


Betrouwbare leraar
van38.00EUR/ h
Inleiding Belastingrecht voor niet-fiscale bachelorstudenten
Je zit in de bachelorfase van je rechtenstudie of van je studie economie en krijgt een tentamen Inleiding Belastingrecht. Ken jij de grondslagen van ons belastingstelsel? Begrijp jij de verschillen tussen Inkomstenbelasting, Vennootschapsbelasting en Omzetbelasting?
Dat is best een pittige materie waarbij je graag wat ondersteuning krijgt.
ScriptieJurist Ruud is er voor jou. Naast zijn werk als begeleider van juridische en fiscale eindscripties, helpt hij je ook om de beginselen van het belastingstelsel onder de knie te krijgen.
Hoe? Het kan heel makkelijk online, maar natuurlijk ook f2f in Zoetermeer.
Dat is best een pittige materie waarbij je graag wat ondersteuning krijgt.
ScriptieJurist Ruud is er voor jou. Naast zijn werk als begeleider van juridische en fiscale eindscripties, helpt hij je ook om de beginselen van het belastingstelsel onder de knie te krijgen.
Hoe? Het kan heel makkelijk online, maar natuurlijk ook f2f in Zoetermeer.
Extra informatie
Schaf alvast de Belastingpocket aan en kijk welke literatuur is voorgeschreven.Locatie
Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : zoetermeer






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Over
Ik vind het erg leuk om kennis over te brengen op andere mensen. Het gaat mij niet om het enkel presenteren van lesstof, want ik probeer ook zoveel mogelijk aan te sluiten bij de leerbehoefte en eventuele zwakke plekken van de student. Daarnaast vind ik het ook gezellig om les te geven.Opleiding
Universitaire opleiding in Leiden. Afgestudeerd als fiscaal jurist en later (postdoctoraal) nog extra gespecialiseerd in omzetbelasting, douanerecht en accijnzen.Leservaring
Naast het geven van (online) lessen ben ik ook dagelijks bezig met het begeleiden van afstudeerscripties over de meest actuele onderwerpen. Ik werk vanuit mijn eigen bedrijf.Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ruud snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | Maandag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||
8 | Maandag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | |||
9 | Maandag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | |||||
10 | |||||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | Woensdag om 12:00 | ||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 38€Bij de leraar thuis
van 38€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds augustus 2020
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | Maandag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | |||
8 | Maandag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | |||
9 | Maandag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | |||||
10 | |||||||
11 | Woensdag om 11:00 | ||||||
12 | Woensdag om 12:00 | ||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 38€Bij de leraar thuis
van 38€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Susan
Wiskunde, Economie, Bedrijfseconomie, Geschiedenis, Scriptiebegeleiding- Wiskunde A, Geschiedenis op alle niveaus van het voortgezet onderwijs
- Economie, Bedrijfseconomie op alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair
- Scriptiebegeleiding alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair (economische onderwerpen)
Luc
Bijlessen economie, bedrijfsbeheer, wiskunde, coachingEnthousiaste leraar voor bijlessen. Jarenlange ervaring met veel succesverhalen van leerlingen. Ervaring binnen het regulier onderwijs van 20 jaren: economie, boekhouden, bedrijfsbeheer, financiële analyse, wiskunde, enz. Coachende aanpak met respect voor eigen leermethodiek van de leerling.
Economische vakken: 1ste tot en met 6de middelbaar, wiskunde: specialisatie voor bijlessen in elementaire basiswiskunde - niveau 1ste graad en 2de graad.
Algemeen coachen van leerlingen ook mogelijk!
Imane
Online bijlesdocent basis- en middelbare school! Goed in meerdere vakkenAan de hand van de behoefte geef ik bijles in zowat alle vakken. Van groep 1 tot 8 voor de basisschool en middelbare onderbouw alle niveaus. Wat betreft vakken kan ik vooral helpen bij wiskunde, nederlands, Aardrijkskunde, economie en geschiedenis.
Tom
Examentraining en begeleiding in finance, accounting, investments, economicsOver mij
Ik ben Tom en heb mijn master Finance & Investments behaald aan de Erasmus Universiteit. Ik vind het leuk om mijn enthousiasme en kennis over onderwerpen als bedrijfseconomie, economie, financiën en accounting te delen met iedereen die ik begeleid! Tijdens en na mijn studie heb ik gewerkt bij een investeerder, investeringsbank en wetenschappelijk onderzoeksinstituut, en momenteel ben ik bezig met het opzetten van mijn eigen bedrijf. Sinds 2020 geef ik regelmatig bijles; zowel aan middelbare scholieren als aan volwassenen die een masteropleiding volgen.
Over mijn coaching
Als je worstelt met een specifiek onderwerp, kunnen we samen kijken waar je goed in bent en waar we ons tijdens de sessies het beste op kunnen richten. Enkele vakken die ik in het verleden heb begeleid zijn: bedrijfseconomie, economie, wiskunde, boekhouding/accountancy, cost accounting, managerial accounting, financial accounting, business economics (beco), risk management en investments. Ik geef advies over leermethoden, hoe je je het beste kunt voorbereiden op het onderwerp en hoe je toetsvragen het beste kunt lezen. Deze methode blijkt erg effectief te zijn!
Waarom kiezen voor mijn bijles?
- Ik leg snel de vinger op de zere plek
- Ik pas mijn lessen aan op de laatste exameneisen en de ontwikkelingen van het vak
- Ik leer scholieren/studenten methodes om toe te passen bij examens en tentamens
Sofia
Ervaren (online) bijlesdocent en huiswerkbegeleiderHallo!
Ik ben Sofia en geef al heel veel jaren met plezier bijles en huiswerkbegeleiding aan leerlingen van verschillende middelbare niveaus (ook online!). Heeft u(w kind) structurele hulp nodig, hulp met de proefwerkweek, zijn er examens niet gehaald of moet er in de zomervakantie wat worden bijgespijkerd? Wellicht kan ik helpen! Stuur me vrijblijvend een bericht en vertel me om welke vakken het zal gaan+niveau. Dan kunnen we afstemmen wat er nodig is en/of waar ik kan helpen.
Over mezelf: Naast mijn huidige werk geef ik bijles, omdat ik merk dat ik er veel leerlingen mee help en dit mij plezier geeft. Zelf heb ik altijd gestudeerd (nog steeds vind ik het leuk om studies naast mijn werk te doen) en 8 jaar terug alweer heb ik een Master behaald aan de Universiteit van Leiden. Ik geef al 10+ jaar bijles en huiswerkbegeleiding (ook examentraining).
Met vriendelijke groet,
Sofia
PS: Natuurkunde geef ik alleen voor leerlingen in de onderbouw.
PS: Tijden en afspraken altijd in overleg, kan afwijken van de agenda. :)
Frank
IRW - Inleiding tot de Rechtswetenschap KU Leuven en KulakIRW is een begrip in Leuven en Kortrijk. De slaagcijfers spreken voor zich.
Voor studenten Rechten hebben we een specifieke begeleiding voor dit aartsmoeilijke vak. De stof wordt geduldig uitgelegd en we leren de student casussen oplossen. Tot hij/zij het kan.
Julie
Hoogleraar wiskunde en economieAls hoogleraar economie en management voor meerdere jaren en ook als vervanger in de wiskunde sta ik klaar om uw kinderen, tieners of jonge volwassenen te helpen.
Ik vertrek vanuit de cursus van de student om zijn moeilijkheden te begrijpen en indien nodig aanvullende oefeningen voor te stellen.
Kristina
Bijles Rechten, scriptiebegeleiding, studieloopbaanbegeleidingMijn naam is Krystyna, ik ben gepromoveerd in de rechten en heb ruime ervaring in de academische wereld, consultancy en het bedrijfsleven.
Tijdens mijn academische carrière heb ik lesgegeven in rechten en aanverwante vakken (bijvoorbeeld EU-recht, ondernemingsrecht, arbeidsrecht), en heb ik supervisie, mentorschap en begeleiding geboden aan studenten. Ik heb ook begeleiding en ondersteuning geboden met betrekking tot studieprogramma's in het buitenland. Ik vind het erg leuk om met mensen te werken en wil mijn kennis graag overdragen aan anderen.
Ik zal:
- bijles geven in juridische vakken
- bieden scriptiebegeleiding
- loopbaanbegeleiding en mentorschap bieden
- ondersteuning bij je sollicitaties op de universiteit of bij je baan.
Palina
Bijles/Examentraining Wiskunde B, Natuurkunde, EconomieVWO cijfers 2024
WisB 9.9
Natuurkunde 9.5
Economie 9.5
Ik heb al je vakinhoudelijke vragen beantwoord! Samen nemen we de theorie door en werken we aan de oefenstof. Het doel: leren LEREN. Ik zal voor duidelijke afspraken en een strakke planning zorgen die je zult ondersteunen in het leerproces.
Als voormalig leerling ken ik de beste leerstrategieën en ezelsbruggetjes om met succes te slagen.
Shavita
(Bedrijfs) economie / wiskunde. Bouwstenen voor de rest van je studie carrièreEconomie en bedrijfseconomie zijn de bouwstenen wanneer je verder de finance wereld ingaat. Wiskunde (rekenen) is een vereiste voor als je verder wil gaan op het HBO de basis is hierbij van belang.
Met bijna 5 jaar ervaring help ik leerlingen over de drempel heen. Elke leerling is uniek en heeft zijn eigen leermethode. Per leerling wordt er naar een andere leermethode gekregen. Elke les wordt voorzien van huiswerk en theorie. Daarnaast laat ik voorbeelden uit de praktijk terug komen. De lessen zijn geschikt voor elke leerling / student door de les op maat die gegeven zal worden.
Clément
Bijlessen voor de vakken Economie en Wiskunde, waarbij ik je help de stof beter te begrijpen en je vaardigheden te verbeterenHoi, ik ben Clément, 21 jaar oud. Na mijn afstuderen aan het Koninklijk Atheneum Koekelberg studeer ik nu Toegepaste Economische Wetenschappen aan de VUB (derde bachelorjaar). Gedurende mijn hele studie heb ik mijn medestudenten geholpen met uitleg voor economie en wiskunde. Ik hoop jou ook te kunnen helpen de leerstof te begrijpen en misschien zelfs je interesse ervoor te wekken!
Léa
Excelleer in internationaal publiekrecht, mensenrechten en humanitair recht met deskundige begeleidingBen je een universitaire student die de complexe gebieden van het Publiek Internationaal Recht, Mensenrechten of Humanitair Recht verkent? Mijn privélessen zijn op maat gemaakt om je de kennis, het vertrouwen en de vaardigheden te geven die je nodig hebt om te excelleren in je studie en om uitdagende onderwerpen aan te pakken.
Met twee masters van de Universiteit Leiden en de Universiteit Utrecht en jarenlange ervaring in internationale organisaties, waaronder de ICC, bied ik gerichte, één-op-één ondersteuning om uw begrip van cursusmateriaal te verdiepen en sterke analytische vaardigheden te ontwikkelen. Ik kan u helpen:
*Begrijp de belangrijkste concepten en casestudies
*Werk je syllabus en opdrachten door
* Bereid je grondig voor op examens en beoordelingen
*Navigeer door het proces van het schrijven van een scriptie, van onderzoek tot het opstellen ervan
*Mijn doel is om complexe juridische principes toegankelijk te maken, je te begeleiden bij het schrijven van academische teksten en je te ondersteunen in elke fase van je studie. Laten we samenwerken om academisch succes te behalen en je kennis van het internationale recht te verdiepen!
Boek vandaag nog een sessie en kom een stap dichter bij het beheersen van uw vakgebied!
Marijn
Professionele bijles (Bedrijfs)Economie - ervaren docentIk ga voor diep begrip tijdens mijn lessen. Ik zorg dat je de stof echt begrijpt en doorgrondt, zodat je niet alleen je toets kan maken, maar ook voor de rest van je schooltijd datgene begrijpt waar ik je mee help. Ik ben gewend met verschillende methodes te werken en kan elk jaar van elk niveau doceren. Of het nu gaat over abstracte economische redeneringen of juist over de complexe economische formules, ik leg het je uit en maak van iets moeilijks iets eenvoudigs.
Voor de examens van 2022 en 2023 gold voor mijn leerlingen een slagingspercentage van 100%.
Mijn naam is Marijn. Ik geef al les sinds ik vijftien ben, toen ik gitaarlessen gaf en 5 havo economie doceerde. Ik heb daarna bij huiswerkbegeleiding gewerkt, en ben tijdens mijn studie psychologie overgestapt naar lesgeven op de universiteit. Ik gaf daar persoonlijke en klassikale bijlessen en hoorcolleges aan tussen de 20 en 400 studenten. Ik was daarbij manager van de tak van het landelijk bijlesbedrijf voor mijn faculteit. Ik heb lesgeven altijd heel leuk gevonden, en vind het leuk dat ik via die weg mensen verder kan helpen in hun schoolcarrière. Ik heb iedere leeftijd van 4 tot 60 lesgegeven in de vakken muziek, gitaarles, economie, wiskunde, bedrijfseconomie, statistiek en Engels. Mijn ervaring is dat er geen moeilijke leerlingen zijn, het lukt altijd om contact te maken en een goede bijles te hebben!
Leo Vd
(Bedrijfs)economie bijles voor studenten van alle niveausVoor studenten die moeite hebben met het behalen van goede cijfers voor bedrijfseconomie bied ik ondersteuning. Ik heb jarenlange ervaring in zowel financiële analyse als training en bijles geven.
Mijn focus ligt op de theorie, die zich vertaalt naar de praktijk.
Ook ondersteuning bij projecten en werkstukken verleen ik graag.
Analyse van de balans en winst- en verliesrekening, de kasstroomanalyse en fiscale concepten leg ik op een overzichtelijke manier uit. Daarnaast kan ik goed meedenken op het gebied van management & organisatie en macro-economische structuren.
Arthur
Bijles Economie van middelbare school tot en met de Bachelor EconomieWil jij beter worden in Economie?
Met mijn enthousiasme voor Economie help ik je opweg naar een beter cijfer. Dit kan op locatie in Zuid Holland en eventueel ook digitaal.
Afhankelijk van het gevraagde niveau kan ik ook bijlessen geven in andere vakken.
Mijn ervaring:
- Afgestudeerd Financiële Economie aan de Erasmus Universiteit
- Eindexamen trainingen gegeven voor Lyceo
- 6 jaar bij een vermogensbeheerder
- Nu werk ik zelfstandig als consultant persoonlijke financiën