


Betrouwbare leraar
van35.00EUR/ h
Engelse/Nederlandse cursussen op basis-/secundair niveau
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben hier vooral om je te helpen. Ik pas mij daarom aan aan UW behoeften.Nadat we elkaar hebben leren kennen en de behoeften van de leerling hebben gevolgd, bepalen we samen hoe we verder gaan.
Ik ben hier om u te helpen begrijpen wat u niet begrijpt en om u te helpen bereiken wat u op dit moment niet kunt doen.
Mocht je het je afvragen: ik ben een gediplomeerd docent Engels en Nederlands.
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Neem je cursus mee (map, schriften, boeken, etc.)Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Estinnes-au-Val, België






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
School
School
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Frans, Engels, Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Pascal snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | |||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | |||
6 | Vrijdag om 6:00 | ||||||
7 | |||||||
8 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | |||||
9 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds november 2024
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | |||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | |||
6 | Vrijdag om 6:00 | ||||||
7 | |||||||
8 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | |||||
9 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Estinnes-Au-Val
Vergelijkbare lessen
Francoise
Privélessen in het Frans-Nederlands-EngelsHulp in de schoolomgeving om je te helpen vooruitgang te boeken in je eigen tempo en rekening houdend met je niveau.
Mijn doel is om u te helpen groeien en u de troeven te geven om te slagen.
Ik geef huiswerk voor de volgende cursussen om je voor te bereiden.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en SpaansAls tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Caroline
Nederlands - ITNA voorbereiding voor anderstaligen: doelgericht en intensiefOp een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.
Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
Femke
Bijles wiskunde B, wiskunde A, natuurkunde, Nederlands, biologie, economie, etc., voor vmbo, havo en vwoIk geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau, in o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, Nederlands, Engels en economie.
Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.
Catharina
IELTS academisch en algemeen - Bereid je voor op het internationale examen.Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.
Mahmood
Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen ****
Ben je klaar om Hindi te leren?
Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi.
Enige kennis van Hindi is niet nodig !!!
Wat kan ik je leren?
- Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi
- Luistervaardigheid en spreekvaardigheid.
- Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen.
- Testen en verbeteren van uw kennis na elke les.
- Leer spreken in dagelijkse gesprekken.
- Lezen en schrijven in het Hindi
- Geluid als native speaker
Erika
Vriendelijke leraar Engels met jarenlange ervaring in het onderwijzen van Engels - Laten we samen leren!Hallo studenten!
Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!
Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.
Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.
Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.
Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil lerenTijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Stefan
Nederlands: Gemakkelijk en moeiteloos, aangepast aan uw behoeften!Als gecertificeerd docent en native speaker Nederlands bied ik privélessen aan die zijn afgestemd op jouw specifieke behoeften en interesses. Of je nu je Nederlands wilt verbeteren voor werk, je meer op je gemak wilt voelen in sociale situaties of je wilt verdiepen in de Nederlandse literatuur in de originele taal, ik help je om dat te bereiken met lessen die zijn opgebouwd rond jouw doelen.
Ik bied ook ondersteuning bij examenvoorbereiding en algemene studiebegeleiding. Onze sessies omvatten verschillende leermethoden, zoals het lezen van teksten, het doen van oefeningen, het luisteren naar audio en het oefenen van echte gesprekken. Grammatica zal altijd een doel dienen: u helpen de taal zelfverzekerd en natuurlijk te gebruiken, zonder vast te lopen in regels.
Taal is een hulpmiddel om te communiceren, en ik geloof dat je lessen dat moeten weerspiegelen. Dus wat je motivatie ook is, daar gaan we samen naartoe werken.
Ik spreek Engels op C2-niveau (IELTS-gecertificeerd) en conversatie Frans en Duits. Ik leg graag grammatica en concepten uit in een van deze talen als dat nuttig voor u is.
Doranzyò
Personalised Dutch lesson from native Dutch speaker!My name is Doranzyò and I am more than happy to welcome you to one of my Dutch lessons.
This course is for anyone at any level. Pre A1, A1, A2, B1, B2, C1 and C2.
Let me tell you a little about me so you can get a better idea of who I am and what my working method is:
Language and its roots have interested me for as long as I live and no day goes by without me learning a language or thinking about it.
It probably sounds lame, but this benefits you incredibily. I shall teach you the language with passion and you won’t forget a thing. Psychology is also one of my passions and with my knowledge about it I know precisely how to teach you in the best way possible with proven psychological methods to remember information way faster and in a fun way.
Let’s have a talk and let’s see if there is anything I can do for you!
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)