

van35.00EUR/ h
Intensieve Spaanse lessen voor iedereen (vanuit het Engels)
Violist, pianist en taalliefhebber. Ik geef privé-lessen Spaans op alle niveaus. Naar gelang van de belangstelling van de leerling worden grammatica en conversatie versterkt, evenals het lezen en schrijven van brieven, gedichten, leerplannen, wetenschappelijke en artistieke teksten, theater- en filmscenario's...enz.
De METHODIEK bestaat voornamelijk in het activeren en versterken van het geheugen en het intuïtief denken. Met andere woorden, leren van het onbewuste. Het idee is de student te leren zichzelf Spaans te leren, door de wortels, de logica, de sluipwegen, de verborgen passages en de verborgen trappen in de Spaanse grammatica en het denken te bestuderen, zodat hij na enkele maanden op eigen kracht verder kan leren.
Indien de door mij gevolgde methode naar de letter wordt gevolgd, zal de cursus bij mij enkele maanden duren, na afloop waarvan de grammatica zal zijn ontcijferd en een goed niveau in conversatie en schrijven zal zijn bereikt, en de cursist desgewenst op autodidactische wijze verder zal kunnen leren.
Er is ook de mogelijkheid van meer lessen per maand, of via Skype, afhankelijk van de discipline, concentratie en interesses van de student.
Welkom aan jullie allemaal!
M.
De METHODIEK bestaat voornamelijk in het activeren en versterken van het geheugen en het intuïtief denken. Met andere woorden, leren van het onbewuste. Het idee is de student te leren zichzelf Spaans te leren, door de wortels, de logica, de sluipwegen, de verborgen passages en de verborgen trappen in de Spaanse grammatica en het denken te bestuderen, zodat hij na enkele maanden op eigen kracht verder kan leren.
Indien de door mij gevolgde methode naar de letter wordt gevolgd, zal de cursus bij mij enkele maanden duren, na afloop waarvan de grammatica zal zijn ontcijferd en een goed niveau in conversatie en schrijven zal zijn bereikt, en de cursist desgewenst op autodidactische wijze verder zal kunnen leren.
Er is ook de mogelijkheid van meer lessen per maand, of via Skype, afhankelijk van de discipline, concentratie en interesses van de student.
Welkom aan jullie allemaal!
M.
Extra informatie
Breng je eigen notebook meeLocatie
Les via webcam
Algemene info
School, Spaans voor volwassenen
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Spaans, Nederlands, Duits, Catalaans |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn missie als Lehrerin is, allen Schülern – zo jong als hij niet meer zo jong is – als hij helpt, is zijn Ausdrucksmittel in het instrument gevonden, wat betekent dat de academische geschiedenis erfelijk is.Mijn methodologie baseert zich op de principes, de Freude en de versterking ervan zijn niet mogelijk.
Ich passe mich immer dem tempo jedes Schülers and stelle ihm die notwendigen Werkzeuge zur Verfügung, een technische schwierigkeiten zu überwinden sowie Aspekte in Zusammenhang mit körperlichem Komfort en Körperbewusstsein zu bearbeiten, damit is auf die ausgeglichenste en angenehmste Weise spielen kann.
Omdat het zo is dat er veel ervaring is met kritische, kritische denk- en leerresultaten, zullen de verschillende problemen die loskomen, het aantal persoonlijke leerresultaten vergroten. Als u meer wilt weten over uw motivatie en uw zelfvertrouwen, wilt u weten over nieuwe herausforderungen van uw carrière.
Met kindercombinaties is de natuurlijke voeding van de rationaliteit met mimetische leren en veelzijdigheid zo eenvoudig als een gefühl voor het evenwicht in de vermitteln. Met wollen körperliche spannungen vermeiden, die je kunt belemmeren, je gesamte energie in de muziekindustrie om te investeren.
Mijn Lehrerfahrung is een van de belangrijkste privé-richtsnoeren voor meer muziekscholen in Spanje en de tijd in België.
Er is geen muziek die het leuk vindt om te reizen, kunst, gastronomie en kunst te genieten en met mijn vrienden een drankje te drinken.
Willkommen en alle zukünftigen Musiker!
M.
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Masterabschluss – Koninklijk Conservatorium Gent – 2021-2023Bachelorabschluss – Centre Superior de Música Liceu – 2015-2019
Berufsabschluss in Musik (Violine en Klavier) – 2010-2015
Baccalaureaat – Col·legi Lestonnac Lleida – 2013-2015
Engels – C1 Certificaat
Deutsch – B1 Goethe Zertifikat
Spaans & Katalaans – Muttersprache
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Geigerin im Oldenburgischen Staatsorchester (Oldenburg, Duitsland) 2023-2025Kunstacademie Geraardsbergen (Geraardsbergen, België) - 2023-2024
Vertretungslehrerin voor Klavier en Begleitung. Kinder, Jugendliche en Erwachsene aller Altersgruppen und Niveaus, Einzel- en Gruppenunterricht.
Stedelijk Muziekconservatorium Lleida (Lleida, Spanje) - 2023
Vertretungslehrerin voor viool. Jugendliche, sterven in de officiële Spaanse Konservatoriumsstudies zijn eingeschrieben sind, Einzelunterricht.
Muziekatelier Damme (Sijsele - Damme, België) - 2022-2023
Hauptlehrerin voor viool, Klavier en Gesang. Kinder, Jugendliche en Erwachsene aller Altersgruppen en Niveaus.
Muziekschool Sant Josep-Teresianes (Barcelona) - 2019-2021
Hauptlehrerin voor viool, Klavier en muziektheorie. Alle Altersgruppen en Niveaus.
Lestonnac Secondary School (Lleida, Spanje) - 2021
Musiklehrerin für Schüler im Alter von 13 bis 16 Jahren. Unterricht in großen Gruppen von Jugendlichen (30 Personen).
Praeludium Muziekschool (Sabadell, Spanje) - 2019-2021
Hauptlehrerin für Klavier, Violine und Musiktheorie. Alle Altersgruppen en Niveaus. Schwerpunkt op de voorbereitung voor de „ABRSM-prüfungen“.
Unterricht in musikalischer Frühförderung für Babys und Kinder bis 3 Jahre.
Esclat Muziekschool (Barcelona, Spanje) - 2019
Hauptlehrerin voor Klavier en Violine. Alle Altersgruppen en Niveaus.
Muziekschool Pons Rosselló (Lleida, Spanje) - 2017-2018
Hauptlehrerin voor Klavier en Muziektheorie. Alle Altersgruppen en Niveaus.
Beoordelingen (1)
Goede pianoleerkracht!
Violiste, pianiste en muziekliefhebster, afgestudeerd aan het Conservatori Superior del Liceu. Ik geef privé-lessen viool, piano en muziektaal op alle niveaus. Mijn missie als lerares is om alle studenten, jong en minder jong, in staat te stellen om in de viool hun uitdrukkingsmiddel te vinden en de verschillende technische en muzikale aspecten te versterken, evenals die met betrekking tot fysiek comfort en lichaamsbewustzijn om op de meest aangename manier te kunnen spelen.
Mijn METHODIEK bestaat uit het activeren en ontwikkelen van kritisch denken en het vermogen om de verschillende problemen op te lossen die zich kunnen voordoen tijdens de persoonlijke studietijd. Met andere woorden, ik streef ernaar u te leren spelen.
Bij kinderen combineer ik natuurlijk het versterken van hun rationaliteit met mimetisch leren en plezier in muziek, zodat ze met succes hun creativiteit en muzikaliteit kunnen ontwikkelen.
De lessen zijn erg leuk, maar ik ben veeleisend en probeer mijn leerlingen duidelijk te maken dat plezier en inspanning niet onverenigbaar zijn, net zoals creativiteit en studie niet onverenigbaar zijn - integendeel!
Mogelijkheden en pakketten van lessen tijdens de cursus:
Deze cursus duurt maximaal een trimester. In deze periode ondergaat de muzikale kennis van de student een radicale verandering en kan hem helpen om zelfstandig verder te studeren en zich voor te bereiden op toelatingsexamens, concoursen en andere evenementen.
Er is ook de mogelijkheid om ONLINE KLASSEN te volgen. Lessen in Engels, Spaans, een beetje Duits, en binnenkort in het Nederlands (ik volg zelf een intensieve cursus Nederlands)
Welkom iedereen!
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Montserrat snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | Maandag om 1:00 | Dinsdag om 1:00 | Woensdag om 1:00 | Donderdag om 1:00 | Vrijdag om 1:00 | Zaterdag om 1:00 | Zondag om 1:00 |
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | Zaterdag om 2:00 | Zondag om 2:00 |
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | Zaterdag om 3:00 | Zondag om 3:00 |
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 |
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 |
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 |
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 |
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | Zondag om 13:00 |
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | Zondag om 14:00 |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | Zondag om 15:00 |
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | Zondag om 16:00 |
17 | Maandag om 17:00 | Dinsdag om 17:00 | Woensdag om 17:00 | Donderdag om 17:00 | Vrijdag om 17:00 | Zaterdag om 17:00 | Zondag om 17:00 |
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds maart 2022
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | Maandag om 1:00 | Dinsdag om 1:00 | Woensdag om 1:00 | Donderdag om 1:00 | Vrijdag om 1:00 | Zaterdag om 1:00 | Zondag om 1:00 |
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | Zaterdag om 2:00 | Zondag om 2:00 |
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | Zaterdag om 3:00 | Zondag om 3:00 |
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 |
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 |
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 |
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 |
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | Zondag om 13:00 |
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | Zondag om 14:00 |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | Zondag om 15:00 |
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | Zondag om 16:00 |
17 | Maandag om 17:00 | Dinsdag om 17:00 | Woensdag om 17:00 | Donderdag om 17:00 | Vrijdag om 17:00 | Zaterdag om 17:00 | Zondag om 17:00 |
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 35€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Gent
Vergelijkbare lessen
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENLeer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!
Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.
In de lessen behandelen we:
Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.
Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Leyre
"Spanish with a Native Teacher and Pedagogue": Learn Spanish the Smart and Fun WayWould you like to learn Spanish in a fun, practical, and personalized way? I’m a native Spanish teacher and pedagogue with experience in teaching students of all ages and levels. I offer tailor-made lessons focused on communication, grammar, and Hispanic culture—either online or in person in the Netherlands. Whether you want to improve your Spanish for travel, work, or personal interest, I’d be happy to guide you on your learning journey!
Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderdenIk help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
Erika
Inheemse Spaanse leraar - Kom Spaans met mij leren en oefenen!¡Hola a todos/as! ¿Cómo estáis? Com esteu?
Hello to everyone and nice to meet you! I'm a native spanish and wish to offer you classes to learn my native languages. ¿Necesitas ayuda o práctica con el español o el catalán? If you do need help, or want to learn and practice spanish or catalan, then contact me! I'd love to help you.
Students of all ages and levels are welcome: ¡desde principantes a alumnos avanzados! Both online and in person.
We will be practising spanish from the first class. And we'll be serious, yes, but also have fun. The beginning might be difficult, but in the end, you will impress yourself. ¡Intentémoslo!
Paul
Leer Vlaams/Nederlands met gemak en met een ervaren leraarMijn naam is Paul en ik ben docent Nederlands en Engels. Oorspronkelijk kom ik uit Antwerpen - België, waar ik ook heb gestudeerd, maar ik woon al een aantal jaar in Spanje. Ik ben inmiddels ruim 10 jaar docent en specialiseer me in Nederlands (en Engels) als tweede taal. Ik heb gewerkt voor verschillende Nederlandse (taal)organisaties, zoals de Nederlandse school in Barcelona en de Stichting Nederlandse Taal en Cultuur aan de Costa Blanca.
Ik heb ervaring met bijna alle niveaus en leeftijden, hoewel de meeste studenten hoogopgeleide mensen zijn die in België of Nederland willen werken en de taal in korte tijd willen leren. Ook heb ik ervaring met het voorbereiden op officiële examens en inburgeringsprogramma's.
De laatste jaren heb ik mij gespecialiseerd in het geven van online lessen. Dit is vooral handig voor studenten die weinig tijd hebben, maar toch efficiënt de taal willen leren.
Ik bied altijd een lespakket op maat aan – niet iedereen heeft dezelfde behoeften en doelen. Of je nu al wat Nederlands kent of helemaal vanaf nul moet beginnen, ik zorg ervoor dat je vanaf de eerste les Nederlands leert en gebruikt!
Nane
Ontdek Spaans met Persoonlijke Online Lessen van een Gecertificeerde Docent!¡Hola!
✅ Are you going to move to Spain or Latin America?
✅ Preparing for a Spanish exam and need extra guidance?
✅ Are you passionate about learning a new language?
✅ Do you want your children to become bilingual from an early age?
✅ Planning a trip to a Spanish-speaking country and want to communicate with locals?
✅ Looking to advance your career by adding Spanish to your skill set?
or
✅ Interested in exploring Spanish culture, literature, or travel tips while learning the language?
Let me guide you through this exciting journey! As a certified teacher, I am qualified to help you learn Spanish, whether you’re starting from scratch or looking to improve your skills. My online lessons are tailored specifically for you.
Together, we’ll dive into Spanish grammar, pronunciation, and culture. With a flexible schedule, you can learn at your own pace. Let’s embark on this language adventure together. ¡Vamos!
Anamaria
Je laptop bij de hand en je bent klaar om 'Español' comfortabel bij thuis te leren of oefenen... ¿Qué tal?Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk!
Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen.
Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation.
Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan
Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.
Gigi
Spaanse lessen voor beginners - Grammatica en conversatieSpaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!
Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.
Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.
Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
Virginia
Spaans voor beginners, opfris cursus en conversatieWil je Spaans leren op een simpele manier?
Neem contact met mij op.
We maken een plan samen wat je gaat leren
Bij de eerste les ga je leren om zelf te voorstellen.
Bij de tweede les leer je om vragen te stellen en extra informatie geven over jou.
Bij de derde les kan je voorkeur geven, over vakantie praten, vervoer, slaapplaats
Bij de vierde les gaan we boodschappen doen in het Spaans en vragen prijzen
Tanya
Italiaans, Spaans en Engels met een polyglot (8 talen) en Professionele docente, language coachHoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en SpaansAls tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Juliana
Copywriter, vertaler en tolk in EN-FR-ES-PTIk heb ruime ervaring als fulltime copywriter, vertaler en tolk voor meer dan 10 jaar, sta open voor werken op afstand en woon internationaal naar de aangewezen locaties.
Mijn portfolio omvat gedenkwaardige projecten zoals werken als copywriter, vertaler en tolk voor de FIFA World Cup, EU-instellingen (Parlement en Commissie), UNICEF, de VN, de Olympische Spelen en grote NGO's zoals Greenpeace, Niños sin Fronteras en de Art of Leven.
Ik verzorg lessen en workshops, voorbereiding op internationale examens (Cambridge, TOEFL, IELTS, Alliance Française, DELE), internationale aanvraagdiensten voor hogescholen, universiteiten en PhD's, bedrijfsgerichte sessies (interviews, werkpresentaties, conferenties), Erasmus- en academische uitwisselingstoepassingen, en andere gerelateerde diensten: proeflezen, copywriting, opmaak, ontwerp en marketing, simultane vertalingen en van documenten: academische scripties, wetenschappelijke artikelen, burgerlijke en openbare contracten, enz.
Salina
Spaanse lessen voor kinderen met behulp van verhalen vertellen en begrijpelijke uitleg.Hallo! Mijn naam is Salina en ik ben half Spaans en half Amerikaans. Ik heb mijn hele leven in Spanje gewoond, maar ben opgegroeid tussen de Spaanse en Amerikaanse cultuur. Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met het lesgeven van Spaans en Engels aan kinderen van 4-12 jaar oud door middel van leuke en interactieve activiteiten. Mijn lessen zijn gericht op begrijpelijke input en ik probeer mijn studenten zo actief mogelijk te laten zijn tijdens de les.
Ik besteed ook veel aandacht aan uitspraak en lezen.
Chaima
Ontgrendel uw taalpotentieel met Spaanse privélessenIk ben een huidige wiskundestudent aan de VU Amsterdam en bied mijn expertise aan in verschillende vakken, waaronder wiskunde, scheikunde, natuurkunde, Spaans (mijn moedertaal), Engels en Frans. Ik bied gepersonaliseerde begeleidingsdiensten die persoonlijk bij u thuis of via online sessies kunnen worden gegeven, afhankelijk van uw voorkeuren.
Mijn benadering van lesgeven is zeer flexibel, afgestemd op individuele voorkeuren en leerstijlen. Mijn doel is om een diep en alomvattend begrip te kweken van de onderwerpen waarin we ons verdiepen. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende en vertrouwende leeromgeving, waar jouw comfort een topprioriteit is.
Met een achtergrond als privéleraar gedurende de afgelopen zes jaar, waarbij ik bij een bureau in Brussel werkte, heb ik mijn vaardigheden op het gebied van geduld en consistentie aangescherpt. Ik ben toegewijd om anderen te helpen slagen en streef er altijd naar om verschillende perspectieven te begrijpen om de meest effectieve oplossingen voor alle betrokkenen te vinden. Regelmatige monitoring en follow-up zijn essentieel voor het handhaven van een consistent leertempo en het optimaliseren van de kennisverwerving.
Neem gerust contact op!