facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van58.00EUR/ h

Bijles natuurkunde/wiskunde met begeleiding in het Engels

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Op zoek naar een privéleraar natuurkunde die je kan helpen de wetten van het universum te begrijpen en hoger te scoren op examens? Zoek niet verder!

Ik ben een zeer ervaren en gekwalificeerde natuurkundeleraar, met een diepe passie voor het onderwerp en een staat van dienst in het helpen van studenten om hun doelen te bereiken. Of je nu worstelt met de basisbeginselen van de mechanica, of hulp zoekt bij geavanceerde onderwerpen als relativiteit en kwantummechanica, ik heb de kennis en expertise om je naar succes te leiden.-

Mijn begeleidingsaanpak is zeer persoonlijk en afgestemd op jouw specifieke behoeften en leerstijl. Ik zal met u samenwerken om uw sterke en zwakke punten te identificeren en een curriculum op maat te ontwikkelen dat u helpt een sterke basis in het onderwerp op te bouwen en uw academische doelen te bereiken.

Of je je nu voorbereidt op een aankomend examen of gewoon je kennis van de natuurkunde wilt verdiepen, ik ben hier om je te helpen. Met mijn begeleiding en ondersteuning kun je de mysteries van het universum ontsluiten en je volledige potentieel bereiken.

Neem vandaag nog contact met mij op om een sessie te plannen en de eerste stap te zetten naar het beheersen van de natuurkunde!

Locatie

Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Den Haag, Nederland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels, Turks

Over

Looking for a private physics tutor who can help you understand the laws of the universe and score higher on exams? Look no further!

I am a highly experienced and qualified physics tutor, with a deep passion for the subject and a track record of helping students achieve their goals. Whether you're struggling with the basics of mechanics, or looking for help with advanced topics like relativity and quantum mechanics, I have the knowledge and expertise to guide you to success.

My approach to tutoring is highly personalized and tailored to your specific needs and learning style. I will work with you to identify your strengths and weaknesses, and develop a customized curriculum that helps you build a strong foundation in the subject and achieve your academic goals.

Whether you're preparing for an upcoming exam or just want to deepen your understanding of physics, I am here to help. With my guidance and support, you can unlock the mysteries of the universe and achieve your full potential.

Contact me today to schedule a session and take the first step towards mastering physics!

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Abdurrahman snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 58€Les via webcam
van 58€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds april 2023
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 58€Les via webcam
van 58€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Robert
Natuurkunde / Scheikunde / Bio, bij jou thuis, bij mij thuis of op afstand!
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch. Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven. Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.

Albert
Wiskunde, Natuurkunde & Programmeren bijles, middelbare school + undergraduates
Ben jij een student op de middelbare school of het voortgezet onderwijs en heb je problemen met het begrijpen en oplossen van wiskunde of natuurkunde problemen? Dan ben ik iemand die je daar graag bij zou willen helpen. Ik zie vaak dat in standaard klassikale kort en bondig wordt les gegeven. Hierdoor mist de student zicht op het hele plaatje, waardoor het lesstof en de problemen vaag en onduidelijk zijn. Mijn doel is om voor elke student de tijd te nemen om het hele plaatje compleet te maken en hen te begeleiden door ingewikkelde problemen, zodat de student niet alleen met gemak toetsen en examens kunnen maken, maar ook leuk vind om de stof te leren.

Imane
Online bijlesdocent basis- en middelbare school! Goed in meerdere vakken
Aan de hand van de behoefte geef ik bijles in zowat alle vakken. Van groep 1 tot 8 voor de basisschool en middelbare onderbouw alle niveaus. Wat betreft vakken kan ik vooral helpen bij wiskunde, nederlands, Aardrijkskunde, economie en geschiedenis.

Jordy
Toelatingsexamen arts-tandarts , vakbegeleiding en voorbereiding
Ik bereid de student voor op het toelatingsexamen voor geneeskunde en/of tandheelkunde. Omdat hier veel werk in kruipt, raad ik aan zowel een vroege als welvoorziene voorbereiding te genieten zodat de slaagkansen voor dit examen optimaal zijn. De vakken die aan bod komen zijn wiskunde, biologie, chemie en fysica. Ook wordt er gedrillt op de stilleestekst van het namiddagdeel. Er worden ook tips gegeven mbt het afleggen van het examen zelf, de structuur van de vragen en hoe je best begint.

Mahmood
Wiskundelessen voor beginners en gevorderden
Heeft u wat extra hulp nodig bij wiskunde? Ik kan je helpen! Een klein overzicht van wat ik je kan leren: - Stichting Wiskunde - Basisconcepten in de wiskunde - Algebra en trigonometrie - Elementaire statistieken - Moderne geometrie - Calculus - Differentiaalvergelijkingen Mijn cursussen zijn aangepast aan elk niveau, van basisniveau tot zeer geavanceerd. Geef jezelf een kans op een betere toekomst door deel te nemen aan mijn lessen. :) Als u nog vragen heeft, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen. Over mij: Ik ben een gepassioneerd en technisch persoon die mijn kennis graag deelt door mensen les te geven en op te leiden. - Ik geef studenten les sinds 8 jaar - Oprecht enthousiasme en passie voor het lesgeven in wiskunde - Uitstekende communicatievaardigheden - Slim gebruik van innovatieve en vindingrijke lesmethoden om te voldoen aan de speciale behoeften van een individu of groep.

Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatie
Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.

Shrika
Calculus (universiteits- en middelbareschoolniveau) Geïnspireerd door IB MATH AAHL & TU/e's Calculus Variant 2-cursus (2WBB0)
Deze cursus biedt een uitgebreide introductie tot calculus, met nadruk op de fundamentele wiskundige concepten en hulpmiddelen die essentieel zijn voor verdere studies in wiskunde en verwante vakgebieden. Onderwerpen zijn onder andere limieten, differentiatie en integratie, benaderd met helderheid en structuur. De cursus is ontworpen om te beginnen bij de absolute basisprincipes, beginnend met getallen en functies, en geleidelijk op te bouwen naar geavanceerde onderwerpen zoals optimalisatie, gerelateerde snelheden en lineaire differentiaalvergelijkingen. Cursusoverzicht: 1.1 Getallen, functies, (on-)gelijkheden, polynomen, rationale functies 1.2 Trigonometrische functies, vectoren in twee en drie dimensies 1.3 Limieten, continuïteit, inleiding tot differentiatie 1.4 Differentiatieregels en stellingen: machtsregel, productregel, kettingregel 1.5 Afgeleiden van exponentiële, logaritmische en trigonometrische functies, Taylorreeks 1.6 Impliciete differentiatie en afgeleiden van inverse functies 1.7 Tussenwaardestelling, kritische punten, maxima en minima 1.8 Eerste en tweede afgeleide tests, kantelpunten 1.9 Antiderivaten, onbepaalde integralen, integratie door substitutie en door delen 1.10 Bepaalde integralen en hun toepassingen (bijv. oppervlakte tussen krommen, gerelateerde snelheden) 1.11 Optimalisatie, gerelateerde tarieven en lineaire differentiaalvergelijkingen Deze syllabus is geïnspireerd op het IB Wiskunde: Analyse en Benaderingen HL-curriculum en bevat elementen van de Calculus Variant 2-cursus (2WBBO) van de Technische Universiteit Eindhoven.

Rico (Ph.D)
Natuur en wiskunde ondersteuning op ieder onderwijsniveau (ook CCVX en Boswell Beta) van gepromoveerd natuur en sterrenkundige.
Een goede basiskennis van wiskunde en natuurkunde is voor iedereen handig. Je bent al een eind op weg als de docent een gevoel van zelfvertrouwen kan geven. Ik heb zelf meegemaakt dat dit ontbrak toen ik van de basisschool naar de middelbare school ging. Maar ook toen ik van mbo niveau 2 doorstroom maakte naar een doctoraat in natuurkunde aan de universiteit van Amsterdam. Ik wil graag het verschil maken en jou met een dosis zelfvertrouwen op pad sturen naar de wondere wereld van wiskunde, natuurkunde en sterrenkunde. Voor alle middelbare school niveaus en hogere opleidingen maar ook voor CCVX en Boswell Beta voorbereiding kan ik je begeleiden. Ik zet mij in voor jou om het beste uit jezelf te halen voor zowel toetsen, examens en tentamens, als verdieping uit interesse.

Chaimae
Online wiskunde A bijles in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb zelf wiskunde A op VWO niveau afgerond, dus met wiskunde B kan ik niet helpen.

Narayan
Mathematics classes for the Grade 7/Grade 10 and Grade 11 entrance exam Athénée de Luxembourg
Mathematics courses (especially from the perspective of the entrance exam) are taught by engineering graduates with over 14 years of teaching experience in mathematics up to the undergraduate level. In addition, I have over 3 years of experience teaching and tutoring standardized tests such as the GRE and SAT. I can help you learn these standardized courses (GRE, SAT, and even TOEFL) more effectively. I offer math classes for students of different levels, including undergraduate students, IB students (Math SL and Math HL), A-level students, European S6 and S7 level students, GCSE students, and IGCSE students. I also provide science courses in physics and chemistry for students up to the European upper secondary level and students at IB and A levels. In addition, I offer biology classes for students up to the European secondary level, GCSE level, and IGCSE level. I currently teach a diverse group of students including: - GCSE students - IGCSE students - IB students -European school students - AS/A level students - Lycée Vauban students - Students from the Athénée de Luxembourg My current students are from the following schools: National: 1. St Georges International School, Luxembourg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 students) 2. International School of Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (6 Students) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (4 Students) 4. Lycée - International School Michel Lucius, Luxembourg, Cambridge Curriculum (6 Students) 5. European School Kirchberg, Luxembourg, European Curriculum (4 students) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxembourg, Luxembourgish curriculum (1 student) 7. Lënster Lycée International School, Luxembourg, European Curriculum (2 Students) International: 8. International School of the Hague, Netherlands, IB Curriculum (1 student) 9. International School Of Nice, France, IB Curriculum (2 students) 10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Scotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 students) 11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, UK national Curriculum (1 Student) 12. North Broward Preparatory School, Florida, USA, IB Curriculum (1 Student) 13. King Solomon School, Israel, IB Curriculum (1 student) 14. The European School of Bergen, The Netherlands, European Curriculum (1 student) I also offer homework help to school students, and students' progress can be assessed through periodic tests according to the requirements of parents or the students themselves. Note: Please note that although some of my students take courses in French, German or Swedish, my main language of instruction is English. Since the subject is mathematics, it is generally easy to understand the task, and I explain the answers in English.

Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE. Deze les is bedoeld om te trainen 1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit, 2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen. Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk. De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.

Roland
Wiskunde/Calculus/Natuurkunde bijles voor middelbare scholieren en middelbare scholieren
Wiskunde, calculus en natuurkunde kunnen soms overweldigend zijn, vooral als de theorie of oplossingsmethode onduidelijk is. Ik ben cum laude afgestudeerd Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek aan de TU Delft en help sinds 2017 andere leerlingen met hun problemen. Met mijn rustige en stapsgewijze uitleg wordt een tweede kijk op de oplossingsprocedure gegeven, wat vaak ontbreekt. Ik geef bijles in diverse wiskunde- en natuurkundevakken op zowel het middelbaar als het middelbaar onderwijs, maar ook op wetenschappelijk bachelorniveau. Dit kan theorie/oefeningsgericht zijn, maar ook examenvoorbereiding.

Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren. Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen. Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen. Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken. Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen. Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.

Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.
Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.

Yogesh
OMPT voorbereidingscursus voor toelatingsexamens voor de universiteit
Als wiskundefanaat doe ik graag dingen die met wiskunde te maken hebben. Om die reden vind ik het fijn om mijn wiskundige kennis met anderen te delen. Ik zou graag wiskundeonderwijs geven aan middelbare scholieren of universiteitsstudenten (HAVO, HBO, VWO) met mijn ervaring van meer dan 10 jaar. De meeste Nederlandse universiteiten vragen OMPT-A OMPT-E OMPT-F of OMPT-D (online wiskunde plaatsingstoets) voor specifieke bacheloropleidingen. Als u OMPT (online wiskunde plaatsingstest) moet behalen, kan ik u helpen. Mijn lessen zijn veelomvattend, duidelijk en persoonsgebonden. Ik zorg ervoor dat de studenten snel leren met een minimum aan lessen.