facebook
van47.00EUR/ h

Engels als vreemde taal - Moedertaalspreker - Online lessen

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
In deze les bouw je vertrouwen op in het begrijpen, spreken en schrijven van Engels. Ik vind het geweldig om interdisciplinaire methoden in mijn lessen te integreren, door middel van spelletjes, muziek en leuke activiteiten, om het aspect van geleerde ervaring te versterken. Dit zal worden gedaan door:
-Gebruik van interactieve audiovisuele materialen
-Artikelen en teksten lezen die relevant zijn voor uw interesses
- U aanmoedigen om uw eigen ervaring mee te nemen naar de les

Als uw behoeften specifiek zijn voor een bepaald vakgebied (bijvoorbeeld academisch Engels, Engels voor zakelijk gebruik), dan worden de lesmaterialen afgestemd op uw leerbehoeften en -vereisten.

Locatie

Les via webcam

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
45 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Grieks, Frans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
-Ik ben een Canadees-Griekse taalkundige en historisch musicoloog en woon in Rotterdam, Nederland.
-Sinds 2012 geef ik les in het Engels op academisch niveau en als vreemde taal.
-Ik ben moedertaalspreker van Engels en Grieks, maar ik spreek ook vloeiend Frans, redelijk Nederlands en basiskennis van Spaans en Italiaans.
-Ik lees graag klassieke literatuur, geschiedenisboeken en mijn hobby's zijn zingen in koren en breien. Ik drink ook altijd een kopje koffie of thee!

Onderwijs:

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
MA in historische musicologie van de Universiteit van Birmingham (VK), 2020.
BA in Muziekuitvoering en Taalkunde van Deree-The American College of Greece (GR), 2018
Internationaal Baccalaureaat van Campion School (GR), 2012

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
-Freelance tutor (2012-2023): privélessen in Engels, Frans en Grieks, zowel in persoon als online
- Peer Tutor bij Deree -The American College of Greece (2016-2019): tutor in universitaire klassen voor cursussen in muziek, Engels en academisch schrijven
- Assistent koordirigent / Muziekdocent (2013-2019): muzieklessen ontworpen en gegeven aan volwassenenkoor, jeugdkoor en kinderkoor
(NL) Denkt u eraan om naar Griekenland te verhuizen of bent u gewoon gefascineerd door de Griekse taal? Dan is deze cursus iets voor u! In deze lessen maakt u kennis met de basisprincipes van het Modern Grieks door het ontwikkelen van schriftelijke, mondelinge, lees- en luistervaardigheden. Leer hoe u in alledaagse situaties kunt converseren, een e-mail kunt schrijven of naar het nieuws kunt luisteren en uw waardering voor de Griekse cultuur kunt cultiveren. Mijn onderwijsfilosofie draait om het uitgangspunt dat leren leuk moet zijn. Door een creatieve, interactieve en boeiende omgeving aan te moedigen, worden studenten gemotiveerd om hun eigen individuele relaties met hun doeltaal te verkennen, waardoor ze zelfverzekerde sprekers worden. Laten we elkaar ontmoeten en uw taalkundige doelen en aspiraties bespreken. Het zou mij een eer zijn om u te helpen deze te bereiken! (GR) Het apparaat kan niet meer worden gebruikt ληνική γλώσσα; Ik denk dat het goed is! Het is belangrijk dat u uw geld terugkrijgt Ik denk dat het een goed idee is, of dat nu zo is, of dat je wilt apocalyps. U kunt een e-mail sturen naar uw e-mailadres Ik denk dat ik het goed heb gedaan Ik denk dat het goed is. Zorg ervoor dat u de juiste hoeveelheid water krijgt Ik denk dat het goed is. Het is een goed idee om dit te doen ύ περιβάλλοντος, οι μαθητές παρακινούνται να εξερευνήσουν τις Het is een goed idee om dit te doen, zoals het geval is Het apparaat kan niet worden gebruikt. Het is mogelijk om de juiste hoeveelheid geld te verdienen Het is goed. Ik denk dat het goed is!
Proeflezen is een van de meest arbeidsintensieve en vervelende fasen in het schrijfproces. Maar deze laatste fase van het schrijven kan het verschil maken tussen een goed en een geweldig essay. Deze les geeft je een tweede paar ogen om je essay of scriptie te corrigeren, verfijnen en polijsten in elke fase van het schrijfproces. Krijg inzicht in de onderzoeksprocedure, synthese en citatie, evenals het gebruik van gepaste taal. Citatiestijlen: MLA, APA, Harvard

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Alexandra-Claire snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -06:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3  Maandag om 3:00  Dinsdag om 3:00  Woensdag om 3:00  Donderdag om 3:00  Vrijdag om 3:00    
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00    
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00    
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
7  Maandag om 7:00    Woensdag om 7:00    Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00    Woensdag om 8:00    Vrijdag om 8:00    
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 47€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds mei 2023
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -06:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3  Maandag om 3:00  Dinsdag om 3:00  Woensdag om 3:00  Donderdag om 3:00  Vrijdag om 3:00    
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00    
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00    
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00    
7  Maandag om 7:00    Woensdag om 7:00    Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00    Woensdag om 8:00    Vrijdag om 8:00    
9              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 47€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Georgette
Franse conversatie vanaf beginners tot gevorderden
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Catharina
Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Stuart
Conversatie Engels voor alle niveaus. Verbeter uw woordenschat en oefen uw vloeiendheid met een native English speaker.
Klassenbeschrijving: Ontgrendel uw potentieel in het Engels met onze boeiende en interactieve lessen! Of u nu een beginner bent die een sterke basis wil opbouwen of een gevorderde leerling die zijn vaardigheden wil verfijnen, deze les is afgestemd op uw behoeften. Wat je leert: Van basis- tot gevorderde grammatica: begrijp en pas grammaticaregels toe in alledaagse gesprekken. Woordenschat uitbreiden: breid uw woordenschat uit met praktische en veelgebruikte woorden en zinnen. Uitspraakoefening: verbeter uw accent en uitspraak voor duidelijkere communicatie. Conversatievaardigheden: krijg vertrouwen in het spreken van Engels door middel van realistische scenario's en rollenspellen. Luisteren en begrijpen: verbeter uw vermogen om gesproken Engels in verschillende contexten te begrijpen. Doelgroep: Deze les is perfect voor iedereen die zijn Engels wil verbeteren, van beginners tot gevorderden. Er is geen voorkennis vereist voor beginners, en gevorderde studenten profiteren van persoonlijke feedback en geavanceerde onderwerpen. Klassenstructuur: Duur: Elke sessie duurt 60 minuten. Frequentie: De lessen zijn wekelijks beschikbaar, met flexibele planning die aansluit op uw behoeften. Formaat: individuele sessies of sessies in kleine groepen, online uitgevoerd voor uw gemak. Leerresultaten: Aan het einde van deze cursus zult u: Spreek vloeiender en met meer zelfvertrouwen Engels. Begrijp en gebruik een breed scala aan woordenschat en uitdrukkingen. Communiceer effectief in verschillende situaties, van informele gesprekken tot professionele situaties. Over uw docent: Met uitgebreide ervaring in het trainen van grote groepen managers, breng ik een uniek perspectief mee naar het lesgeven van Engels. Mijn achtergrond in training heeft mij uitgerust met de vaardigheden om effectief te communiceren en diverse groepen te managen, waarbij ik ervoor zorg dat elke student persoonlijke aandacht en ondersteuning krijgt.

Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Anamaria
Je laptop bij de hand en je bent klaar om 'Español' comfortabel bij thuis te leren of oefenen... ¿Qué tal?
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk! Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen. Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation. Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Hugh
leer de juiste etiquette om je zelfverzekerd te voelen in verschillende sociale omgevingen
Wilt u zich zowel professioneel als privé meer op uw gemak voelen in sociale situaties? Dan is deze les iets voor jou! Leer hoe u met sociale situaties kunt omgaan - de 'do's' en 'don'ts' als het gaat om het ontmoeten van nieuwe mensen, entertainment, zakelijke bijeenkomsten, het begrijpen van verschillende culturele praktijken enz... Etiquette gaat over het op een beleefde en respectvolle manier behandelen van andere mensen, zodat sociale interacties, om sociale of zakelijke redenen, soepel verlopen en beide partijen naadloos met elkaar kunnen communiceren! Neem voor meer informatie contact met mij op en laat mij u helpen met alle zaken die met etiquette te maken hebben.

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.

Adunola
Engels voor beginners, bijles wiskunde en resultaatgerichte ondersteuning.
Ik heb een passie voor het onderwijzen van Engels en het behalen van goede resultaten. Onze focus na de lessen zal ook liggen op het gebied van beoordelingen, periodieke opdrachten en het progressief onderzoeken van resultaten. We zullen ook probleemgebieden bespreken, een goede basis creëren en verschillende methoden gebruiken om vooruit te komen en gestelde doelen te bereiken.

Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleiding
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.

Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal. - Vocabulary - Grammar - Speaking - Writing - Listening - Reading So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon! Kind regards, Gwinny

Laurie
Online Franse les met moedertaalleraar! Eigen methode. Technologie om te leren.
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent. Hallo, bonjour! Ik ben een moedertaalleraar Frans en ben sinds 2012 afgestudeerd in de Franse filologie. Ik heb 10 jaar ervaring in binnen- en buitenland. Ik stel online lessen voor met een methode die ik door de jaren heen heb ontwikkeld, specifiek voor online lessen. *Mijn werkwijze:* -Tijdens de les concentreren we ons op het spreken. Buiten de les stuur ik je oefeningen die ik elke week zal corrigeren (grammatica, vervoeging, schrijven...). -Ik gebruik een bepaalde techniek gebaseerd op vragen/antwoorden om de grammatica toe te passen tijdens het spreken. -Ik gebruik de verbotonale methode om de uitspraak te corrigeren. -Je krijgt ook toegang tot een applicatie voor je smartphone (om de woordenschat te leren). -Gebruik een interactief whiteboard. -We zullen een gedeeld online notitieboek gebruiken om uw oefeningen te corrigeren en me uw vragen te stellen op elk moment van de dag. Ik stel voorbereiding voor op de officiële examens (DELF, DALF, TCF, EOI, FIDE in Zwitserland...). Lessen voor beginners, gemiddeld of gevorderden. Voorbereiding van conferenties of lezingen voor zakenmensen. Sollicitatiegesprek. De klas is een beetje anders als ik met kinderen of tieners werk. Ik gebruik interactieve websites en brieven. Als je een jonge, georganiseerde, dynamische en gepassioneerde leraar wilt, bel me of schrijf me! Tot ziens, Laurie*

Monique
Taallessen en bijlessen Engels, Duits en NT2 (Nederlands voor anderstaligen)
Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat. Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal