
van19.00EUR/ h
Duitse lessen, Nederlandse lessen, bijles
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik bied Duitse en Nederlandse lessen en bijles aan. Als moedertaalspreker van Duits en Nederlands en afgestudeerd aan een Engelstalige school en opleiding, heb ik ruime ervaring en specialistische kennis in deze talen. Ook heb ik ervaring met het lesgeven aan kinderen en jongeren in de vorm van bijles.Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Diemen, Nederland
Les via webcam












|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Duits voor volwassenen, School
Engels als tweede taal (esl), School
Nederlands voor volwassenen, School
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Duits, Nederlands, Engels |
Over
Ik ben als Nederlander in Duitsland opgegroeid en kan daardoor vloeiend Duits en Nederlands spreken. Drie jaar geleden heb ik mijn diploma behaald en ik studeer momenteel Liberal Arts and Sciences bij de UvA in Amsterdam.Opleiding
Ik heb in 2021 mijn Duitse Abitur behaald met de volgende hoofdvakken: Engels, Wiskunde, Geschiedenis, Kunst en Politicologie.Momenteel studeer ik aan de Universiteit van Amsterdam, waar ik naar verwachting in 2025 mijn Bachelor of Arts zal behalen.
Leservaring
2 jaar ervaring met bijles in verschillende vakken, zoals wiskunde, Engels en Duits1 jaar werkervaring in de klantenservice
Beoordelingen (5)
Geweldige tutor! Past zich aan jouw doelen aan, is voorbereid en behulpzaam.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Super prof!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Paula is een geweldige lerares! Ik vind het erg leuk om met haar te werken!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik kan Paula alleen maar aanbevelen! Ze is een competente, vriendelijke en goede lerares!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik probeerde deze website voor de eerste keer te gebruiken, maar ik kon me niet voorstellen dat ik zo'n geweldige leraar zou kunnen vinden. Mijn dochter kreeg Duitse les van Paula. Ze is erg aardig en geduldig met mijn dochter. Haar lesmethode is ook geweldig, dus het Duits van mijn dochter verbetert haar toegewijde begeleiding. Geweldige leraar!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Paula snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | ||||
5 | Maandag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||||
6 | Woensdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | |||||
7 | Woensdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | |||||
8 | Woensdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | |||||
9 | Woensdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | |||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Dinsdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||||
12 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | ||||
13 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | ||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 19€Les via webcam
van 23€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds februari 2024
- 4 herhaalleerlingen
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | ||||
5 | Maandag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||||
6 | Woensdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | |||||
7 | Woensdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | |||||
8 | Woensdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | |||||
9 | Woensdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | |||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Dinsdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||||
12 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | ||||
13 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | ||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 19€Les via webcam
van 23€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
David
Wiskunde, Engels, Frans, Nederlands, aardrijkskunde, biologie, geschiedenisIk ben gespecialiseerd in het lesgeven in wiskunde, Engels, Frans, biologie, geschiedenis en aardrijkskunde. Mijn doel is om de leerling/student uit te dagen en zo gezegd, "let the brain work", maar niet te overweldigend.
Ik geef huiswerk als de ouder dat oké vindt, en geef periodieke voortgangsrapporten.
Ik geef les op locaties zoals in het park, bij mij thuis of bij de student/leerling.
Irma
Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook!
Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt.
De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.
Elka
Leer Nederlands met een ervaren docent: 20 jaar ervaring in 10 landen 🌍 Eerste les gratis!Welkom bij mijn Nederlandse lessen!
Ik ben Elka, een gepassioneerde en ervaren docent met meer dan 20 jaar leservaring over de hele wereld. Tijdens mijn lessen bied ik een persoonlijke aanpak, zodat u in uw eigen tempo en volgens uw behoeften Nederlands kunt leren. Mijn lessen zijn gebaseerd op communicatie en zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus. Of je nu een beginner of een gevorderde student bent, ik heb iets voor jou!
Voor wie zijn de cursussen Nederlands?
Mijn lessen zijn bedoeld voor mensen van alle leeftijden die effectief en dynamisch Nederlands willen leren. Dit zijn enkele categorieën studenten die baat kunnen hebben bij mijn lessen:
- Universitaire studenten die hun Nederlands willen verbeteren voor hun studie of toekomstige baan.
- Professionals die Nederlands moeten leren om beter te integreren op de werkvloer of om hun werk efficiënter uit te voeren.
- Volwassenen die naar Nederland of België willen verhuizen en de taal moeten beheersen om de aanpassing te vergemakkelijken.
- Kinderen of tieners die op een leuke en interactieve manier Nederlands willen leren.
- Mensen die Nederlands willen leren uit pure passie, om te reizen, om de cultuur te leren kennen of om persoonlijke redenen.
Redenen waarom ik de beste docent Nederlands ben:
- Internationale ervaring: Ik heb lesgegeven in meer dan 10 landen en op verschillende continenten, waarbij ik mij heb aangepast aan de behoeften van elke student.
- Gepersonaliseerde lessen: lessen zijn op maat gemaakt, zodat u effectief kunt leren, op basis van uw niveau en doelen.
- Passie voor lesgeven: Voor mij is lesgeven geen baan, maar een passie die mij elke dag energie geeft en mij aanzet om beter te worden.
- Communicatieve aanpak: Mijn lessen zijn gericht op communicatie in het echte leven, zodat u met vertrouwen Nederlands kunt spreken.
- Effectieve methodologie: ik blijf op de hoogte van de nieuwste methoden en technieken om ervoor te zorgen dat het leren dynamisch en effectief is.
Mijn missie is om bij te dragen aan een meer verbonden wereld, door u te helpen culturele barrières te overwinnen en uw persoonlijke en professionele doelen te bereiken. Mijn werk gaat niet alleen over het onderwijzen van een taal, maar ook over het verbinden van mensen en het helpen van hen bij het verwezenlijken van hun dromen.
Ik bied zowel online- als fysieke lessen aan, afhankelijk van uw voorkeuren en beschikbaarheid.
Ik nodig u uit om contact met mij op te nemen voor een gratis proefles van 60 minuten! Ik wil u helpen om op een leuke en effectieve manier Nederlands te leren. Neem nu contact met mij op!
Liesbet
Perzische les / Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderenAls anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z ́n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel.
Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen.
Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren.
Wil iemand Perzisch leren? Dan ben ik erbij om u te helpen daarbij. Ik werk ook hier vooral op communicatie.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderdenIk help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil lerenTijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Doranzyò
Dutch Language and Culture for Integration — Prepare for your Future!The lessons will prepare you for the integration exam and integration into Dutch society. Learn essential language skills, cultural knowledge and practical tips for immigration and naturalisation. You will feel at home in our beautiful country, and your experience will be marvellous!
Stuart
Conversatie Engels voor alle niveaus. Verbeter uw woordenschat en oefen uw vloeiendheid met een native English speaker.Klassenbeschrijving:
Ontgrendel uw potentieel in het Engels met onze boeiende en interactieve lessen! Of u nu een beginner bent die een sterke basis wil opbouwen of een gevorderde leerling die zijn vaardigheden wil verfijnen, deze les is afgestemd op uw behoeften.
Wat je leert:
Van basis- tot gevorderde grammatica: begrijp en pas grammaticaregels toe in alledaagse gesprekken.
Woordenschat uitbreiden: breid uw woordenschat uit met praktische en veelgebruikte woorden en zinnen.
Uitspraakoefening: verbeter uw accent en uitspraak voor duidelijkere communicatie.
Conversatievaardigheden: krijg vertrouwen in het spreken van Engels door middel van realistische scenario's en rollenspellen.
Luisteren en begrijpen: verbeter uw vermogen om gesproken Engels in verschillende contexten te begrijpen.
Doelgroep: Deze les is perfect voor iedereen die zijn Engels wil verbeteren, van beginners tot gevorderden. Er is geen voorkennis vereist voor beginners, en gevorderde studenten profiteren van persoonlijke feedback en geavanceerde onderwerpen.
Klassenstructuur:
Duur: Elke sessie duurt 60 minuten.
Frequentie: De lessen zijn wekelijks beschikbaar, met flexibele planning die aansluit op uw behoeften.
Formaat: individuele sessies of sessies in kleine groepen, online uitgevoerd voor uw gemak.
Leerresultaten: Aan het einde van deze cursus zult u:
Spreek vloeiender en met meer zelfvertrouwen Engels.
Begrijp en gebruik een breed scala aan woordenschat en uitdrukkingen.
Communiceer effectief in verschillende situaties, van informele gesprekken tot professionele situaties.
Over uw docent: Met uitgebreide ervaring in het trainen van grote groepen managers, breng ik een uniek perspectief mee naar het lesgeven van Engels. Mijn achtergrond in training heeft mij uitgerust met de vaardigheden om effectief te communiceren en diverse groepen te managen, waarbij ik ervoor zorg dat elke student persoonlijke aandacht en ondersteuning krijgt.
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.