facebook
Gohar
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van19.00EUR/ h

Speciaal Conversational Frans Intermediate Level (online)

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Speciale conversatie Frans voor diegenen die hun woordenschat in het Frans willen verbeteren, nieuwe woordenschat leren en in het Frans converseren. Elke les bestaat uit het leren van nieuwe woordenschat, deze gebruiken in conversaties en verschillende onderwerpen om te bespreken.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Raf Verhulstlaan, 2160 Wommelgem, Belgique
Op een locatie gekozen door de leraar : Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : Duitsland
Op een locatie gekozen door de leraar : London, UK
Op een locatie gekozen door de leraar : Switzerland
Op een locatie gekozen door de leraar : United States
Op een locatie gekozen door de leraar : Moscow Oblast, Russia

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Frans als tweede taal, Frans voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Engels, Armeens, Nederlands, Russisch, Italiaans, Japans

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Professionele docent, taalcoach en vertaler. Op dit moment concentreer ik me op online lessen, effectieve en productieve lessen zijn gegarandeerd, in staat om relaties met mijn studenten te ontwikkelen, geduldige, zorgzame en vriendelijke persoonlijkheid, klaar om het tempo en de capaciteit van de student te begrijpen.
Geweldige leraren zijn, "studenten motiveren om in en uit lessen te slagen"
Mijn lessen zijn professioneel
Vol energie
positief

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
● 2009 - Afgestudeerd aan de speciale Franse school na Beynamin Jamkochyan (Yerevan)

● 2009-2013 afgestudeerd universiteit na Khachatur Abovyan.
(Engels als eerste taal, Engels als tweede).

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
- leraar
- Vertaler
Ik geef sinds 2014 talenles, heb op verschillende scholen gewerkt en was eigenaar van mijn eigen talencentrum, momenteel concentreer ik me op online lessen, zodat we tijd kunnen besparen.
Mijn lessen zijn altijd gepland en ik informeer mijn studenten altijd van tevoren. Ik ben erg geduldig )))

Beoordelingen (44)

Les werd goed gegeven, duidelijk en aangenaam
Eerste les was heel positief. Dankjewel!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Heel goed, het ging goed, ik kan Prof. Gogy van harte aanbevelen
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik heb de hulp gevonden die ik zocht. Gogy is erg geduldig.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Fijne lerares. Pakt snel je niveau op en probeert je duidelijk uit te leggen als je iets niet snapt.
...
Diploma's zijn ongetwijfeld een onmisbaar onderdeel van het curriculum vitae, vooral als het gaat om het overtuigen van potentiële werkgevers van uw taalkwaliteiten en capaciteiten. Het hebben van een diploma van het DELF- of DALF-examen is immers onmisbaar voor wie werk zoekt bij een Frans bedrijf of aan een Franstalige universiteit. Daarom, als u momenteel overweegt om uw Frans naar een hoger niveau te tillen voor persoonlijke, educatieve of professionele doeleinden, dan zou het ideaal voor u zijn om de DELF- of DALF-voorbereidingscursus met mij te volgen.
Russisch leren is een echte uitdaging, nietwaar? Begin Russisch te leren en boek in korte tijd vooruitgang. Krijg vertrouwen en motivatie tijdens het leren, wees niet bang om fouten te maken. Mijn lessen zijn gepland, goed gestructureerd op basis van de behoefte van elke student. EN JA het is mogelijk om online te leren))) Ik kan niet wachten om je te zien
Wilt u uw Armeense vaardigheden verbeteren en vloeiend spreken? geweldig, als native Armeense spreker en leraar die sinds 2014 talen onderwijst, kan ik je helpen om alle moeilijkheden van de mooie Armeense taal te overwinnen, samen zullen we je vaardigheden verbeteren, werken aan uitspraak, een nieuwe woordenschat leren en de Armeense taal ontdekken door zijn cultuur , geschiedenis, literatuur. Schiet op om te beginnen))
Verbeter je Frans met een professionele leraar. Mijn lessen zijn zeer effectief, tijdens mijn lessen leer je klassiek Frans spreken zonder accent. Ik bied Conversational Frans aan Proffesional Frans Medisch Frans en meer Tijdens mijn lessen leren we grammatica / lexicologie / ortographe hoe vervoeging van eenvoudige werkwoorden in het Frans / Mijn lessen zijn alleen beschikbaar via de webcamera. Het is een geweldige kans om een nieuwe taal te leren zonder uw ruimte te verlaten.
Online Russische lessen, leer van nul om Russisch te spreken. Ik bied professionele lessen Russisch aan, ik ben een ervaren leraar.Ik geef talenles sinds 2014, ik heb studenten uit verschillende landen, ik kan je helpen om alle moeilijkheden te overwinnen, ik ben een leraar die mijn studenten weet te motiveren. Dus als je Russisch wilt leren, laten we samen beginnen. Let op, beste studenten Als je een resultaat wilt behalen, moet je regelmatig studeren, minstens 2 keer per week zijn lessen vereist, in 3 maanden kun je het beginnersniveau bereiken en de basisvaardigheden Russisch hebben.
Speciale Franse lessen voor kinderen, lessen zijn online, maar zeer effectief en interactief. Duur is maximaal 45 minuten, wat leren uw kinderen? veel nieuwe dingen, de lessen zullen niet vervelend zijn, er zal geen grammaticagedeelte zijn alles wordt geleerd door middel van speciale kaarten, liedjes, spelletjes en heel veel plezier, dit is een goede gelegenheid om je kinderen een nieuwe taal te laten leren en dicht bij zijn cultuur zijn. Alle niveaus zijn welkom, als je kind al een beetje Frans spreekt, gaan we samen verder)))
Mijn lessen worden altijd van tevoren voorbereid, we werken aan grammatica, leesvaardigheid, uitspraak, we leren nieuwe woorden en maken veel plezier tijdens mijn lessen, ik verspreid een positieve sfeer en voel me zelfverzekerd bij mijn studenten. Ik ben beschikbaar voor mijn studenten, zelfs na onze lessen, wanneer mijn studenten contact met mij kunnen opnemen, Laten we dus stap voor stap Frans leren)))
Franse lessen online, als je geïnteresseerd bent in het leren van Frans, dan ben je op de goede weg. Ik geef Frans sinds 2014, ik ben gediplomeerd leraar Frans, bied professionele taallessen aan en garandeer een perfect resultaat. Ik ben geduldig en probeer mijn studenten te motiveren in het leerproces. Mijn lessen zijn interessant en vol energie, Ik geef les op alle niveaus, geen leeftijdsbeperking, voor studenten die voorbereid moeten zijn op hun examens, voor leerlingen, voor professionals die Frans nodig hebben, en alleen voor degenen die frecnh willen leren
Goed gestructureerde lessen Russisch. Als je van plan bent te reizen, of als je Russisch moet leren voor werk of zakelijke doeleinden, of gewoon voor de lol omdat het een grote uitdaging is, dan zijn mijn lessen voor jou. Om het basisniveau Russisch of zelfs hoger te krijgen, heb je 4-5 maanden intensieve lessen nodig, minimaal 2 keer per week en geduld)))
Ik bied Russische online lessen van hoge kwaliteit aan Aan het einde van deze cursus bent u in staat Russisch te lezen en te spreken met behulp van de zinnen die nodig zijn om in verschillende levenssituaties te functioneren, zoals uzelf voorstellen, vrienden maken, uitgaan, uw Russische vrienden feliciteren met verschillende vakanties enz. De cursus belicht de belangrijkste aspecten van de Russische grammatica. Je leert over de Russische zelfstandige naamwoorden, voornaamwoorden, bijvoeglijke naamwoorden, hun geslachtscategorie, grammaticale tijden enz. BASIC RUSSIAN FOR IEDEREEN helpt je om je te verdiepen in de wereld van de Russische taal!
Frans voor iedereen die vanaf nul wil beginnen of deze wil verbeteren. De lessen zijn online en individueel, geen groepslessen. Je zult veel leren. Je spreekt vanaf de eerste les. Je krijgt zelfvertrouwen en motivatie, die erg belangrijk zijn bij het leren van een taal. Je zult plezier hebben, veel glimlachen en positiviteit. Goed gestructureerde lessen. Ik geef les sinds 2014 en ben gediplomeerd docent. Ik heb ervaring met mensen uit verschillende landen en had mijn eigen taaltrainingscentrum. Ik kan niet wachten om met je te gaan werken))) Vriendelijk, Gogy
Een belangrijk element om snel vooruitgang te boeken in een nieuwe taal is het ontwikkelen van uw woordenschat. Vergeet de grammatica voorlopig. Zelfs als u de grammatica van een taal beheerst, kunt u zich eenvoudigweg niet uitdrukken als uw woordenschat beperkt is. Het is beter om jezelf uit te drukken met een paar grammaticale fouten dan om jezelf helemaal niet te kunnen uiten! Het is voldoende om niet zomaar woorden te leren. Je kunt eenvoudig meer woordenschat toevoegen: Meer dan grammaticale aanvulling is een kwaadaardige fout in de presentatie, dus je moet ze parallel leren, daarom heb je een leraar nodig die weet hoe je de twee op een effectieve manier kunt combineren
Engels is een West-Germaanse taal die voor het eerst werd gesproken in het vroege middeleeuwse Engeland en nu een wereldwijde lingua franca is. Vernoemd naar de Angles, een van de Germaanse stammen die naar Engeland migreerden, ontleent het uiteindelijk zijn naam aan het Anglia (Angeln) schiereiland in de Oostzee. Het is nauw verwant aan de Friese talen, maar het vocabulaire is aanzienlijk beïnvloed door andere Germaanse talen, met name het Noors (een Noord-Germaanse taal), evenals door Latijnse en Romaanse talen, vooral het Frans. Engels is de derde meest voorkomende moedertaal ter wereld, na het standaard Chinees en Spaans. Het is de meest geleerde tweede taal en is ofwel de officiële taal of een van de officiële talen in bijna 60 soevereine staten. Er zijn meer mensen die het als een tweede taal hebben geleerd dan er native speakers zijn. Engels is de meest gesproken taal in het Verenigd Koninkrijk, de Verenigde Staten, Canada, Australië, Ierland en Nieuw-Zeeland, en het wordt veel gesproken in sommige gebieden van het Caribisch gebied, Afrika en Zuid-Azië. Zoals je kunt zien, moeten we tegenwoordig veel Engels spreken, het is noodzakelijk als je eenmaal in het buitenland bent en de taal van het land niet spreekt. Laten we samen Engels leren, stap voor stap bereiken we het hoogste resultaat. Ik ben een ervaren lerares Frans, maar ik geef ook Engels voor beginners, armen, russisch en nederlands voor beginners. Ik wacht op je, mijn lieve studenten
This Conversational French for Beginners course will provide you with high quality and in-depth language lessons . Just enjoy my online french classes for beginners. French is one of the most prestigious languages in the world and learning French will definitely add to your value and prestige. The French for Beginners Course will guide you to acquire that prestige. Over 270 million people speak French around the world and it is the official language of +29 countries (also 1 of the 6 official languages of the United Nations). However, French may be quite challenging to learn on your own.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Gohar snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -06:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0  Maandag om 0:00  Dinsdag om 0:00  Woensdag om 0:00  Donderdag om 0:00  Vrijdag om 0:00  Zaterdag om 0:00  Zondag om 0:00
1  Maandag om 1:00  Dinsdag om 1:00  Woensdag om 1:00  Donderdag om 1:00  Vrijdag om 1:00  Zaterdag om 1:00  Zondag om 1:00
2              
3              
4              
5              
6              
7    Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00  Zaterdag om 7:00  
8    Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00  Zaterdag om 8:00  
9    Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  
10    Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00  Zaterdag om 10:00  
11    Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00  Zaterdag om 11:00  
12    Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00  Zaterdag om 12:00  
13    Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  
14    Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 19€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds mei 2016
  • 2 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -06:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0  Maandag om 0:00  Dinsdag om 0:00  Woensdag om 0:00  Donderdag om 0:00  Vrijdag om 0:00  Zaterdag om 0:00  Zondag om 0:00
1  Maandag om 1:00  Dinsdag om 1:00  Woensdag om 1:00  Donderdag om 1:00  Vrijdag om 1:00  Zaterdag om 1:00  Zondag om 1:00
2              
3              
4              
5              
6              
7    Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00  Zaterdag om 7:00  
8    Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00  Zaterdag om 8:00  
9    Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  
10    Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00  Zaterdag om 10:00  
11    Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00  Zaterdag om 11:00  
12    Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00  Zaterdag om 12:00  
13    Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  
14    Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 19€Bij de leraar thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier

Privélessen

Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderden
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen. Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend. Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis. Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie. Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.

Robert
Frans leren met een franstalige docent, 7 dagen op 7
Hallo aan jullie allemaal ! Ik heet u welkom op mijn profiel. Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren. Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden. Vandaar mijn aanwezigheid op deze site. Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans. Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen. Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer! Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe. Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken! Het is allemaal in uw voordeel! Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.

Laureen
Gepersonaliseerde online cursussen Frans in uw eigen tempo
Leer Frans in je eigen tempo met gepersonaliseerde online lessen! Of u nu een beginner, gemiddeld of gevorderd bent, mijn Franse lessen via webcam passen zich aan uw behoeften en doelstellingen aan. Ik bied lessen op maat aan, ideaal voor: Degenen die Frans willen ontdekken en de basis willen leren. Degenen die hun niveau willen verbeteren om dagelijks beter te communiceren. Degenen die hun beheersing van het Frans willen verbeteren, of dit nu om professionele, academische of persoonlijke redenen is. Waarom kiezen voor mijn cursussen? ✔️ Lesgeven aangepast aan uw niveau: ik personaliseer elke sessie op basis van uw doelstellingen, of u nu aan grammatica werkt, uw woordenschat verrijkt, uw mondelinge of schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid verbetert. ✔️ Een interactieve en dynamische werkwijze: praktische oefeningen, verrijkende gesprekken, gevarieerde ondersteuning (teksten, video’s, audio) om effectief en met plezier verder te komen. ✔️ Welwillende ondersteuning: ik ben hier om je aan te moedigen, je vragen te beantwoorden en je te begeleiden in elke fase van je leerproces.

Valérie
Gepersonaliseerde en interactieve online Franse lessen/Adaptief leren
Hallo en welkom! 😊 Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal! Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller. Wat kun je van mijn lessen verwachten? Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan: Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren. Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving. Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren! Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊

Sandhya
Online Franse lessen (A1- C1); Persoonlijk mogelijk in Utrecht
Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is aangepast aan jouw behoeften: vloeiend spreken, DELF/DALF-examenvoorbereiding, gesprekken om te helpen bij reizen of verhuizen of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen waarin je geïnteresseerd bent. We kunnen onze lessen in een ontspannen sfeer volgen en genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen! Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal na de les met je worden gedeeld. Voor structuur en om de voortgang te evalueren werk ik ook met bepaalde boeken afhankelijk van het niveau en de behoefte. Tenzij je je op specifieke vaardigheden wilt concentreren, probeer ik tijdens de sessie spreken, luisteren en lezen op te nemen, terwijl schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld als en wanneer ze naar voren komen.

Imane
Academische ondersteuning voor Franstalige studenten door een student uit het hoger onderwijs
Goedemorgen ! Ik ben een marketingstudent. Ik bied cursussen aan die zijn aangepast aan studenten. Ik heb ervaring met academische ondersteuning, ik doe oefeningen en probeer voor opvolging te zorgen. Laten we samen vooruitgang boeken in een vriendelijke en motiverende sfeer. Ik pas me aan de behoeften van elke persoon aan.

Lucie
Franse lessen (online)
Hallo, ik ben Lucie en ik wil je graag helpen Frans te leren, of je nu helemaal opnieuw begint of je kennis wilt verbeteren. Ik vind het leuk om mijn studenten aan het woord te krijgen, omdat ik geloof dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Tijdens de eerste les bespreken we zowel uw doelstellingen als uw niveau, zodat ik een les voor u kan samenstellen. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, winkelen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je gemiddeld bent, geven we ook lessen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. De lessen vinden plaats via Zoom of Google Meet. Voordat u een les boekt, verzoeken wij u mij een bericht te sturen om de beschikbaarheid te bevestigen.

Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.

Laurie
Online Franse les met moedertaalleraar! Eigen methode. Technologie om te leren.
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent. Hallo, bonjour! Ik ben een moedertaalleraar Frans en ben sinds 2012 afgestudeerd in de Franse filologie. Ik heb 10 jaar ervaring in binnen- en buitenland. Ik stel online lessen voor met een methode die ik door de jaren heen heb ontwikkeld, specifiek voor online lessen. *Mijn werkwijze:* -Tijdens de les concentreren we ons op het spreken. Buiten de les stuur ik je oefeningen die ik elke week zal corrigeren (grammatica, vervoeging, schrijven...). -Ik gebruik een bepaalde techniek gebaseerd op vragen/antwoorden om de grammatica toe te passen tijdens het spreken. -Ik gebruik de verbotonale methode om de uitspraak te corrigeren. -Je krijgt ook toegang tot een applicatie voor je smartphone (om de woordenschat te leren). -Gebruik een interactief whiteboard. -We zullen een gedeeld online notitieboek gebruiken om uw oefeningen te corrigeren en me uw vragen te stellen op elk moment van de dag. Ik stel voorbereiding voor op de officiële examens (DELF, DALF, TCF, EOI, FIDE in Zwitserland...). Lessen voor beginners, gemiddeld of gevorderden. Voorbereiding van conferenties of lezingen voor zakenmensen. Sollicitatiegesprek. De klas is een beetje anders als ik met kinderen of tieners werk. Ik gebruik interactieve websites en brieven. Als je een jonge, georganiseerde, dynamische en gepassioneerde leraar wilt, bel me of schrijf me! Tot ziens, Laurie*

Susan
Praktisch frans
*Het is universeel: -Spreken is moeilijker dan lezen of verstaan -Regels en structuren zijn gemakkelijker te leren dan toe te passen -Taalcodes van onze moedertaal blijven ons ook beïnvloeden 
 *WAT IK TE BIEDEN HEB: -Aandacht voor de specifieke normen van het huidige Frans: sleutelzinnen, zinswendingen, woordvolgorde, formuleringen, register van de taal, gebruik van specifieke grammaticale items, idioom, intonatie, uitspraak, andere tips en trucs -Interactieve training gericht op realistische contexten en onderwerpen waar jij je voor interesseert. -Authentiek cursusmateriaal (media, video's, pers, films, liedjes, etc.) -Continu feedback -Hulp bij specifieke doelstellingen: Digitale communicatie (persoonlijk en professioneel) Franse vaktaal m.b.t. administratie of juridische zaken, bankzaken en onroerend goed Examen, vertalingen, tekstredactie

Camille
Franse conversatie, grammatica, spelling en examens
Hallo, Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland. U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken. Tot snel!

Juliana
Franse lessen met een internationaal gecertificeerde leraar
Ik heb meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van Frans als vreemde taal, zowel als freelancer als in internationale academies voor de meest uiteenlopende doeleinden: Internationale examens (Alliance Française), Business (interviews, werkpresentaties), Erasmus, uitwisseling en andere reis- / vrijetijdsactiviteiten, vertaling (gelijktijdig of van documenten: scriptie, artikelen, enz.). Klassen zijn dynamisch en veelzijdig met een methodologische benadering van grammatica, mondeling en schriftelijk begrip en productie, informeel taalgebruik en vocabulaire, periodieke presentaties en proefproeven. De lessen zijn speciaal ontworpen om de levensstijl en interesses van de studenten te ondersteunen, waaronder de hoeveelheid / afwezigheid van huiswerk, persoonlijk materiaal en tempo.

Frederic
Privélessen Frans-Engels-Nederlands (alle niveaus en alle leeftijden)
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!

Laura
French classes with qualified and experienced teacher
I am a native speaker of French who loves learning other languages and understanding other cultures. My experience in learning other languages as an adult helps me empathise with my students’ difficulties, and I find that knowledge of other languages’ structures and vocabulary allows me to better guide speakers of those languages through the differences they find with French. I hold a Master’s degree in Romance Languages from the Université Libre de Bruxelles, with specialisation in French as a foreign language. I also benefited from the Erasmus exchange programme, living for a year in Italy. On my return to Belgium, I then qualified as a secondary school teacher via the ‘agrégation’ route. My teaching experience includes working as a teaching assistant in a secondary school in Spain, during which time I also gave private classes. Since returning to Belgium, I taught French for a further five years in a secondary school in Brussels and now have several years’ experience as a private tutor.

Bernard
Bijlessen Frans met methode die vanaf de basis opbouwt
Is de Franse taal je struikelblok? Dan wil ik jouw ezelsbrug zijn! Ik ben niet alleen leraar Frans, maar ook geboren in Frankrijk. Als native speaker kan ik iedereen van jong tot oud helpen de Franse taal te beheersen. Zowel huiswerkbegeleiding als voorbereiding op examens, sollicitaties of werkgerelateerde problemen, verbeteren van de uitspraak, het taalbegrip en de uitbreiding van de woordenschat. Aarzel niet om mij een e-mail te sturen!