van28.00EUR/ h
TOEFL-testvoorbereiding voor tieners en volwassenen - Gebaseerd op uw leervoorkeuren
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Engels is de meest bekende taal ter wereld en wordt vaak gebruikt voor internationale communicatie. Daarom is het ontzettend belangrijk en misschien zelfs noodzakelijk om de taal onder de knie te krijgen. Bovendien kan het erg handig zijn om Engels te kennen bij het zoeken naar een baan, het solliciteren naar een cursus of opleiding, of het starten van een bedrijf. Het kunnen begrijpen en spreken van Engels wordt vaak gezien als een pro, zo niet een vereiste.Tijdens deze cursus kan ik je helpen je voor te bereiden op je Engelse test. We kunnen samen oefenen. In deze cursus kun je verwachten dat je een aantal dingen leert en oefent:
- leesstrategieën die u helpen antwoorden in een tekst te vinden
- luisterstrategieën die u helpen de gesprekken tijdens de test te begrijpen
- grammatica die u helpt uw luister- en leesvaardigheden te verbeteren
- de sleutels tot het schrijven van een goed essay tijdens je toets
- woordenschat om vragen op de toets te kunnen begrijpen en beantwoorden
Tijdens de lessen zal ik je online materiaal geven. Ik kan je ook huiswerk geven dat je kunt maken en dat ik voor je zal nakijken. Nadat ik het heb nagekeken, zullen we de foute antwoorden bespreken en ons richten op verbetering.
Mijn lessen zijn gericht op JOU en jouw doel. Daarom zal mijn lesstrategie gebaseerd zijn op jouw leervoorkeuren en kennis. Als je een visueel denker bent, zal ik je visualisaties geven om het leerproces gemakkelijker te maken. Als je moeite hebt met slechts een bepaald onderdeel van de test, kunnen we ons alleen op dat onderdeel richten.
Neem gerust contact met ons op als u vragen heeft!
Locatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands, Chinese |
Over
Dag allemaal, mijn naam is Myrthe. Ik ben gek op talen leren en ben er vijf jaar geleden achtergekomen dat ik ook ontzettend graag anderen help om een nieuwe taal te leren. Ik spreek vloeiend Nederlands, Engels en Chinees en spreek ook Duits en Spaans.Ik heb drie jaar ervaring als docent Nederlands in Taiwan en vier jaar ervaring met het bijles geven aan kinderen tussen 3 en 14 jaar, zowel in het Nederlands als in het Engels. Ik heb verschillende vakken gegeven, zoals taal, lezen, schrijven en spreken.
Mijn lesmethoden zijn afhankelijk van jouw leerstijl. Ik sta open voor het volgen van jouw curriculum of kan je er een aanbieden op basis van jouw behoeften. Mijn lessen zijn gericht op JOU en zijn 100% gepersonaliseerd naar jouw wens.
Voor (jongere) kinderen ben ik een groot fan van leren door middel van spel en muziek. Ik geloof dat het gebruiken van iets binnen de specifieke interesse van een kind een gemakkelijke manier is om een nieuwe taal op te pikken.
Als u meerdere kinderen heeft dan kan ik ze tegelijkertijd of op verschillende tijdstippen les geven. Ik weet zeker dat we een goede deal kunnen sluiten wat betreft de tarieven.
Ik sta ook open voor het lesgeven aan volwassenen. Het zou een geweldige kans voor ons zijn om contact te leggen en in gesprek te gaan of uw vaardigheden te verbeteren.
Neem gerust contact met mij op als u vragen heeft.
Ik kijk ernaar uit om van u te horen. Fijne dag!
Opleiding
Ik heb in Nederland mijn middelbare school (VWO) afgerond met de focus op economie, cultuur en maatschappij. De afgelopen twee jaar heb ik op de universiteit in Taiwan diplomatiek en internationale betrekkingen gestudeerd.Leservaring
Ik heb in de loop der jaren een aantal certificaten en diploma's behaald:- Cambridge English Level 2-certificaat in ESOL International (Advanced)
- Pre-universitair onderwijs: economie en maatschappij, cultuur en maatschappij
- Mandarin Intermediate Level 1-certificaat
Heeft uw kind moeite met redactiesommen of hulp nodig bij begrijpend lezen?
In mijn bijlessen help ik uw soort op een interactieve en leuke manier om te oefenen met onderwerpen die hem/haar wat moeilijk liggen.
Mijn vermindering zal 100% aangepast zijn op de specifieke behoeften van uw soort.
Met 3 jaar ervaring als docent Nederlands begrijp ik de unieke leerstijl van kinderen en ben ik in staat om complexe onderwerpen simpel uit te leggen.
Neem gerust contact met mij op als u vragen heeft.
Ik kijk uit om van u te horen. Fijne dag!
Wil je meer ervaring opdoen en je zelfvertrouwen als Nederlands-, Engels- of Chineesspreker vergroten? Deze les is gericht op het verbeteren van je spreekvaardigheid op een leuke en ontspannen manier. We kunnen onderwerpen bespreken die je interessant vindt of waar je meer over moet weten voor je werk. Ik kan je interessante artikelen aanleveren om te lezen die we kunnen bespreken, of we kunnen onderwerpen gewoon op natuurlijke wijze naar ons toe laten komen.
Wil je beter worden in het spreken van Nederlands, Engels of Chinees? In deze les proberen we jouw spreekvaardigheid op een leuke en ontspannen manier te verbeteren. We kunnen praten over onderwerpen die jij voor het werk nodig hebt of interessant vindt. Ik kan interessante artikelen van nieuwsberichten opsturen waarvan we kunnen praten, of we kunnen gewoon lekker kletsen over allerlei onderwerpen.
Welkom!
Nederlands is een moeilijke taal om te leren, maar een leuke taal om te leren.
Ik heb 3 jaar ervaring met het lesgeven van Nederlands als eerste en tweede taal aan basisschoolkinderen in het buitenland.
Tijdens mijn taallessen ligt de focus op jouw persoonlijke doelen en specifieke behoeften. Ik pas mijn lesstijl en materialen aan op basis van wat jij wilt leren.
Deze les is perfect voor kinderen en volwassenen, voor beginners, halfgevorderden en gevorderden, waar u ook bent.
Enkele dingen die u bij mij kunt leren, zijn onder andere:
- Nederlands schrijven (bijvoorbeeld een cv, essays, korte verhalen of gedichten)
- Nederlands lezen (bijvoorbeeld nieuwsartikelen, romans en verhalen of academische teksten)
- Nederlands luisteren (bijv. films en tv-programma's, complexe of eenvoudige gesprekken)
- Nederlands spreken (bijvoorbeeld gesprekken voeren, een evenement organiseren, een toespraak voorbereiden)
- Nederlandse grammatica
- Nederlandse spelling
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Myrthe snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | ||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | ||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | ||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | ||
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | ||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 28€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds september 2024
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Maandag om 2:00 | Dinsdag om 2:00 | Woensdag om 2:00 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | ||
3 | Maandag om 3:00 | Dinsdag om 3:00 | Woensdag om 3:00 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | ||
4 | Maandag om 4:00 | Dinsdag om 4:00 | Woensdag om 4:00 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | ||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Woensdag om 5:00 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | ||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | ||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | ||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | ||
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Woensdag om 16:00 | Donderdag om 16:00 | Vrijdag om 16:00 | ||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 28€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels DuitsAl sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENLeer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!
Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.
In de lessen behandelen we:
Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.
Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en SpaansAls tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Clémentine
Hulp met Duits huiswerk na school (alle niveaus)Hallo, ik help je graag met je Duitse huiswerk! Vanaf mijn zesde levensjaar tot aan het einde van de middelbare school heb ik Duits geleerd. Later besloot ik een certificaat te halen bij het Goethe Instituut, zodat ik Duits kon lesgeven. Ik heb jarenlange ervaring met het geven van bijles in het Frans en zelfs Engels. Soms vroegen de ouders van mijn Franse leerlingen mij om hen te helpen met hun huiswerk voor Duits. Ik besloot dit dan ook als aparte optie aan te bieden op Apprentus.
Stuur mij gerust een berichtje als je vragen hebt!
Opnieuw hetzelfde,
Mandarijn
Marta
Wil je Spaans leren? Vamos! Enthousiaste docent geeft Spaanse les aan alle leeftijden en niveaus.Wil je Spaans leren? Vamos! Dit is dan nu je kans!!! Ik gebruik een methodologie waar spreken centraal staat, maar waar ook aandacht wordt besteed aan grammatica, lezen en luisteren.
Ik ben zelf afgestudeerd in Engelse Taalkunde door de Universidad Complutense in Madrid en woon al meer dan 10 jaar in Nederland.
Talen zijn mijn passie en ik vind het geweldig om de kennis over mijn moedertaal te kunnen delen met anderen.
De les geef ik liever bij jou en als je ver woont van mij, kan zelfs online.
Heb je meer vragen? Neem dan gerust contact met mij op.
Muchas gracias y hasta pronto!!!
Marta
Rina
Wilt u snel Russisch leren in Utrecht! Dat kan wel!Tijd om Russisch te leren in Utrecht! Als gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde verzorg ik reeds 20 jaar - met succes - cursussen in Russische Taal en informeer mensen over de Russisch
De taalcursussen worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Russische cultuur
Doranzyò
Personalised Dutch lesson from native Dutch speaker!My name is Doranzyò and I am more than happy to welcome you to one of my Dutch lessons.
This course is for anyone at any level. Pre A1, A1, A2, B1, B2, C1 and C2.
Let me tell you a little about me so you can get a better idea of who I am and what my working method is:
Language and its roots have interested me for as long as I live and no day goes by without me learning a language or thinking about it.
It probably sounds lame, but this benefits you incredibily. I shall teach you the language with passion and you won’t forget a thing. Psychology is also one of my passions and with my knowledge about it I know precisely how to teach you in the best way possible with proven psychological methods to remember information way faster and in a fun way.
Let’s have a talk and let’s see if there is anything I can do for you!
Hala
Arabische/ Quran lessen voor kinderen! Interactieve lessen om Arabisch goed te beheersenWelkom! Ik ben een leraar van meer dan 15 jaar ervaring in het onderwijs en ik geef online Arabische les voor kinderen.
In mijn lessen doen we leuke spelletjes, zingen we liedjes, en leren we samen Arabisch. We gaan stap voor stap vooruit, en maken het vooral gezellig en leuk!
Stuur een berichtje voor meer informatie.
Mary
Engels voor beginners, halfgevorderden en gevorderdenHallo, mijn naam is Mary en ik ben onlangs afgestudeerd aan de Universiteit Leiden met een MA in Internationale Betrekkingen. Wat mijn achtergrond betreft, ik ben een native English speaker vanwege mijn opvoeding in de Verenigde Staten en ik heb een uitstekende 6/7 behaald voor mijn Engels A HL-cursus met een IB-diploma op de middelbare school.
Ik wil graag Engels leren aan elke leerling en ik heb ervaring met het lesgeven van Engels als vrijwilliger. Tijdens mijn lessen zal ik verschillende hulpmiddelen gebruiken om de grammatica, spelling en woordenschat van de leerling uitgebreid te verbeteren. Bovendien kan ik met alle leeftijdsgroepen werken, inclusief jonge kinderen en volwassenen. Of het nu gaat om examenvoorbereiding of het verbeteren van uw taalvaardigheden voor het bedrijfsleven, ik zal onze lessen ook aanpassen aan uw behoeften.
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Salomé
Universitair afgestudeerde geeft Engelse les - academische ondersteuningEen 32-jarige universitair afgestudeerde, managementingenieur, met 10 jaar professionele ervaring, biedt haar onderwijsdiensten aan.
Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus
Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student
97% succespercentage bij regelmatige monitoring
Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Lucie
Cursussen Engels (online)Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.