facebook
Natasha
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van13.79EUR/ h

IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen.

IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen.

Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies.

Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen.

Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.

Locatie

Les via webcam

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Turks, Urdu, Spaans, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo en welkom op mijn profiel op Apprentus! Ik ben Natasha, een enthousiaste en toegewijde docent die klaar is om samen met jou een spannende leerreis te maken.

Met een passie voor wetenschap en als native speaker Engels, breng ik 7+ jaar ervaring in lesgeven en een toewijding om een positieve en boeiende leeromgeving te creëren. Mijn doel is niet alleen om kennis over te brengen, maar ook om een liefde voor leren te inspireren.

Ik heb een masterdiploma in elektrotechniek van de Istanbul Bilgi University en mijn onderwijsaanpak is gebaseerd op het maken van persoonlijke en effectieve lesplannen die zijn afgestemd op de unieke behoeften van elke student. Of u nu een beginner bent of uw vaardigheden wilt verbeteren, ik ben er om u te begeleiden door de complexiteit van wiskunde, wetenschap en Engels.

Ik begrijp het belang van flexibiliteit in de drukke wereld van vandaag en ik ben toegewijd om met u samen te werken om een schema te vinden dat past bij uw behoeften. Samen kunnen we uw volledige potentieel ontsluiten en uw academische of persoonlijke doelen bereiken.

Sluit je bij mij aan op Apprentus en laten we samen aan dit educatieve avontuur beginnen. Of je nu examens wilt halen, je vaardigheden wilt verbeteren of een nieuw onderwerp wilt verkennen, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Laten we leren een lonende en vervullende ervaring maken!

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Masters in elektrotechniek, Istanbul Bilgi Universiteit, Istanbul, Türkiye.
Scriptieonderzoek: Hernieuwbare energie en microgrids.
Ontwerp, controle en optimalisatie van microgrids voor hybride hernieuwbare energiebronnen.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
7+ jaar ervaring met het lesgeven van scheikunde
7+ jaar ervaring met het lesgeven in wiskunde
7+ jaar ervaring met het lesgeven in natuurkunde
5+ jaar ervaring met het lesgeven van Engels

Beoordelingen (3)

Natasha is een erg aardige en open lerares. Mijn zoon genoot meteen van haar eerste les en besloot met haar verder te gaan.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn dochter geniet van de lessen van Natasha. Natasha is competent en zeer goed in het bereiken en verbinden met haar leerling.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Het heeft mij geholpen de onderwerpen waarmee ik worstelde beter te begrijpen.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Chemie is geen mysterie. Van atoom tot materie is gewoon een wetenschap. Wiskunde is geen nachtmerrie meer. Om natuurkunde te bewijzen, heb je bewijs nodig. Van klas 1 tot en met klas 12, toelatingsexamens voor de middelbare school/universiteit, opdrachten, quizzen, presentaties. Wij lossen het samen op... Voor leerlingen van de basisschool en middelbare school Inleiding tot de wetenschap: voor jonge leerlingen die de basisbeginselen van wetenschappelijk onderzoek, materie en beweging willen leren, waarbij de nieuwsgierigheid en het verkennen van complexe onderwerpen worden bevorderd. Basiswiskunde: basisvaardigheden in tellen, optellen, aftrekken, vormen, rekenen, algebra en meetkunde. Hiermee wordt de basis gelegd voor hogere wiskundige concepten. Voor middelbare school-, universiteits- en hogereschoolstudenten Diepgaande scheikunde: Studenten verdiepen zich in de atoomstructuur, chemische vergelijkingen, organische scheikunde, chemische reacties, thermodynamica, kinetiek, elektrochemie en stoichiometrie. Dit vormt een solide basis voor scheikunde op universitair niveau. Toepassingen in de natuurkunde: Onderwerpen omvatten mechanica, elektriciteit en magnetisme, golven en geluid, optica, klassieke mechanica, kwantumfysica, thermodynamica, astrofysica en relativiteit. Geavanceerde wiskunde: Algebra, meetkunde, trigonometrie, lineaire algebra, kansrekening en statistiek, en calculus en differentiaalvergelijkingen worden uitgebreid behandeld. Hiermee worden studenten voorbereid op wiskundecursussen op hoger niveau die speciaal bedoeld zijn voor studenten die een bètavakgebied in het hoger onderwijs nastreven. Daarnaast kan ik werken met door studenten voorgestelde onderwerpen en hen aanmoedigen om actief deel te nemen aan discussies, vragen te stellen en om verduidelijking te vragen. Samen streven we naar een toegewijde omgeving waarin studenten kunnen floreren en excelleren in hun wetenschappelijke en wiskundige reizen.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Natasha snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 3:00
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  Maandag om 15:00
  Dinsdag om 15:00
  Woensdag om 15:00
  Donderdag om 15:00
  Vrijdag om 15:00
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  Maandag om 16:00
  Dinsdag om 16:00
  Woensdag om 16:00
  Donderdag om 16:00
  Vrijdag om 16:00
  Zaterdag om 16:00
  Zondag om 16:00
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 13.79€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds oktober 2019
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 3:00
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 11:00
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  Zondag om 12:00
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  Zondag om 13:00
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  Zondag om 14:00
15
  Maandag om 15:00
  Dinsdag om 15:00
  Woensdag om 15:00
  Donderdag om 15:00
  Vrijdag om 15:00
  Zaterdag om 15:00
  Zondag om 15:00
16
  Maandag om 16:00
  Dinsdag om 16:00
  Woensdag om 16:00
  Donderdag om 16:00
  Vrijdag om 16:00
  Zaterdag om 16:00
  Zondag om 16:00
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 13.79€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en Spaans
Als tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken. Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal. Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert. Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen. Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.

Femke
Lessen Nederlands voor kinderen (Dutch lessons for children)
Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken. Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen. Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.

Catharina
Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFL
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. Enkele recensies: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Mahmood
Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen
**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen **** Ben je klaar om Hindi te leren? Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi. Enige kennis van Hindi is niet nodig !!! Wat kan ik je leren? - Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi - Luistervaardigheid en spreekvaardigheid. - Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen. - Testen en verbeteren van uw kennis na elke les. - Leer spreken in dagelijkse gesprekken. - Lezen en schrijven in het Hindi - Geluid als native speaker

Rico (Ph.D)
Begeleiding bij (wetenschappelijk) schrijven en communiceren.
Als geen ander weet ik hoe lastig het kan zijn om structuur aan te brengen aan een onderzoek of project in een korte tijd. Je wilt hoofdzaken onderscheiden van bijzaken en in de eindrapportage to-the-point zijn in het communiceren van de resultaten. Vanaf mbo niveau 2 ben ik doorgestroomd naar een doctoraat in astrofysica aan de universiteit van Amsterdam. Tijdens dit pad heb ik honderden rapporten geschreven, 6 wetenschappelijke artikelen gepubliceerd en honderden keren zowel informeel als formeel mijn bevindingen gepresenteerd. Daarnaast ben ik succesvol scriptiebegeleider geweest van 3 bachelorstudenten en 1 masterstudent. Ik wil met behulp van mijn kennis en ervaring jou graag helpen het beste uit jezelf te halen. Echter wil ik dit niet doen met een leiderschapsmentaliteit, maar vanuit een adviserende mentaliteit waarbij we samen als gelijkwaardigen een mooi eindproduct kunnen neerzetten waar wij beiden achter staan. Ik kan voor jouw onderzoek/project concreet ondersteuning bieden in: - Opzet en plannen - Literatuurstudie doen - Kwaliteitsbewaking - Presentatie en opbouw/content - Populariseren van de onderwerpen met pakkende teksten - Nakijken met kritische blik - Layout en design input geven - En nog veel meer Denk je dat ik jou kan helpen of wil je meer weten? Ik hoor het graag van je!

Stefan
Online taalonderwijs Engels - uw behoeften, uw ontwikkeling!
In de wereld van vandaag wordt Engels een bijna essentiële vaardigheid. Of u nu uw vaardigheden in deze taal voor uw werk of persoonlijk wilt verbeteren, of uw kind een voorsprong in het leven wilt geven, ik kan u helpen. Ik heb een masterdiploma Engels behaald, een lerarendiploma en werk nu bijna tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik een manier kan vinden om u te helpen. Mijn lesmethodes worden steeds aangepast aan de noden van de leerling. Ik gebruik meerdere bronnen zoals audio, video, tekst en veel conversatie om je te helpen wennen aan alle delen van de taal.

Erika
Vriendelijke leraar Engels met jarenlange ervaring in het onderwijzen van Engels - Laten we samen leren!
Hallo studenten! Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk! Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb. Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden. Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.

Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.

Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal. - Vocabulary - Grammar - Speaking - Writing - Listening - Reading So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon! Kind regards, Gwinny

Karlijn
Engelse examenvoorbereiding, algemene taalbegeleiding
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.