van36.00EUR/ h
Spaanse lessen voor alle niveaus voor kinderen en volwassenen.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Als pedagoog en leraar van ELE (Spaans als tweede taal), is mijn belangrijkste doel om de communicatieve vaardigheden van studenten te ontwikkelen en hen te versterken als interculturele sprekers.Om het uit te voeren, werk ik met verschillende materialen en gereedschappen die de lessen dynamiek en interactie geven.
De lessen worden aangepast aan de behoeften en het niveau van de cursisten.
Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Schiebroekselaan, Róterdam, Países Bajos






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Spaans, Engels, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben geboren in Argentinië, maar als goede wereldreiziger heb ik verschillende talen geleerd: alles waardoor ik kon communiceren. Op deze manier heb ik niet alleen een grote nieuwsgierigheid naar het anders-zijn ontwikkeld, maar ook een groot respect voor wat anders is.Ik ben de moeder van een meisje en een jongen: met hen leer en leer ik elke dag opnieuw over de wereld om me heen.
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik heb een masterdiploma van UNA, National University of Art in Buenos Aires, ArgentiniëIk ben momenteel bezig met mijn opleiding om af te studeren als internationaal expert in Spaans als tweede taal aan de Universiteit van Salamanca.
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik heb ruime ervaring, zowel met kinderen als met volwassenen.Mijn activiteit als docent tweede talen wordt verrijkt door mijn activiteit als theaterdocent.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Agustina snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | |||||
3 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||||
4 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | |||||
5 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | |||||
6 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | |||||
7 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||||
8 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||||
9 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 36€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juli 2022
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Donderdag om 2:00 | Vrijdag om 2:00 | |||||
3 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||||
4 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | |||||
5 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | |||||
6 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | |||||
7 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | ||||
8 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | ||||
9 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | ||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 36€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENLeer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!
Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.
In de lessen behandelen we:
Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.
Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderdenIk help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en SpaansAls tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken.
Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal.
Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert.
Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen.
Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.
Caroline
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekersNederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.
Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)
De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.
De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgeringHallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Erika
Inheemse Spaanse leraar - Kom Spaans met mij leren en oefenen!¡Hola a todos/as! ¿Cómo estáis? Com esteu?
Hello to everyone and nice to meet you! I'm a native spanish and wish to offer you classes to learn my native languages. ¿Necesitas ayuda o práctica con el español o el catalán? If you do need help, or want to learn and practice spanish or catalan, then contact me! I'd love to help you.
Students of all ages and levels are welcome: ¡desde principantes a alumnos avanzados! Both online and in person.
We will be practising spanish from the first class. And we'll be serious, yes, but also have fun. The beginning might be difficult, but in the end, you will impress yourself. ¡Intentémoslo!
Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil lerenTijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Nane
Ontdek Spaans met Persoonlijke Online Lessen van een Gecertificeerde Docent!¡Hola!
✅ Are you going to move to Spain or Latin America?
✅ Preparing for a Spanish exam and need extra guidance?
✅ Are you passionate about learning a new language?
✅ Do you want your children to become bilingual from an early age?
✅ Planning a trip to a Spanish-speaking country and want to communicate with locals?
✅ Looking to advance your career by adding Spanish to your skill set?
or
✅ Interested in exploring Spanish culture, literature, or travel tips while learning the language?
Let me guide you through this exciting journey! As a certified teacher, I am qualified to help you learn Spanish, whether you’re starting from scratch or looking to improve your skills. My online lessons are tailored specifically for you.
Together, we’ll dive into Spanish grammar, pronunciation, and culture. With a flexible schedule, you can learn at your own pace. Let’s embark on this language adventure together. ¡Vamos!
Stefan
Nederlands voor professionals en expats, afgestemd op uw doelen!Ik ben een native speaker Nederlands met een achtergrond in lesgeven en jarenlange ervaring in het helpen van mensen van over de hele wereld om hun taalvaardigheden te verbeteren. Als expat begrijp ik de uitdagingen van het leren van een nieuwe taal terwijl je werkt en het dagelijkse leven in een ander land leidt.
Of u nu zelfverzekerder wilt zijn op het werk, contact wilt maken met de lokale bevolking of gewoon wilt genieten van het leven in een Nederlandstalige omgeving, ik pas onze lessen aan op uw behoeften, voorkeuren en schema. Ik richt me op praktisch taalgebruik en duidelijke voortgang, zodat u direct uw Nederlands kunt gebruiken.
Ik heb een onderwijsbevoegdheid en kan grammatica en taalconcepten uitleggen in het Nederlands, Engels, Frans of Duits, als dat nuttig voor u is.
Doranzyò
Discover the Dutch Language as a hobby — Beginner to Advanced!Whether you are a complete beginner or looking to improve your language skills, this course offers a relaxing and effective way to learn Dutch as a hobby. With attention to your specific needs, our lessons focus on enjoyable and engaging activities that make learning Dutch fun and stress-free.
You'll explore the language through cultural topics, conversational practice, and interactive exercises, all tailored to hobbyists who want to enrich their lives with a new language. Discover the pleasure of learning Dutch in a supportive and enjoyable environment.
Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)¡Hola a todos!
Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)
Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.
Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.
Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.
In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.
Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D
Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.
Ik kijk er naar uit van je te horen!
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.