

van35.00EUR/ h
Spaanse lessen voor iedereen verschillende niveaus en leeftijden!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoi, hallo en hola!Ben je geïnteresseerd om op een nuttige en plezierige manier Spaans te leren? Ik heb verschillende talen (Nederlands, Engels en Frans) geleerd door middel van cursussen en privélessen. Ik weet dus hoe moeilijk en soms vermoeiend het kan zijn om een nieuwe taal te leren. Voor mij is het essentieel dat je je taalvaardigheid verbetert door mijn lessen en geniet van het proces. Ik help je graag in je leerproces!
Ik pas mijn lessen aan aan de behoefte van de leerling. Over het algemeen probeer ik elke taalvaardigheid (lezen, luisteren, spreken en schrijven) te ontwikkelen met verschillende digitale materialen. Ik bereid elke les zorgvuldig voor om zowel jouw als mijn tijd volledig te benutten en leer je elke les iets nieuws.
Bedankt voor het lezen van mijn beschrijving en ik hoop je snel te zien!
Locatie
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amstelveen, Nederland








|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Spaans |
Over
I am from Bogota, Colombia, I grew up in Alcala de Henares Spain, and I move to the Netherlands 5 years ago.I am a friendly, sociable, and polite person. Knowing people from different cultures and helping them learn my mother tongue is a rewarding way of expanding my knowledge.
Beoordelingen (1)
Daniela is zeer goed voorbereid en past de lessen aan de individuele wensen aan
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Daniela snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | Zaterdag om 7:00 | ||||||
8 | Zaterdag om 8:00 | ||||||
9 | Zaterdag om 9:00 | ||||||
10 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | |||||
11 | Vrijdag om 11:00 | ||||||
12 | Vrijdag om 12:00 | ||||||
13 | Woensdag om 13:00 | ||||||
14 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | |||||
15 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | |||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Les via webcam
van 35€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds maart 2023
- 1 herhaalleerling
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | Zaterdag om 7:00 | ||||||
8 | Zaterdag om 8:00 | ||||||
9 | Zaterdag om 9:00 | ||||||
10 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | |||||
11 | Vrijdag om 11:00 | ||||||
12 | Vrijdag om 12:00 | ||||||
13 | Woensdag om 13:00 | ||||||
14 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | |||||
15 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | |||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Les via webcam
van 35€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Lotte
Bijles Engels - Grammatica, spreken, lezen en luisterenIk zal me even voorstellen. Mijn naam is Lotte, ik ben 23 jaar en ik studeer Geneeskunde aan de VU in Amsterdam. Op de middelbare school heb ik tweetalig onderwijs gevolgd, en voor mijn opleiding heb ik een halfjaar in Australië gewoond. Daarbij heb ik ook nog een minor Academic English gevolgd aan de VU. Ook ben ik inmiddels 2 jaar samen met mijn vriend, die afkomstig is uit Londen. Genoeg geoefend met de Engelse taal dus!
Gedurende deze cursus ga ik je helpen om beter engels te leren spreken, schrijven, lezen en luisteren. Dit doen we voornamelijk d.m.v opdrachten die online op de laptop te maken zijn. Ik zal mijn les aanpassen op de wensen van het kind/ de jongere en zijn/haar ouders, of de volwassene die ik ga begeleiden. Het is dan ook fijn voor mij om hier vooraf een goed beeld van te hebben zodat ik de lessen goed op mijn leerlingen af kan stemmen en er zoveel mogelijk op het juiste niveau geleerd kan worden.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Anja
Extra hulp voor alle Basisschoolvakken en Nederlandse les (NT2)Vertel mij welk vak of onderwerp op school jij lastig vindt en ik help je.
Ik ben leerkracht in het basisonderwijs en kan helpen bij : Begrijpend lezen, Taal, Rekenen, Wereld Oriëntatie, Spelling, Lezen, Woordenschat, Engels.
Op basis van jouw wensen maak ik mijn lessen, zodat jij stap voor stap zelfvertrouwen krijgt in wat je (nog) lastig vindt. Met spelletjes, puzzels, uitleg, gesprekken en oefenen wordt jij elke dag een beetje beter.
Wil je je Nederlands verbeteren omdat je thuis een andere taal spreekt, daar kunnen we ook aan werken. Ik woon zelf in Frankrijk en weet hoe moeilijk en leuk het is om een andere taal te leren spreken
..........................................
Tell me the things you find hard to learn at school and I'll help you.
I am a primary school teacher and can help with: Reading comprehension, Dutch, Math, World Orientation, Spelling, Vocabulary, English.
Based on what you need, I create my lessons, so that you get confidence in what you find (still) difficult. With games, puzzles, explanations, conversations and practice, you get a little better every day.
If you want to improve your Dutch because you don't speak this at home, we can also work on that. I myself live in France and know speaking another language can be difficult and yet is fun!
Rina
Wilt u snel Russisch leren in Utrecht! Dat kan wel!Tijd om Russisch te leren in Utrecht! Als gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde verzorg ik reeds 20 jaar - met succes - cursussen in Russische Taal en informeer mensen over de Russisch
De taalcursussen worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Russische cultuur
Emilia
Spaanse lessen voor volwassenen en kinderen in uw eigen tempo en gemakHallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
Paul
Leer Vlaams/Nederlands met gemak en met een ervaren leraarMijn naam is Paul en ik ben docent Nederlands en Engels. Oorspronkelijk kom ik uit Antwerpen - België, waar ik ook heb gestudeerd, maar ik woon al een aantal jaar in Spanje. Ik ben inmiddels ruim 10 jaar docent en specialiseer me in Nederlands (en Engels) als tweede taal. Ik heb gewerkt voor verschillende Nederlandse (taal)organisaties, zoals de Nederlandse school in Barcelona en de Stichting Nederlandse Taal en Cultuur aan de Costa Blanca.
Ik heb ervaring met bijna alle niveaus en leeftijden, hoewel de meeste studenten hoogopgeleide mensen zijn die in België of Nederland willen werken en de taal in korte tijd willen leren. Ook heb ik ervaring met het voorbereiden op officiële examens en inburgeringsprogramma's.
De laatste jaren heb ik mij gespecialiseerd in het geven van online lessen. Dit is vooral handig voor studenten die weinig tijd hebben, maar toch efficiënt de taal willen leren.
Ik bied altijd een lespakket op maat aan – niet iedereen heeft dezelfde behoeften en doelen. Of je nu al wat Nederlands kent of helemaal vanaf nul moet beginnen, ik zorg ervoor dat je vanaf de eerste les Nederlands leert en gebruikt!
Doranzyò
Dutch Language and Culture for Integration — Prepare for your Future!The lessons will prepare you for the integration exam and integration into Dutch society. Learn essential language skills, cultural knowledge and practical tips for immigration and naturalisation. You will feel at home in our beautiful country, and your experience will be marvellous!
Hala
Citotraining en bijles voor basisschool leerlingen. Eventueel ook voor middelbare scholieren!Citotraining basisschool.
Gegeven door een leerling met 2 jaar ervaring in het geven van bijles aan basisschool leerlingen.
De lessen worden op een leuke manier gegeven, alles wordt duidelijk uitgelegd.
Er wordt rondom cito’s veel geoefend met citoboekjes.
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENLeer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!
Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.
In de lessen behandelen we:
Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.
Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
Sanghee
Koreaanse cursus/Online Koreaans/Makkelijke Koreaans/Laten we plezier hebben met Koreaans leren!/TOPIKHallo allemaal,
Ik heet Sanghee en mijn moedertaal is Koreaans.
Ik heb een certificaat voor Koreaans lerares onderwijs programma en bijna 4 jaar voor Koreaans onderwijs. Ik heb heel veel leerlingen van andere landen les gegeven.
Voor wat betreft lesgeven, zou ik graag jouw Koreans niveau vragen.
Als je niet Koreaans kan, kunnen we het Koreaanse alfabet "Hangul" leren.
Daarna is je klas gericht op jouw niveau en tempo.
Ik gebruik Koreaanse schoolboeken voor de klas dus je kunt het stap voor stap leren.
Ik geef je veel kansen om elke les Koreaans te spreken dus we kunnen spraak in het Koreaans oefenen.
Elke les bestaat uit spreken, lezen, schrijven en luisteren (Taal vaardigheiden)
Grammatica en woorden ook. Je kunt jouw Koreaanse vaardigheid verbeteren.
Bovendien, kunnen we ook over Koreaanse cultuur praten.
Voor wat betreft de klas, kunnen we een geschikte tijdslot vinden.
Je kunt om een groepsklas met jouw vrienden of familie vragen (hetzelfde niveau)
Dankje voor het lezen en Ik hoop dat ik je snel zie.
Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderdenIk help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
Tanya
Spaans met een polyglot (8 talen) en Professionele docente, language coachHoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik heb in Argentinië en Guatemala gewoond.
Ik ben een professionele docente met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
Tom
Engelse lessen met een CELTA-gekwalificeerde moedertaalspreker EngelsBent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!
Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:
• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.
Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.
Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.
Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.
Alessio
Italiaanse lessen voor elk niveau: persoonlijk, online, individueel of in groepsverband!Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit.
Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten!
Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-)
We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere.
Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding.
Boek nu onze les!
Melissa
Spaanse les: bereik het niveau waarnaar je op zoek bent!Spaans is mijn moedertal!
Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?
De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.
Are you willing to learn or improve a foreign language?
After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!
I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!
I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...
Let's do it!