
van26.00EUR/ h
Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen ****Ben je klaar om Hindi te leren?
Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi.
Enige kennis van Hindi is niet nodig !!!
Wat kan ik je leren?
- Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi
- Luistervaardigheid en spreekvaardigheid.
- Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen.
- Testen en verbeteren van uw kennis na elke les.
- Leer spreken in dagelijkse gesprekken.
- Lezen en schrijven in het Hindi
- Geluid als native speaker
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Voor onze online sessies heeft u een laptop 💻 of desktop nodigLocatie
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Gouda, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Gouda, Nederland






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Peuters (0-3 jaar oud) Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Hindi, Urdu, Nederlands |
Over
Ik ben een gepassioneerde en technische docent die het echt leuk vindt om kennis te delen door middel van lesgeven en trainen. Met 12 jaar ervaring breng ik enthousiasme en innovatieve lesmethoden in mijn lessen, afgestemd op de unieke behoeften van individuen of groepen. Mijn cursussen zijn aanpasbaar voor alle niveaus, van basis tot gevorderd.Doe mee met mijn lessen en geef jezelf de kans op een betere toekomst! :)
Als u vragen heeft, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.
Opleiding
Ik ben in het bezit van certificeringen voor lesgeven en heb een bachelordiploma in Computer Science Engineering. Bovendien heb ik een paar jaar geleden een zilveren medaille gewonnen in een wiskundewedstrijd op staatsniveau.Leservaring
Ik heb ruim 12 jaar leservaring. Naast mijn onderwijsachtergrond ben ik ook een software engineer met uitgebreide kennis van verschillende technologieën.Beoordelingen (14)
Hij heeft mij duidelijk uitleg gegeven in combinatie met oefenvragen. Door mij na zijn uitleg vragen te stellen, bleef de stof goed bij mij hangen. Hij schrijft de stof duidelijk op zijn whiteboard, waardoor je het kan volgen. ij is ook flexibel.
Zeer geduldige leraar. Gebruikt de techniek goed en werkt zeer gestructureerd. Sterk aanbevolen
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik kan alle onderwerpen waarmee ik worstelde, begrijpen. Hij is een zeer goed gestructureerde leraar en legt zeer goed uit. Met verschillende voorbeelden en verschillende perspectieven.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik moet in slechts 5 maanden 4 jaar wiskunde op de middelbare school opnieuw studeren. Mahmood wilde mij helpen met deze moeilijke taak en dankzij zijn professionele manier van lesgeven geloof ik dat ik dit kan waarmaken.
Hij legt onderwerpen gedetailleerd uit en toch snel genoeg om tijd vrij te maken voor andere onderwerpen. Als u het niet zeker weet, wijst hij u in de goede richting. Het belangrijkste voor mij was dat hij mij deed beseffen dat ik eerst concept #1 onder de knie moet krijgen om later concept #5 onder de knie te kunnen krijgen, enzovoort. Je kunt zien dat hij veel leservaring heeft, hij probeert de manier waarop JIJ denkt te begrijpen en op basis daarvan geeft hij je duidelijke uitleg over onderwerpen die je moeilijk begrijpt. Ik raad hem zeker aan als je volgende docent!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Zeer attent in zijn aanpak bij het lesgeven van Nederlands. Hij lijkt geïnteresseerd in wat hij doet.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
...
Technologie gaat in hoog tempo vooruit en we vertrouwen steeds meer op computers voor alles, van koken tot het organiseren van onze belastingen. Een goed begrip van de basis van de computer is tegenwoordig verplicht.
Het doel van deze cursus is om je een solide basis te geven op basis van IT- en computerkennis. Als je eenmaal deze basisbegrippen hebt begrepen, zul je een duidelijk beeld hebben van hoe je je toekomstige kennis van een vaardigheid met computers en internet kunt opbouwen.
CURSUS-OUTLINES:
LERENDE COMPUTER
- Introductie en doelstellingen
- Wat is Computer?
- Onderdelen van het computersysteem
- Concept van hardware en software
- Concept van computergebruik, gegevens en informatie
- Toepassingen van IECT
- Breng computer tot leven
BEDIENINGSCOMPUTER MET GEBRUIKSAANWIJZING VAN HET GUI-GEBASEERDE BEDIENINGSSYSTEEM
- Introductie en doelstellingen
- Basisprincipes van het besturingssysteem
- De gebruikersinterface
- Besturingssysteem eenvoudige instelling
- Bestand- en directorybeheer
WOORDVERWERKING BEGRIJPEN
- Introductie en doelstellingen
- Basisbeginselen van de verwerking van Word
- Openen en sluiten van documenten
- Creëren en manipuleren van tekst
- Opmaak van de tekst
- Tabelmanipulatie
SPREADBLAD GEBRUIKEN
- Introductie en doelstellingen
- Elementen van elektronische spreadsheet
- Manipulatie van cellen
- Formules en functie
INTRODUCTIE VOOR INTERNET, WWW EN WEB BROWSERS
- Introductie en doelstellingen
- Basis van computernetwerken
- Internet
- World Wide Web (WWW)
- Web Browsing-software
- Zoekmachines
- Inzicht in URL
- Surfen op het internet
COMMUNICATIE EN SAMENWERKING
- Introductie en doelstellingen
- Basis van e-mail
- Gebruik van e-mails
- Document samenwerking
- Instant Messaging en samenwerking
KLEINE PRESENTATIES MAKEN
- Introductie en doelstellingen
- Basis van het maken van kleine presentaties
- Creëren van presentatie
- Voorbereiding van dia's
- Presentatie van dia's
- Diashow
FINANCIËLE LITERAAT VOOR BANKINGREGELING EN TOEPASSINGEN
- Introductie en doelstellingen
- Waarom zijn besparingen nodig?
- Nadelen om contant geld thuis te houden
- Waarom is Bank nodig?
- Bankproducten
- Bankdiensten leveren
- Verschillende regelingen
- Bank op uw mobiel
- Verzekering
Hallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
In deze les leer ik je alle basisbeginselen over C / C ++ programmeertaal.
Aan het einde van deze les krijg je een goed begrip van het concept van objectgeoriënteerd programmeren met C / C ++, en kun je de basis C / C ++ code schrijven en lezen.
Er is geen voorkennis vereist.
Cursusomtrekken:
- Introductie
- Types en verklaringen
- Pointers, arrays en structuren
- Uitdrukkingen en verklaringen
- Functies
- Naamruimten en uitzonderingen
- Bronbestanden en programma's
- Klassen
- Overbelasting door de operator
- Afgeleide klas
Ik kan je alle basisbegrippen van de Scheikunde bijbrengen die je competent zullen maken om de uitdagingen van academische en professionele cursussen aan te gaan na het hogere secundaire stadium. Je zult in staat zijn om de basisprincipes in de Scheikunde volledig te begrijpen en een solide basis voor verder leren van Scheikunde op tertiair niveau effectiever zal worden verstrekt.
Ik kan zowel beginners- als gemiddeld niveau lesgeven. Op intermediair niveau wordt enige achtergrond van scheikunde verondersteld.
CURSUS-OUTLINES:
- Enkele basisbegrippen van de chemie
- Structuur van het Atoom
- Classificatie van elementen en periodiciteit in eigenschappen
- Chemische binding en moleculaire structuur
- Staten van belang: vast, vloeibaar en gas
- Thermodynamica
- Evenwicht
- Redox-reacties
- Waterstof
- S-Block Elements (Alkali en Alkaline aardmetalen)
- P-Block Elements
- D-Block Elements
- F-Block Elements
- Organische chemie: enkele basisprincipes en technieken
- Koolwaterstoffen
- Milieuchemie
- Solid State
- Oplossingen
- Elektrochemie
- Chemische kinetica
- Oppervlaktechemie
- Algemene principes en processen van isolatie-elementen
- Coördinatiecompounds
- Haloalkanes en Haloarenes
- Alcoholen, fenolen en ethers
- Aldehyden, ketonen en carbonzuren
- Organische verbindingen die stikstof bevatten
- Biomoleculen
- Polymeren
- Chemie in het dagelijks leven
Als je collegegeld nodig hebt voor een bepaald onderwerp, kun je dat natuurlijk laten weten.
Java is een van de belangrijkste van alle computerprogrammeertalen. Maar het leren van Java kan een ontmoedigende taak lijken. Niet langer! In deze cursus train ik je stap voor stap in Java Programming. Beginnend van basis tot de meer geavanceerde onderwerpen. Er is geen voorkennis vereist.
Cursus schema's:
- Objected Oriented Programming-concepten (OOPS)
- Core Java Programming Introductie van Java
- Gegevenstypen en variabelen
- Methoden
- Beheer stroomverklaringen
- Operators en Expressions
- While en do-while Loops
- Object georiënteerd programmeren
- Objecten en klassen
- Gebruik van Java-objecten
- Java-bestanden en I / O
- Interfaces en abstracte klassen
- Innerlijke klassen
Met deze cursus versterkt u de concepten die in de secundaire fase zijn ontwikkeld om stevig grondwerk en een basis te bieden voor het verder leren van natuurkunde op tertiair niveau en om de relatie met dagelijkse situaties te leren kennen. Je zult de relatie tussen natuur en materie op wetenschappelijke basis begrijpen, een positieve wetenschappelijke houding ontwikkelen en de bijdrage van Natuurkunde aan de verbetering van de kwaliteit van leven en het welzijn van mensen waarderen.
CURSUS-OUTLINES:
- Fysieke wereld en meting
-Kinematica
- Bewegingswetten
- Werk, energie en kracht
- Beweging van het systeem van deeltjes en rigide lichaam
- Zwaartekracht
- Eigenschappen van bulkstof
- Thermodynamica
- Gedrag van de perfecte gas- en kinetische theorie
- Oscillaties en golven
- Elektrostatica
- Huidige elektriciteit
- Magnetische effecten van stroom en magnetisme
- Elektromagnetische inductie en wisselstromen
- Elektromagnetische golven
- Optica
- Dubbele aard van materie en straling
- Atomen en kernen
- Elektronische apparaten
- Communicatie systemen
Als je colleges over een bepaald onderwerp nodig hebt, kun je dat natuurlijk laten weten
26.00EUR/ h
Wiskundelessen voor beginners en gevorderden
Heeft u wat extra hulp nodig bij wiskunde?
Ik kan je helpen!
Een klein overzicht van wat ik je kan leren:
- Stichting Wiskunde
- Basisconcepten in de wiskunde
- Algebra en trigonometrie
- Elementaire statistieken
- Moderne geometrie
- Calculus
- Differentiaalvergelijkingen
Mijn cursussen zijn aangepast aan elk niveau, van basisniveau tot zeer geavanceerd.
Geef jezelf een kans op een betere toekomst door deel te nemen aan mijn lessen. :)
Als u nog vragen heeft, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.
Over mij:
Ik ben een gepassioneerd en technisch persoon die mijn kennis graag deelt door mensen les te geven en op te leiden.
- Ik geef studenten les sinds 8 jaar
- Oprecht enthousiasme en passie voor het lesgeven in wiskunde
- Uitstekende communicatievaardigheden
- Slim gebruik van innovatieve en vindingrijke lesmethoden om te voldoen aan de speciale behoeften van een individu of groep.
**** Engels Online Beginner tot Intermediaire lessen ****
Heb je problemen met de Engelse taal? Ik help je graag bijles!
of
Wil je gewoon Engels leren vanuit Hindi? U bent op de juiste plaats! Ik kan je de basis leren zoals jezelf voorstellen, deelnemen aan gesprekken en meer via online lessen!
Als je iets specifieks wilt leren, neem dan contact met me op en we zullen de mogelijkheden bespreken.
Wat kan ik je leren:
- Elke dag situaties gepresenteerd in het Engels.
- Luistervaardigheid en spreekvaardigheid.
- Een eenvoudige manier om de Engelse grammatica te begrijpen.
- Testen en verbeteren van uw kennis na elke les.
- Leren spreken en deelnemen aan dagelijkse gesprekken.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Mahmood snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Maandag om 0:00 | Dinsdag om 0:00 | Woensdag om 0:00 | Donderdag om 0:00 | Vrijdag om 0:00 | Zaterdag om 0:00 | Zondag om 0:00 |
1 | Maandag om 1:00 | Dinsdag om 1:00 | Woensdag om 1:00 | Donderdag om 1:00 | Vrijdag om 1:00 | Zaterdag om 1:00 | Zondag om 1:00 |
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | Zaterdag om 2:00 | Zondag om 2:00 |
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | Zaterdag om 3:00 | Zondag om 3:00 |
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 |
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 |
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 |
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 |
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | Maandag om 21:00 | Dinsdag om 21:00 | Woensdag om 21:00 | Donderdag om 21:00 | Vrijdag om 21:00 | Zaterdag om 21:00 | Zondag om 21:00 |
22 | Maandag om 22:00 | Dinsdag om 22:00 | Woensdag om 22:00 | Donderdag om 22:00 | Vrijdag om 22:00 | Zaterdag om 22:00 | Zondag om 22:00 |
23 | Maandag om 23:00 | Dinsdag om 23:00 | Woensdag om 23:00 | Donderdag om 23:00 | Vrijdag om 23:00 | Zaterdag om 23:00 | Zondag om 23:00 |
van 26€Bij de leraar thuis
van 26€Les via webcam
van 26€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds december 2017
- 4 herhaalleerlingen
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
- Verbonden met Linkedin
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | Maandag om 0:00 | Dinsdag om 0:00 | Woensdag om 0:00 | Donderdag om 0:00 | Vrijdag om 0:00 | Zaterdag om 0:00 | Zondag om 0:00 |
1 | Maandag om 1:00 | Dinsdag om 1:00 | Woensdag om 1:00 | Donderdag om 1:00 | Vrijdag om 1:00 | Zaterdag om 1:00 | Zondag om 1:00 |
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | Zaterdag om 2:00 | Zondag om 2:00 |
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | Zaterdag om 3:00 | Zondag om 3:00 |
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | Zaterdag om 4:00 | Zondag om 4:00 |
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 |
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 |
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 |
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | Zondag om 12:00 |
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | Maandag om 21:00 | Dinsdag om 21:00 | Woensdag om 21:00 | Donderdag om 21:00 | Vrijdag om 21:00 | Zaterdag om 21:00 | Zondag om 21:00 |
22 | Maandag om 22:00 | Dinsdag om 22:00 | Woensdag om 22:00 | Donderdag om 22:00 | Vrijdag om 22:00 | Zaterdag om 22:00 | Zondag om 22:00 |
23 | Maandag om 23:00 | Dinsdag om 23:00 | Woensdag om 23:00 | Donderdag om 23:00 | Vrijdag om 23:00 | Zaterdag om 23:00 | Zondag om 23:00 |
van 26€Bij de leraar thuis
van 26€Les via webcam
van 26€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Venera
Engelse lessen met een vriendelijke, enthousiaste TEFL-gecertificeerde leraarIk ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels en help je graag bij het bereiken van al je doelen tijdens je reis naar het leren van Engels. Ik combineer elementen van traditionele methodologieën met een aantal minder traditionele methoden en benaderingen die ik heb ontwikkeld vanuit mijn eigen leerervaring. Ik spreek namelijk meerdere talen en ben daarom zeer bekend met dit proces en wat er nodig is om een nieuwe taal beter te leren. Ik kijk ernaar uit je te laten zien hoe efficiënt én leuk het leren van een nieuwe taal tegelijkertijd kan zijn.
Catharina
Bijles in het Nederlands, Engels, Frans en Duits, volledig gecertificeerd TESOL/TEFLVolledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Léa
🌟 Online Engelse cursussen – op maat gemaakt, levendig en motiverend!Gepassioneerde en ervaren docent, tweetalig Frans-Engels
Wilt u Engels leren of uw Engels verbeteren in een ondersteunende, motiverende omgeving die is afgestemd op uw behoeften? Ik bied privélessen online aan, speciaal voor jou ontworpen, voor:
✔️ academische ondersteuning
✔️ examenvoorbereiding (Bac, TOEIC, IELTS, etc.)
✔️ professionele behoeften
✔️ reizen of vrije tijd
✔️ of gewoon uit nieuwsgierigheid en leergierigheid!
💡 Een levendige en dynamische methode:
Elke cursus is gepersonaliseerd en kan, afhankelijk van uw smaak, elementen uit de Engelstalige cultuur, popcultuur, actuele gebeurtenissen, films, muziek of series bevatten om de leerervaring concreet en boeiend te maken.
👩🏫 Over mij:
Ik ben al sinds heel jongs af aan tweetalig (Frans en Engels) en geef al meer dan 8 jaar privélessen.
Tegenwoordig ga ik professioneel aan de slag als taaldocent, omdat ik ervan overtuigd ben dat het leren van talen een geweldig hulpmiddel is om openheid, zelfvertrouwen en vrijheid te creëren.
Ik spreek elke dag Engels en ik zet mij in om deze taal met enthousiasme, duidelijkheid en pedagogisch verantwoord over te brengen.
📅 Online cursussen – flexibele uren
Ik bied online cursussen aan die zijn aangepast aan jouw agenda, met gevarieerd, leuk of academisch materiaal, afhankelijk van jouw doelstellingen.
🔹 Alle niveaus (van beginners tot gevorderden)
🔹 Kinderen, adolescenten en volwassenen
🔹 Regelmatige of eenmalige cursussen (ondersteuning, intensieve boost, etc.)
Neem contact met mij op voor een eerste gesprek, waarin we uw doelen bespreken en samen een programma op maat voor u samenstellen!
Stefan
Leer vloeiend Engels - op uw tempo en wanneer uw wiltIn de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een Engels masterdiploma, succesvol een lerarenopleiding afgerond en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen.
Mijn lesmethoden zijn altijd aangepast aan de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om u te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waarop we ons richten, zijn de onderwerpen die u zelf kiest. Mocht u vragen hebben, dan hoor ik dat graag.
Kristina
Ervaren lessen in Nordhorn voor de vakken Deu / Eng / Ma / Frz ook voor volwassenenEngelse versie hieronder!
Hallo,
Ik ben Kristina, 37 jaar oud en geef al enkele jaren bijles in verschillende vakken en heb meer dan tien jaar ervaring in privé- en professionele bijles. Ik heb ook voor een Bundesliga-club gewerkt en daar taalcoaching gedaan. Als uw kind hulp nodig heeft op school, help ik met huiswerk en studeer ik samen met mijn leerlingen voor klassikaal werk. Als uw kind hulp nodig heeft met rekenen, Engels, Frans, Nederlands of Duits, neem dan contact met mij op.
Ik help ook met het behalen van taalcertificaten. De lessen vinden altijd individueel en bij mij thuis plaats. De bijles is ook bedoeld voor volwassenen en kan 's avonds plaatsvinden.
Hoi!
Mijn naam is Kristina, ik ben 37 jaar oud en heb veel ervaring in het geven van bijles. Ik heb zowel privéles gegeven als professioneel via bureaus. Ik heb ook gewerkt voor een voetbalteam in de 1e Bundesliga.
Als u of uw kind hulp nodig heeft bij het leren van Duits, uw huiswerk of het voorbereiden van examens (ook taalcertificaten) ben ik wellicht de juiste persoon voor u. Ik geef bijles in het Duits, Engels en Nederlands.
De lessen vinden normaal gesproken bij mij thuis plaats, maar er zijn ook andere opties zoals videogesprekken indien nodig.
Stuart
Conversatie Engels voor alle niveaus. Verbeter uw woordenschat en oefen uw vloeiendheid met een native English speaker.Klassenbeschrijving:
Ontgrendel uw potentieel in het Engels met onze boeiende en interactieve lessen! Of u nu een beginner bent die een sterke basis wil opbouwen of een gevorderde leerling die zijn vaardigheden wil verfijnen, deze les is afgestemd op uw behoeften.
Wat je leert:
Van basis- tot gevorderde grammatica: begrijp en pas grammaticaregels toe in alledaagse gesprekken.
Woordenschat uitbreiden: breid uw woordenschat uit met praktische en veelgebruikte woorden en zinnen.
Uitspraakoefening: verbeter uw accent en uitspraak voor duidelijkere communicatie.
Conversatievaardigheden: krijg vertrouwen in het spreken van Engels door middel van realistische scenario's en rollenspellen.
Luisteren en begrijpen: verbeter uw vermogen om gesproken Engels in verschillende contexten te begrijpen.
Doelgroep: Deze les is perfect voor iedereen die zijn Engels wil verbeteren, van beginners tot gevorderden. Er is geen voorkennis vereist voor beginners, en gevorderde studenten profiteren van persoonlijke feedback en geavanceerde onderwerpen.
Klassenstructuur:
Duur: Elke sessie duurt 60 minuten.
Frequentie: De lessen zijn wekelijks beschikbaar, met flexibele planning die aansluit op uw behoeften.
Formaat: individuele sessies of sessies in kleine groepen, online uitgevoerd voor uw gemak.
Leerresultaten: Aan het einde van deze cursus zult u:
Spreek vloeiender en met meer zelfvertrouwen Engels.
Begrijp en gebruik een breed scala aan woordenschat en uitdrukkingen.
Communiceer effectief in verschillende situaties, van informele gesprekken tot professionele situaties.
Over uw docent: Met uitgebreide ervaring in het trainen van grote groepen managers, breng ik een uniek perspectief mee naar het lesgeven van Engels. Mijn achtergrond in training heeft mij uitgerust met de vaardigheden om effectief te communiceren en diverse groepen te managen, waarbij ik ervoor zorg dat elke student persoonlijke aandacht en ondersteuning krijgt.
Lucie
Cursussen Engels (online)Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.
- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading
So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!
Kind regards, Gwinny
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleidingIk bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.
Monique
Taallessen en bijlessen Engels, Duits en NT2 (Nederlands voor anderstaligen)Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat.
Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten
Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal
Pauline
Engels voor volwassenen / tieners / kinderen (Engels als onderwerp, zakelijk Engels, elke dag Engels)Mijn doel is om mijn studenten prettige leerervaringen te bieden. Ik streef naar een omgeving die een cultuur van vertrouwen, wederzijds respect, bevordering van diversiteit en gelijke kansen cultiveert. Ik geloof dat elke student op een andere manier leert. Daarom oefen ik een leerlinggerichte benadering waarbij mijn studenten sterk worden aangemoedigd om actief deel te nemen aan hun eigen leerproces.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!