
van30.00EUR/ h
Bijles wiskunde, Nederlands lagere school en middelbaar.
Heb je moeilijkheden op school met de vakken Nederlands of wiskunde dan help ik je met plezier verder.
Verder kunnen er ook extra lessen worden gegeven tijdens de examenperiode zodat je voldoende bent voorbereid.
Verder kunnen er ook extra lessen worden gegeven tijdens de examenperiode zodat je voldoende bent voorbereid.
Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Moretuslei, Antwerpen, België






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
School
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Beoordelingen (1)
👍
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Zenzi snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Zaterdag om 4:00 | ||||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | Woensdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 | ||||
7 | Woensdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||||
8 | Woensdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | |||||
9 | Woensdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | |||||
10 | Woensdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | |||||
11 | Woensdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | |||||
12 | Zondag om 12:00 | ||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 30€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds augustus 2021
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Zaterdag om 4:00 | ||||||
5 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | |||||
6 | Woensdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 | ||||
7 | Woensdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||||
8 | Woensdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | |||||
9 | Woensdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | |||||
10 | Woensdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | |||||
11 | Woensdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | |||||
12 | Zondag om 12:00 | ||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 30€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Antwerpen
Vergelijkbare lessen
Sandra
Ik geef bijles of huiswerkbegeleiding aan kinderen van het 1ste tem het 4de leerjaarIk wil graag bijles of huiswerkbegeleiding geven aan leerlingen van de lagere school vanaf het eerste leerjaar tem het vierde leerjaar. Ik ben leerkracht lager onderwijs met een groot hart voor kinderen. Op een speelse, duidelijke en gestructureerde manier maak ik de leerstof begrijpelijk voor elk kind. Ik kom na school bij u thuis om samen het huiswerk te maken of bijles te geven voor een bepaald vak. Ik voorzie stappenplannen en visuele ondersteuning indien nodig.
Ik bereid kleuters ook voor op de overstap naar het eerste leerjaar.
Ik werk in de omgeving van Ekeren, Kapellen, Stabroek, Hoevenen, Berendrecht, Brasschaat, Merksem.
Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstandFrans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs.
Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken).
In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.
Carolina
Nederlands spelenderwijs leren voor kinderen t/m 11 jaarOm kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
Ilze
Bijles Nederlands voor kinderen, jongeren en volwassenen.Hallo! Ik ben Ilze en ik help jou graag om je taalvaardigheden naar een hoger niveau te tillen! Of je nu net begint met het leren van de taal, in de onderbouw van de middelbare school zit of al wat gevorderder bent, ik bied bijles op maat die aansluit bij jouw wensen en niveau.
Mijn lessen zijn interactief, afwisselend en altijd afgestemd op jouw persoonlijke leerdoelen. We gaan samen aan de slag met alles wat je nodig hebt: van grammatica en spelling tot spreek- en luistervaardigheid. Geen saaie oefeningen, maar leren op een manier die jij leuk vindt!
Of je nu voorbereidingen wilt treffen voor proefwerken, beter wilt kunnen spreken of gewoon je Nederlands wilt verbeteren, ik ben er om je te begeleiden en te motiveren. Ik werk met flexibele tijden. De lessen zijn online.
Samen zorgen we ervoor dat jij je zelfverzekerd voelt in het Nederlands! Heb je interesse? Neem dan contact met me op, en we plannen een afspraak in.
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Albert
Wiskunde, Natuurkunde & Programmeren bijles, middelbare school + undergraduatesBen jij een student op de middelbare school of het voortgezet onderwijs en heb je problemen met het begrijpen en oplossen van wiskunde of natuurkunde problemen? Dan ben ik iemand die je daar graag bij zou willen helpen. Ik zie vaak dat in standaard klassikale kort en bondig wordt les gegeven. Hierdoor mist de student zicht op het hele plaatje, waardoor het lesstof en de problemen vaag en onduidelijk zijn. Mijn doel is om voor elke student de tijd te nemen om het hele plaatje compleet te maken en hen te begeleiden door ingewikkelde problemen, zodat de student niet alleen met gemak toetsen en examens kunnen maken, maar ook leuk vind om de stof te leren.
Catharina
Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden.
Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht.
Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd).
De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Jordy
Toelatingsexamen arts-tandarts , vakbegeleiding en voorbereidingIk bereid de student voor op het toelatingsexamen voor geneeskunde en/of tandheelkunde. Omdat hier veel werk in kruipt, raad ik aan zowel een vroege als welvoorziene voorbereiding te genieten zodat de slaagkansen voor dit examen optimaal zijn.
De vakken die aan bod komen zijn wiskunde, biologie, chemie en fysica. Ook wordt er gedrillt op de stilleestekst van het namiddagdeel. Er worden ook tips gegeven mbt het afleggen van het examen zelf, de structuur van de vragen en hoe je best begint.
Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgeringHallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor RussischtaligeDe taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Hala
Citotraining & Bijles Basisschool Alle vakken en groepen!Met 3+ jaar ervaring in het geven van bijles help ik leerlingen op een interactieve en effectieve manier om hun schoolprestaties te verbeteren. Mijn lessen zijn volledig afgestemd op de behoeften van elke leerling, zodat zij niet alleen de stof beter begrijpen, maar ook met meer zelfvertrouwen leren.
Iedere leerling leert op zijn eigen manier, en daarom pas ik mijn uitleg aan om complexe concepten eenvoudig en begrijpelijk te maken. Of het nu gaat om rekenen, taal of een ander vak, ik zorg ervoor dat de leerstof helder wordt en leerlingen zelfstandig verder kunnen.
Naast reguliere bijlessen bied ik ook Cito-training aan. We oefenen met verschillende vraagsoorten en strategieën, zodat leerlingen zich goed voorbereiden en met minder stress de toets maken. Door middel van duidelijke uitleg, effectieve oefenmethodes en persoonlijke begeleiding help ik hen om hun vaardigheden te versterken en betere resultaten te behalen.
Wat kun je verwachten?
• Individuele begeleiding afgestemd op het niveau en de leerstijl van de leerling
• Heldere uitleg en praktische oefeningen om de stof beter te begrijpen
• Gerichte strategieën en training voor de Cito-toets
• Geduldige en motiverende begeleiding om leerplezier en zelfvertrouwen te vergroten
Ik geef bijles en Cito-training aan alle groepen en vakken.
Rico (Ph.D)
Natuur en wiskunde ondersteuning op ieder onderwijsniveau (ook CCVX en Boswell Beta) van gepromoveerd natuur en sterrenkundige.Een goede basiskennis van wiskunde en natuurkunde is voor iedereen handig. Je bent al een eind op weg als de docent een gevoel van zelfvertrouwen kan geven.
Ik heb zelf meegemaakt dat dit ontbrak toen ik van de basisschool naar de middelbare school ging. Maar ook toen ik van mbo niveau 2 doorstroom maakte naar een doctoraat in natuurkunde aan de universiteit van Amsterdam.
Ik wil graag het verschil maken en jou met een dosis zelfvertrouwen op pad sturen naar de wondere wereld van wiskunde, natuurkunde en sterrenkunde. Voor alle middelbare school niveaus en hogere opleidingen maar ook voor CCVX en Boswell Beta voorbereiding kan ik je begeleiden.
Ik zet mij in voor jou om het beste uit jezelf te halen voor zowel toetsen, examens en tentamens, als verdieping uit interesse.
Stefan
Nederlands: Gemakkelijk en moeiteloos, aangepast aan uw behoeften!Als gecertificeerd docent en native speaker Nederlands bied ik privélessen aan die zijn afgestemd op jouw specifieke behoeften en interesses. Of je nu je Nederlands wilt verbeteren voor werk, je meer op je gemak wilt voelen in sociale situaties of je wilt verdiepen in de Nederlandse literatuur in de originele taal, ik help je om dat te bereiken met lessen die zijn opgebouwd rond jouw doelen.
Ik bied ook ondersteuning bij examenvoorbereiding en algemene studiebegeleiding. Onze sessies omvatten verschillende leermethoden, zoals het lezen van teksten, het doen van oefeningen, het luisteren naar audio en het oefenen van echte gesprekken. Grammatica zal altijd een doel dienen: u helpen de taal zelfverzekerd en natuurlijk te gebruiken, zonder vast te lopen in regels.
Taal is een hulpmiddel om te communiceren, en ik geloof dat je lessen dat moeten weerspiegelen. Dus wat je motivatie ook is, daar gaan we samen naartoe werken.
Ik spreek Engels op C2-niveau (IELTS-gecertificeerd) en conversatie Frans en Duits. Ik leg graag grammatica en concepten uit in een van deze talen als dat nuttig voor u is.
Doranzyò
Discover the Dutch Language as a hobby — Beginner to Advanced!Whether you are a complete beginner or looking to improve your language skills, this course offers a relaxing and effective way to learn Dutch as a hobby. With attention to your specific needs, our lessons focus on enjoyable and engaging activities that make learning Dutch fun and stress-free.
You'll explore the language through cultural topics, conversational practice, and interactive exercises, all tailored to hobbyists who want to enrich their lives with a new language. Discover the pleasure of learning Dutch in a supportive and enjoyable environment.
Chaimae
Online wiskunde A bijles in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb zelf wiskunde A op VWO niveau afgerond, dus met wiskunde B kan ik niet helpen.