van16.00EUR/ h
Spaans is meer dan een taal of een letterlijke vertaling
Spaanse lessen op maat. Niveaus A2 tot C1 ook voorbereiding voor DELE-examens.
Bij Spaans als moedertaal leer je ook de verschillen tussen Spanje en de Hispanische culturen en andere mediterrane culturen zoals Portugees en Italiaans.
Ik probeer een dynamische manier van leren te gebruiken met up-to-date materialen, verhalen en activiteiten voor kinderen.
Ik spreek Engels, Frans, Nederlands, Spaans, Portugees en Italiaans.
Bij Spaans als moedertaal leer je ook de verschillen tussen Spanje en de Hispanische culturen en andere mediterrane culturen zoals Portugees en Italiaans.
Ik probeer een dynamische manier van leren te gebruiken met up-to-date materialen, verhalen en activiteiten voor kinderen.
Ik spreek Engels, Frans, Nederlands, Spaans, Portugees en Italiaans.
Extra informatie
In het systeem staat dat ik het online les geven, maar als we dat van tevoren afspreken kan ik ook naar het studentenhuis gaan als de mensen in Gent of in de buurt wonen.Locatie
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Gent, België






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 90 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Spaans, Frans, Portugees, Italiaans |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ana snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Maandag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | |||||
3 | Maandag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | |||||
4 | Maandag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | |||||
5 | Woensdag om 5:00 | ||||||
6 | Woensdag om 6:00 | ||||||
7 | Woensdag om 7:00 | ||||||
8 | Woensdag om 8:00 | ||||||
9 | Woensdag om 9:00 | ||||||
10 | Woensdag om 10:00 | ||||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | Woensdag om 12:00 | ||||||
13 | Woensdag om 13:00 | ||||||
14 | Woensdag om 14:00 | ||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 16€Les via webcam
van 18€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds maart 2025
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
- Verbonden met Linkedin
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Maandag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | |||||
3 | Maandag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | |||||
4 | Maandag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | |||||
5 | Woensdag om 5:00 | ||||||
6 | Woensdag om 6:00 | ||||||
7 | Woensdag om 7:00 | ||||||
8 | Woensdag om 8:00 | ||||||
9 | Woensdag om 9:00 | ||||||
10 | Woensdag om 10:00 | ||||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | Woensdag om 12:00 | ||||||
13 | Woensdag om 13:00 | ||||||
14 | Woensdag om 14:00 | ||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 16€Les via webcam
van 18€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Maria
Duitse lessen voor alle leeftijden en niveaus (Native German Speaker!)Wilt u vanaf het begin Duits leren? Of gewoon uw reeds bestaande vaardigheden herzien?
Dat doe ik graag met JOU!
Lessen op maat en conversatielessen aangepast aan de interesses en doelstellingen van elke student of bedrijf. Met een focus op spreken en luisteren maken we gebruik van een breed scala aan activiteiten en oefeningen. Nieuwsartikelen en studieboeken, evenals audiovisueel materiaal en een vriendelijke, professionele omgeving, vormen de basis voor effectieve, authentieke en interactieve expressie en communicatie.
Ik ben een moedertaalspreker van het Duits uit Weimar, met veel ervaring in het lesgeven.
Dus wees niet verlegen, neem contact met mij op :)
Vaios
Cursussen scheikunde en chemische technologie in het EngelsIk ben een Dr. Chemical Engineer met meer dan 10 jaar professionele ervaring in lesgeven (en coaching). Ik geniet van lesgeven door me aan te passen aan de persoonlijkheid en behoeften van elke student. Ik heb een MSc in Chemical Engineering, een MSc in Materials Science & Technology en een Ph.D. in Chemical Engineering. Ik heb ook het certificaat Proficiency in English van de University of Michigan en de University of Cambridge.
Manal
Arabisch/Engels onder de knie krijgen: stap voor stap naar succesLeer Klassiek Arabisch (CA) of Modern Standaard Arabisch (MSA) van een moedertaalspreker en ga met mij mee op reis om de taal onder de knie te krijgen.
Het maakt niet uit welk niveau je hebt, of je een beginner bent of vloeiend wilt worden.
Samen werken we op een eenvoudige manier aan je grammatica, woordenschat, lees- en spreekvaardigheid.
Of, als je Engels wilt leren, mijn Engelse lessen zijn ontworpen om je te helpen je doelen te bereiken. We richten ons op lezen, schrijven, luisteren en spreken. Ik begeleid je bij elke stap.
Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels DuitsAl sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgeringHallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Odile
Franse lessen en conversatie die passen bij uw projectIk stel u op uw gemak met de taal die u leert. Mijn ultieme doel is om een eenvoudig tot complex gesprek te voeren. Laat me weten hoe ik u kan helpen vloeiender Frans te spreken. Als u een beginner bent, hebben we voldoende tijd om aan uw specifieke problemen te werken.
Stefan
Nederlandse lessen: in het Frans en geheel aangepast aan jouw wensen!Op zoek naar een gemakkelijke manier om Nederlands te leren? Moet u uw Nederlands verbeteren voor uw werk? Zin om een gesprek aan te knopen in een Vlaamse kroeg? Heb jij Nederlandstalige vrienden die liever in deze taal spreken? Zoek niet verder. Als gediplomeerd docent met ervaring in het lesgeven aan kinderen en volwassenen, zorg ik ervoor dat jij binnenkort iedereen verrast met jouw vaardigheden Nederlands, wat je ook nodig hebt.
Extra informatie: Ik heb een onderwijsdiploma en jarenlange leservaring, dus mijn didactiek zal op punt zijn. Indien nodig kan ik de grammatica in het Nederlands, Engels, Frans en/of Duits uitleggen.
Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)¡Hola a todos!
Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)
Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.
Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.
Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.
In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.
Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D
Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.
Ik kijk er naar uit van je te horen!
Michiel
Ontwikkel professionele Gesprekstechnieken: Creëer Impactvolle ConnectiesExpertise: Met 17 jaar ervaring bij Defensie als leider, instructeur en coach én als oprichter van mijn eigen coachingbedrijf, breng ik een unieke combinatie van kennis en vaardigheden die tot nu toe onbereikbaar leken. Mijn aanpak is gebaseerd op bewezen strategieën op het gebied van leiderschap, mindsettransformatie, persoonlijke ontwikkeling en soft skills.
Uitleg: In deze les leer je hoe je een universeel gespreksmodel toepast in elke situatie. Je krijgt praktische technieken voor effectieve 1-op-1 gesprekken, zoals spiegelen, breedtrekken en het beïnvloeden van het onbewuste brein, zodat je gesprekken op een hoger niveau brengt en de beslissingen van anderen subtiel in jouw voordeel stuurt. Je leert hoe je structuur aanbrengt in gesprekken, hoe je jouw boodschap helder overbrengt en hoe je concrete actiepunten en acceptatie bij je gesprekspartner realiseert. Deze les is ideaal voor functioneringsgesprekken, begeleidingsgesprekken, lastige gesprekken, beoordelingsgesprekken, interviews en meer. Daarnaast leer je hoe je snel situaties kunt analyseren en deze kunt sturen om altijd optimaal te presteren.
Toegevoegde waarde: Na deze les beschik je over de vaardigheden om gesprekken doelgericht en effectief te voeren, ongeacht de situatie. Je begrijpt hoe je gesprekken kunt structureren, spanning kunt wegnemen en invloed kunt uitoefenen zonder weerstand op te roepen. Dit stelt je in staat om betere resultaten te behalen in zowel professionele als persoonlijke interacties.
Aangepaste aanpak: Iedere les wordt volledig afgestemd op jouw specifieke behoeften, ervaring en doelen, zodat je de maximale waarde eruit haalt. Daarnaast wordt de duur van de les aangepast aan wat jij wilt leren en waar je de meeste focus op wilt leggen.
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
Adunola
Leer hoe je smakelijke maaltijden kookt, om jezelf te inspireren en ook gemotiveerd te zijn om de innerlijke kracht te krijgen om goede resultaten te behalen.Ik ben een gepassioneerde kok die graag anderen wil helpen en machtigen om lekkere en gezonde maaltijden te koken.
Met veel kookervaringen en zelfs deelname aan kookwedstrijden en koken om geld in te zamelen voor vrijwilligersorganisaties. Ik geloof dat ik alles in huis heb om geïnteresseerden te stimuleren, coachen en motiveren en kennis over te dragen. Ik hoop uw verzoek snel te lezen. Dank u
Irma
Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook!
Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt.
De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.
Lara
Leer Turks met mij.Grammatica leren/lezen/spreken volwassenen/kinderenMijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
Sanghee
Koreaanse cursus/Online Koreaans/Makkelijke Koreaans/Laten we plezier hebben met Koreaans leren!/TOPIKHallo allemaal,
Ik heet Sanghee en mijn moedertaal is Koreaans.
Ik heb een certificaat voor Koreaans lerares onderwijs programma en bijna 4 jaar voor Koreaans onderwijs. Ik heb heel veel leerlingen van andere landen les gegeven.
Voor wat betreft lesgeven, zou ik graag jouw Koreans niveau vragen.
Als je niet Koreaans kan, kunnen we het Koreaanse alfabet "Hangul" leren.
Daarna is je klas gericht op jouw niveau en tempo.
Ik gebruik Koreaanse schoolboeken voor de klas dus je kunt het stap voor stap leren.
Ik geef je veel kansen om elke les Koreaans te spreken dus we kunnen spraak in het Koreaans oefenen.
Elke les bestaat uit spreken, lezen, schrijven en luisteren (Taal vaardigheiden)
Grammatica en woorden ook. Je kunt jouw Koreaanse vaardigheid verbeteren.
Bovendien, kunnen we ook over Koreaanse cultuur praten.
Voor wat betreft de klas, kunnen we een geschikte tijdslot vinden.
Je kunt om een groepsklas met jouw vrienden of familie vragen (hetzelfde niveau)
Dankje voor het lezen en Ik hoop dat ik je snel zie.