facebook
Lynn
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van33.00EUR/ h

Cours particulier d'anglais/néerlandais debutant·e,s intermédiaires or avancé·es

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoi! Ik ben Lynn, een talen- en cultuurgerelateerde liefhebber met een bijzonder grote interesse in zang, verhalen vertellen en transdisciplinaire kunst. Wat er op zijn beurt toe leidde dat ik een pas afgestudeerde masterstudent Podiumkunsten werd, met een bachelordiploma in moderne talen en letteren, waarbij ik voornamelijk Engelse en Russische taal- en letterkunde studeerde, samen met een minor Nederlands.

Deze universiteitsjaren gaven mij onder andere de kans om mij verder te verdiepen in de onderwerpen waar ik tijdens mijn Art Humanities het meest gepassioneerd over was, namelijk performancestudies, filosofie, kunst- en cultuurgeschiedenis, maar ook literaire/kritische analyse van verschillende kunstvormen.

Ik ben van jongs af aan tweetalig opgevoed (Frans-Nederlands) en besefte al heel vroeg de vele mogelijkheden en ontmoetingen die dit opende, wat mij aanmoedigde om door te gaan op dit pad van het leren van talen en interculturele communicatie. In het begin had ik ongelooflijk veel geluk dat ik tijdens mijn geesteswetenschappen kon profiteren van het werk van een werkelijk geïnvesteerde en gepassioneerde leraar Engels en dat ik het verschil kon erkennen dat dit maakt bij het leren van een vreemde taal. Vervolgens kreeg ik voorafgaand aan mijn studie de kans om een jaar naar Ierland te reizen, waarbij ik voornamelijk als au pair heb gewerkt. Dit bracht niet alleen mijn Engels naar een hoger niveau, maar scherpte ook mijn vaardigheden op het gebied van kinderopvang en pedagogische vaardigheden aan.

Nu ik mijn studie heb afgerond en een nieuw hoofdstuk in mijn werkzame leven open, heb ik er veel zin in om al deze bagage samen met jou aan het werk te zetten!
Ik geloof van harte in de kracht van spelen en het delen van leuke, artistieke en/of betekenisvolle activiteiten die helpen dingen in de praktijk te brengen om een nieuwe taal op een levendige, diepgaande en duurzame manier te leren.

Dus, wat denk je? Wil je mij uitnodigen voor jouw leertraject?~ ⛵🗺️✨

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Elsene, Brussel, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Nederlands voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Frans, Engels, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een groot liefhebber van zingen sinds ik heel jong was. Mijn reis begon op 6-jarige leeftijd in een kinderkoor en ging verder met het leren van muziektheorie en piano.

Later werd ik toegelaten tot de Vlaamse artistieke middelbare school van het Lemmensinstituut (Leuven) waar ik een vierjarige opleiding volgde met daarin - naast algemene vakken - lessen zang (koor), muziek en muziekcultuur, dramatische kunst, declamatie, dans, lichaamsexpressie, esthetiek, literaire analyse, enz. enz.

Eindelijk, na 5 jaar universitaire studies, ben ik hier, een jonge werknemer, afgestudeerd met een bachelordiploma in moderne talen en letters (Engels-Russisch) en een masterdiploma in live podiumkunsten. Met als onderwerp van de scriptie: de hedendaagse en westerse praktijk van het zogenaamde ‘heilige’ zingen, evenals de analyse van de representatie ervan. Wat er vervolgens toe leidde dat ik een totaal andere benadering van zingen ging observeren, bestuderen en diepgaand oefenen dan degene die ik tijdens mijn opleiding had gekend. Hoewel ik begon aan een ‘westerse’ academische opleiding, ontdekte ik op 17-jarige leeftijd de buitengewone rijkdom van het zingen van orale tradities buiten de wereld en haar culturen.

Sindsdien train ik regelmatig bij verschillende zang- en stemprofessionals met als doel zoveel mogelijk kennis over het onderwerp te vergaren en een praktijk over te dragen die voor iedereen het meest toegankelijk is. En dit om “je stem” te (her)vinden, in een meer serene en meer ‘uitgelijnde’ relatie met jezelf en je capaciteiten (vaak veel groter dan je je kunt voorstellen), en om de vele voordelen ervan in het dagelijks leven te integreren.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
♦ ULB. Master in Performing Arts, toegepaste focus: Live Performance. [Scriptie] "Heilige zang: van artistieke activiteit tot rituele uitvoering door landschappelijke realiteit en hedendaagse spirituele benadering".

♦ —. Bachelor Moderne Talen & Letteren, module: Engels/Russisch.

♦ Koninklijk Conservatorium Luik (ESACT). Theater en de kunsten van het woord.

♦ Lemmensinstituut Leuven. Secundaire artistieke studies: Woordkunst-Drama.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
2002 - 2023 [heden]
Solo/meerstemmige zang – koor, vocale ensembles en muziekgroepen | Optredens, concerten en voorstellingen.

+ Bijscholing: Ik neem regelmatig deel aan diverse opleidingen, workshops, enz., ... en kom ook zoveel mogelijk te weten over de wetenschappelijke vooruitgang en alle andere relevante informatie over de praktijk en de overdracht ervan.

2023 - [heden]
Performance / theater (meeslepend) – Sortilège·Betovering.be, Kaernunos ASBL | Creatie en interpretatie van karakters, animatie van culturele/leuke activiteiten, ontwikkeling van interactieve shows, enz.

2013 - [heden]
Cultureel entertainment – Promozart ASBL, Chemins de Conscience ASBL, SoleiLune ASBL | Ontwerp & geven van cursussen, trainingen en workshops op het gebied van zang en lichaamsexpressie.

2022 - 2023
Lesgeven – Kinderen en wij | Taal- en theaterlessen in een naschools onderdompelingscentrum (Engels).

2012-'13 / 2015-'16
Au pair medewerker (Ierland) / naschoolse opvang (Vlaanderen). | Dagelijkse verzorging, leuke/artistieke activiteiten (collectief/outdoor), bemiddeling, etc.

...

Beoordelingen (1)

Lynn legt het duidelijk, prettig en zeer consciëntieus uit.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ten eerste, als je tegen jezelf zegt dat: - je weet niet hoe je moet zingen omdat iemand je op een dag vertelde dat je "slecht" of "fout" zingt - je houdt van zingen, maar alleen alleen onder de douche, in je auto of waar dan ook/wanneer niemand je kan horen - je wilt de praktijk op een andere manier benaderen dan het "klassieke" muzikale leren (--> muziektheorie, toonladders, beperking tot één bereik, enz.) - je meer vertrouwen wilt krijgen in je vocale, ritmische en/of ademhalingsvaardigheden - je wilt werken aan je "muzikale gehoor", je (podium)presence en/of verschillende technieken van artistieke expressie (vocaal) - je wilt meer leren over je instrument, je lichaam, je adem en je stem, om het te temmen en het gemak en de weelde in je zang te ervaren ...en je jezelf (gedeeltelijk) in de een of de ander of in elk van deze stellingen bevindt, maakt niet uit: de kans is groot dat deze cursus iets voor jou is! Ontdek jouw stem. Ontdek de resonantieplaatsen in je lichaam, het bereik van je emoties, de gezangen van je gedachten. Laat je inspireren... adem uit... Ons lichaam, dit instrument – nee, deze “nomadische kathedraal” met zijn gewelven, zijn nissen, ... zijn vele resonantieruimtes – we zijn er vaak eerder intrinsiek dan nauw mee verbonden. De trillingen die we uitzenden als we onze adem laten horen en transformeren in een lied, kunnen een krachtig hulpmiddel blijken te zijn bij het oplossen van spanningen, het kalmeren van de geest, maar ook bij de (her)ontdekking van onszelf via ons lichaam, onze zintuigen. en onze stem, deze muzikaliteit die uniek is voor ons. We ervaren de wereld dagelijks via ons lichaam en onze zintuigen, en de stem stelt ons in staat deze ervaringen met anderen te delen, zowel in zijn dagelijkse als buiten-dagelijkse communicatieve functie; artistiek; poëtisch. Maar wanneer de gesproken stem plaats maakt voor de gezongen stem, stelt Muziek ons in staat veel verder te gaan... Soms zelfs tot het punt dat we raken aan wat wij het Onuitsprekelijke noemen. Oh ja... Precies dat..! Geen paniek, alles op zijn tijd ;)

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Lynn snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 33€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds februari 2023
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  
  
  
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  Donderdag om 12:00
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 33€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier

Privélessen

Jakub
Leer ENGELS, RUSSISCH of TSJECHISCH met een meertalige en linguist afgestudeerde
Ik ben een taalkundige en een pianist. Ik heb mijn masterstudie afgerond aan de Letterenfaculteit van de afdeling Engelse en Amerikaanse studies van de Masaryk University (Tsjechië). Ik heb in het Engels, Russisch, Frans en Tsjechisch gestudeerd. Ik heb taalkunde gestudeerd, met name Engelse filologie met als specialisatie fonetiek en fonologie. Talen zijn niet alleen mijn beroep, maar ook mijn hobby en de garantie voor uw succes op het gebied van talen bij mij is het feit dat ik meertalig ben - ik spreek zes talen (Engels, Russisch, Duits, Frans , Tsjechisch-Slowaaks) en ik ken vier andere talen passief, daarom geloof ik dat ik goede knowhow en succesvolle leermethoden heb die ik graag met u wil delen. Mijn niveau van Engels, Russisch en Tsjechisch: Engels — niveau dat overeenkomt met het niveau van de moedertaalspreker - C2 Staatsexamen Engels (in CPE Cambridge Exam-formaat) beoordeling: Russisch - autonoom niveau - C1 / C2 Academisch Russisch examen beoordeling: Tsjechisch - moedertaalspreker Mijn ervaring op het gebied van talen: 2014 - heden privé leraar Engels / Russisch ervaring met lesgeven op A1-C1-niveaus, voorbereiding op internationale certificaten, eindexamens, specialistische examens (Engels voor artsen) 2014 - heden privé pianoleraar ervaring met lesgeven aan kinderen vanaf 4 jaar en volwassenen; in het Engels, Russisch en Tsjechisch 2014 - heden vertaling, vertolking, correctie economische teksten, muziekfestivals, Engelse / Tsjechische conferenties

Ahmed
Wetenschap (sterk of zwak: natuurkunde, scheikunde, biologie),
Voormalig student in Science and Applied Mathematics, doceer ik op beginnersniveau, beginnend, gevorderd of gevorderd op elk niveau. Het begint bij de natuurkunde (dynamisch, ...), bij de scheikunde (moleculair of anderszins) in de biologie (wat meer theoretisch is en daarom een ​​kader van "hoe iemands biologie te bestuderen" en begrip van anatomische concepten of andere) . Wiskundeklassen zijn ook mogelijk op elk secundair niveau. Engelse, Franse en Nederlandse lessen kunnen ook worden gegeven. Ik ben een academicus.

Jude
Engelse en / of Nederlandse lessen voor jong en oud!
BAC 3 International Business Student biedt een-op-een lessen om Engels en / of Nederlands te leren door het gebruik van taalkundige hulpmiddelen zoals grammatica, spelling en woordenschat. Tips en trucs om deze vaardigheden goed toe te passen, worden ook in de klas gegeven. De cursussen zijn aangepast aan de leerling (kind, tiener of volwassene).

Didier
Privélessen in de Nederlandse, Franse en Engelse taal
Ervaren taaltrainer (3 jaar). Biedt een "à la carte" -programma voor volwassenen, aangepast aan uw professionele of privébehoeften. Aangepaste pedagogie, hulp, voorbereiding van de upgrade van examens voor middelbare scholieren. Mijn doel is om het niveau te verbeteren door regelmatig huiswerk en kleine tests.

Joy
Privélessen Engels (beginner, gemiddeld)
Ik ben momenteel docent Germaanse talen (Engels en Nederlands) en wil graag mijn ervaring en mijn passie voor talen delen. Ik kan alle vragen over grammatica beantwoorden en oefenen met spreken. Mijn doel is om je zo comfortabel mogelijk te maken in de doeltaal. Ik kan ook werken aan leerstrategieën en de werkmethode voor studenten doen.

Sarah
Privélessen of een kleine groep Nederlands en Duits
Privélessen of een kleine groep Nederlands en Duits. Als Nederlandstalige die vijftien jaar heeft gewoond, geef ik Nederlands en Duits privélessen, zoals inhalen, privélessen en huiswerkhulp voor leerlingen in het basis- en voortgezet onderwijs. Ik heb ervaring met lesgeven als ballet en Nederlandse leraar.

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Melissa
Nederlands leren 🇳🇱 als tweede taal voor beginners tot gevorderden
In mijn taallessen richt ik mij vooral op conversatievaardigheden en het oefenen van de essentiële woordenschat voor het niveau dat jij wenst te bereiken. Ik bied de volgende diensten aan: - Nederlandse lessen van niveau A1 tot C1 - Uitspraak - Accentwijziging

Catharina
Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Erika
Vriendelijke leraar Engels met jarenlange ervaring in het onderwijzen van Engels - Laten we samen leren!
Hallo studenten! Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk! Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb. Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden. Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.

Mahmood
Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen
**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen **** Ben je klaar om Hindi te leren? Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi. Enige kennis van Hindi is niet nodig !!! Wat kan ik je leren? - Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi - Luistervaardigheid en spreekvaardigheid. - Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen. - Testen en verbeteren van uw kennis na elke les. - Leer spreken in dagelijkse gesprekken. - Lezen en schrijven in het Hindi - Geluid als native speaker

Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.
Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen. IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen. Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies. Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen. Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.

Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor Russischtalige
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving. Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren. In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen. Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!