facebook
Veerle
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van36.00EUR/ h

Bijles Engels (middelbaar tot hogeschool/universiteit)

Voor alle studenten (middelbaar tot hogeschool/universiteit) die moeilijkheden hebben met (bepaalde segmenten) van het Engels, zoals de tijden, vervoegingen van de werkwoorden of zinsbouw, bied ik op uurbasis een gepersonaliseerd en gestructureerd pakket aan. Bovendien geef ik daarbij handige tools mee, zodat de student ook op lange termijn verder kan en de materie echt onder de knie krijgt.

Lessen gaan meestal door bij de student thuis (in eigen studieomgeving), maar kunnen eventueel ook hier op kantoor doorgaan

Regio: Genk, As, Opglabbeek en omstreken.
Beschikbaarheid in overleg met de student, kan wekelijks bekeken worden. vooruitgang wordt per les geëvalueerd.

Wie ben ik? Taalcoach met meer dan 18 jaar ervaring die studenten graag verder helpt en de taalstructuren voor hen transparant en begrijpelijk wil maken.

Extra informatie

Zorg dat je je lijst met de tijden van de werkwoorden bij de hand hebt (3 kolommen: infinitive - past tense - perfect tense)

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Genk, België
Op een locatie gekozen door de leraar : Taalbankier LCVB - Technisch & Juridisch taalbureau, Bevrijdingslaan, As, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels, Italiaans, Frans

Over

Mijn naam is Veerle en ik ben al meer dan 13 jaar gespecialiseerd vertaler in het Engels en Nederlands. Daarbuiten geef ik al meer dan 10 jaar les aan studenten die hulp nodig hebben met hun Engels, Nederlands of Frans en heb ik meerdere klanten waaraan ik Engels leer. Soms hebben zij geen enkele basis en beginnen we van 0 af aan, soms zijn dit professionelen die hun Engels of Nederlands willen opwaarderen of dit nodig hebben voor hun werk en internationale relaties.

Voor studenten in het middelbaar of in hogere studies wordt er specifiek gekeken wat zij nodig hebben, waar de pijnpunten zitten en hoeveel tijd we hebben. Helaas wordt er vaak pas vlak voor de examens ingegrepen, of aan het einde van de deadline voor een thesis of eindwerk, waardoor de tijdspanne erg krap is. We doen steeds ons best om tijdig alles op een grondige, maar toch kalme manier uit te leggen. Het doel is dat de student er later zelf mee weg kan. Ik kleef geen pleisters op open wonden als tijdelijk lapmiddel; de student moet vertrouwen krijgen in wat ze geleerd hebben.

Wat verwacht ik van de student? Heel weinig, buiten oprechte inzet, dat ze mij vragen als er iets niet duidelijk is (dat mag zo vaak zijn als nodig is, ik zal het steeds op een andere of duidelijkere manier proberen uit te leggen) en dat ze mij naderhand laten weten of ze geslaagd zijn. Het is enorm leuk om te zien hoe mijn studenten telkens groeien; zowel hun zelfvertrouwen als hun resultaten.

Prijsvragen mogen steeds vrijblijvend gestuurd worden naar Apprentus, samen met een korte uitleg van de problematiek en mogelijke beschikbaarheid.

Omwille van Corona kunnen lessen ook online doorgaan, hoewel ik nog steeds liever de persoonlijke aanpak verkies - dan is een mondmasker natuurlijk een ideale oplossing.

Opleiding

Master in de Toegepaste Taalkunde Nederlands/Engels/Italiaans - specialisatie in business communication.

Verder blijf ik mij bijscholen en volg ik geregeld relevante cursussen.

Leservaring

Meer dan 13 jaar zelfstandig vertaler (specialisatie technische/juridische teksten), meer dan 10 jaar ervaring in lesgeven (privé of zakelijk).

Beoordelingen (1)

Veerle is een super leraar
Deze les is voor iedereen die graag (beter) Engels leert spreken en/of schrijven. Er staat geen leeftijd op leren en in deze multinationale wereld is het Engels de universele voertaal. Alle lessen worden gepersonaliseerd naargelang de wensen van de cursist (wilt u leren spreken en is schrijven minder belangrijk, of is het voor u net belangrijk dat u professionele mails kunt sturen maar moet u minder vaak Engels spreken, enz.) en we houden rekening met de tijd die u eraan kan/wil besteden. Vraag meer informatie op Apprentus en dan kijken we graag verder hoe we de lessen kunnen opstarten. Regio: Genk, As, Opglabbeek en omstreken. Beschikbaarheid in overleg met de klant, kan wekelijks bekeken worden. Er is geen verplichting tot het nemen van een pakket van een vastgelegd aantal lessen; vooruitgang wordt per les geëvalueerd.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Veerle snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  
  Woensdag om 3:00
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  Maandag om 5:00
  
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  Maandag om 6:00
  
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  Donderdag om 7:00
  
  Zaterdag om 7:00
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  
  
  
12
  
  
  Woensdag om 12:00
  
  
  
  
13
  
  
  Woensdag om 13:00
  
  
  
  
14
  
  
  Woensdag om 14:00
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 42€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds augustus 2020
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  
  Woensdag om 3:00
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  Maandag om 5:00
  
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  Maandag om 6:00
  
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  Donderdag om 7:00
  
  Zaterdag om 7:00
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  
  
  
12
  
  
  Woensdag om 12:00
  
  
  
  
13
  
  
  Woensdag om 13:00
  
  
  
  
14
  
  
  Woensdag om 14:00
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 36€Bij de leraar thuis
van 42€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels Duits
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.

Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Catharina
IELTS academisch en algemeen - Bereid je voor op het internationale examen.
Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.

Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor Russischtalige
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Mahmood
Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen
**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen **** Ben je klaar om Hindi te leren? Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi. Enige kennis van Hindi is niet nodig !!! Wat kan ik je leren? - Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi - Luistervaardigheid en spreekvaardigheid. - Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen. - Testen en verbeteren van uw kennis na elke les. - Leer spreken in dagelijkse gesprekken. - Lezen en schrijven in het Hindi - Geluid als native speaker

Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving. Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren. In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen. Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!

Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatie
Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.

Stefan
Online taalonderwijs Engels - uw behoeften, uw ontwikkeling!
In de wereld van vandaag wordt Engels een bijna essentiële vaardigheid. Of u nu uw vaardigheden in deze taal voor uw werk of persoonlijk wilt verbeteren, of uw kind een voorsprong in het leven wilt geven, ik kan u helpen. Ik heb een masterdiploma Engels behaald, een lerarendiploma en werk nu bijna tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik een manier kan vinden om u te helpen. Mijn lesmethodes worden steeds aangepast aan de noden van de leerling. Ik gebruik meerdere bronnen zoals audio, video, tekst en veel conversatie om je te helpen wennen aan alle delen van de taal.

Doranzyò
Personalised Dutch lesson from native Dutch speaker!
My name is Doranzyò and I am more than happy to welcome you to one of my Dutch lessons. This course is for anyone at any level. Pre A1, A1, A2, B1, B2, C1 and C2. Let me tell you a little about me so you can get a better idea of ​​who I am and what my working method is: Language and its roots have interested me for as long as I live and no day goes by without me learning a language or thinking about it. It probably sounds lame, but this benefits you incredibily. I shall teach you the language with passion and you won’t forget a thing. Psychology is also one of my passions and with my knowledge about it I know precisely how to teach you in the best way possible with proven psychological methods to remember information way faster and in a fun way. Let’s have a talk and let’s see if there is anything I can do for you!

Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.