oriëntatie ook is, de basisprincipes van het leren van het instrument blijven gemeenschappelijk (handpositie, pianotechniek, basisprincipes van theorie, oorwerk en muzikale gevoeligheid). Ten tweede evolueren de lessen afhankelijk van de voortgang en smaak van de student. Gebruiksvriendelijkheid gegarandeerd! Als het leren van piano een investering vergt (fysiek, mentaal, temporeel, enz.), zal ik altijd mijn best doen zodat je in de beste omstandigheden leert! Het is mogelijk om cursussen aan huis te volgen (Schaarbeek, vlakbij het premetrostation Diamant), bij de student thuis (Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe, Schaarbeek, Sint-Joost, Evere en andere aangrenzende gemeenten, soms in Waals-Brabant) maar ook op afstand (meerdere webcams laten je toe het parcours in optimale omstandigheden te volgen). De frequentie van de lessen is de keuze van de student: elke week (voor snelle vooruitgang), elke twee weken of op verschillende vooraf afgesproken data, afhankelijk van ieders beschikbaarheid. De bepalende factor blijft echter persoonlijk werk thuis, op basis van de instructies die tijdens de cursus worden gegeven. De lessen kunnen in het Frans, Engels en Spaans worden gegeven.

Nikola
Pianolessen met muziektheorie | Leuk en persoonlijk
Bent u op zoek naar iemand die u piano leert spelen of uw pianovaardigheden kan verbeteren? Het maakt niet uit wat je leeftijd of muziekervaring is. Zelfs als je een erg drukke agenda hebt, zal ik je helpen je muzikale doelen te bereiken met creativiteit, passie en professionaliteit. De voordelen en kennis die je van mij krijgt zijn: ⭐ Exclusieve toegang tot mijn pianogemeenschap. ⭐ Technieken om je virtuositeit te verbeteren. ⭐ Lesopnames, werkbladen, video's, afspeellijsten en boeken. ⭐ Een divers repertoire voor alle leeftijden (op basis van klassieke muziek, maar we kunnen het aanpassen aan jouw smaak). ⭐ Muziektheorie gerelateerd aan het repertoire. ⭐ Leesstrategieën om sneller nieuwe stukken te leren. ⭐ Doelen stellen. ⭐ Studieschema's: efficiënt en productief oefenen. ⭐ Prestaties: hoe je jezelf uitdrukt door middel van muziek. ⭐ Werkschema's, studiegidsen, to-do-lijstjes: leid je praktijk. De genres waarin ik een expert ben zijn: 👉 Barokmuziek 👉 Klassieke muziek 👉 Zuid-Amerikaanse muziek (Tango, Milonga...) 👉 Popmuziek (vooral muziek uit films) 👉 Musette (Franse muziek) 👉 Klezmer (Jiddische muziek) 👉 Jazzmuziek 👉 Ierse volksmuziek 👉 Hedendaagse klassieke muziek 👉 Traditionele Balkanmuziek Wie ben ik? Ik ben al meer dan twee decennia gepassioneerd door de piano, en begon mijn reis toen ik nog maar vijf jaar oud was. Mijn toewijding aan dit ongelooflijke instrument heeft me naar geweldige plekken gebracht, en in 2020 studeerde ik af aan het prestigieuze ArtEZ Conservatorium in Zwolle, Nederland, met een diploma in pianoles. Deze opleiding heeft me in staat gesteld om technische beheersing te combineren met een diepe liefde voor het inspireren en begeleiden van studenten. Ik voel me vereerd dat ik twee keer kampioen ben van de Dutch National Piano Competition, een erkenning van de vaardigheid en artisticiteit die ik in de loop der jaren heb ontwikkeld. Ik heb het voorrecht gehad om op te treden bij talloze concerten, evenementen en wedstrijden, ervaringen die mijn perspectief als muzikant en als docent hebben verrijkt. Ongeacht je leeftijd, ervaring of hoe vol je agenda ook is, ik ben er om je te helpen je muzikale doelen te bereiken. Met creativiteit, passie en professionaliteit begeleid ik je stap voor stap om de vreugde van muziek in je leven te brengen. Laten we het waarmaken! 100% garantie! Mijn eerste prioriteit is jouw geluk. Dit betekent dat ik 100% achter mijn kwaliteit van lesgeven sta. Als je je les hebt betaald, maar je bent niet tevreden nadat we de les hebben afgerond, dan zal ik je het volledige bedrag terugbetalen! Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!

Gwinny
Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderden
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten! Vooral focus op: - Zang - Gitaar (akkoordenleer)

Natalia
Pianoles met Natalia/ Webcam Pianoles / Live Online Pianolessen
Pianoles met Natalia biedt je het gevarieerde en indrukwekkende programma aan. Bent u klaar om de uitdaging aan te gaan om piano te leren spelen! Hou je van piano? Wil je de techniek van je piano spel verbeteren? Aarzel dan niet om contact op te nemen met mij. De lessen gaan door bij mij thuis in Erpe-Mere (Burst). Ik, als professioneel klassiek geschoolde pianiste leer je: noten leren lezen/spelen, toonladders, arpeggio, akkoorden, improvisatie oefeningen en veel meer. Ben je op zoek naar online pianoles in deze corona crisis? Blijkt piano toch meer jouw ding te zijn? Opzeggen gaat altijd makkelijk; je zit nergens aan vast. Dat is onderdeel van de filosofie van Pianoles met Natalia. Online pianoles houdt (meestal) in dat je pianoles volgt door middel van videolessen via Skype, Viber of Messenger.. Ik heb mijn lessen van tevoren voorbereid en heb deze op een heldere en gestructureerde manier voor je klaargezet, zodat je stapsgewijs de piano leert te beheersen. Online pianoles Bij Online piano focus ik mij overigens specifiek op de techniek, noten leer, spel oefeningen en veel meer. Daarvoor heb ik een lesmethode ontwikkelt op basis van jarenlange ervaring met fortepiano lessen geven. Ik ben dus piano docent van online pianolessen die meerdere lessen aanbiedt. Het is de combinatie van het gevarieerde programma van theorie en praktijk samen, waarom Pianoles met Natalia zegt dat “Iedereen kan leren pianospelen”. Bij Online Pianolessen maak ik piano spelen toegankelijk, makkelijk en leuk. Doorzetten Dwing jezelf iedere dag in deze Corona crisis om achter de piano te zitten. Ik doe er alles aan om de lessen zo leuk en makkelijk mogelijk te maken. Zo kun je makkelijk de oefeningen en melodiestukken herhalen met behulp van mijn online pianolessen. Ook leer je in iedere les een nieuwe oefentune spelen die je naar hartenlust mee kunt spelen. Je komt erachter dat de motivatie en discipline om goed piano te leren spelen veel belangrijker is dan je capaciteit en ervaring. Om echt goed te worden zul je jezelf door moeilijke oefeningen heen moeten helpen. Gelukkig sta je er bij de Online Pianolessen niet alleen ovor, maar geef ik je Live advies, tips en intensieve inzet bij je inleveropdrachten.O