facebook
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van16.00EUR/ h

Lessen voor het begrijpen en spreken van de Turkse / Engelse / Nederlandse taal

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Of je nu geïnteresseerd bent in het ontwikkelen van je lees- of schrijfvaardigheden, het verbeteren van je grammatica, het verbeteren van je uitspraak of gewoon informele gesprekken in een vreemde taal, ik heb je. Eerst bespreken we je verwachtingen van deze lessen en ik plan dan iets vanaf daar, afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of een specifiek onderwerp wilt leren, kun je me dat natuurlijk laten weten. Tot ziens bij onze les :)

Okuma/yazma becerilerinizi illermek, dil bilginiz geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Het kan zijn dat u een plan kunt maken om uw bedrijf te verbeteren. Als het eenmaal zo is, is het mogelijk om nog meer te eten. Goedemorgen :D

Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammatica of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaald onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
alleen online

Locatie

Les via webcam

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Nederlands voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Nederlands, Turks

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoi. Ik ben half Turks en half Nederlands, en daardoor tweetalig opgevoed.
Turks is mijn moedertaal en ik woon in Turkije, momenteel in Ankara.
Ik ben aangenomen op de Hacettepe Universiteit als beste van mijn afdeling en studeer Engelse taal en literatuur.
Ik heb ervaring als vertaler Nederlands-Turks voor een notaris.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Studeert Engelse taal en literatuur aan de Hacettepe Universiteit. Heeft 8 jaar basiskennis Nederlands gehad. Gaat een cursus pedagogische vorming volgen aan genoemde universiteit.

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Studeert Engelse taal en literatuur aan de Hacettepe Universiteit. Heb 8 jaar basiskennis Nederlands gehad. Ik heb ervaring als vertaler Nederlands naar > Turks.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Emir snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  Maandag om 2:00
  Dinsdag om 2:00
  Woensdag om 2:00
  
  
  
  Zondag om 2:00
3
  
  Dinsdag om 3:00
  Woensdag om 3:00
  
  
  
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  Donderdag om 6:00
  
  
  
7
  
  
  
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  
  
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 16€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds maart 2025
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  Maandag om 2:00
  Dinsdag om 2:00
  Woensdag om 2:00
  
  
  
  Zondag om 2:00
3
  
  Dinsdag om 3:00
  Woensdag om 3:00
  
  
  
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  
6
  
  
  
  Donderdag om 6:00
  
  
  
7
  
  
  
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  
  
  
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  
  
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 16€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Irma
Nederlandse lessen voor elk niveau / Dutch lessons at any level.
Het allerbelangrijkste voor mij is dat we plezier hebben tijdens het leren – dat maakt alles een stuk leuker! In de lessen help ik je graag met je vragen over Nederlandse grammatica en kunnen we samen werken aan je spreek-, schrijf- en/of luistervaardigheid. Heb je huiswerk waar je hulp bij nodig hebt? Dat kan natuurlijk ook! Laat me weten op welk niveau je nu zit en wat je graag wilt leren. Ik daag je graag uit, maar zorg ervoor dat het altijd leuk blijft en dat je niet te veel in één keer hebt. De vermelde prijzen gelden voor een les voor 1 persoon.

Erik
Nederlandse les online Skype: 7/7. Jij bepaalt wanneer we samen werken.
Leraar met ervaring (moedertaal Nederlands) helpt je om je Nederlands te verbeteren en met je huiswerk: grammatica, spelling en conversatie. Les met jouw boeken of met mijn materiaal. Alle niveaus. Ik spreek ook Engels, Frans en Spaans. Samen lukt het wel!

Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Katleen
Nederlands als vreemde taal. Maatwerk aanpak. Online lessen volgens jouw behoeften + PPT en audio-opname in elke les!
Hallo Ik ben Katleen en mijn moedertaal is Nederlands. Sinds 2000 geef ik les in Nederlands als vreemde taal. Over mij, mijn taal en onderwijsvaardigheden: Ik heb een masterdiploma in toegepaste taalkunde, gespecialiseerd in vertalen Engels/Spaans en een bachelordiploma in lesgeven, evenals een bachelordiploma in NLP-coaching. Ik ben geboren in België maar opgegroeid in Amsterdam, dus ik ben zeer bekend met de Vlaamse en Nederlandse cultuur. Ik kan u Nederlands leren met een persoonlijke aanpak, afhankelijk van uw persoonlijke en/of professionele behoeften. Je leert correct Nederlands spreken en kunt communiceren met Nederlandstaligen uit Vlaanderen en Nederland en elders. Maak je klaar om je te verdiepen in de fascinerende wereld van de Nederlandstalige gemeenschappen. Je zult zien dat het erg leuk is om Nederlands te leren! Soorten anderstaligen aan wie ik Nederlands heb geleerd: zakenmensen, acteurs, studenten uit het hoger en middelbaar onderwijs, artsen, werkzoekenden, jij (?)... Tot snel voor Nederlands! Best regards, Katleen PS: ik praat ook met je in het Frans. Als je samen met mij online Nederlands wilt leren, neem dan contact met mij op via dit platform. Een bientôt pour le néerlandais sur Zoom! Ik spreek ook Spaans! Tot snel voor de Nederlander!

Catharina
ENGELS VOOR IEDEREEN: leer alle aspecten van deze werkelijk internationale taal! Gecertificeerde leraar.
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL * Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt. * Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen. * Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren. * Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op. ENKELE BEOORDELINGEN: Chevaan: Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen. Brian: Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd. Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren. Afeisha: Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren. Egle: Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.

Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving. Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren. In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen. Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!

Stuart
Conversatie Engels voor alle niveaus. Verbeter uw woordenschat en oefen uw vloeiendheid met een native English speaker.
Klassenbeschrijving: Ontgrendel uw potentieel in het Engels met onze boeiende en interactieve lessen! Of u nu een beginner bent die een sterke basis wil opbouwen of een gevorderde leerling die zijn vaardigheden wil verfijnen, deze les is afgestemd op uw behoeften. Wat je leert: Van basis- tot gevorderde grammatica: begrijp en pas grammaticaregels toe in alledaagse gesprekken. Woordenschat uitbreiden: breid uw woordenschat uit met praktische en veelgebruikte woorden en zinnen. Uitspraakoefening: verbeter uw accent en uitspraak voor duidelijkere communicatie. Conversatievaardigheden: krijg vertrouwen in het spreken van Engels door middel van realistische scenario's en rollenspellen. Luisteren en begrijpen: verbeter uw vermogen om gesproken Engels in verschillende contexten te begrijpen. Doelgroep: Deze les is perfect voor iedereen die zijn Engels wil verbeteren, van beginners tot gevorderden. Er is geen voorkennis vereist voor beginners, en gevorderde studenten profiteren van persoonlijke feedback en geavanceerde onderwerpen. Klassenstructuur: Duur: Elke sessie duurt 60 minuten. Frequentie: De lessen zijn wekelijks beschikbaar, met flexibele planning die aansluit op uw behoeften. Formaat: individuele sessies of sessies in kleine groepen, online uitgevoerd voor uw gemak. Leerresultaten: Aan het einde van deze cursus zult u: Spreek vloeiender en met meer zelfvertrouwen Engels. Begrijp en gebruik een breed scala aan woordenschat en uitdrukkingen. Communiceer effectief in verschillende situaties, van informele gesprekken tot professionele situaties. Over uw docent: Met uitgebreide ervaring in het trainen van grote groepen managers, breng ik een uniek perspectief mee naar het lesgeven van Engels. Mijn achtergrond in training heeft mij uitgerust met de vaardigheden om effectief te communiceren en diverse groepen te managen, waarbij ik ervoor zorg dat elke student persoonlijke aandacht en ondersteuning krijgt.

Mahmood
Leer Hindi via Engels voor beginners tot tussentijdse lessen
**** Online Hindi beginners tot tussentijdse lessen **** Ben je klaar om Hindi te leren? Ik zal je leren om basis Hindi-gesprekken te starten door online lessen - zoals jezelf voorstellen, aanwijzingen vragen en een praatje maken met anderen. Je zult ook weten hoe te lezen en te schrijven in het Hindi. Enige kennis van Hindi is niet nodig !!! Wat kan ik je leren? - Elke dag situaties gepresenteerd in het Hindi - Luistervaardigheid en spreekvaardigheid. - Een eenvoudige manier om de Hindi-grammatica te begrijpen. - Testen en verbeteren van uw kennis na elke les. - Leer spreken in dagelijkse gesprekken. - Lezen en schrijven in het Hindi - Geluid als native speaker

Salomé
Universitair afgestudeerde geeft Engelse les - academische ondersteuning
Een 32-jarige universitair afgestudeerde, managementingenieur, met 10 jaar professionele ervaring, biedt haar onderwijsdiensten aan. Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken Alle primaire en secundaire niveaus Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student 97% succespercentage bij regelmatige monitoring Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3! Neem gerust contact met mij op voor meer informatie! Tot binnenkort

Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits. Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd. De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren. Ik spreek ook Frans en Duits. Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.