facebook
Veerle
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
Betrouwbare leraar
van48.00EUR/ h

Engels leren spreken/schrijven (voor alle leeftijden en alle niveaus)

Deze les is voor iedereen die graag (beter) Engels leert spreken en/of schrijven. Er staat geen leeftijd op leren en in deze multinationale wereld is het Engels de universele voertaal.

Alle lessen worden gepersonaliseerd naargelang de wensen van de cursist (wilt u leren spreken en is schrijven minder belangrijk, of is het voor u net belangrijk dat u professionele mails kunt sturen maar moet u minder vaak Engels spreken, enz.) en we houden rekening met de tijd die u eraan kan/wil besteden.

Vraag meer informatie op Apprentus en dan kijken we graag verder hoe we de lessen kunnen opstarten.

Regio: Genk, As, Opglabbeek en omstreken.
Beschikbaarheid in overleg met de klant, kan wekelijks bekeken worden. Er is geen verplichting tot het nemen van een pakket van een vastgelegd aantal lessen; vooruitgang wordt per les geëvalueerd.

Extra informatie

Geef in je eerste mail alvast de volgende informatie: waar zullen de lessen doorgaan? Op een schaal van 1 - 10 (10 = uitstekend), hoe schat je je Engels nu in? Hoeveel uur per week kan je eraan besteden? Hoelang mag de cursus duren?

Het is niet verplicht deze antwoorden al mee te sturen maar zo krijg ik alvast een kijk op je situatie en kunnen we de agenda raadplegen.

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Genk, België

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen
Leeftijd:
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels, Italiaans, Frans

Over

Mijn naam is Veerle en ik ben al meer dan 13 jaar gespecialiseerd vertaler in het Engels en Nederlands. Daarbuiten geef ik al meer dan 10 jaar les aan studenten die hulp nodig hebben met hun Engels, Nederlands of Frans en heb ik meerdere klanten waaraan ik Engels leer. Soms hebben zij geen enkele basis en beginnen we van 0 af aan, soms zijn dit professionelen die hun Engels of Nederlands willen opwaarderen of dit nodig hebben voor hun werk en internationale relaties.

Voor studenten in het middelbaar of in hogere studies wordt er specifiek gekeken wat zij nodig hebben, waar de pijnpunten zitten en hoeveel tijd we hebben. Helaas wordt er vaak pas vlak voor de examens ingegrepen, of aan het einde van de deadline voor een thesis of eindwerk, waardoor de tijdspanne erg krap is. We doen steeds ons best om tijdig alles op een grondige, maar toch kalme manier uit te leggen. Het doel is dat de student er later zelf mee weg kan. Ik kleef geen pleisters op open wonden als tijdelijk lapmiddel; de student moet vertrouwen krijgen in wat ze geleerd hebben.

Wat verwacht ik van de student? Heel weinig, buiten oprechte inzet, dat ze mij vragen als er iets niet duidelijk is (dat mag zo vaak zijn als nodig is, ik zal het steeds op een andere of duidelijkere manier proberen uit te leggen) en dat ze mij naderhand laten weten of ze geslaagd zijn. Het is enorm leuk om te zien hoe mijn studenten telkens groeien; zowel hun zelfvertrouwen als hun resultaten.

Prijsvragen mogen steeds vrijblijvend gestuurd worden naar Apprentus, samen met een korte uitleg van de problematiek en mogelijke beschikbaarheid.

Omwille van Corona kunnen lessen ook online doorgaan, hoewel ik nog steeds liever de persoonlijke aanpak verkies - dan is een mondmasker natuurlijk een ideale oplossing.

Opleiding

Master in de Toegepaste Taalkunde Nederlands/Engels/Italiaans - specialisatie in business communication.

Verder blijf ik mij bijscholen en volg ik geregeld relevante cursussen.

Leservaring

Meer dan 13 jaar zelfstandig vertaler (specialisatie technische/juridische teksten), meer dan 10 jaar ervaring in lesgeven (privé of zakelijk).

Beoordelingen (1)

Veerle is een super leraar
Voor alle studenten (middelbaar tot hogeschool/universiteit) die moeilijkheden hebben met (bepaalde segmenten) van het Engels, zoals de tijden, vervoegingen van de werkwoorden of zinsbouw, bied ik op uurbasis een gepersonaliseerd en gestructureerd pakket aan. Bovendien geef ik daarbij handige tools mee, zodat de student ook op lange termijn verder kan en de materie echt onder de knie krijgt. Lessen gaan meestal door bij de student thuis (in eigen studieomgeving), maar kunnen eventueel ook hier op kantoor doorgaan Regio: Genk, As, Opglabbeek en omstreken. Beschikbaarheid in overleg met de student, kan wekelijks bekeken worden. vooruitgang wordt per les geëvalueerd. Wie ben ik? Taalcoach met meer dan 18 jaar ervaring die studenten graag verder helpt en de taalstructuren voor hen transparant en begrijpelijk wil maken.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Veerle snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  
  
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  
  
  
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  
  
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 48€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds augustus 2020
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  Woensdag om 8:00
  
  
  
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  
  
  
  
10
  
  
  Woensdag om 10:00
  
  
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 48€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Georgette
Franse conversatie vanaf beginners tot gevorderden
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen

Tanya
Italiaans, Spaans en Engels met een polyglot (8 talen) en Professionele docente, language coach
Hoi! Ik ben Tanya. Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt. Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië. Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren! Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen! Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren! Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren. Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal. Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen. Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch. GROEPLESSEN mogelijk! Tot snel! :-)

Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en Spaans
Als tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken. Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal. Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert. Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen. Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.

Catharina
IELTS academisch en algemeen - Bereid je voor op het internationale examen.
Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.

Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.
Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen. IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen. Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies. Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen. Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.

Maria
/ Apprenez l'anglais de manière doeltreffend en meeslepend / 用自然、实用的方法学习英语
Chinese taal is niet beschikbaar Leer de Engelse taal effectief en meeslepend – voor volwassenen en kinderen Bonjour! Je m'appelle Maria, j'ai 21 jaar, en j'ai plus de 5 jaar ervaring in het Engelse Engels, het Nederlandse en de andere matières in de economie. Je bent bezig met het onderwijsassistentie- en examenformulier, als assistent van de docenten om hun taalcompetenties te verbeteren. Je bent gespecialiseerd in de voorbereiding op examens voor de middelbare school, en je kunt meer dan 9% van de meeste aantekeningen op je examens krijgen. Omdat u veel geleerd heeft, is het beroep of u eenvoudigweg beter in uw Engels, wat zijn doeltreffendheid, betrokkenheid en aanpassing aan uw behoeften zal bevorderen. Waarom kies ik mijn cursus? Apprentissage immersif – Dès le premier jour, nous pratiquerons des conversaties Benader persoonlijk – De aanpassingen zijn aangepast aan uw niveau en uw doelstellingen Grammatica en woordenschat – Appris de manière naturelle and pratique Ambiance décontractée & agréable – Pour gagner en confiance en soi Je praat aussi français (B2) en chinois (B1/B2), als je een Engelstalige taal hebt, is dit niet de taal van je moedertaal. Mijn doel is dat de apprentissage doeltreffend en amusant is, waardoor u de Engelse taal kunt gebruiken met vertrouwen in het dagelijkse leven. Als u hulp nodig heeft voor uw examens, uw communicatieprofessional of eenvoudigweg voor de gespreksgesprekken, is het uw keuze voor uw begeleider. Commençons ensemble!

Elka
Engels met een leraar met 20 jaar ervaring, het beste van alles,
Ik ben Elka en ik ben een docent met meer dan 20 jaar ervaring in het lesgeven van talen. Ik heb in 10 landen gewerkt en met studenten van over de hele wereld. Mijn passie voor lesgeven en mijn streven naar uitmuntendheid zorgen ervoor dat elke les een verrijkende en effectieve ervaring is. Waarom zou u voor mijn lessen kiezen? Mijn lessen zijn zo ontworpen dat ze aansluiten bij de behoeften van elke leerling. Ik bied een praktische en communicatieve aanpak waarmee u vanaf dag één met vertrouwen Engels kunt spreken. Mijn methoden zijn dynamisch, efficiënt en gebaseerd op jarenlange onderwijservaring. Daarnaast hecht ik veel waarde aan interactie en creëer ik een positieve en stimulerende leeromgeving. Voor wie zijn mijn lessen bedoeld? Of je nu een beginner bent die helemaal opnieuw wil beginnen of al wat kennis hebt en je vaardigheden wilt aanscherpen: mijn lessen zijn er voor jou. Ik werk met studenten van alle leeftijden en niveaus en ik kan u verzekeren dat elke les goed bij u past, ongeacht uw eerdere ervaring. 100% tevredenheidsgarantie Ik heb zoveel vertrouwen in de kwaliteit van mijn lessen dat ik volledige garantie geef. Al mijn studenten zijn blij met hun vooruitgang en genieten van elke les. Sterker nog, 100% van mijn studenten was tevreden en behaalde opmerkelijke resultaten. Je hebt niets te verliezen! Maak gebruik van deze kans om meer te weten te komen over mijn aanpak en ontdek of deze bij u past. Maar wees er snel bij, want de plaatsen zijn snel vol. Dit is uw kans om met vertrouwen Engels te gaan spreken, Het is het perfecte moment om te beginnen met uw reis naar Engelse taalvaardigheid!

Erika
Vriendelijke leraar Engels met jarenlange ervaring in het onderwijzen van Engels - Laten we samen leren!
Hallo studenten! Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk! Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb. Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden. Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleiding
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.

Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal. - Vocabulary - Grammar - Speaking - Writing - Listening - Reading So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon! Kind regards, Gwinny

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.

Monique
Taallessen en bijlessen Engels, Duits en NT2 (Nederlands voor anderstaligen)
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat. Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal

Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.
Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.