facebook
    Lieke
    Betrouwbare leraar
    FavouritesMarkeer als favoriet
    FavouritesMarkeer als favoriet
    Betrouwbare leraar
    van13.00EUR/ h

    Wiskunde, economie, bedrijfseconomie, aardrijkskunde, ondersteuning bij plannen. Voor de onderbouw of mavo ook andere vakken.

    Ik geef les in verschillende vakken op verschillende niveaus voor middelbare scholieren. Mijn doel is om het voor scholieren makkelijker te maken om de lesstof te begrijpen en ze te motiveren om het beste uit zichzelf te halen.

    Als leerling kan je zelf aangeven waar je uitleg over wilt hebben. Hoe eerder je dit aangeeft hoe beter ik een les kan voorbereiden en dus ook hoe meer jij aan de les gaat hebben.

    Een les bestaat uit bespreken van het opgegeven huiswerk.
    Stof herhalen voor zo ver dat nodig is.
    Een ander onderwerp bespreken.
    Samen oefeningen maken.
    Nieuw huiswerk opgeven.

    Heb je andere wensen voor een les dan hoor ik dat graag en kunnen we samen kijken naar wat mogelijk is.

    Extra informatie

    Een goede inzet staat op nummer één.

    Locatie

    Les via webcam

    Algemene info

    Leeftijd:
    Kinderen (7-12 jaar oud)
    Tieners (13-17 jaar oud)
    Niveau van de leerling:
    Beginner
    Gemiddeld
    Duur:
    30 minuten
    45 minuten
    60 minuten
    90 minuten
    De les wordt gegeven in:Nederlands

    Over

    Ik ben erg geduldig en doe mijn uiterste best om de stof voor een leerling zo duidelijk mogelijk te maken. Ik ben in voor een grapje tussendoor en ik hou van gezelligheid, maar als er hard gewerkt moet worden gaat de knop om naar serieus.

    Opleiding

    Ik heb afgelopen jaar mijn vwo diploma behaald. Ik ben op havo begonnen, maar ben al snel doorgestroomd. De vakken waarin ik gespecialiseerd ben zijn vakken uit een EM profiel; aardrijkskunde, economie, bedrijfseconomie, wiskunde a, Nederlands.
    Voor onderbouw leerlingen kan ik in elk vak bijles geven.

    Leservaring

    Ik heb twee jaar lang bijles gegeven in wiskunde op mavo niveau. Hierbij gaf ik uitleg, ik gaf huiswerkopdrachten en die werden besproken. Dit allemaal naar de wensen van de leerlingen zelf.
    Daarnaast heb ik twee weken Engels bijles gegeven in Senegal (Afrika).

    Stel een vraag

    Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Lieke snel zal reageren:
    Hoe meer details, des te beter.
    Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -05:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0              
    1              
    2              
    3  Maandag om 3:00    Woensdag om 3:00    Vrijdag om 3:00    
    4  Maandag om 4:00    Woensdag om 4:00    Vrijdag om 4:00    
    5  Maandag om 5:00    Woensdag om 5:00    Vrijdag om 5:00    
    6  Maandag om 6:00    Woensdag om 6:00    Vrijdag om 6:00    
    7  Maandag om 7:00    Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
    8  Maandag om 8:00    Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
    9  Maandag om 9:00      Donderdag om 9:00      
    10  Maandag om 10:00      Donderdag om 10:00      
    11              
    12              
    13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00    
    14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00    
    15              
    16              
    17              
    18              
    19              
    20              
    21              
    22              
    23              
    van 13€Les via webcam

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Online reputatie

    • Leraar sinds mei 2020

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -05:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0              
    1              
    2              
    3  Maandag om 3:00    Woensdag om 3:00    Vrijdag om 3:00    
    4  Maandag om 4:00    Woensdag om 4:00    Vrijdag om 4:00    
    5  Maandag om 5:00    Woensdag om 5:00    Vrijdag om 5:00    
    6  Maandag om 6:00    Woensdag om 6:00    Vrijdag om 6:00    
    7  Maandag om 7:00    Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00    
    8  Maandag om 8:00    Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00    
    9  Maandag om 9:00      Donderdag om 9:00      
    10  Maandag om 10:00      Donderdag om 10:00      
    11              
    12              
    13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00    
    14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00    
    15              
    16              
    17              
    18              
    19              
    20              
    21              
    22              
    23              
    van 13€Les via webcam

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Deel deze pagina


    Narayan
    Bijles in wiskunde en wetenschappen (natuurkunde, scheikunde) tot en met MYP (IB)/IGCSE (Cambridge/Edexcel etc.)/S5 (Europees) niveau
    Wiskundecursus gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 9 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren. Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten. Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau. Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder: - GCSE-studenten - IGCSE-studenten - IB-studenten - Europese scholieren - Studenten op AS/A-niveau - Lycée Vauban-studenten - Studenten Atheneum van Luxemburg Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen: Nationaal: 1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten) 2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten) 4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (6 studenten) 5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student) 7. Lënster Lycée International School, Luxemburg, Europees curriculum (2 studenten) Internationale: 8. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student) 9. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten) 10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling) 11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student) 12. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student) 13. King Solomon School, Israël, IB-curriculum (1 student) 14. De Europese School van Bergen, Nederland, Europees curriculum (1 student) Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf. Opmerking: Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.

    Caroline
    Nederlands - ITNA voorbereiding voor anderstaligen: doelgericht en intensief
    Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen. We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie. Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".

    Prashil
    Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
    Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren. Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen. Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen. Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken. Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen. Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.

    Yvonne
    Training en begeleiding Nederlandse les. Spreken, lezen, schrijven, luisteren. Maatwerk. Hulp bij inburgeringsexamen
    Nederlands voor anderstaligen. Ben je in Nederland komen wonen en wil je graag Nederlands leren? Ik bied individuele lessen aan van A0 tot B1. Hulp bij inburgeringsexamen. Maatwerk, zodat we de lessen kunnen invullen op jouw niveau. Spreken, luisteren, schrijven en lezen komen aan bod. Belangrijk is dat je er plezier in krijgt. Ik werk vanuit mijn enthousiasme en spontaniteit. Veel ervaring opgedaan met diverse nationaliteiten. Ik bied ook lesprogramma's voor (kleine) kinderen aan. Het belangrijkste is dat de lessen op een ontspannen manier worden ervaren. Dutch for foreigners! Have you come to live in the Netherlands, and would you like to learn Dutch? I offer individual lessons from A0 to B1. I also offer help with the Dutch integration exam. We can customize the lesson to adjust the lessons to your level. We will cover all the bases, from speaking to writing and reading. The most important thing is that you’ll enjoy these classes and that you experience them in a relaxed and fun way. I have worked with lots of different nationalities which I feel has given me a lot of valuable experience. I also offer various teaching packages to children of all ages.

    Robert
    Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstand
    Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs. Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken). In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.

    Catharina
    Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFL
    Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

    Karin
    Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
    Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

    Matthijs
    Cambridge Wiskunde en Natuurkunde Tutor voor Middelbare School en Universiteitsstudenten
    -- Bijlesdocent voor middelbare scholieren/IB- en universiteitsstudenten -- Ik ben een wiskunde- en natuurkundedocent met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven aan tieners, studenten en jongvolwassenen. Na het behalen van een bachelor in Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek en Wiskunde, doe ik nu onderzoek aan de Universiteit van Cambridge op het gebied van AI. Mijn lesgeven is gebaseerd op de principes van mededogen, begrip en personalisatie. Ik geloof dat elke student anders is en dat voor elke student een op maat gemaakte aanpak nodig is om de perfecte les te creëren. We onthouden immers allemaal informatie op een andere manier. Voor sommigen is visueel leren cruciaal, terwijl het voor anderen al voldoende kan zijn om het probleem gewoon door te praten. Daarom gebruik ik mijn vijf jaar ervaring in bijles geven om te peilen wat de student precies nodig heeft en hoe de student het probleem volledig kan begrijpen. De student wordt niet alleen beter in het vak dat hij/zij krijgt, maar wordt ook een betere probleemoplosser in het algemeen. Een vaardigheid die ze hun hele leven kunnen toepassen.

    Léa
    Wiskundelessen voor middelbare scholieren gegeven door student die 8 uur wiskunde per week had
    Hallo Ik bied wiskundelessen aan voor middelbare scholieren. Zelf had ik 8 uur wiskunde per week. Ik begeleid de student bij de oefeningen maar ook bij het begrijpen van de theorie. Je kunt bij mij terecht om je voor te bereiden op een examen of voor moeilijkheden gedurende het jaar. Omdat ik al lessen heb gegeven, zal ik me aanpassen aan de behoeften van de student. Vaak is het voor een student gemakkelijker om de stof te begrijpen wanneer deze wordt uitgelegd door iemand die de stof ook heeft moeten bestuderen. De cursus kan gegeven worden in het Frans, Nederlands en Engels.

    Hala
    Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatie
    Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.

    Rosemarie
    Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)
    Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits. Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd. De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren. Ik spreek ook Frans en Duits. Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.

    Carola
    Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
    In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.

    Marcel
    Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)
    Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.

    Kollol
    Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
    Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE. Deze les is bedoeld om te trainen 1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit, 2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen. Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk. De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.

    Roland
    Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek TU Delft - Selectie Examenvoorbereiding
    De Bachelor Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek TU Delft is een van de meest prestigieuze bacheloropleidingen die Nederland te bieden heeft. Omdat het zeer gewild is bij studenten over de hele wereld, is er een zeer competitieve selectieprocedure die moet worden voltooid om tot deze populaire graad te worden toegelaten. Een groot deel van deze toelatingsprocedure is het selectie-examen, bestaande uit drie verschillende toetsen: Wiskunde, Natuurkunde en Eerstejaarsstof. Als cum laude afgestudeerd Luchtvaart- en Ruimtevaartingenieur aan de TU Delft, die sinds 2017 ook bijles geeft, heb ik veel waardevolle ervaring en kennis van het programma om je te helpen met de juiste voorbereiding om binnen te komen. Bovendien heb ik, na twee keer succesvol geholpen te hebben Omdat internationale studenten vorig jaar een plekje hebben gekregen, heb ik besloten om voor elke student een aanvullend lesplan op maat te blijven opstellen, met de toelatingssyllabus als basis. Met mijn rustige en stapsgewijze uitleg komen zwakkere onderwerpen aan bod en worden uw oplossingsprocedures gepolijst. Elke les zal theorie zijn, gebaseerd op oefeningen of een gelegenheid om te praten over de toelating, wat u van de studie kunt verwachten en of deze geschikt voor u is.