Markeer als favoriet
van46.00EUR/ h
Gitaarlessen en Ukulelelessen in Rotterdam: Klassiek / Jazz / Rock.
Met al 20 jaar ervaring als gitaarleraar en als professioneel muzikant draag mijn passie voor de gitaar graag over aan anderen.
Ik geef les aan allerlei niveaus; van beginners tot gevorderden, en ben gespecialiseerd in jazz, flamenco, klassiek, bossa nova, rock, funk en metal.
Aan de hand van het niveau van de student maak ik een programma wat bij diegene past, met oa het leren van liedjes met akkoorden, het spelen van riffs, ritmetheorie, snelheid, improvisatie, specifieke technieken, transcriptie van solo's.
Ook geef ik les aan gehele bands, met behulp van aansturen zodat er goed samen gespeeld kan worden.
Tot binnenkort !
Ik geef les aan allerlei niveaus; van beginners tot gevorderden, en ben gespecialiseerd in jazz, flamenco, klassiek, bossa nova, rock, funk en metal.
Aan de hand van het niveau van de student maak ik een programma wat bij diegene past, met oa het leren van liedjes met akkoorden, het spelen van riffs, ritmetheorie, snelheid, improvisatie, specifieke technieken, transcriptie van solo's.
Ook geef ik les aan gehele bands, met behulp van aansturen zodat er goed samen gespeeld kan worden.
Tot binnenkort !
Extra informatie
Een eigen gitaarLocatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Mathenesserdijk, Rotterdam, Netherlands
Les via webcam
|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Vaardigheden:
Blues, Elektrisch, Funk, Heavy metal, Jazz, Klassiek, Lied en overig, Pop, Rock
Leeftijd: | Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Italiaans, Spaans, Frans |
Beoordelingen (8)
Bovenkant
Ik heb tot nu toe twee ukelelelessen gehad en ik ben erg blij. Stephano is kil, maar wil je graag vooruit helpen. Ik had niet verwacht dat ik ook muziektheorie zou leren, wat ik erg interessant en lonend vind omdat ik het al toepas tijdens het spelen. Ik zou hem zeker aan iedereen aanbevelen, ongeacht hun niveau.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Goede opbouw van de les. Ik kijk al uit naar de volgende les
Zeer goede kennis en erg geduldig! aanbevolen!!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
geweldige, bescheiden en geduldige maar zeer professionele gitaarleraar! Ik zou Stefano sterk adviseren.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
...
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Stefano snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 46€Bij de leraar thuis
van 46€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds augustus 2018
- 1 herhaalleerling
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook3105 vrienden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 46€Bij de leraar thuis
van 46€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Alex
Gitaarlessen en muziek theorie lessen in RotterdamAlex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen.
Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen.
Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar.
Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren.
Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst).
In een lesles wordt de focus gelegd op:
• gitaarhouding, techniek en geluid
• timing en gevoel voor ritme
• tokkelen en grooven
• muzikale interpretatie
• muziektheorie
• improvisatie
• repertoire (op het verlanglijstje van de student)
Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching.
Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt.
Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden.
Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden.
Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien.
Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.
Stanimir
Lessen elektrische/akoestische gitaar, notenleer en muziektheorieWil je de geheimen van gitaar ontrafelen, maar weet je niet waar je moet beginnen?
Maak je geen zorgen, ik kan je daarbij helpen.
Ik speel nu ongeveer 14 jaar gitaar en ik heb er het een en ander over ontdekt dat ik graag wil delen.
Wil je uit je dak gaan, wat Bach spelen of jezelf gewoon uitdrukken door middel van improvisatie?
Ik help je graag met het ontdekken van de schoonheid van gitaar.
Lessen notenleer en muziektheorie zijn ook beschikbaar.
De lessen zijn in het Engels, Nederlands of Bulgaars.
Joren
(Bas)gitaarlessen van een ervaren conservatoriumstudent voor elk niveauWil je (bas)gitaar leren spelen? Of je nu een beginner bent of een gevorderde speler, mijn lessen zijn geschikt voor iedereen die zijn vaardigheden wil aanscherpen.
Ik bied lessen aan die zijn afgestemd op jouw niveau en muzieksmaak. Of je nu je eerste noten leert of wilt leren improviseren, ik zorg ervoor dat je bij elke les nieuwe dingen leert die direct toepasbaar zijn op jouw spel. Samen werken we aan je timing, groove en muzikaal inzicht, zodat jij de muzikant kunt worden die in elke band kan spelen. In mijn lessen gebruik ik praktijkgericht leren met een focus op techniek, zodat je jarenlang blessurevrij kunt spelen.
Waarom zou u voor mijn lessen kiezen?
Persoonlijke aandacht en begeleiding door een ervaren docent
Lessen op maat voor jouw niveau en muzieksmaak
Leer hoe je arrangementen maakt, geluiden maakt met effectpedalen en hoe je je instrument behandelt en onderhoudt.
Geïnteresseerd? Boek nu je eerste les!
Sheena
Saxofoon, piano en zangles beschikbaar in RotterdamHet aanbieden van persoonlijke en online lessen saxofoon, zang en piano. Ik ben een professionele muziekleraar met een diploma pedagogiek. Ik geef al meer dan 10 jaar les, waaronder twee muziekscholen die ik heb opgezet. Ik ben een energieke, leuke en empathische docent. Ik studeer momenteel voor een master in muziektherapie, dus ik hou er ook van om technieken met behulp van het lichaam en de ademhaling in mijn lessen op te nemen.
Daniel
Leer Gitaar, Muziektheorie en Compositie in Rotterdam en Den HaagHoi! Als je op zoek bent naar een geduldige, ervaren en gepassioneerde gitaarleraar, zoek dan niet verder! Ik ben hier om je te helpen je muzikale doelen te bereiken en het plezier van muziek maken te ontdekken!
In mijn lessen richt ik me op gitaarhouding, techniek, klank, timing en ritmisch gevoel, tokkelen en grooves, muziektheorie, improvisatie en repertoire. Maar mijn belangrijkste taak als docent is om mijn studenten te motiveren en te helpen op hun muzikale reis. De beste les die je kunt krijgen is de les die je daarna niet kunt wachten om naar huis te gaan om te oefenen! Ik zorg ook voor videomateriaal om huiswerk gemakkelijk te maken.
Ik ben een bekwame en ervaren gitaarleraar gevestigd in Rotterdam. Met een Bachelor Jazz aan het Conservatorium van Rotterdam en een diploma muziekeducatie aan het Conservatorium van Den Haag, geef ik al 10 jaar muziekles en heb ik ruime podium- en didactische ervaring in veel verschillende stijlen zoals jazz, funk, pop, rock, akoestiek, wereldmuziek en meer.
Of je nu een beginner of een gevorderde speler bent, ik kan mijn lessen afstemmen op jouw individuele behoeften en interesses. Mijn combinatie van vaardigheden, ervaring en passie voor lesgeven maken mijn lessen uniek en betrouwbaar, en ik kijk ernaar uit om je te helpen je spel naar een hoger niveau te tillen!
Mijn lessen vinden plaats in mijn studio's in Rotterdam of Den Haag. Samen kunnen we het ideale moment voor je vinden, ik ben erg flexibel!
Sunny
Master jazzpianist geeft les in alle soorten muziek die je wilt spelen./Master jazz pianist teaches all kinds of music that you want to play*English in below*
<Nederlands>
Ik heb een masterdiploma in jazzpiano. Ik kan je elke muziekstijl leren die je wilt spelen. Zelfs als je nog niet weet wat je wilt spelen, help ik je om iets te vinden dat perfect bij jou past!
Je kunt bijvoorbeeld een van de volgende opties kiezen (combinaties zijn mogelijk):
Akkoorden om popsongs te spelen
Jazzimprovisatie
Componeren en arrangeren
Soundtracks van films of animaties
Muziektheorie (harmonisatie)
Natuurlijk kun je ook je eigen interesses aandragen als bovenstaande voorbeelden niet helemaal bij jou passen.
Over mij:
Ik geef al meer dan 10 jaar pianoles op een muziekschool en via privélessen. Mijn studenten variëren van kinderen van 5 jaar oud tot moeders van 45 jaar. Ik heb ook studenten begeleid die toelatingsexamens voor muziekscholen wilden doen (zowel middelbare scholen als conservatoria).
Dankzij mijn uitgebreide ervaring en brede muzikale vaardigheden ben ik ervan overtuigd dat ik de beste docent voor jou ben, ongeacht wat je zoekt!
<English>
I have a master diploma in jazz piano. I can teach you any style of music you want. Even if you don't know what you want to play, I will find the thing that fits you!
For example you can choose one of the examples (combinations possible)
1. chords to play pop songs
2. jazz improvisation
3. composing and arranging
4. OST from movie or animation
5. music theory (harmonization)
Of course you can also bring your own interests to the table if the above examples are not for you.
About me:
I have been teaching students at a music academy and as private lessons for more than 10 years. My students ranged from a 5 years old kid to 45 years old mom. This also included students that wanted to enter music schools (middle schools and colleges too).
Since I am very experienced and have a lot of different musical capabilities, whatever you expect, I will be the best teacher for you.
Yorgos
Guitar and music theory lessons for all levels, ages and musical stylesHey there! My name is Yorgos and I am a guitar performer and instructor. Originating from Greece I embarked on musical journey to the Netherlands because of its reach musical scene. For the past eleven years I have been pursuing my musical career in the city of Rotterdam and have been teaching in various musical styles and ages.
At the age of fourteen, I picked up a guitar, and two decades later, it feels like an extension of my soul. With over twenty years of experience strumming and shaping melodies, I’ve spent eleven of those years sharing my passion as a private instructor and performer. My musical journey has led me to teach a diverse range of students—from seven-year-olds to adults—covering everything from the pop and blues to the soulful depths of rock, jazz, funk, and folk.
During my studies at the Royal Conservatory I learned the how work with the basics of the Kodaly solmisation system and In addition I taught ensemble lessons at the International School of The Hague. Further on, I got the opportunity to develop my knowledge on music theory, and gained experience with rhythmic, melodic solfège and sightreading.
These are topics I always like to include in my lessons, because I find them very important not only for the personal growth of each musician, but also for the deeper connection they create between the musician and the instrument.
Finally, even though I like incorporating all the elements mentioned above into my lessons I foremost focus on tailoring the lessons around the needs of every student and helping in any way I can their growth of musical curiosity.
I am looking forward to hearing from you and exploring the vast and beautiful world of music together!
Cosimo
(NL/EN/ITA) Conservatorium Alumnus Teaches SaxophoneAltijd al gedroomd om saxofoon te kunnen spelen? Als je in Rotterdam woont, heb je nu de kans!
De lessen zijn gebaseerd op oefeningen die ik zelf zal voorbereiden speciaal voor jouw. Als je niveau wat hoger wordt, zullen we ook wat extra materiaal gaan behandelen (zoals arrangementen, duetten en/of etudes) dat handig is voor het leren van een goede vingerzetting.
In korte tijd kun je je lievelingsstukken toeteren op dit prachtig instrument!
Ik ben een in Italië opgegroeide Nederlander waar ik in 2010 begon met saxofoonlessen van leraren van het conservatorium in Siena. Sinds drie jaar volg ik in Rotterdam de jazz opleiding Codarts. Ik heb les van nationaal en internationaal bekende musici, zoals Tineke Postma, Benjamin Herman, Simon Rigter, Ben Van De Dungen. Ik heb ook de kans gehad om in de schitterende Barcelona zes maanden te studeren in het conservatorium ESMUC, met Gorka Benitez en allerlei andere fantastiche muzikanten (Ignasi Terraza, Mario Rossy, David Xirgu, Eladio Reinon).
Sinds enige tijd ben ik ook als docent actief.
David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessenIk ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.
Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.
De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.
Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
Richard
Prive gitaarles voor iedereen, op maat van de studentHey!
Mijn naam is Richard en ik geef gitaarles/ muziektheorie aan iedereen die het nodig heeft!
Voor gitaar is het belangrijk dat je in een aangename omgeving jezelf kan verbeteren op een leuke manier waar jouw interesses centraal staan. Wil je je verdiepen in een bepaalde stijl? Wil je een eigen sound creëren op je gitaar aan de hand van amps, pedalen, ...? Daar kan ik je allemaal mee verderhelpen!
Een kennis van notenleer of muziektheorie is niet vereist, we kunnen dit wel altijd in de les behandelen indien je dit wilt, maar dat is zeker niet verplicht ;)
Zelf ben ik student aan het conservatorium te Gent en speel ik al gitaar sinds mijn 9 jaar. Sinds enkele jaren speel ik in professionele bands waarmee ik onderandere bijvoorbeeld op suikerrock heb kunnen spelen. Naast mijn werk in bands ben ik beschikbaar als sessiemuzikant, bands kunnen me dus vragen om mee te spelen voor een of meerdere optredens. Meestal is dit last minute waardoor mijn kunsten als zichtlezer zeer goed zijn, bovendien zorgt dit ervoor dat ik thuis ben van alle stijlen.
De lessen zouden doorgaan bij mij thuis te Mol of via webcam. Indien nodig kunnen we ook altijd iets anders afspreken.
Laat me zeker iets weten als je nog vragen hebt, dan antwoord ik zo snel mogelijk.
tot snel!
Richard
P.S.: mijn opgegeven uren zijn een richtlijn, als dit niet uitkomt kan je zeker sturen en dan proberen we iets te regelen:)
Jasper
Prive-gitaarlessen te Gentbrugge op persoonlijke maatHallo,
Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.
Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.
Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist.
Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als gitaarleerkracht.
Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.
Hopelijk tot snel!
Jasper
Gwinny
Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderdenIk ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!
Vooral focus op:
- Zang
- Gitaar (akkoordenleer)
Nathalie
Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessenHallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom!
Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano.
In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen!
Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn.
Dus wie ben ik?
In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège.
Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar.
Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.
Idris
Drumlessen/drumclasses: voor beginners/gemiddeld niveauLeren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.
Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).
Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
Eyal
Gitaar, basgitaar, muziekproductie, liedjes schrijven en muziektheorieEyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert, die voor iedere student afzonderlijk kan worden aangepast.
Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.
Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.