facebook
Julia
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van58.00EUR/ h

Leer saxofoontechniek door middel van improvisatie - welkom op elk niveau.

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Elk niveau is welkom in deze les. Liedjes leren is het begin van het avontuur, in vrijheid muziek leren spelen is de levenslange reis. Improvisatie betekent niet dat we de techniek vergeten! Leer dus wat saxofoon, wat jazzvaardigheden en muziektheorie op een beproefde manier die is ontwikkeld tijdens mijn vele jaren lesgeven.

Ik ben net zo gepassioneerd door improvisatie als de saxofoon zelf, de twee gaan prachtig samen.

Ik ben Julia, een professionele saxofonist, oorspronkelijk uit Montreal, Canada. Ik woon 4 jaar in Nederland en heb een masterdiploma Muziek. Ik componeer, engineer en voer muziek uit. Ik hou ook van lesgeven, ik heb ervaringen met kinderen van 9 tot 90 jaar. Het belangrijkste idee van mijn lesfilosofie is om het geluid in je hoofd de lucht in te krijgen. "Begeleid onbevreesd muziek maken" is mijn motto!

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
neem je eigen instrument mee

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : 6221 JD Maastricht, Netherlands
Les via webcam

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Frans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een professionele saxofonist, producer van elektronische muziek, artistiek onderzoeker en hopelijk jouw volgende leraar en creatieve coach.

Ik geef les in saxofoon en muziek in het algemeen en ben ook gespecialiseerd in "creatieve coaching" voor mijn lieve studenten die iets bijzonders willen maken in de wereld. Ik noem mijn lestechniek "Begeleid onbevreesd muziek maken!"

Ik heb een masterdiploma in muziek, 15 jaar podiumervaring, bijna 10 jaar leservaring, veel toegewijde studenten en een bekende balans tussen eerlijkheid en vriendelijkheid.

---------
Oorspronkelijk afkomstig uit Montreal, Canada. Ik spreek Engels (moedertaal), Frans (vloeiend), en ik spreek een beetje Nederlands met een zachte "g".
In mijn vrije tijd presenteer ik radioshows, zing, paddleboard en fiets ik door Limburg.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Master Muziek - Conservatorium Maastricht
Cum Laude, met certificaat van lesgeven.

Bachelor of Fine Arts - Concordia Universiteit Montreal
Minor Westerse beschaving en cultuur (Liberal Arts) en psychologie.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Leerervaring:

Muziekdocent - United World College Maastricht (sinds 2023)
Creatieve Coach - Freelance (sinds 2022)
Begeleide Fearless Music Making - Freelance Workshops (sinds 2020)
Privé saxofoondocent (sinds 2017)
Bij L'Académie de Montréal (2017-2020)
Saxofoonclinicus - Royal West Academy, Orford Musique (2016-2019)

Beoordelingen (2)

Fantastische docente die je meteen op je gemak laat voelen. Zeker een aanrader, ook voor beginnende saxofoonleerlingen.
Ik ben helemaal tevreden over Apprentus en de leraar die mij mijn eerste les gaf. Ik raad je ten zeerste aan om met hun hulp op deze manier te leren.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Misschien heb je een open oor nodig om mee te praten over creativiteit, iemand die ervoor zorgt dat je de zaken opvolgt, of iemand die je helpt je nieuwsgierigheid te vinden. Misschien heb je stiekem een nieuwjaarsresolutie gemaakt om een creatief project voort te zetten, misschien is het iets nieuws of om terug te keren naar iets dat je had achtergelaten. We hebben allemaal onze media, de mijne is muziek! Zelfs als je geen muzikant bent maar andere soorten projecten doet, hoop ik dat ik je kan helpen bij het structureren en stimuleren van je creatieve project. Sinds 2016 geef ik muzieklessen en groepsworkshops. Ook heb ik optredens, opnames en onderzoeksprojecten geproduceerd en gefinancierd. Door dit te doen met een master Muziek maar ook zijstudies in Psychologie, Pedagogiek en jarenlange ervaring als freelancer, leer ik altijd over de balans tussen organisatie en creativiteit.
Maak je thuis muziek, maar heb je altijd al een liedje willen opnemen voor de lol? Als je het leert spelen, heb ik de uitrusting om je te helpen een nummer te maken en op te nemen, zodat je het kunt delen met je vrienden en familie, of het gewoon voor jezelf kunt hebben. Ik kan veel instrumenten bespelen en tracks maken om je te begeleiden. Je kunt een nummer schrijven of een opname maken terwijl je iets speelt waar je aan werkt. Afhankelijk van je niveau en ervaring met muziek, zou het ook een geweldige manier zijn om wat muziektheorie te leren. Ik ben Julia, een professionele muzikant oorspronkelijk uit Montreal, Canada. Ik woon al 4 jaar in Nederland en heb een masterdiploma Muziek. Ik componeer, engineer en voer muziek uit. Ik hou ook van lesgeven, ik heb ervaring met kinderen van 9 tot 90 jaar. Ik wil het liedje in je hoofd de lucht in krijgen.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Julia snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7        Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
8        Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
9        Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  
10        Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00  Zaterdag om 10:00  
11        Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00  Zaterdag om 11:00  
12        Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00    
13    Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00        
14    Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00        
15    Dinsdag om 15:00          
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 58€Bij de leraar thuis
van 58€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2024
  • 2 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7        Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
8        Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
9        Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  
10        Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00  Zaterdag om 10:00  
11        Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00  Zaterdag om 11:00  
12        Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00    
13    Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00        
14    Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00        
15    Dinsdag om 15:00          
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 58€Bij de leraar thuis
van 58€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Bomin
Hoe je stap voor stap leert drummen en speelt zoals jij dat wilt.
Wil je drummen met je favoriete muziek (rock, blues, pop, jazz of latin)? Wil je jazzdrummen leren van beginners- tot gevorderdenniveau? Heb je een serieuze vraag over het probleem dat je irriteert aan het drummen? Ik ben hier om u te helpen en te assisteren stap voor stap met een vreugdevolle sfeer, niet alleen voor uw hobby, maar ook voor uw verbetering. Ik wil oprecht mijn drumervaring van de afgelopen 20 jaar delen en elkaar verbeteren. Dus als u de hierboven genoemde persoon bent, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen! Laten we plezier hebben!

João
Aangepaste saxofoonlessen van alle stijlen voor iedereen
Speel je de saxofoon? of Ben je op zoek naar een nieuwe hobby? Je bent op de juiste plek! Afhankelijk van je huidige ervaring krijg je: • Saxofoonlessen (met vrijheid om te kiezen welke stijlen je wilt spelen) • Basislessen muziektheorie Gevestigd in Maastricht, NL

John
Wis,natuur en scheikunde middelbare school. Computerlessen voor starters, Windows, probleem oplossingen en computer onderhoud en reparatie.
Bijles in wis,natuur en scheikunde op aanvraag voor leerlingen en volwassenen. Alle lessen zijn online , de leerling geeft zijn of haar wensen aan en ik maak een leer/ hulpplan. Geef aan welke stof moet worden onderwezen, dan speel ik daarop in.

David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessen
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten. Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student. De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb. Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.

Nathalie
Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessen
Hallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom! Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano. In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen! Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn. Dus wie ben ik? In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège. Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar. Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.

Sunny
Master jazzpianist geeft les in alle soorten muziek die je wilt spelen./Master jazz pianist teaches all kinds of music that you want to play
*English in below* <Nederlands> Ik heb een masterdiploma in jazzpiano. Ik kan je elke muziekstijl leren die je wilt spelen. Zelfs als je nog niet weet wat je wilt spelen, help ik je om iets te vinden dat perfect bij jou past! Je kunt bijvoorbeeld een van de volgende opties kiezen (combinaties zijn mogelijk): Akkoorden om popsongs te spelen Jazzimprovisatie Componeren en arrangeren Soundtracks van films of animaties Muziektheorie (harmonisatie) Natuurlijk kun je ook je eigen interesses aandragen als bovenstaande voorbeelden niet helemaal bij jou passen. Over mij: Ik geef al meer dan 10 jaar pianoles op een muziekschool en via privélessen. Mijn studenten variëren van kinderen van 5 jaar oud tot moeders van 45 jaar. Ik heb ook studenten begeleid die toelatingsexamens voor muziekscholen wilden doen (zowel middelbare scholen als conservatoria). Dankzij mijn uitgebreide ervaring en brede muzikale vaardigheden ben ik ervan overtuigd dat ik de beste docent voor jou ben, ongeacht wat je zoekt! <English> I have a master diploma in jazz piano. I can teach you any style of music you want. Even if you don't know what you want to play, I will find the thing that fits you! For example you can choose one of the examples (combinations possible) 1. chords to play pop songs 2. jazz improvisation 3. composing and arranging 4. OST from movie or animation 5. music theory (harmonization) Of course you can also bring your own interests to the table if the above examples are not for you. About me: I have been teaching students at a music academy and as private lessons for more than 10 years. My students ranged from a 5 years old kid to 45 years old mom. This also included students that wanted to enter music schools (middle schools and colleges too). Since I am very experienced and have a lot of different musical capabilities, whatever you expect, I will be the best teacher for you.

Idris
Drumlessen/drumclasses: voor beginners/gemiddeld niveau
Leren drummen? Easy as 1,2,3. Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen. Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u. Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat). Bij vragen stuur gerust een berichtje :)

Maarten
Klassieke Muziek, JAZZ-muziek, filmmuziektheorie en harmonie en compositie
Maarten leert je over algemene muziektheorie en -analyse van beginner tot gevorderd niveau. Hij is ervaren om klassieke musici en jazzmuzikanten van het hoogste niveau les te geven. Hij kan met u werken aan de harmonie en analyse van composities op praktische manieren die ook van invloed zijn op uw eigen uitvoering. dus niet alleen op het bureau, maar ook op het instrument om je kennis en prestatieniveau te verbeteren. Hij heeft veel kennis van allerlei muziekanalyses en composities, de lessen kunnen mixen met online en klassikaal.

Karlijn
Vocal coaching, zanglessen op maat zodat je jezelf kan uitdrukken met je persoonlijke instrument
Iedereen kan leren zingen, dat is een feit. In welk stadium je ook zit, geef ik je een handvol praktische tips die we samen inoefenen om vat te krijgen op wat er uit je instrument komt. Van de ademhaling, over stemtechniek tot de interpretatie van songs en eigen melodieën maken.

Eva
Zang/notenleer/muziektheorie/harmonie/gehoorvorming : door masterstudente jazz zang
Ik ben student jazz zang in Frankrijk, waar ik ben blijven plakken na een jaar erasmus. Graag zou ik mijn leerlingen de kunst van het zingen aanleren. Het moet leuk zijn, met toch de bijhorende techniek! Notenleer en de meer theoretische kanten van muziek kan zeker ook!

Maureen
Cursus levenscoaching ontworpen om u strategieën te bieden om met veranderingen om te gaan en vanuit een ander perspectief naar het leven te kijken.
Als gecertificeerde levenscoach is het mijn doel om u te helpen bij het definiëren van uw doelen (door middel van bewustwording), de noodzakelijke acties die u moet ondernemen om deze te bereiken en het identificeren van de obstakels en negatieve patronen die u ervan weerhouden deze te bereiken. Ik wil je ook helpen ontdekken waar je gepassioneerd over bent, dichter bij je realiteit komen en deze accepteren. Ik wil je aanmoedigen om je focus te verleggen en de zaken vanuit een nieuw perspectief te bekijken, wat je zal helpen je geestelijke gezondheid en je zelfvertrouwen te verbeteren, een beter evenwicht te bereiken door een holistische benadering, een sterke visie voor de toekomst te creëren en eindelijk te beginnen een bevredigender leven leiden. Met andere woorden: ik wil het beste in jou naar boven halen! Zelf heb ik met veel obstakels te maken gehad in het leven, maar ik heb ze weten om te zetten in kansen. De sessies kunnen online, thuis, in de natuur of op een andere prettige plek naar keuze plaatsvinden.

Emidio
Saxofoonlessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden
Ben je een beginner?? Geen zorgen: er is geen ervaring vereist! 😁 Ik kan je de basis leren om klanken te produceren met je saxofoon: positie van de embouchure (positie van tanden, tong, lippen en stembanden, een vaak vergeten element), vingerzettingen, gebruik van diafragma,... Nadat we de eerste twee lessen hebben besteed aan het mondstuk en de hals voor de geluidsproductie, gaan we meteen een aantal supermakkelijke duo's samen spelen om je luistervermogen te oefenen, let ook op de ander, gehoortraining. Normaal gesproken gebruik ik het boek van Peter Wasll (getiteld Learn as you play) als ondersteuning, maar het is niet verplicht. Er zijn trouwens genoeg goede boeken! Ben jij een halfgevorderde/gevorderde student?? Ik weet zeker dat je nog steeds kunt verbeteren in alle basisprincipes, maar op een ander niveau. Ik zal je het belang leren van de "voicing" (techniek genoemd door de Amerikaanse saxofonist en pedagoog Donald Sinta) om je geluidsproductie en projectie te verbeteren, evenals het vermogen om de intonatie te corrigeren en te verbeteren. Je leert alles over frasering en muziekinterpretatie, van tonale muziek tot hedendaagse atonale composities. En toch kun je je samenspel verbeteren door in duo te oefenen op verschillende aspecten zoals stemming, balans, interpretatie, uitvoering etc. Boek een les en probeer het! Als je niet tevreden bent, geef me dan feedback en ga verder. Als je tevreden bent, help ik je graag om een goede muzikant te worden!

Rufus
Jazz/pop/groove/songwriting pianolessons for all levels of skill and all ages by ex-conservatory student!
I've been playing the piano with great passion for 18 years, and over the past 5 years, alongside my studies and music-making endeavors, I've been teaching multiple students ranging from 7 to 50 years old. My expertise lies in truly understanding music theory and composing and improvising music. Having played in many pop and jazz (big) bands and creating daily compositions for solo piano and bands, I've developed an enthusiasm for these genres that I love to impart to my students. In recent years, I've also been heavily involved in music production, and lessons in this direction are also possible! I often use theory as a background to contextualize the songs we practice (which are often chosen by the student themselves). I use these songs to convey improvisation and composition skills. Additionally, I believe it's important for the student to develop their own way of learning. I strive to create a free yet disciplined learning environment.

Francisco
Gitaarlessen in Maastricht. Middelbare en gevorderde studenten.
Hallo, mijn naam is Francisco. Ik ben een Argentijnse gitarist en woon momenteel in Maastricht, Nederland. Ik speel en studeer al vele jaren muziek en ben ook actief met optredens en opnames voor mijn eigen projecten of die van anderen. Ik geef nu ruim 8 jaar les en heb ervaring met het samenwerken met beginners, halfgevorderden en gevorderden. Op dit moment verfijn ik mijn lessen voor mensen die de basis al kennen en hun kennis willen uitbreiden. Ik ben een jazzgitarist en mijn voornaamste interesse is improvisatie, maar de lessen zijn niet beperkt tot mensen die jazz willen leren, maar ook voor mensen met interesse in blues, rock, pop, enz. Een aantal zaken waar wij aan gaan werken zijn: Drieklanken, toonladders, stemmen, tijdsgevoel, ritme, repertoire, hulpmiddelen voor het spelen in een band, comping en meer. De lessen kunnen online zijn via Zoom of Google Meet, of bij mij thuis in Maastricht. (Natuurlijk sta ik er in sommige gevallen voor open om, na overleg, ook beginnende studenten les te geven.)

Steven
Gitaarlessen: elektrisch, akoestisch of basgitaar
Prof jazz muzikant biedt aan: Gitaarlessen privé of in groep Alle leeftijden & niveaus welkom Elektrische, akoestische gitaar of basgitaar Naast een opleiding klassieke gitaar, behaalde ik als uitvoerend muzikant een master in jazz en hedendaagse muziek. Ik heb in Parijs en Londen gewoond, met fantastische muzikanten gespeeld en geef nu ruim 25 jaar les aan jongeren en volwassenen in het Nederlands, Frans en Engels. Stijl en niveau van de lessen zijn uiteraard afhankelijk van de student. De één wil zingen en zichzelf kunnen begeleiden, de ander wil leren improviseren. Blues, rock, funk, soul, fusion, flamenco, hiphop, mambo, reggae, folk, bossa, disco, ska, samba, tango, klassiek, pop ... geen probleem, waar het om gaat is dat je plezier hebt in het spelen. Ik zal transcripties maken van je favoriete muziek en laten zien hoe je die kan spelen, een degelijke techniek aanleren zodat je steeds verder kunt en theorie geven in kleine stapjes zodat je kan zien hoe het allemaal in elkaar past. Ik geef les op locatie, online of bij mij thuis (versterker + lesgitaar beschikbaar). Ben je geïnteresseerd of heb je vragen, laat maar iets weten. Ik hoop je snel te horen!