
van35.00EUR/ h
Rock/ Metal Drummen - van beginner tot en met medium niveau
Van nog nooit sticks vastgenomen te hebben tot een verdere verdieping van je basis skills. In mijn lessen leer je hoe je moet klinken als een rock of metal drummer. Accenten leggen, snelheid, dubbele basdrum, fills, je favoriete song leren, je zal het hier doen.
Elektrisch alsook akoestisch drummen komt hier aan te pas.
Elektrisch alsook akoestisch drummen komt hier aan te pas.
Extra informatie
Je eigen stokken en gehoorbescherming!Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Karel van Hulthemstraat, Gent, België






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Agressieve muziek, Improvisatie, Metal, Rock
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 30 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels |
Beoordelingen (1)
Echt een leuke leraar! Het was echt makkelijk om met hem de drums op te pakken,
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ben snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) Chicago
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds september 2021
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) Chicago
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Gent
Vergelijkbare lessen
Robrecht
Lessen Vibrafoon Jazz/pop/rock/klassiek, 4-stokkenbtechniek, begeleidingspraktijk, solowerkSamen gaan we door het gebruik van Vibrafoon als solo instrument en z'n rol in een ensemble als begeleidend of improvisatorisch instrument. Van klassiek tot jazz/pool/rock heeft dit instrument zoveel te bieden in kleuren, pedaalgebruik, 2 of 4 stokken, effecten en meer om een volwaardig en uniek nieuw leven in eender welk ensemble in te blazen.
Marimba les kan bij de leerling thuis als hij/zij een heeft, bij mij thuis staat een vibrafoon.
Wout
Drumles (regio Brugge, regio Gent) pop, rock, jazz...Pop, rock, jazz of andere stijlen. Zelf ben ik vooral actief als rock drummer. Ik drum al achttien jaar en speel/heb gespeeld in een drumband, een jeugdorkest, een bigband, een rock band, een folkband en in cover bands.
Ik heb een diploma leerkracht secundair onderwijs voor de vakken Engels, biologie en muziek. In deze opleiding leerde ik de nodige didactische principes om goed les te geven.
Sam
Instrument les koperblazers en slagwerk / inleiding + verdiepende NotenleerMits ik zowel mijn masterdiploma tuba (euphonium), master slagwerk alsook master trombone volg kan ik verschillende instrumenten onderwijzen.
Tijdens de lessen is er de keuze om notenleer te implementeren of enkel instrument technisch te houden. Ik werk heel opbouwend en luister heel graag naar de wensen/doelen van de leerling.
Neem gerust contact op met mij voor wat extra informatie!
Veel groetjes,
Sam
Tom
Drumles voor elk niveau (pop, rock, jazz), gehoortrainig, muziektheorieHeb jij altijd al drum willen leren spelen, maar wist je niet waar te beginnen? Of heb je al enkele jaren ervaring, maar geraak je niet meer vooruit? Dan ben je hier aan het juiste adres!
We vertrekken vanuit jouw eigen interesses (of noden om samen een eigen leertraject op te starten) en ontdekken waar je sterktes en zwaktes liggen om er samen aan te werken. Of je nu wilt bijleren over rock, pop, funk, jazz, metal, reggae, latin, r&b, blues, ... het kan allemaal!
Ik ben afgestudeerd aan het conservatorium van Gent en heb ook al meerdere jaren ervaring met lesgeven in verschillende muziekscholen. Daarnaast heb ik ook veel ervaring als uitvoerend muzikant met verschillende bands waaronder John Ghost, Elias D'Hooge Trio, Kin Gajo en Olga Jane.
Naast het geven van drumles kan ik je ook bijleren over (gevorderde) muziektheorie en je mijn geheimen aanleren tot het verbeteren van je muzikaal gehoor.
Idris
Drumlessen/drumclasses: voor beginners/gemiddeld niveauLeren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.
Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).
Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
David
Online drumlessen - Cubaans, Braziliaans, Rock, Pop, Funk, Jazz ...Wil je enkele Cubaanse grooves leren? of misschien latin jazz?
Behalve het leren van de meest verbazingwekkende Latijnse ritmes, pas ik in mijn lessen het stokcontroleboek toe om een goede techniek te bereiken, en tegelijkertijd leer ik coördinatie en grooves, met de beste methoden en boeken van de meest gekwalificeerde drummers.
Ik ben een professionele drummer uit Spanje, maar woon in Rotterdam, Nederland. Ik heb Latin drums gestudeerd aan Codarts, hogeschool voor de kunsten in Rotterdam, dus ik heb veel kennis en vaardigheden opgedaan met Cubaanse en Braziliaanse muziek, jazz, funk en pop.
Ik heb opgetreden op plaatsen als:
North Sea Jazz Festival, Het Concertgebouw (Amsterdam), Tivoli (Utrecht), Jazzcafe Dizzy, etc ...
Joannes
Leer drummen / Leer drummen / Leer drummenPop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. De lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of specifieke liedjes.
Ik behaalde een masterdiploma drummen aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar ervaring als muziekleraar.
Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. de lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of zelfs zeer specifieke liedjes.
Ik ben afgestudeerd als master in drums aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar ervaring als docent.
Pop/rock/jazz/Latin drumlessen in Brussel voor studenten van alle niveaus. De lessen zijn gebaseerd op wat de leerling wil leren, of het nu gaat om technische, theoretische of zelfs zeer specifieke liedjes.
Ik behaalde een masterdiploma drums aan het Conservatorium van Leuven (Luca School of Arts) en heb 5 jaar leservaring.
Marcus
Leer drummen, showmanschap en werk in een band met Marcus.Ik ben al 15 jaar professioneel drummer. Ik heb meerdere albums opgenomen met verschillende bands. Ik heb ook getourd en op festivals gespeeld met heel veel bands over de hele wereld. Mijn doel is altijd geweest om te laten zien dat de drummer niet altijd alleen maar op de achtergrond moet staan. De drummer moet net zo leuk zijn om naar te kijken en te horen spelen als de rest van de band. Dus als je geïnteresseerd bent in het leren drummen, het showmanschap erachter en hoe je in een band en projecten werkt. Neem dan contact met me op en ik zal ervoor zorgen dat je al deze belangrijke onderdelen van de showbizz leert die velen vergeten.
Rafael
Klassiek, Latin, Braziliaans percussie. En melodische percussie (Marimba, vibrafoon, xylofoon...)Mijn les gaat over Percussie. Ben jij iemand die meer wil leren over de uitgestrekte wereld van Percussion?
Ik heb klassiek, Latijn, Braziliaans slagwerk en vibrafoon gestudeerd en ben momenteel professioneel werkzaam als slagwerker.
Ik kom uit Portugal maar mijn studie heb ik gedaan in Rotterdam bij Codarts.
Mijn belangrijkste onderwerpen voor onze lessen zijn:
-Mallettechniek voor Marimba en Vibrafoon;
-Stick controle en Rudiments;
-Snaredrumstudies;
-Orkest percussie;
-Pandeiro (Braziliaanse muziek);
-Improvisatie op vibrafoon.
Altijd flexibel om een les te ontwerpen volgens de interesses en behoeften van de studenten.
OOK BESCHIKBAAR OM ONLINE TE LEREN
Ondergetekende,
Rafael
Ruben
Drumles in Tilburg - voor alle leeftijden, stijlen en niveausBen je gek op muziek en zit je de hele dag overal op te tikken en te trommelen? Dan is drummen misschien iets voor jou! Tijdens de les keer je rocken en grooven op het drumstel en gaan we aan de slag met je favoriete muziek.
Wie ben ik?
Hoi, mijn naam is Ruben en ik ben gek op muziek! Ik ben op mijn 7e begonnen met drummen en ben er nooit mee opgehouden. Na de middelbare school heb ik aan de Rockacademie in Tilburg gestudeerd, waar ik me verder heb ontwikkeld als muzikant. Ik sta regelmatig zelf op het podium. Meestal als drummer, maar ook als gitarist.
Mijn liefde voor muziek deel ik graag met anderen. Door middel van de lessen die ik geef laat ik de leerlingen ervaren hoe leuk het is om zelf muziek te maken. Dit doe ik dan ook al meer dan 6 jaar met veel plezier. Daarnaast sta ik al 5 jaar voor de klas en geef ik regelmatig muziekworkshops.
Dániel
Slagwerk - Percussie - Drumlessen met Dániel Ik bied hulpmiddelen voor mijn studenten om een sterk ritmisch gevoel, goede luistervaardigheden en kennis van het basislezen van partituren te ontwikkelen. Ik geniet ervan om een leerling-leraarrelatie te ontwikkelen, waarbij leerlingen zich op hun gemak voelen bij het bespelen van het instrument en plezier beleven aan het proces. In elke individuele situatie geef ik vorm aan mijn onderwijs om zo goed mogelijk tegemoet te komen aan de behoeften van de leerling. Zal dat een methode volgen en elke stap volgens het boekje volgen, of een favoriet liedje in overweging nemen en van daaruit een werkbare strategie opbouwen. Uiteindelijk is alles flexibel, het belangrijkste is om te leren terwijl je van muziek geniet!
Tiit
Percussie, drums en jazzvibrafoon voor elk niveauDe wereld van percussie biedt een eindeloos scala aan mogelijkheden. Mijn lesgeven zal afhangen van de student: of hij zich wil specialiseren in bepaalde instrumenten of stijlen of een allround percussionist wil worden die niet bang is om overal in te duiken waar de muziek hem ook brengt. Ik denk dat het voor consistente ontwikkeling het beste is om een plan te hebben met een doel voor ogen. Waar wil je over 10 jaar staan? Hoe daar te komen? Wat moeten we daarvoor elk jaar, elke maand en elke week doen? Aan het begin van elke les wil ik graag luisteren naar wat de leerling heeft voorbereid, en van daaruit zullen we uitzoeken welke stappen nodig zijn om de les nog beter te maken.
Caroline
Basistechnieken van drummen voor beginners - lessenEerste les is gratis. Ik zal de leerlingen aanleren hoe een drumstel werkt en leer ze daar ook meer over, daarna gaan we beginnen met de basis oefeningen. Ik heb een boekje waar de leerlingen mee in mogen kijken dus ze hoeven geen nieuwe aan te kopen. Daar staan enkele simpele stukken waar we op gaan oefenen en verder in de tijd mogen ze ook zelf beginnen kiezen. Dit is als beginnersniveau.
Tessa
Gepersonaliseerde drumlessen (beginner/gemiddeld).Verhoog je passie voor drummen met gepersonaliseerde lessen! 🎶🥁
Of je nu een beginner of een ervaren drummer bent, ik ben toegewijd om je te helpen je vaardigheden te verbeteren. Van het verfijnen van je technieken tot het leren van verschillende grooves en stijlen, ik begeleid je om mee te spelen met je favoriete nummers.
Mijn lessen worden afgestemd op jouw individuele behoeften en doelstellingen. Je krijgt veelzijdigheid in je spel en concentreert je op stickcontrole, voetenwerk, coördinatie en timing om een ervaren en veelzijdige drummer te worden.
Geniet tijdens onze lessen van een ondersteunende omgeving en toegang tot de modernste apparatuur. Met flexibele planningsopties is het een fluitje van een cent om drummen in uw drukke leven in te passen.
Klaar om je drumwerk naar een hoger niveau te tillen? Schrijf je in voor mijn lessen en ontdek de ritmische mogelijkheden die je te wachten staan!
Gerri
(Fun) drum-classes by professional, experienced and friendly teacher, ONLINE classes possibleNaast mijn uitvoerende werk als drummer en componist geef ik al ruim 20 jaar drumles aan gemotiveerde leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden. Als gediplomeerd drumdocent (Conservatorium van Amsterdam) heb ik een eigen lespraktijk in de Q-factory in Amsterdam Oost/Oostpoort: Drumpraktijk Oost. Ik gaf o.a. lessen en workshops aan leerlingen op de HKU, het Conservatorium Amsterdam (afdelingen pop en jazz), Conservatorium Utrecht, DSOP Amsterdam, Tiroler Landeskonservatorium Innsbruck en Musikhochschule Franz Liszt Weimar (D).
Stijlen: rock, pop, jazz, funk, hiphop, drum ‘n’ bass, electro, dub-step, reggae, punk, diverse Latijns Amerikaanse stijlen, metal, cross-over, Karnatische muziek, ambient, drone, improvisatie.
mogelijke lesinhoud:
drums en percussie:
– focus op interesse en doelen van leerling: aanpassen van werkwijze en tempo.
– we werken aan de verbetering van timing, sound, interactie, dynamiek, onafhankelijkheid, stok- en voetentechniek.
– favoriete muziek uitzoeken en meespelen.
– jammen met 2 drumstellen, met gitaar en drums of bass-gitaar en drums.
– uitbreiden van je drum-stel met percussie instrumenten en klank-objecten.
– leren noten lezen en schrijven
– het schooljaar sluiten we af met een zomerconcert voor ouders en vrienden.
e-drums en elektronica:
– leren spelen op een elektronisch drumstel en leren kennen van alle voordelen van e-drums
– het gebruik van effecten op akoestische of elektrische drums (zoals loops, reverb, delays, distortion, harmonizers)
– het spelen van synthesizers met gebruik van je drumstel (via triggers)
logic:
– maken van je eigen samples
– maken van je eigen muziekproducties
– opnemen van verschillenden instrumenten
– de basics van een audio-mix leren kennen
– maken en uitprinten van bladmuziek
componeren:
– leren hoe een song is opgebouwd
– analyseren en transcriberen van muziek
– maken van eigen composities met gebruik van je instrument als basis
– doorontwikkelen van je reeds bestaande composities
– componeren met logic met gebruik van midi-instrumenten en/of opnames
– je muziektheorie skills verbeteren
band-doctor/band coaching:
Graag kom ik naar je repetitie om je tips te geven over samenspel, componeren, arrangeren, opname en productie van een demo of album, improvisatie, performance en booking.