facebook
Valérie
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van36.00EUR/ h

Cursussen Nederlands voor expats in Amsterdam en online

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn naam is Valérie. Als moedertaalspreker Frans en Nederlands en afgestudeerd als tolk Frans/Nederlands geef ik al jaren met veel plezier taalcursussen Frans en Nederlands voor expats in Amsterdam/Amstelveen aan allerlei soorten studenten. Lessen zijn ook online te volgen.

De lessen worden in het Frans of Nederlands gegeven en zijn vooral gericht op het spreken van de taal. Ze zijn dan ook praktijkgericht. De lessen zijn op maat omdat ik tijdens de eerste les de wensen en doelen van de leerlingen volg.

Ik vind het belangrijk dat de leerling plezier ervaart in het leren van de taal, het is en blijft een manier van communiceren!

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Online cursussen bieden grote flexibiliteit en toegankelijkheid voor studenten, waar ze ook zijn! Ze kunnen net zo effectief zijn als face-to-face-gesprekken dankzij professionele platforms waar leerlingen toegang hebben tot een verscheidenheid aan educatieve bronnen, zoals interactieve cursussen, praktische oefeningen, video's en meer.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Asingaborg, Amsterdam, Pays-Bas
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Nederlands voor volwassenen
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Engels, Nederlands, Italiaans, Spaans

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Taaltrainingen Frans en Nederlands op maat

Ik geef persoonlijke Franse en Nederlandse taaltrainingen, volledig afgestemd op de doelen, het tempo en de interesses van elke deelnemer. Ik ben gespecialiseerd in individuele lessen voor zowel zakelijke als particuliere klanten en richt me op het opbouwen van zelfvertrouwen en het behalen van concrete vooruitgang in taalvaardigheden.

Met meer dan 20 jaar ervaring als tolk en docent, en als volledig tweetalige professional (Frans/Nederlands), ben ik gepassioneerd over het delen van mijn kennis en enthousiasme voor talen. Mijn missie is om mensen in staat te stellen hun taalvaardigheden te ontwikkelen en succes te behalen.

Daarnaast heb ik ruime ervaring in het lesgeven aan expats en professionals, waarbij ik ervoor zorg dat er effectief wordt ingespeeld op hun specifieke behoeften.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Frans Baccalauréat in 1997. Italiaans certificaat aan het Dante Alighieri-instituut in Rome in 2000. Nederlandse Bachelordiploma HBO als tolk Frans en Nederlands aan de Hogeschool voor Tolken en Vertalers in Utrecht in 2006.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Frans Baccalauréat in 1997. Italiaans certificaat bij Dante Alighieri in Rome in 2000.
Nederlandse Bachelor Opleiding HBO als tolk Frans en Nederlands aan de Hogeschool voor Tolken en Vertalers in Utrecht in 2006. Sinds 2007 bied ik op maat gemaakte Franse en Nederlandse taalcursussen aan voor zowel zakelijke klanten als particulieren in vele verschillende vakgebieden

Beoordelingen (2)

Super👍
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Valérie is fantastisch! Vriendelijk en deskundig in het onderscheiden van precies wat ik nodig had. Ik heb echt genoten van de les en heb veel geleerd. Ik kan het ten zeerste aanbevelen.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn naam is Valérie. Als moedertaalspreker Frans en Nederlands en afgestudeerd als tolk Frans/Nederlands geef ik al jaren met veel plezier taalcursussen Frans aan allerlei soorten studenten. De lessen worden in het Frans gegeven en zijn vooral gericht op het spreken van de taal. Ze zijn dan ook praktijkgericht. De lessen zijn op maat omdat ik tijdens de eerste les de wensen en doelen van de leerlingen volg. Ik vind het belangrijk dat de leerling plezier ervaart in het leren van de taal, het is en blijft een manier van communiceren!

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Valérie snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 36€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds september 2020
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 36€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Prinses Lu
Creatieve, speelse bijlessen...zo maken we leren leuk!
Taal is leuk! Je zou het haast niet zeggen als je moet ontleden, begrijpend lezen en dmt'en. Laten we lekker leuk aan de slag gaan met taal en ervoor zorgen dat je er goed in wordt. Of willen je ouders liever een standaard recept en een originele Cito training? Alles is mogelijk. We kijken er samen naar.

Peggy
Nt-2 les en bijles voor anderstalige kinderen b.o.
Taalverhoging en -verwerving vanaf niveau A1-C1 online voor volwassenen en kinderen. Alle vaardigheden: lezen, luisteren, spreken en schrijven. Bijles voor kinderen van expats die NL onderwijs volgen maar waarvan de ouders geen NL spreken. Begeleiding richting doorstroom/Cito toets.

Evan
Nederlands voor beginners en gevorderden op gespreksniveau
Ik wil mensen helpen vertrouwd te raken met de Nederlandse taal. Omdat ik in Nederland was geboren, ben ik om 8 uur naar de Verenigde Staten verhuisd, maar heb ik Nederlands geleerd in een naschools programma en van mijn ouders. Nu ik weer in Nederland ben, wil ik mensen helpen die de Nederlandse taal willen leren. Of je nu om persoonlijke redenen Nederlands wilt leren of voor het 'inburgeringsexamen', ik wil je helpen door in je eigen tempo ontspannende en gesprekslessen aan te bieden.

Nina
Middelbare school alfa vakken (talen, geschiedenis en aardrijkskunde)
Ik heb 6 VWO succesvol afgerond en een Engels Cambridge examen gedaan. Momenteel ben ik rechtenstudente met een passie voor talen, geologie en geschiedenis en deel graag - in rust en met alle begrip voor de leerling - de kennis en zoek graag samen naar de beste methode om dit te laten lukken! Ik werk al ruim 5 jaar als bijlesdocente voor basisschool en middelbare scholieren en heb ervaring met mensen/kinderen die moeilijk leren, weinig motivatie hebben of waarbij het kwartje gewoon nog niet is gevallen.

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Melissa
Nederlands leren 🇳🇱 als tweede taal voor beginners tot gevorderden
In mijn taallessen richt ik mij vooral op conversatievaardigheden en het oefenen van de essentiële woordenschat voor het niveau dat jij wenst te bereiken. Ik bied de volgende diensten aan: - Nederlandse lessen van niveau A1 tot C1 - Uitspraak - Accentwijziging

Catharina
Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgering
Hallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland. Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby. Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen). Wat kan ik je leren? : - Lees en schrijf in het Nederlands - Klinkt als een native speaker - Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen - Begrijp en neem kennis van basisgesprekken Mijn lesmethode: i) Discussie starten In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt. ii) Open communicatie Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt. iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.

Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor Russischtalige
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatie
Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.

Doranzyò
Dutch Language and Culture for Integration — Prepare for your Future!
The lessons will prepare you for the integration exam and integration into Dutch society. Learn essential language skills, cultural knowledge and practical tips for immigration and naturalisation. You will feel at home in our beautiful country, and your experience will be marvellous!

Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.

Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.

Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits. Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd. De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren. Ik spreek ook Frans en Duits. Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.