van72.00EUR/ h
Pianolessen bij Marta, ervaren docent aan het Conservatorium van Amsterdam
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Docent aan het Conservatorium van Amsterdam biedt online lessen aan. Alle niveaus en leeftijden.Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met internationale bachelor- en understudy-studenten.
Laat me je helpen om je verder te ontwikkelen.
Neem gerust contact met mij op als u vragen heeft.
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Online lessen mogelijk.Lessen bij mij thuis, in Amsterdam Nieuw-West.
Locatie
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Amsterdam, Lambertus Zijlplein, Geuzenveld, Amsterdam, Netherlands






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Spaans, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik geloof dat iedereen, met goede begeleiding, zijn / haar kennis en uitvoeringsvaardigheden kan verbeteren. Talent is misschien een pluspunt, maar uiteindelijk is het werk en motivatie wat ons doet groeien als muzikanten.Na jaren lesgeven op alle niveaus en leeftijden heb ik de ervaring opgedaan die u zal helpen uw doel te bereiken.
Je niveau is slechts een startpunt. We richten ons op de toekomst en samen duiken we door alle uitdagingen die op ons pad komen.
Ben je een gretige student? Ben je op zoek naar verdere motivatie? Twijfel je over een specifiek stuk? Wil je je techniek ontwikkelen? Wil je onafhankelijker kunnen zijn bij het leren of beheersen van een stuk?
Aarzel niet om contact met mij op te nemen, zodat we samen een solide en bemoedigend pad kunnen uitstippelen om uw doel te bereiken.
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Conservatorium van Amsterdam (Master, 2011) mentor - David Kuyken.Sibelius Academie, Helsinki / Koninklijk Muziekconservatorium, Madrid (Bachelor, 2007)
Masterclasses van Elizabeth Leonskaya, E. Koroliov, Jan Wijn, Naum Grubert en nog veel meer.
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
13 jaar werkzaam aan het Conservatorium van Amsterdam.14 jaar lesgeven aan privé-studenten.
13 jaar werkzaam bij de Opera Academie in Amsterdam.
Samenwerkingen met de Nationale Opera in Amsterdam, Concertgebouworkest (NL) en nog veel meer.
Laat mij je helpen mijn prachtige taal te leren!
Onze lessen zullen leuk maar intens zijn. Ik ben al vijftien jaar geleden docent, dus ik heb het geduld om iets op verschillende manieren te herhalen en uit te leggen.
Mijn doel is Uw doel. Laat me weten waar je naar op zoek bent en ik pas de les aan op jouw wensen.
Neem contact met mij op als u vragen heeft!
Haast je!!
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Marta snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | Zondag om 6:00 | ||||||
7 | Zondag om 7:00 | ||||||
8 | Zondag om 8:00 | ||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 72€Bij de leraar thuis
van 72€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds augustus 2020
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | Zondag om 6:00 | ||||||
7 | Zondag om 7:00 | ||||||
8 | Zondag om 8:00 | ||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 72€Bij de leraar thuis
van 72€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Lydia
Pianolessen in klassieke en hedendaagse stijlen voor beginners en gevorderden (vanaf 6 jaar)Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.
Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessenIk ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.
Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.
De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.
Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
Laura
Cellolessen voor iedereen! Leer cello spelen of verbeter je muzikale vaardigheden!Hallo, ik ben Laura, ik ben celliste en ik deel mijn muzikale kennis graag met andere mensen.
Ik heb ervaring met leerlingen van alle leeftijden en ik geloof dat er geen juiste leeftijd is om te beginnen met het leren bespelen van een instrument.
Ik pas mijn lessen aan de doelstellingen en smaak van elke leerling aan. We kunnen klassieke muziek leren, maar ook andere stijlen zoals pop.
Ik bied ook lessen aan gericht op muziektheorie als dat is wat je zoekt!
Als je cello wilt leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, aarzel dan niet om mij te schrijven!
Nikola
Pianolessen met muziektheorie | Leuk en persoonlijkBent u op zoek naar iemand die u piano leert spelen of uw pianovaardigheden kan verbeteren?
Het maakt niet uit wat je leeftijd of muziekervaring is. Zelfs als je een erg drukke agenda hebt, zal ik je helpen je muzikale doelen te bereiken met creativiteit, passie en professionaliteit.
De voordelen en kennis die je van mij krijgt zijn:
⭐ Exclusieve toegang tot mijn pianogemeenschap.
⭐ Technieken om je virtuositeit te verbeteren.
⭐ Lesopnames, werkbladen, video's, afspeellijsten en boeken.
⭐ Een divers repertoire voor alle leeftijden (op basis van klassieke muziek, maar we kunnen het aanpassen aan jouw smaak).
⭐ Muziektheorie gerelateerd aan het repertoire.
⭐ Leesstrategieën om sneller nieuwe stukken te leren.
⭐ Doelen stellen.
⭐ Studieschema's: efficiënt en productief oefenen.
⭐ Prestaties: hoe je jezelf uitdrukt door middel van muziek.
⭐ Werkschema's, studiegidsen, to-do-lijstjes: leid je praktijk.
De genres waarin ik een expert ben zijn:
👉 Barokmuziek
👉 Klassieke muziek
👉 Zuid-Amerikaanse muziek (Tango, Milonga...)
👉 Popmuziek (vooral muziek uit films)
👉 Musette (Franse muziek)
👉 Klezmer (Jiddische muziek)
👉 Jazzmuziek
👉 Ierse volksmuziek
👉 Hedendaagse klassieke muziek
👉 Traditionele Balkanmuziek
Wie ben ik?
Ik ben al meer dan twee decennia gepassioneerd door de piano, en begon mijn reis toen ik nog maar vijf jaar oud was. Mijn toewijding aan dit ongelooflijke instrument heeft me naar geweldige plekken gebracht, en in 2020 studeerde ik af aan het prestigieuze ArtEZ Conservatorium in Zwolle, Nederland, met een diploma in pianoles. Deze opleiding heeft me in staat gesteld om technische beheersing te combineren met een diepe liefde voor het inspireren en begeleiden van studenten.
Ik voel me vereerd dat ik twee keer kampioen ben van de Dutch National Piano Competition, een erkenning van de vaardigheid en artisticiteit die ik in de loop der jaren heb ontwikkeld. Ik heb het voorrecht gehad om op te treden bij talloze concerten, evenementen en wedstrijden, ervaringen die mijn perspectief als muzikant en als docent hebben verrijkt.
Ongeacht je leeftijd, ervaring of hoe vol je agenda ook is, ik ben er om je te helpen je muzikale doelen te bereiken. Met creativiteit, passie en professionaliteit begeleid ik je stap voor stap om de vreugde van muziek in je leven te brengen. Laten we het waarmaken!
100% garantie!
Mijn eerste prioriteit is jouw geluk.
Dit betekent dat ik 100% achter mijn kwaliteit van lesgeven sta.
Als je je les hebt betaald, maar je bent niet tevreden nadat we de les hebben afgerond, dan zal ik je het volledige bedrag terugbetalen!
Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
Jun
Reguliere pianolessen te moeilijk? Probeer dan pianoles bij mij!Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.
Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.
Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
Paula
Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.
Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb dertien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).
In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
Natalia
Pianoles met Natalia/ Webcam Pianoles / Live Online PianolessenPianoles met Natalia biedt je het gevarieerde en indrukwekkende programma aan. Bent u klaar om de uitdaging aan te gaan om piano te leren spelen! Hou je van piano? Wil je de techniek van je piano spel verbeteren? Aarzel dan niet om contact op te nemen met mij. De lessen gaan door bij mij thuis in Erpe-Mere (Burst).
Ik, als professioneel klassiek geschoolde pianiste leer je: noten leren lezen/spelen, toonladders, arpeggio, akkoorden, improvisatie oefeningen en veel meer.
Ben je op zoek naar online pianoles in deze corona crisis?
Blijkt piano toch meer jouw ding te zijn? Opzeggen gaat altijd makkelijk; je zit nergens aan vast. Dat is onderdeel van de filosofie van Pianoles met Natalia.
Online pianoles houdt (meestal) in dat je pianoles volgt door middel van videolessen via Skype, Viber of Messenger.. Ik heb mijn lessen van tevoren voorbereid en heb deze op een heldere en gestructureerde manier voor je klaargezet, zodat je stapsgewijs de piano leert te beheersen.
Online pianoles
Bij Online piano focus ik mij overigens specifiek op de techniek, noten leer, spel oefeningen en veel meer. Daarvoor heb ik een lesmethode ontwikkelt op basis van jarenlange ervaring met fortepiano lessen geven. Ik ben dus piano docent van online pianolessen die meerdere lessen aanbiedt.
Het is de combinatie van het gevarieerde programma van theorie en praktijk samen, waarom Pianoles met Natalia zegt dat “Iedereen kan leren pianospelen”. Bij Online Pianolessen maak ik piano spelen toegankelijk, makkelijk en leuk.
Doorzetten
Dwing jezelf iedere dag in deze Corona crisis om achter de piano te zitten. Ik doe er alles aan om de lessen zo leuk en makkelijk mogelijk te maken. Zo kun je makkelijk de oefeningen en melodiestukken herhalen met behulp van mijn online pianolessen. Ook leer je in iedere les een nieuwe oefentune spelen die je naar hartenlust mee kunt spelen.
Je komt erachter dat de motivatie en discipline om goed piano te leren spelen veel belangrijker is dan je capaciteit en ervaring. Om echt goed te worden zul je jezelf door moeilijke oefeningen heen moeten helpen. Gelukkig sta je er bij de Online Pianolessen niet alleen ovor, maar geef ik je Live advies, tips en intensieve inzet bij je inleveropdrachten.O
Nathalie
Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessenHallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom!
Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano.
In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen!
Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn.
Dus wie ben ik?
In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège.
Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar.
Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.
Deborah
Individual Music and singing lessons for children 4-12 years and music Theory.Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen.
Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt.
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken ..
Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek.
WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
Freek
Viool -& Pianolessen, coaching ensembles (aan huis of online)Individuele instrumentcoaching viool of piano.
Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!
- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen via skype, ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.
Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
Eyal
Piano, muziekproductie, liedjes schrijven en muziektheorieEyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.
Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.
Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
Goor
Celloles, notenleer en/of muziektheorie voor alle leeftijdenVind jij cello een mooi instrument en zou je graag kennis willen maken met dit instrument? Of heb je al enkele jaren celloles achter de rug en zou je graag nieuwe dingen leren, je basistechniek verbeteren of nieuwe muziek leren kennen? Of wil je graag noten leren lezen, meer leren over verschillende toonaarden en de geschiedenis van muziek? Daar kan ik je zeker bij helpen! Muziek is me met de paplepel ingegeven en, met mijn masterdiploma op zak, heb ik de nodige kennis en ervaring om jou op je eigen tempo te begeleiden in jouw muzikale reis.
Ik ben gespecialiseerd in cello, maar ik kan je ook helpen met notenleer en muziektheorie. Wil jij je graag toespitsen op één van bovenstaande vakken, aarzel dan niet, en neem snel contact met me op. Ik begeleid je graag op jouw eigen tempo!
Akane
Lessen met twee vleugelpiano's. Voorbereidingen voor ABRSM en Competitie.Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels.
Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.
Na het verwerven van de basisvaardigheden bestuderen de studenten ook harmonie- en akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze geven ook een dieper inzicht in klassieke stukken.
Privé pianoles, vanaf 4 jaar en ouder. Kinderen kunnen met de les beginnen nadat ze de cijfers 1 tot en met 5 en het alfabet van A tot en met G hebben kunnen lezen.
Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.
Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.
Voor de leeftijden 1-7 jaar geef ik groepsritmelessen.
Maarten
Piano (klassiek en jazz) of cello-lessen voor kinderen en volwassenen van beginner tot gevorderd niveauMaarten geeft je de pianolessen. Hij kan klassiek lesgeven, en jazzpiano. Hij studeerde af aan het conservatorium van Amsterdam met prof. Jan Wijn en studeerde af met de hoogste score bij pianostudenten (Bachelor of Music, piano). Hij speelde verschillende solo- en kamermuziekconcerten in concertzaal, kerk, museum, bibliotheek, ziekenhuis en bejaardenhuizen. Hij wordt regelmatig uitgenodigd door het kamermuziekfestival van België om te spelen met beroemde musici zoals gitarist philip Catherine. Onlangs studeerde hij af aan het Conservatorium van Brussel, studeerde bij prof. Boyan Vodenitcharov. Omdat hij veel kennis heeft van harmonisatie en contrapunten, heeft hij vele werken gecomponeerd en gearrangeerd en veel van zijn eigen stukken in concerten gespeeld.
Asako zal de cellolessen geven. Ze heeft een masterdiploma, cello en kamermuziek, en heeft ook een academisch universitair diploma voor musicologie. Ze studeerde in Japan, Hongarije (Franz Liszt Academie), Noorwegen (Noorse Muziekacademie) en Nederland (Conservatorium van Amsterdam, Utrechts Conservatorium). Ze kan lesgeven in het Japans, Engels en op basisniveau in Hongaars en Frans. Asako kan celloles geven voor alle niveaus en leeftijden. Vooral Ze is enthousiast over lesgeven.
Melvin
Privéles Muziek Compositie/Muziektheorie/ Piano improvisatieAangenaam kennismaking :D
Mijn naam is Melvin en ik ben een net afgestudeerde Master Componist, die graag mensen wil begeleiden met een passie voor muziek ! In mijn lessen geef ik 3 verschillende vakken waar ik in gespecialiseerd ben en misschien jou kan helpen om je skills als musicus te verbeteren.
-Heb je altijd je eigen muziek willen schrijven, maar weet je niet hoe je eraan begint ? Dan zullen we samen je creatieve grenzen verleggen en jou helpen om je eigen muzikale meesterwerken te ontwikkelen. Of je nu een beginnende componist bent die zijn eerste stappen zet, of een ervaren muzikant die op zoek is naar nieuwe inspiratie, ik ben er om je te begeleiden en te inspireren op jouw unieke compositiereis.
-Heb je nood aan theorie omdat je bepaalde elementen van de muziek niet begrijpt ? Geen zorgen ! Stap voor stap zullen we samen de fundamenten van muziektheorie verkennen, waarbij we ons verdiepen in noten, akkoorden, ritme en structuur. Je zult ontdekken hoe al deze elementen samenwerken om meesterwerken te creëren, of algemeen partituren beter te begrijpen als muzikant.
-Wil je intuïtief piano spelen, zonder dat je erover nadenkt, dan is piano improvisatie de studie voor jou ! Samen zullen we de grenzen van de traditionele bladmuziek doorbreken en je leren om je innerlijke muzikaliteit te laten stromen. Of je nu een beginnende pianist bent die verlangt naar het improviseren van eenvoudige melodieën, of een ervaren speler die nieuwe expressieve wegen wil verkennen, ik zal proberen je inspireren en aanmoedigen om je muzikale horizon te verbreden.
Ik kijk er naar uit om jou te ontmoeten :D
Melvin