van83.00EUR/ h
Effectief leren communiceren met uw Franstalige zakenrelaties
Ik heb meer dan 20 jaar ervaring als taaltrainer Frans en heb ondertussen taaltraining gegeven aan meer dan 20 nationaliteiten. Voordat ik in 2005 mijn eigen bedrijf startte, was ik zelfstandig docent Franse Taal en Cultuur en verzorgde taal- en cultuurtrainingen voor de meeste kennis van taalinstituten in Nederland. ik heb verschillende functies vervuld in internationale organisaties waardoor ik het bedrijfsleven goed begrijp.
Locatie
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam, Nederland








|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Frans voor volwassenen
Leeftijd: | Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Frans, Nederlands |
Over
Ik heb meer dan 20 jaar ervaring als taaltrainer Frans en heb inmiddels taaltrainingen gegeven aan meer dan 20 nationaliteiten. Voordat ik in 2005 mijn eigen bedrijf startte, was ik zelfstandig docent Franse Taal en Cultuur en verzorgde taal en cultuurtrainingen voor de meest gerenommeerde taalinstituten in Nederland. ik heb verschillende functies vervuld in internationale organisaties waardoor ik het bedrijfsleven goed begrijp.Bij een maatwerkcursus bepaalt u zelf
De duur en intensiteit van de training (u heeft bijvoorbeeld 1 les van 2 uur per week).
Specifieke vaardigheden of onderwerpen waarop u zich wilt richten.
Dag en tijdstip van de sessies
Cursusvormen: Individuele cursus of groepscursus?
Opleiding
Universiteit van Parijs 7Geschiedenis diploma
Universiteit van Parijs 7
Masterdiploma, Masterdiploma AES, Economische en Sociale Administratie
CAFOC- Nantes Academisch Opleidingscentrum
Master, hoofd van het opleidingssysteem - onderwijstechniek
Leservaring
2005 - heden · Amsterdam en omgeving, NederlandCertificated language trainer CRKBO - Geregistreerd opleidingsinstituut
Centrum voor Post Initieel Onderwijs
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Jean-Luc snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | ||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | |||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | |||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | |||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | |||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | |||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 83€Les via webcam
van 83€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds januari 2020
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | ||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | |||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | |||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | |||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | |||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | |||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 83€Les via webcam
van 83€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Amsterdam
Vergelijkbare lessen
Ludovic
Cursus/oefening Frans voor beginners maar ook voor gevorderdenFrans is een prachtige taal. Of het nu gaat om reizen, uitwisseling met Fransen, of om de cultuur van dit unieke land beter te begrijpen, je zult alleen maar profiteren van het leren van een nieuwe taal, vooral Frans omdat "wij" overal op deze aardbol zijn haha
Ik kan u basiskennis geven, maar ook meer gevorderd advies en oefeningen om uw Frans te verbeteren. Voor de meest gevorderden denk ik dat de beste manier om de taal onder de knie te krijgen is om elke keer een ander onderwerp te bespreken en daar zoveel mogelijk over te debatteren (met een paar aantekeningen parallel om te verbeteren natuurlijk)!
Luc
Huiswerkbegeleiding voor 1e, 2e en 3e klassers voor verschillende vakkenIk help je bij het uitleggen van stof en het helpen bij het maken van opdrachten om je voortebereiden voor je toets. Ik kan je helpen met frans, wiskunde, scheikunde, natuurkunde en biologie.
Ik kan les geven op een school of bij een leerling thuis of online is ook mogelijk wat beter uitkomt voor jullie.
Hatem
Ik ben Hatem, een docent Arabisch met meer dan 15 jaar ervaring op universiteiten en scholen. Arabisch is mijn moedertaal. Ik heb een rijbewijs.Ik geef les in de Arabische taal op verschillende niveaus en met verschillende bronnen van materiaal, afhankelijk van het niveau van de student.
Beginnersniveau: U leert het Arabische alfabet, de uitspraak van letters en lange en korte klinkers. Je begint met schrijven, lezen en tellen in de Arabische taal.
Gemiddeld niveau: U leert de grammaticale tijden, voornaamwoorden en werkwoordvervoegingen in het Arabisch. Naast het verbeteren van het lezen, schrijven, de uitspraak en het voeren van gesprekken in het Arabisch.
Gevorderd niveau: ga dieper in op grammatica, werkwoordstijden en vervoegingen naarmate we vorderen in het lezen en schrijven, evenals de correcte uitspraak voor conversatie en het spreken in het Arabisch.
Lisa
Leer Frans op een speelse manier met een moedertaalsprekerU wilt uw Frans verbeteren of een nieuwe taal beginnen? Ik ben de juiste persoon!
Oorspronkelijk woonachtig in de Franse Alpen, woon ik in Nederland om een bachelor in de menswetenschappen te voltooien.
Als een jonge en enthousiaste persoon ben ik bereid om mijn lessen aan te passen aan uw eigen behoeften en niveau.
Ik geloof echt dat het leren van een taal iets leuks kan zijn als het gerelateerd is aan jouw interessegebied. Dat is de reden waarom mijn lessen erop gericht zijn om de Franse taal te leren door middel van verschillende culturele benaderingen. Als je een bijzondere interesse hebt in films, muziek, literatuur of kunst, is het mijn rol om lessen over dit onderwerp te ontwikkelen om je nog meer geïnteresseerd te laten voelen in het leren van Frans.
De nadruk zal liggen op mondelinge conversaties, zelfs als sommige grammaticale en schrijfstructuren een schriftelijke verklaring behoeven.
Ik kan aangepaste lessen geven van beginners tot gevorderden.
Ik heb al eerdere ervaring in het lesgeven van Frans en wil graag mijn kennis en mijn cultuur opnieuw delen. Ik heb Frans lesgegeven aan een Nederlandse vrouw, wekelijks, gedurende een jaar en het was een waar genoegen om haar te helpen haar frans te verbeteren.
Ik ben zeer geïnteresseerd in het helpen en delen van mijn taal en cultuur, dus aarzel niet om contact met mij op te nemen voor een eerste contact!
À bientôt!
Laura
! FRANSE LESSEN VOOR IEDEREEN VAN EEN OORSPRONKELIJKE LUIDSPREKER!Hallo, mijn naam is Laura, ik ben naar Amsterdam verhuisd om Creative Business te studeren en werk nu als productmanager voor een muziekmanagementbedrijf. Daarnaast heb ik altijd een passie voor talen gehad en heb ik ze in het verleden ook onderwezen. Ik ben zowel in België (Vlaamse kant) als in Zuid-Frankrijk opgegroeid, waardoor ik perfect tweetalig ben. Mijn lessen Frans zijn bedoeld voor iedereen die Frans wil leren, of je nu een absolute beginner bent of de basis al kent. We kunnen uw doelen/doelstellingen bespreken en ik stem mijn lessen af op uw wensen.
Annick
Bijlessen Frans / DELF diploma A1-B2 voorbereidingIk motiveer altijd mijn leerlingen om hun best te doen en tijdens de les in het Frans te praten. Ik geef altijd huiswerk om schrijfvaardigheden te oefenen.
Vanaf B1 niveau spreken we over nieuws en cultuur, mijn lessen zijn altijd concreet en doelgericht. Herhalen is ook een deel van mijn lessen, zodat leerlingen met vertrouw nieuwe stof kunnen leren.
Eindelijk bied ik ook Delf examen trainingen vanaf A1 tot B2 niveaus - een diploma die voor veel Hotelscholen nodig is en ook om in Franstalige landen te kunnen werken en studeren.
Léa
Leer Frans met Léa – Gepersonaliseerde, dynamische en op maat gemaakte lessen 🌍Tweetalige Franse tutor – Algemeen & Juridisch Frans – Alle niveaus welkom
Hallo! Mijn naam is Léa, ik ben een native speaker Frans en kom uit Parijs. Ik help je graag met het leren of verbeteren van je Frans – of het nu voor school, werk, reizen of gewoon omdat je van de taal houdt.
Na mijn rechtenstudie en werk in het internationaal recht, heb ik ervoor gekozen om me volledig te wijden aan wat ik echt leuk vind: taalles geven. Ik woon nu in Nederland, waar ik zowel Frans als Engels geef aan studenten van alle leeftijden en niveaus, met een persoonlijke en vriendelijke aanpak.
🧠 Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen, naar een Franstalig land verhuist of gewoon gepassioneerd bent door de taal en cultuur: ik pas onze lessen aan op jouw behoeften, doelen en interesses.
📚 Ik geef ook lessen in juridisch Frans, perfect voor rechtenstudenten, professionals en iedereen die met Franse juridische terminologie werkt.
🎨 Ik geloof dat taalonderwijs boeiend en leuk moet zijn. Ik verwerk graag culturele elementen, popcultuur, actuele gebeurtenissen en interactieve conversatieoefeningen om de taal tot leven te brengen.
🐾 Op een meer persoonlijk vlak woon ik samen met mijn hond Rookie en kat Gus. Ik houd van cultuur, levendige gesprekken, het ontdekken van nieuwe dingen en het uitwisselen van ideeën.
Of u nu op zoek bent naar een gestructureerde leeromgeving of een informeel gesprek: ik help u graag om uw Franse doelen te bereiken in een ondersteunende en dynamische omgeving.
Laten we deze reis samen beginnen – à très bientôt!
Lucie
Franse lessen (online)Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, doe je boodschappen, ga je naar de dokter, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.
Sandhya
Franse lessen voor volwassenen (niveau A1 - C1), privé- en groepslessenIk creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is aangepast aan uw behoeften: vloeiend spreken, voorbereiding op de DELF/DALF-test, gesprekken om te helpen bij reizen of verhuizen, of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen die u interesseren. We kunnen onze lessen in een ontspannen sfeer volgen, waarbij we genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen!
Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal met je worden gedeeld na de les. Voor structuur en om de voortgang te meten, werk ik ook met bepaalde boeken, afhankelijk van het niveau en de vereisten. Tenzij je je wilt richten op specifieke vaardigheden, probeer ik spreken en luisteren op te nemen tijdens de sessie, terwijl lees- en schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld wanneer ze ter sprake komen.
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
Robert
Frans leren met een franstalige docent, 7 dagen op 7Hallo aan jullie allemaal !
Ik heet u welkom op mijn profiel.
Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren.
Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden.
Vandaar mijn aanwezigheid op deze site.
Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans.
Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen.
Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer!
Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe.
Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken!
Het is allemaal in uw voordeel!
Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.
Camille
Franse conversatie, grammatica, spelling en examensHallo,
Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland.
U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken.
Tot snel!
Frederic
Privélessen Frans-Engels-Nederlands (alle niveaus en alle leeftijden)Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
Laurie
Online Franse les met moedertaalleraar! Eigen methode. Technologie om te leren.De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.
Hallo, bonjour!
Ik ben een moedertaalleraar Frans en ben sinds 2012 afgestudeerd in de Franse filologie. Ik heb 10 jaar ervaring in binnen- en buitenland. Ik stel online lessen voor met een methode die ik door de jaren heen heb ontwikkeld, specifiek voor online lessen.
*Mijn werkwijze:*
-Tijdens de les concentreren we ons op het spreken. Buiten de les stuur ik je oefeningen die ik elke week zal corrigeren (grammatica, vervoeging, schrijven...).
-Ik gebruik een bepaalde techniek gebaseerd op vragen/antwoorden om de grammatica toe te passen tijdens het spreken.
-Ik gebruik de verbotonale methode om de uitspraak te corrigeren.
-Je krijgt ook toegang tot een applicatie voor je smartphone (om de woordenschat te leren).
-Gebruik een interactief whiteboard.
-We zullen een gedeeld online notitieboek gebruiken om uw oefeningen te corrigeren en me uw vragen te stellen op elk moment van de dag.
Ik stel voorbereiding voor op de officiële examens (DELF, DALF, TCF, EOI, FIDE in Zwitserland...). Lessen voor beginners, gemiddeld of gevorderden. Voorbereiding van conferenties of lezingen voor zakenmensen. Sollicitatiegesprek.
De klas is een beetje anders als ik met kinderen of tieners werk. Ik gebruik interactieve websites en brieven.
Als je een jonge, georganiseerde, dynamische en gepassioneerde leraar wilt, bel me of schrijf me!
Tot ziens,
Laurie*
Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderdenIk help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.