van25.00EUR/ h
Engelse lessen van een moedertaalspreker. De lessen kunnen op elk niveau beginnen!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben gespecialiseerd in het geven van Engelse bijlessen aan jonge kinderen, op school en voor volwassenen. Ik ben moedertaalspreker en heb een jarenlange ervaring met lesgeven. Mijn doel is om studenten uitgedaagd te houden, maar niet overweldigd. Ik ken huiswerk toe na elke les en geef periodieke voortgangsrapporten.Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Leiden, Netherlands
|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Vaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Leeftijd: | Peuters (0-3 jaar oud) Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Natalie snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds oktober 2018
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook1326 vrienden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Leiden
Vergelijkbare lessen
Roland
Amerikaans-Engels - conversatie, tutoring en lessenWe kunnen ons concentreren op een verscheidenheid en een combinatie van competenties zoals schrijven, lezen en spreken. Wil je je vocabulaire verbeteren? Wilt u uw zakelijke Engels verbeteren? Heeft u hulp nodig bij het schrijven van brieven of rapporten? Wil je je Engels opfrissen voordat je een leuke vakantie naar de Verenigde Staten neemt? Of misschien wil je gewoon Amerikaanser klinken. Ik zal lessen afstemmen op jouw leeftijd, vaardigheid, behoeften en wensen.
Ik zal een verscheidenheid aan hulpmiddelen gebruiken, waaronder televisie, muziek, studieboeken, telefoon-apps, flash-kaarten, games en meer!
Lina
Bijles Engels en Duits - Beginner tot gemiddeld niveauIk ben gespecialiseerd in het bijles geven van Engelse en Duitse grammatica en uitspraak. Ik houd een voortgangsniveau bij en zorg ervoor dat mijn studenten hun gepersonaliseerde materiaal krijgen, evenals de ondersteuning die ze van mij nodig hebben. Ik wijs huiswerk toe indien nodig / gevraagd en zal ervoor zorgen dat mijn studenten een passend programma krijgen om hun taalniveau zo efficiënt mogelijk te verhogen. Ik ben een zeer spraakzaam en ruimdenkend persoon en geniet van het begeleiden, uitdagen en begeleiden van mensen tijdens hun reis.
Michael
Engelse taaltraining voor professionele en persoonlijke ontwikkelingCommuniceert u in het Engels met klanten, collega's of mensen in uw omgeving? Wilt u dat uw uitspraak, uitdrukking en begrip natuurlijker en ontspannen aanvoelen?
Probeer je je Engels te verbeteren, maar weet je niet zeker welk programma en/of niveau het beste bij je past?
Ben je geïnteresseerd in leren en oefenen in een echte context om je doelen te bereiken?
Ben je er klaar voor om nog meer plezier te beleven aan het gebruik van de Engelse taal, terwijl je toch langduriger leert?
Ik ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels als moedertaal uit de Verenigde Staten van Amerika met meer dan tien jaar professionele ervaring over de hele wereld en ondersteun leerlingen van alle niveaus om vloeiender te spreken en zich dieper uit te drukken in het Engels.
Mijn aanpak begint met meer leren over uw specifieke leertraject, interesses en doelen. Dit is voor mij het startpunt om de feedback, het leermateriaal en de lesplannen af te stemmen op uw taalachtergrond, niveaus en doelstellingen.
Ik ben van mening dat het leren van talen altijd begint met het opbouwen van uw capaciteiten om u geleidelijk uit te dagen en duurzamere leerresultaten te creëren. Door de methoden en technieken die we zullen gebruiken, heb ik zowel het Spaans als het Nederlands vloeiend beheerst; daarom kan ik deze talen begrijpen, vertalen en instructie geven om uw Engelse leerproces te ondersteunen.
Omdat ik momenteel een tweede bachelordiploma Engelse Taal & Cultuur behaal aan de Universiteit Leiden in Nederland, leer ik veel meer over taalkunde, uitspraak, grammatica, academisch onderzoek, schrijven en hoe je effectieve communicatie in het Engels kunt faciliteren. Ik ben specifiek gericht op Engels onderwijs door middel van toegepaste taalkunde, taalverwerving en prestatiemethodologieën, zoals het gebruik van Engels als Lingua Franca onder moedertaalsprekers en niet-moedertaalsprekers.
Ik heb certificaten behaald voor het onderwijzen van Engels als vreemde taal (TEFL-320 uur) en Hatha Yoga & Meditatie-instructie (CYT-200 uur). Continue educatie heeft mij geholpen het enorme belang in te zien van individueel leren in combinatie met groepswerk/training en feedback om iemands praktijk en prestaties te verbeteren.
Ik zal onmiddellijk passende en nuttige bronnen delen, evenals feedback voor uw leerproces en praktijk.
Ik kan op verzoek interactieve inhoud creëren tijdens/na de trainingen (audio, visueel, literair) om u ook buiten de context van de lessen een concurrentievoordeel te geven voor uw eigen zelfstudie.
Neem contact met mij op voor meer gedetailleerde beschrijvingen van trainingen, niveaus of iets anders gerelateerd aan de lessen die ik geef op Apprentus (inclusief Hatha Yoga & Meditatie). Ik ben erg dankbaar dat ik dit levenspad kan volgen en kan delen in het creëren van coöperatieve praktijk- en leeromgevingen met medestudenten!
Stuart
Op maat gemaakte cursussen en lessen om uw zelfvertrouwen in het Engels te vergroten!Perfectioneer uw Engelse vaardigheden met een native speaker uit Schotland. Of u nu op zoek bent naar extra hulp met schoolwerk, of uw zelfvertrouwen in uw Engelse communicatie wilt vergroten, als gekwalificeerde TEFL-docent kan ik u helpen door op maat gemaakte lessen en cursussen aan te bieden.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en SpaansAls tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Catharina
ENGELS VOOR IEDEREEN: leer alle aspecten van deze werkelijk internationale taal! Gecertificeerde leraar.Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen.
IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen.
Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies.
Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen.
Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.
Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuningWil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.
Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Lucie
Cursussen Engels (online)Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.
Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleidingIk bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.