facebook
Konstantin
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van41.00EUR/ h

Beroepsmusicus van het Royal College of Music (M.Comp.) Geeft zanglessen en muziektheoriecursussen online en op locatie in Leipzig

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik bied zanglessen en muziektheorie voor studenten (inclusief aankomende studenten), schoolkinderen en jongeren, gevorderde en ervaren en gewoon geïnteresseerde mensen in Leipzig. Ik heb afgelopen zomer mijn Master of Music aan het Royal College of Music in Londen afgerond en ben nu terug verhuisd naar Leipzig. Omdat de lessen in het Engels werden gegeven, zijn ook Engelssprekende studenten welkom.
Leipzig is een bolwerk van muziek en veel studenten willen hun muzikaliteit als kind al ontdekken. Je eigen stem is meestal de beste manier om de diverse en bijzondere talen van de muziekwereld te leren kennen. Maar ook gevorderde zangstudenten die graag kennis willen maken met nieuwe of andere methoden en elementen zijn bij mij aan het juiste adres met hun ideeën en wensen.
Over het algemeen bied ik mijn hulp graag aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden.

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Untere Eichstädtstraße, Leipzig, Deutschland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Duits, Engels, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben filmmuziekcomponist, orkestrator en pianist. Als kind werd ik al verliefd op het filmgenre en, vooral door mijn muzikale opleiding, ben ik naast school altijd geïnteresseerd geweest in filmmuziek. Om deze reden besloot ik om precies dat onderwerp te bestuderen.
Eerst studeerde ik in Bonn aan de musicube academy, daarna in Arnhem aan de ArtEZ Hochschule der Künste, waar ik mijn bachelor behaalde. Maar ik wilde mezelf verder ontwikkelen en nog meer mogelijkheden krijgen om met gevestigde muzikanten samen te werken. Daarom ben ik naar Londen verhuisd, waar ik mijn master heb afgerond aan het Royal College of Music.
Ik leerde al vroeg piano spelen, wat me vandaag de dag nog steeds ondersteunt in mijn werk. Ik heb zelf al pianoles gegeven omdat ik het leuk vind om deze kunst aan een nieuwe generatie te onderwijzen.
Ik heb internationaal gewerkt met verschillende symfonieorkesten zoals het Bremen State Youth Orchestra, het Leipzig Youth Symphony Orchestra, het Ereprijs Orkest en enkele kleinere ensembles. Af en toe nam ik het dirigeren zelf over en mocht ik mijn opname regisseren in de Air-Edel Studio in Londen. Een van mijn recentere composities is opgenomen door het RCM Symphony Orchestra onder leiding van Matt Dunkley. Ik heb ook veel ervaring kunnen opdoen als kopiist in de Galaxy Studios in België.
Tijdens mijn studie in Londen kreeg ik vaak de kans om deel te nemen aan studieprojecten, wat resulteerde in zeer goede connecties met verschillende filmscholen zoals de London Film School en de Royal Academy of Dramatic Arts. Bovendien had ik de eer om vele masterclasses bij te wonen bij beroemde Hollywood-componisten, waaronder Harry Gregson-Williams, George Fenton en Matthias Weber.
Mijn grootste succes tot nu toe was met mijn eerste speelfilm en televisiefilm "Julia muss die", die 90 minuten duurde, geregisseerd door Marco Gadge, waarvoor ik eerder verschillende internationaal succesvolle korte films op muziek had gezet.
Ik ben ook erg trots dat ik de 2e prijs heb gewonnen bij de 1e Duitse Gamemusic Award 2012 (LJO Bremen). Door aan deze wedstrijd te werken, werd mij duidelijk dat ik het leuk vind om muziek te maken voor alle vormen van beeldende kunst. Ik zie het als mijn roeping om visuele media te perfectioneren door middel van akoestische invloeden. Het is een bijzonder genoegen en een eer voor mij om dit te doen voor internationale werken en met internationale artiesten.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Royal College of Music, Londen (Master of Composition)
ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten, Arnhem (Bachelor of Music)
musicube academy, Bonn (diploma)
Thomas School in Leipzig (Abitur)

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
piano
Filmcompositie (filmmuziek)
klassieke compositie
Geluidsontwerp & mixen / masteren
Geluidstechniek / audiotechniek
Pedagogische didactiek
Lesgeven voor klassen en individuele studenten
geleerd van beroemde Hollywood-componisten (bijv.Harry Greyson-Williams, George Fenton, Richard Bellis)
meertalig (Engels, Nederlands)

Beoordelingen (2)

Zeer vriendelijk en behulpzaam. Ik kijk uit naar meer lessen!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Uitstekende lessen.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik bied pianolessen en muziektheoriecursussen aan voor studenten (inclusief aankomende studenten), schoolkinderen en jongeren, gevorderden of ervaren en gewoon geïnteresseerde mensen in Leipzig. Ik heb afgelopen zomer mijn Master of Composition afgerond aan het Royal College of Music in Londen en ben nu terug verhuisd naar Leipzig. Omdat de lessen in het Engels werden gegeven, zijn ook Engels- of Nederlandssprekende studenten welkom. Leipzig is een bolwerk van muziek en veel studenten willen hun muzikaliteit als kind al ontdekken. Piano leren spelen is soms de beste manier om de diverse en bijzondere talen van de muziekwereld te leren kennen. Maar ook gevorderde pianostudenten die graag kennis willen maken met nieuwe of andere methoden en elementen zijn bij mij aan het juiste adres met hun ideeën en wensen. Over het algemeen bied ik mijn hulp graag aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden.
Ik bied les in compositie, met name filmmuziek, orkestratie en muziektheorie voor studenten (inclusief aankomende studenten), schoolkinderen en jongeren, gevorderde en ervaren en gewoon geïnteresseerde mensen in Duitsland. Afgelopen zomer heb ik mijn Master of Composition aan de Royal College of Music afgerond en ben nu terug verhuisd naar Leipzig. Omdat de lessen in het Engels werden gegeven, zijn ook Engels- of Nederlandssprekende studenten welkom. Filmmuziek is een steeds populairder wordende specialiteit van compositie en is daarom in opkomst en niet alleen populair onder de jongere generatie. Klassieke compositie is ook een belangrijk onderdeel, daarom bied ik een scala aan van Vaughan Williams tot Wagner en John Williams tot Hans Zimmer (orkestmuziek - computermuziek).

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Konstantin snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  Woensdag om 3:00
  
  
  
  
4
  
  
  Woensdag om 4:00
  
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  
  
  
  
  
  
13
  Maandag om 13:00
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 41€Bij de leraar thuis
van 41€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds februari 2021
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  Woensdag om 3:00
  
  
  
  
4
  
  
  Woensdag om 4:00
  
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  Woensdag om 6:00
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  
  
  
  
  
  
13
  Maandag om 13:00
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 41€Bij de leraar thuis
van 41€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Lucy
Music Lessons (Including: SINGING-, PIANO-, SONGWRITING-, PRODUCTION LESSONS) – Online or in-person
[EN below] Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder! We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen. - Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further! Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop). Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.

Richard
Prive gitaarles voor iedereen, op maat van de student
Hey! Mijn naam is Richard en ik geef gitaarles/ muziektheorie aan iedereen die het nodig heeft! Voor gitaar is het belangrijk dat je in een aangename omgeving jezelf kan verbeteren op een leuke manier waar jouw interesses centraal staan. Wil je je verdiepen in een bepaalde stijl? Wil je een eigen sound creëren op je gitaar aan de hand van amps, pedalen, ...? Daar kan ik je allemaal mee verderhelpen! Een kennis van notenleer of muziektheorie is niet vereist, we kunnen dit wel altijd in de les behandelen indien je dit wilt, maar dat is zeker niet verplicht ;) Zelf ben ik student aan het conservatorium te Gent en speel ik al gitaar sinds mijn 9 jaar. Sinds enkele jaren speel ik in professionele bands waarmee ik onderandere bijvoorbeeld op suikerrock heb kunnen spelen. Naast mijn werk in bands ben ik beschikbaar als sessiemuzikant, bands kunnen me dus vragen om mee te spelen voor een of meerdere optredens. Meestal is dit last minute waardoor mijn kunsten als zichtlezer zeer goed zijn, bovendien zorgt dit ervoor dat ik thuis ben van alle stijlen. De lessen zouden doorgaan bij mij thuis te Mol of via webcam. Indien nodig kunnen we ook altijd iets anders afspreken. Laat me zeker iets weten als je nog vragen hebt, dan antwoord ik zo snel mogelijk. tot snel! Richard P.S.: mijn opgegeven uren zijn een richtlijn, als dit niet uitkomt kan je zeker sturen en dan proberen we iets te regelen:)

Francesca
Zangles - Italiaanse sopraan - Solist en zangleraar voor elke stijl!
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden. Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden! Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .

Walid
Piano-/theorielessen (BXL, Brabant FR/NL en online)
LESSEN BIJ DE STUDENTENHUIS, BIJ DE LERAREN OF ONLINE Ik ben gediplomeerd pianist en musicoloog en geef al meer dan 20 jaar les in piano en muziektheorie in alle stijlen (klassiek, jazz, filmmuziek, populaire muziek, etc.) aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus. Afhankelijk van de wensen komen alle aspecten van de muziek en het pianorepertoire aan bod: partituren lezen, analyseren, op gehoor spelen, improvisatie, ontwikkeling van muzikaliteit, meer technisch werk, samenspel, cultuur en geschiedenis van de pianomuziek, voorbereiding daarop spelen in publiek, weinig bekend repertoire... Ik geef ook muziektheorieles op een leuke en interactieve manier, om reflexen en snel begrip te bevorderen. Wat uw doelstellingen ook zijn (initiatie, voorbereiding op een examen, verbetering van zwakke punten), ik zal u datgene bieden wat het meeste openbare onderwijs u niet kan bieden, zodat u enorme vooruitgang kunt boeken. Het lesgeven is dynamisch, modern en aangepast aan elke student. Het combineert muziektheorie, oorwerk en instrument en is gericht op studenten van alle niveaus, van beginners (of valse beginners) tot meer gevorderde muzikanten. Het niveau en de behoeften worden vanaf de eerste les bepaald. Om vooruitgang, motivatie en vooral plezier te garanderen, maak ik regelmatig de balans op van de prestaties en verwachtingen van mijn studenten. De cursussen en het bijbehorende materiaal worden jaarlijks bijgewerkt op basis van de meest gerenommeerde, gedocumenteerde en moderne methoden (C.-L. Hanon, C. Czerny, J. Brahms, F. Chopin, A. Cortot, M. Jaëll, M. Long, E. Dohnányi, B. Bartók, C. Orff, P. Roskell, J. Siskind, M. Levine, J. Siron, L. Cugny, N. Loriers, Berklee College...). Ze zijn schaalbaar, gepersonaliseerd en passen zich aan de voortgang en behoeften van de student aan. Wat de gekozen oriëntatie ook is, de basisprincipes van het leren van het instrument blijven gemeenschappelijk (handpositie, pianotechniek, basisprincipes van theorie, oorwerk en muzikale gevoeligheid). Ten tweede evolueren de lessen afhankelijk van de voortgang en smaak van de student. Gebruiksvriendelijkheid gegarandeerd! Als het leren van piano een investering vergt (fysiek, mentaal, temporeel, enz.), zal ik altijd mijn best doen zodat je in de beste omstandigheden leert! Het is mogelijk om cursussen aan huis te volgen (Schaarbeek, vlakbij het premetrostation Diamant), bij de student thuis (Sint-Lambrechts-Woluwe, Sint-Pieters-Woluwe, Schaarbeek, Sint-Joost, Evere en andere aangrenzende gemeenten, soms in Waals-Brabant) maar ook op afstand (meerdere webcams laten je toe het parcours in optimale omstandigheden te volgen). De frequentie van de lessen is de keuze van de student: elke week (voor snelle vooruitgang), elke twee weken of op verschillende vooraf afgesproken data, afhankelijk van ieders beschikbaarheid. De bepalende factor blijft echter persoonlijk werk thuis, op basis van de instructies die tijdens de cursus worden gegeven. De lessen kunnen in het Frans, Engels en Spaans worden gegeven.

Gwinny
Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderden
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten! Vooral focus op: - Zang - Gitaar (akkoordenleer)

Paula
Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam). Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Ik heb dertien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies). In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding. De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.

Deborah
Individual Music and singing lessons for children 4-12 years and music Theory.
Houd je van zingen? Of loop je de hele dag met liedjes in je hoofd? Kom dan op zangles bij Deborah online of in Amstelveen Westwijk. We zingen liedjes uit verschillende landen en tijden. Ook gaan we aan de slag met verschillende ritmes, noten en toonoefeningen. Als je bezig bent met zingen kan je zelfs een heel ander gevoel hebben en je kunt ervoor zorgen dat je de rest van de dag extra energie hebt. Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken .. Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepalen we samen wat voor soort muziek je gaat zingen. Ook maken we samen een ontdekkingsreis naar jouw favoriete muziek. WIE KAN ER LEREN ZINGEN? Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal dat zijn. Also is singing good for relaxation, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!

Miriam
CELLO & MUZIEKLESSEN VOOR ALLE LEEFTIJDEN EN NIVEAUS MET EEN PROFESSIONELE CELLIST MET 10 JAAR LESERVARING (IN PERSOON EN ONLINE)
Ben je verliefd op het geluid van de cello, maar heb je nooit de moed gehad om te beginnen spelen? Speel je cello als amateur en heb je nu een expert nodig om je te begeleiden? Wil je je cello- en muzikale vaardigheden ontwikkelen en verbeteren? Heb je versterkende lessen nodig? Wil je je voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium? Wil je graag meedoen met een jeugdorkest en heb je hulp nodig om je voor te bereiden op audities? ... Dit zijn de privé-cello lessen waar je naar op zoek was! Mijn naam is Miriam, ik ben afgestudeerd in de Master of Classical Music aan KASK & Conservatorium in Gent en momenteel studeer ik een Postgraduaat in Musical Performance Practice. Ik geef al 10 jaar cello les aan kinderen, tieners en volwassenen, en heb daardoor de nodige ervaring opgedaan om me aan te passen aan de verschillende en persoonlijke behoeften en doelstellingen van elke student. Mijn lesmethode richt zich op het creëren van een vriendelijke en ontspannen omgeving (wat niet betekent dat het onverschillig is!) waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om hun eigen ideeën en zorgen te uiten. In mijn lessen richt ik me op technische en posturale vragen, maar we reflecteren ook samen over de muziek, omdat ik wil dat mijn studenten hun eigen muzikale ideeën ontwikkelen en niet alleen de leraar imiteren. Neem nu contact met me op om je eerste les in te plannen en zet de eerste stap richting je muzikale aspiraties! :)

Santiago
Gitaar- en muzieklessen van een CvA afgestudeerd docent in Amsterdam
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden. Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk. Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.

Aida
viool / altviool lessen met een professionele leraar voor alle leeftijden
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen. Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen. Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.

Pau Mas
Gitaar-, piano-, compositie- en muziekproductielessen (alle stijlen!)
-Nederlands & video's hieronder- Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP's/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne muziek gitaar (Taller de Músics - Barcelona), een halve bachelor in piano jazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière achter de rug waarin ik een heleboel verschillende stijlen heb gespeeld (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae...), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn muzikale reis voort te zetten door de latin master te doen bij Codarts. Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29 jaar oud), zowel bij het geven van privélessen als bij verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de "Escola de Música Creu Alta" in Sabadell (Barcelona) is. Dit is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd was van de afdeling moderne muziek. Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die zich willen voorbereiden op de bachelor muziek. Ik kan me volledig aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar ook, omdat ik veel ervaring heb, heb ik de lessen goed gepland, weet ik welke nummers en oefeningen beter werken afhankelijk van het aspect dat we willen werken (tempo, akkoorden, toonladders, geluid, improvisatie...) en als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, dus op die manier verspil je je tijd niet! Ook ben ik een leuk en zeer empathisch persoon, dus we zullen plezier hebben, wat het belangrijkste is!! Ik spreek 5 talen 100% vloeiend: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen volgen. Ik werk aan mijn Nederlands. Ik heb een gemiddeld niveau en ik denk dat ik er lessen in zou kunnen volgen, maar waarschijnlijk zou ik moeten overschakelen naar Engels als het onderwerp te moeilijk is. Ik hoop dat dat over een paar weken/maanden verandert, ik studeer elke dag! De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis (metrostation Maashaven), waar ik een mooie opstelling heb, online of bij jou thuis. -Nederlands- Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in heel Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne gitaar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor pianojazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière waarin ik verschillende stijlen speel (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae. ..), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn voorgestelde reis voort te zetten door de latin master bij Codarts te doen. Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29), zowel privélessen als op verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona) is. Het is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd van de afdeling Moderne Muziek was. Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die willen de muziek bachelor doen. Ik kan me helemaal aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar omdat ik veel ervaring heb, heb ik de les ook goed gepland, en ik weet welke liedjes en oefeningen beter werken, afhankelijk van het aspect waarmee we willen werken (tempo, afgesproken , toonladders, gevoel, improvisatie...). Als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, zodat je geen tijd verspilt! Ik ben ook een leuke en zeer empathische persoon, dus we zullen plezier hebben, en dat is het allerbelangrijkste!! Ik spreek 5 talen 100% onmogelijk: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen doen, en ik werk aan mijn Nederlands, ik heb een gemiddeld niveau. Ik denk dat ik in het Nederlands kan minder geven, maar waarschijnlijk zou ik moeten overstappen naar Engels als het onderwerp een beetje moeilijk is, ik hoop dat dat over een paar weken/maanden verandert, ik studeer elke dag! De lessen kunnen voorkomen bij mij thuis (metrostation Maashaven) waar ik een mooie setup heb, online of bij jou thuis.

Suzanne
Online Vocal Coaching van Suzanne: doelgerichte en persoonlijke lessen
Suzanne geeft pop en musical zangles. Tijdens de lessen werkt Suzanne niet vanuit 1 bepaalde methode. Ze kijkt naar wat de leerling nodig heeft en past de lessen daarop aan. Daarnaast is ontspanning en plezier erg belangrijk en is jezelf kunnen zijn en je eigen verhaal kunnen vertellen het ultieme doel. 'Het vertellen van een verhaal is wat mij betreft het aller-belangrijkste tijdens het zingen. Als je weet wat je zingt zal de luisteraar jou veel beter begrijpen en komt jouw stem en verhaal nog meer binnen. Juist als beginnende zanger of zangeres is het vertellen van een verhaal erg belangrijk. Misschien dat je nog niet helemaal tevreden of zeker bent over jouw zangstem. Dit heeft tijd nodig, je kan nog veel leren. Wel heb je invloed hoe jouw stem en verhaal overkomen. Sommige stemmen raken en die stemmen worden onthouden.' Tijdens de zangles ga je opzoek naar je eigen zangstem. Dit wordt gedaan vanuit de spreekstem en op deze manier kan iedereen leren zingen. In de les(sen) gaan we gezamenlijk opzoek naar jou stembereik en de daarbij passende nummers. Een les start altijd met een opwarming van de stem met diverse toepasselijke oefeningen en daarna is er ruimte voor het zingen van een liedje. Wat kan ik jou leren? - Durven zingen (daarin je eigen stem ontdekken) - Basis kennis zang: ademhaling, mondstand, ademsteun - Tekst beleving (hoe vertel je een verhaal met een liedje) - Diverse technieken/effecten: gebruik kop/borststem, belten, twang

Ignazio
Gitaarlessen in Brussel met een gekwalificeerde leraar
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professionele gitarist en gediplomeerd docent met twaalf jaar leservaring en talloze concerten op mijn naam. Ik ben afgestudeerd in Muziekdidactiek aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel en ik ben afgestudeerd in Jazzgitaar aan het Conservatorium, en ik heb ook een Klassieke opleiding. Ik speel veel verschillende muziekstijlen en ik zing ook. Ik heb ook een diploma Bedrijfseconomie. Ik bied gitaarlessen aan in Brussel voor alle niveaus. Mijn lesmethode is zeer georganiseerd en precies, waardoor u snel en intelligent vooruitgang boekt, zonder tijd te verspillen aan niet-essentiële details. U treft een vrolijke en vriendelijke omgeving aan, waarin leren plezierig is. De lessen zijn open voor zowel beginners als professionals die hun vaardigheden willen verbeteren. Ik spreek vloeiend Engels, Frans, Italiaans en een beetje Nederlands. De lessen vinden plaats in mijn atelier in Sint-Agatha-Berchem. Ik zal blij zijn je te zien!

Eva
Zang/notenleer/muziektheorie/harmonie/gehoorvorming : door masterstudente jazz zang
Ik ben student jazz zang in Frankrijk, waar ik ben blijven plakken na een jaar erasmus. Graag zou ik mijn leerlingen de kunst van het zingen aanleren. Het moet leuk zijn, met toch de bijhorende techniek! Notenleer en de meer theoretische kanten van muziek kan zeker ook!

Karlijn
Vocal coaching, zanglessen op maat zodat je jezelf kan uitdrukken met je persoonlijke instrument
Iedereen kan leren zingen, dat is een feit. In welk stadium je ook zit, geef ik je een handvol praktische tips die we samen inoefenen om vat te krijgen op wat er uit je instrument komt. Van de ademhaling, over stemtechniek tot de interpretatie van songs en eigen melodieën maken.