van48.00EUR/ h
Cellolessen op maat, zonder enige voorkennis
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Heb je er ooit aan gedacht om cello te spelen? Wacht dan niet langer!Mijn naam is Laura en lesgeven is mijn passie. Na het afronden van mijn master in cellomuziekuitvoering in Nederland, wil ik je graag uitnodigen om deze geweldige kunst met mij te ontdekken.
Ik heb meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven. Noch uw leeftijd of uw niveau zal een probleem zijn. Iedereen is welkom!
Wat ik het leukste vind aan lesgeven, is de mogelijkheid om creatief te zijn wanneer ik mijn kennis deel. Ieder mens heeft niet alleen een ander lichaam, maar ook andere vaardigheden en behoeften. Omdat die aspecten verschillen, moet de manier van lesgeven zich met hen ontwikkelen.
Neem bij twijfel gerust contact met mij op!
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Je moet je eigen instrument hebbenLocatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Sneek, Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : Kerkweg, Utrecht, Nederland
|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Vaardigheden:
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands, Spaans, Galicisch |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Een nieuw instrument leren is nooit gemakkelijk. Er komt veel motivatie, geduld en oefening bij kijken, zowel van de kant van de leerling als van de leraar. Ik werk graag met elke student, maar vooral met kinderen. Misschien omdat ik uit een gezin kom met veel kinderen, dus ik ken ze redelijk goed.Ik was nooit erg snel met het leren van cello en ik heb altijd op veel manieren moeten nadenken en proberen voordat ik mijn doelen bereikte. Dus ik denk dat wat voorheen een nadeel was, nu helpt het me om in de schoenen van mijn studenten te staan en hen ook beter te helpen.
Wat ik het leukste vind aan lesgeven, is om te zien hoe een leerling vooruitgang boekt en we samen onze doelen bereiken. Een succes van één student is mijn beste beloning.
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
-Master Muziekuitvoering door de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht-Bachelor muziek in Conservatorio Profesional de Música de Vigo
-Ik combineerde mijn studie met lesgeven en ook orkestprojecten met verschillende orkesten
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik geef sinds 2009 les op verschillende privéscholen en ook op mijn eigen. Ik heb alle leeftijdsstudenten, vanaf 4 jaar oud.Heb je er ooit aan gedacht om cello te spelen? Wilt u dat uw kind zich via dit instrument leert uitdrukken? Heb je het altijd al willen spelen en nu voel je dat het de tijd is?
Hallo!
Mijn naam is Laura. Na het afronden van mijn master cellomuziek uitvoering in Utrecht (HKU), richt ik mijn activiteit op het lesgeven. Dit is mijn passie en ik wil je graag uitnodigen om deze geweldige kunst met mij te ontdekken.
Noch uw leeftijd, noch uw niveau zal een probleem zijn, iedereen is welkom!. Ik geef al meer dan 10 jaar les. Je lessen worden volledig op maat voor je gemaakt, volgens je wensen en je doelen.
Een van mijn favoriete dingen aan lesgeven is de mogelijkheid om creatief te zijn wanneer ik mijn kennis deel. Ieder mens heeft niet alleen een uniek lichaam, maar ook diverse vaardigheden en behoeften, en dus de manier van leren.
Neem bij twijfel gerust contact met mij op!
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Laura snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 48€Bij de leraar thuis
van 48€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2021
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 48€Bij de leraar thuis
van 48€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Mar
Pianolessen in Utrecht of Rotterdam (en omgeving)Op zoek naar een pianoleraar? In Utrecht vind je de vriendelijke Spaanse professionele pianiste Mar. Ze woont in Utrecht en studeert aan het Rotterdamse Codarts Conservatorium, en heeft al een masterdiploma van het Utrechts Conservatorium (met ook pedagogische opleiding)
Ze geeft les in het Engels, Spaans, Italiaans, Duits en binnenkort ook in het Nederlands. De lessen kunnen bij u thuis plaatsvinden of bij mij thuis (in het centrum van Utrecht) aangezien ik een prachtige vleugelpiano tot mijn beschikking heb. Voor jong, oud en volwassenen, alle niveaus, geen eerdere ervaring vereist.
Hallo allemaal!
Mijn naam is Mar en ik ben een 26-jarige professionele pianist (met pedagogische opleiding). Ik heb de masteropleiding Klassiek Pianospel als solist afgerond aan het Conservatorium van Utrecht en volg nu een tweede masteropleiding Pianospel aan de Codarts in Rotterdam.
Ik werk al 12 jaar als piano- en muziekleraar (ik begon heel erg jong, toen ik 14 jaar oud was, omdat ik altijd al graag lesgaf): ik heb ervaring met privélessen en officiële staatsmuziekscholen, met kinderen vanaf 2 jaar en volwassenen van alle niveaus, zowel individueel als in groepen. Ik heb piano, muziek en beweging voor kinderen, muziektheorie, solfège en koor gegeven.
Ik heb mijn bacheloropleiding met de hoogste cijfers afgerond, heb ervaring als concertartiest en heb veel internationale prijzen gewonnen in wedstrijden en ook beurzen.
Ik hoop dat we samen van muziek maken kunnen leren, dus neem gerust contact met mij op!
Flexibele lestijden en onderwijs aangepast aan de voorkeuren van de student
Denys
Trompetlessen online. Helpt u graag. Huiswerk en duidelijke instructies na elke les.Ik ben een professionele trompettist en ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb 21 jaar ervaring in het spelen van trompet en 12 jaar ervaring in het lesgeven.
Allereerst wil ik tijdens onze lessen je helpen om je doelen en ambities in de muziek te bereiken. Daarop zal ik mijn best doen om het meest effectieve programma voor je te maken. Ook zullen de meeste van mijn lessen aspecten van de basistrompetstechnieken, ontwikkeling van de jazz-improvisatievaardigheden of klassieke solostukken en basistheorie.
Mocht u nog vragen hebben, stel ze dan gerust.
Paula
Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.
Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb dertien jaar leservaring in Nederland en België (privé en op muziekscholen: Hart Muziekschool in Haarlem en Vioolstudio 020! in Amsterdam).
In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
Miriam
CELLO & MUZIEKLESSEN VOOR ALLE LEEFTIJDEN EN NIVEAUS MET EEN PROFESSIONELE CELLIST MET 10 JAAR LESERVARING (IN PERSOON EN ONLINE) Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen?
Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden?
Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren?
Heb je versterkende lessen nodig?
Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium?
Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities?
...
Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was!
Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice.
Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren.
Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)
Deborah
Zangles, gezond genieten! Als je bezig bent met zingen kan je even al het andere loslaten en dat geeft een heerlijk gevoel van ontspanning wJe lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.
Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.
WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
Akane
Pianolessen met twee vleugels. Voorbereidingen voor ABRSM en competitie.Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels. Er zal voldoende afstand zijn tussen de leerling en de leraar.
Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.
Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.
Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.
Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.
Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.
Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
Goor
Celloles, notenleer en/of muziektheorie voor alle leeftijdenVind jij cello een mooi instrument en zou je graag kennis willen maken met dit instrument? Of heb je al enkele jaren celloles achter de rug en zou je graag nieuwe dingen leren, je basistechniek verbeteren of nieuwe muziek leren kennen? Of wil je graag noten leren lezen, meer leren over verschillende toonaarden en de geschiedenis van muziek? Daar kan ik je zeker bij helpen! Muziek is me met de paplepel ingegeven en, met mijn masterdiploma op zak, heb ik de nodige kennis en ervaring om jou op je eigen tempo te begeleiden in jouw muzikale reis.
Ik ben gespecialiseerd in cello, maar ik kan je ook helpen met notenleer en muziektheorie. Wil jij je graag toespitsen op één van bovenstaande vakken, aarzel dan niet, en neem snel contact met me op. Ik begeleid je graag op jouw eigen tempo!
Geertje
Muzieklessen, privélessen, makkelijk en leukMusicwonderland is makkelijk en leuk en met veel enthousiasme :)
Vioolwonderland, makkelijk en leuk. Na een geweldige internationale carrière leer ik iedereen graag viool! Het is gemakkelijk en gebaseerd op de juiste bewegingen die direct het juiste geluid geven :)
Elvis
Viool- en pianolessen voor alle leeftijden en niveausMuziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
Maarten
Piano (klassiek en jazz) of cello-lessen voor kinderen en volwassenen van beginner tot gevorderd niveauMaarten geeft je de pianolessen. Hij kan klassiek lesgeven, en jazzpiano. Hij studeerde af aan het conservatorium van Amsterdam met prof. Jan Wijn en studeerde af met de hoogste score bij pianostudenten (Bachelor of Music, piano). Hij speelde verschillende solo- en kamermuziekconcerten in concertzaal, kerk, museum, bibliotheek, ziekenhuis en bejaardenhuizen. Hij wordt regelmatig uitgenodigd door het kamermuziekfestival van België om te spelen met beroemde musici zoals gitarist philip Catherine. Onlangs studeerde hij af aan het Conservatorium van Brussel, studeerde bij prof. Boyan Vodenitcharov. Omdat hij veel kennis heeft van harmonisatie en contrapunten, heeft hij vele werken gecomponeerd en gearrangeerd en veel van zijn eigen stukken in concerten gespeeld.
Asako zal de cellolessen geven. Ze heeft een masterdiploma, cello en kamermuziek, en heeft ook een academisch universitair diploma voor musicologie. Ze studeerde in Japan, Hongarije (Franz Liszt Academie), Noorwegen (Noorse Muziekacademie) en Nederland (Conservatorium van Amsterdam, Utrechts Conservatorium). Ze kan lesgeven in het Japans, Engels en op basisniveau in Hongaars en Frans. Asako kan celloles geven voor alle niveaus en leeftijden. Vooral Ze is enthousiast over lesgeven.
Katia
Vioollessen, muziektheorie en muziekgeschiedenis / Viool voor alle niveausRussisch-Koreaanse violist geboren in Moskou, afgestudeerd aan het Tsjaikovski-conservatorium van Moskou, Konservatorium Wien en Conservatoire royal de Bruxelles (met onderscheiding), geeft lessen viool en notenleer in het Engels, Frans of Duits in het centrum van Brussel (Jourdanplein, Etterbeek) .
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------------
Zal ik graag viool spelen? Dan ben je aan het juiste adres!
Professionele muzikant met veel ervaring als leraar met een diploma van het Conservatorium van Moskau "PI Tsjaikovski", Musik und Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.
Locatie: Jourdanplein, Etterbeek Brussel
Moskoviet violist, afgestudeerd aan het Tschaikovsky Conservatorium in Moskou, het Weense Conservatorium en het Koninklijk Conservatorium van Brussel (met onderscheiding), geeft vioollessen voor kinderen, volwassenen en adolescenten. Muzieklessen voor kinderen van 1-4 jaar in de vorm van een klein concert. Cursussen in het Engels, Frans, Duits of Russisch. Lessen in Etterbeek (Place Jourdan) of online via webcam.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------------
Gina
Piano lessons for children in professional piano studio. Specialised in beginners/intermediates 6-12 years old. Based in Rijswijk.Are you looking for piano lessons for your child(ren) but don't know which teacher to trust?
The first music classes for a young student are always the most important, often determining whether the child will love the instrument or not, so they require special attention. Pretty scary, I imagine!
So, hello there! My name is Gina, and I am a specialized piano teacher in music education for children, with more than 7 years of experience teaching young pupils.
I have worked with dozens of piano beginners, ensuring they have the best start in their musical journey. By following various teaching methods that have been proven to positively impact children's overall music education, I make sure that my pupils remain interested and learn a lot from the very beginning!
You can book a first lesson where you—the parents—can also be present during the class. Who knows? Maybe you'll learn something new too!
See you soon!
Gina
Mélina
Privélessen in viool- en muziektraining.Violist van het Koninklijk Conservatorium van Brussel en het IMEP van Namen, ik geef vioollessen op alle niveaus, alle leeftijden, vanaf 5 jaar voor kinderen.
Met enkele jaren ervaring in het vioollesgeven zijn mijn lessen voor iedereen geschikt, wat je wensen ook zijn. Ik pas mijn werkwijze aan aan de wensen en leeftijd van de leerling, en het starten met een instrument als volwassene mag geen belemmering zijn.
Ik ben afgestudeerd in de musicologie aan de La Sorbonne en aan de ULB en bied ook ondersteunende cursussen aan in muzikale vorming, muziekgeschiedenis en analyse.
Een instrumentles duurt doorgaans een uur. Indien nodig kan ik de tijd tussen Viool en Muziekopleiding/Geschiedenis inkorten.
Gulnara
Pianoles met gediplomeerde docent - kinderen tot volwassenenOver mezelf
Vanaf mijn zesde heb ik piano onderwijs gevolgd. Ik heb klassiek piano gestudeerd aan het Conservatorium van St. Petersburg en vervolgens klassieke zang aan het Conservatorium van Amsterdam.
Tegelijk met mijn zangcarrière begeleid ik diverse koren en zangers. Ik heb jarenlange ervaring met het geven van pianoles aan zowel kinderen als aan volwassenen, voor beginners en gevorderden.
Hoe geef ik pianoles
Tijdens de les krijgen mijn leerlingen de basis van pianotechniek, muziektheorie en een kennismaking met verschillende muziekstijlen. Ik geef veel aandacht aan houding, muzikaliteit en interpretatie. Door het leren van een goede techniek krijg je vanzelf inspiratie en plezier om de mooiste pianostukken te spelen. Je leert een eigen muzieksmaak te ontwikkelen. Tijdens de les spelen we o.a. gezellig samen duo’s voor ons plezier maar ook om te leren met iemand te musiceren.
Les voor kinderen
Beginnende kinderen vanaf 6 jaar laat ik kennis maken met de piano door na te spelen en tegelijkertijd te zingen. Vervolgens stappen we snel over op pianoboeken zoals de Thompson methode. Je leert noten lezen, ritmes, de juiste pianoaanslag en houding zodat je snel je favoriete muziekstuk kunt spelen.
Wil je toelating doen voor het conservatorium of wil je in een band spelen? Ik kan je helpen bij het voorbereiden voor audities.
Les voor volwassenen
Gevorderde kinderen en volwassenen volgen een individueel programma afhankelijk van persoonlijke wensen en niveau. Plezier en geluk van muziek maken staan centraal.
Huisconcerten
Tijdens de feestelijke huisconcerten krijg jij de gelegenheid om voor anderen te spelen en verschillende muziek van andere leerlingen te horen.
Info
Lessen vinden plaats bij mij thuis in Leiden. In overleg kunnen lessen ook bij jou thuis gegeven worden. Ik geef les in het Nederlands of Engels.
Jakub
Pianolessen in verschillende talenIn het Engels, in het Frans, in het Nederlands, auf Deutsch, по русски, po polsku, česky.
Afgestudeerd aan het Praags Conservatorium (Tsjechië), aan de Masaryk Universiteit en nu student aan het Koninklijk Muziekconservatorium in Brussel, biedt pianolessen in het Frans, Engels, Russisch, Duits, Tsjechisch, Nederlands en Pools.
Ik heb veel ervaring (sinds 2014) met lesgeven aan kinderen vanaf 4 jaar en volwassenen - privélessen, lessen op internationale muziekscholen, voorbereiding op internationale examens (piano en muziektheorie), voorbereiding op concerten, alle niveaus.
Ik heb aan verschillende pianoconcoursen deelgenomen.
De lessen kunnen een vast schema hebben of we kunnen de tijd per week instellen. De duur van een cursus en de frequentie is geheel aan jou.