facebook
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van20.00EUR/ h

Academische ondersteuning voor Franstalige studenten door een student uit het hoger onderwijs

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Goedemorgen ! Ik ben een marketingstudent. Ik bied cursussen aan die zijn aangepast aan studenten. Ik heb ervaring met academische ondersteuning, ik doe oefeningen en probeer voor opvolging te zorgen.
Laten we samen vooruitgang boeken in een vriendelijke en motiverende sfeer. Ik pas me aan de behoeften van elke persoon aan.

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ondersteuning hebben (voorkeur)

Locatie

Les via webcam

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Leeftijd:
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik vind het leuk om leerlingen te ondersteunen bij hun leerproces. Ik ben zorgzaam, geduldig en ik geef om het succes van mijn studenten.
Met de juiste tools in de hand kan iedereen slagen.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik heb mijn CEB en CE1D. Ik heb 6 uur wetenschap en Latijn gedaan.
Ik heb mijn diploma in 2023 behaald met een zeer goed cijfer voor geschiedenis en momenteel doe ik een bachelordiploma in marketing.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben schoolmanager bij Solidarity Success
Ik deed academische ondersteuning (een helpende hand) op mijn oude school.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Imane snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6            Zaterdag om 6:00  Zondag om 6:00
7            Zaterdag om 7:00  Zondag om 7:00
8              
9              
10              
11            Zaterdag om 11:00  Zondag om 11:00
12            Zaterdag om 12:00  Zondag om 12:00
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  Zondag om 13:00
14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  Zondag om 14:00
15  Maandag om 15:00  Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00  Donderdag om 15:00  Vrijdag om 15:00  Zaterdag om 15:00  Zondag om 15:00
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 20€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2025
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6            Zaterdag om 6:00  Zondag om 6:00
7            Zaterdag om 7:00  Zondag om 7:00
8              
9              
10              
11            Zaterdag om 11:00  Zondag om 11:00
12            Zaterdag om 12:00  Zondag om 12:00
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  Zondag om 13:00
14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  Zondag om 14:00
15  Maandag om 15:00  Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00  Donderdag om 15:00  Vrijdag om 15:00  Zaterdag om 15:00  Zondag om 15:00
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 20€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderden
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen. Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend. Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis. Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie. Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.

Frederic
Privélessen Frans-Engels-Nederlands (alle niveaus en alle leeftijden)
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!

Robert
Natuurkunde / Scheikunde / Bio, bij jou thuis, bij mij thuis of op afstand!
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch. Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven. Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.

Catharina
Nederlands voor alle niveaus, situaties. Volledige onderdompeling.
Elke klasse is afgestemd op de eisen en / of behoeften van het individu. Wil je carrièremogelijkheden verbeteren; zakelijk Nederlands leren of verbeteren, waar elke klas aandacht aan zal besteden. Want die kennen het Nederlands al; uitbreiding van bestaande kennis samen met een dieper cultureel begrip en inzicht. Alle studenten krijgen vooraf lesrooster ter beoordeling (afhankelijk van de tijd). De nadruk ligt op totale onderdompeling op een leuke en begrijpelijke manier, zonder belangrijke aspecten zoals grammatica, etc. weg te laten. ENKELE BEOORDELINGEN: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Valérie
Frans als vreemde taal - Taal voor kinderen - Taal voor volwassenen
Ben je klaar om Frans te leren op een leuke, boeiende en persoonlijke manier? Of je nu net begint of je taalvaardigheid wilt verbeteren, ik bied lessen aan die zijn aangepast aan jouw leeftijd, niveau en doelen. Voor kinderen gebruik ik speelse en interactieve methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. De lessen zitten vol met spelletjes, plaatjes, tekeningen, liedjes, video's en kleine rollenspellen om het leuk en dynamisch te houden in een ontspannen sfeer. Kinderen kunnen ook meedoen aan kleine groepen (maximaal 4 studenten van hetzelfde niveau) voor nog meer interactie en leren. Voor volwassenen stem ik de lessen af op uw persoonlijke of professionele behoeften. Of u nu Frans nodig hebt voor werk, reizen of het dagelijks leven, we richten ons op situaties uit het echte leven om u te helpen snel en zelfverzekerd te verbeteren. Elke les wordt zorgvuldig voorbereid, zodat deze aansluit bij jouw doelen. Daarnaast bied ik een scala aan leermiddelen aan om de ervaring zo plezierig en effectief mogelijk te maken. Ik help je graag Frans leren of oefenen, of je nu een absolute beginner bent of je vaardigheden wilt verfijnen. Voel je vrij om een sessie te boeken, zodat we je behoeften kunnen bespreken en een leerplan speciaal voor jou kunnen maken. Ik kijk ernaar uit u binnenkort te ontmoeten en u te helpen uw doelen te bereiken!

Nina
IB Biology SL-bijles is voor iedereen die extra ondersteuning nodig heeft bij alles wat met biologie te maken heeft, of het nu gaat om anatomie of planten!
Ik heb Biology HL in IB afgerond met een 6 overall. Ik studeer het nu op universitair niveau en ben klaar om studenten te helpen die worstelen met IB Biology SL. Ik ben bekend met de syllabus en kan studenten helpen om complexe onderwerpen op te splitsen in eenvoudigere concepten die makkelijk te verteren zijn. We beginnen met een les om elkaar te leren kennen en te zien of onze doelen overeenkomen. We bespreken waar je precies hulp bij nodig hebt en maken een wekelijks bijlesschema. Aan het einde van elke les verwacht ik dat studenten mij laten weten waar ze de volgende keer hulp bij nodig hebben of dat ze het mij uiterlijk 3 dagen voor de volgende les laten weten. Zo zorgen we ervoor dat elke les het meeste uit onze tijd samen haalt. Aan het begin van de volgende les doen we een paar oefenvragen om onze vorige les te herhalen en gaan we verder met het volgende gewenste onderwerp. Ik ben op zoek naar studenten die openstaan voor constructieve kritiek. Ik beloof dat ik al onze lessen met geduld, vriendelijkheid, motivatie en steun zal benaderen!

Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Narayan
Biologiebijles voor studenten van IGCSE-, GCSE-, S5-, secundair of gelijkwaardig niveau
Biologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level). Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften. Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal. Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren. Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten. Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau. Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau. Momenteel geef ik les: 1. GCSE-studenten 2. IGCSE-studenten 3. IB-studenten 4. Europese scholieren 5. Studenten op AS / A-niveau Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen: 1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten) 2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten) 4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten) 5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student) 7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student) 8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten) 9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling) 10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student) 11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student) 12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student) Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen. Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!

Sandhya
Franse lessen voor volwassenen (niveau A1 - C1), privé- en groepslessen
Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is aangepast aan uw behoeften: vloeiend spreken, voorbereiding op de DELF/DALF-test, gesprekken om te helpen bij reizen of verhuizen, of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen die u interesseren. We kunnen onze lessen in een ontspannen sfeer volgen, waarbij we genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen! Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal met je worden gedeeld na de les. Voor structuur en om de voortgang te meten, werk ik ook met bepaalde boeken, afhankelijk van het niveau en de vereisten. Tenzij je je wilt richten op specifieke vaardigheden, probeer ik spreken en luisteren op te nemen tijdens de sessie, terwijl lees- en schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld wanneer ze ter sprake komen.

Lucie
Franse lessen (online)
Hallo, ik ben Lucie en ik help je graag om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, doe je boodschappen, ga je naar de dokter, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.

Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.

Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.

Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits. Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd. De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren. Ik spreek ook Frans en Duits. Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.