van25.00EUR/ h
Nederlandse les voor alle niveaus - beginner tot zakelijk niveau
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Dag iedereen!Mijn naam is Iris en ik kom oorspronkelijk uit België (het Nederlandse deel). Afhankelijk van de behoefte van de cursist kunnen we kijken of een beginnerscursus nodig is of dat we direct kunnen overstappen op een cursus conversatie Nederlands.
Houd er rekening mee dat mijn accent Vlaams is, aangezien ik uit België kom. Als je van plan bent om in Nederland te gaan wonen of werken, is het enige verschil het accent en wat kleine woordenschat.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Taipei, Taiwan






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Nederlands voor volwassenen
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels, Frans, Chinese |
Over
Hi,My name is Iris. I was born and raised in Belgium and moved to Taiwan about one year and a half ago. I am native in Dutch and a business professional in English.
Over the past 10 years, I have provided regular homework counseling and exam preparation assistance for various subjects (maths, physics, languages) to children of all ages (6 to 15).
My students describe me as patient and kind. Personally, I think a big part of counseling is getting a student's self-confidence level back on track.
Opleiding
I have graduated university in bioscience engineering and added up another master in environmental sanitation. My current job involves renewable energy, therefore counseling is merely a fond hobby of mine.Leservaring
Over the past 10 years, I have assisted students from all age ranges (4-16 years old; 60+) with a diversity of classes: Maths, sciences, Dutch, Chinese, general homework counselling.Hallo allemaal
Mijn naam is Iris en ik ben geboren en getogen in België. Momenteel ben ik in Taipei voor zakelijke doeleinden. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met het lesgeven aan middelbare scholieren in verschillende vakken, zoals wiskunde, Nederlands en algemeen huiswerkbeheer. Bovendien was ik mede-organisator van een sprekende club in Brussel.
Wat ik aanbied in Taipei zijn Engelse conversatielessen. De nadruk zal liggen op spreken, veel spreken en ook over verschillende onderwerpen die de student interesseren. Ik zou ook een inhoudsniveau willen toevoegen, zodat we elkaar over verschillende onderwerpen kunnen bespreken en uitdagen. Onderweg zal ik ook helpen bij het verbeteren van uw spreekvaardigheid in het openbaar.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Iris snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 |
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds september 2016
- Geverifieerd telefoonnummer
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Woensdag om 6:00 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 |
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Woensdag om 7:00 | Donderdag om 7:00 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 |
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Woensdag om 8:00 | Donderdag om 8:00 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 |
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 |
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 |
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Taipei
Vergelijkbare lessen
Caroline
Nederlands - ITNA voorbereiding voor anderstaligen: doelgericht en intensiefOp een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.
Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
Femke
Bijles wiskunde B, wiskunde A, natuurkunde, Nederlands, biologie, economie, etc., voor vmbo, havo en vwoIk geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau, in o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, Nederlands, Engels en economie.
Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.
Catharina
Nederlands, Engels en Duits Tutoring volledig gecertificeerd TESOL / TEFLVolledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgeringHallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren
Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland.
Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby.
Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen).
Wat kan ik je leren? :
- Lees en schrijf in het Nederlands
- Klinkt als een native speaker
- Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen
- Begrijp en neem kennis van basisgesprekken
Mijn lesmethode:
i) Discussie starten
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
ii) Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.
Rina
Tijd om Nederlands te leren ( Nederlands voor Russischtalige)De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil lerenTijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!
Stefan
Nederlands voor professionals en expats, afgestemd op uw doelen!Ik ben een native speaker Nederlands met een achtergrond in lesgeven en jarenlange ervaring in het helpen van mensen van over de hele wereld om hun taalvaardigheden te verbeteren. Als expat begrijp ik de uitdagingen van het leren van een nieuwe taal terwijl je werkt en het dagelijkse leven in een ander land leidt.
Of u nu zelfverzekerder wilt zijn op het werk, contact wilt maken met de lokale bevolking of gewoon wilt genieten van het leven in een Nederlandstalige omgeving, ik pas onze lessen aan op uw behoeften, voorkeuren en schema. Ik richt me op praktisch taalgebruik en duidelijke voortgang, zodat u direct uw Nederlands kunt gebruiken.
Ik heb een onderwijsbevoegdheid en kan grammatica en taalconcepten uitleggen in het Nederlands, Engels, Frans of Duits, als dat nuttig voor u is.
Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.
Carola
Nederlandse conversatie voor kinderen en volwassenen, om te lezen, te schrijven en de taal te begrijpen.In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
Marcel
Dynamische Nederlandse les met een glimlachende moedertaalspreker! ;-)Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
Rosemarie
Nederlandse lessen voor volwassenen / Basis Nederlands voor anderstaligen (beginners)Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
Astrid
Nederlandse lessen voor jonge professionals en academische/universitaire ondersteuningNederlands is mijn moedertaal, ik ben Nederlands en ik stel voor dat je je niveau van het Nederlands verbetert door te focussen op conversatie - uitspraak - jezelf goed leren uitdrukken - overtuigende verlegenheid om te spreken. Uiteraard ook academische ondersteuning - grammatica uitleg - teksten lezen en begrijpen - schrijven en redigeren. Voorbereiden op sollicitatiegesprekken, het niveau Nederlands voor professioneel gebruik naar een hoger niveau tillen, samenwerken met universiteitsstudenten ter voorbereiding op hun examens Nederlands etc etc. Ik pas mijn lessen aan de behoeften van elke leerling aan. Met gevorderden bespreken we het nieuws aan de hand van krantenartikelen.
Ik spreek vloeiend Frans, Engels en Italiaans. Ik ben advocaat van opleiding met 30 jaar ervaring in internationaal zakendoen. Het uiteindelijke doel van mijn lessen: van het Nederlands houden en je voorbereiden op je toekomst!
Carolina
Nederlandse les voor tieners & volwassenen aangepast aan de behoefte van een student!In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
Irma
Voorbereiding (Inburgerings)examen/ Voorbereiding (inburgerings)examen / ExamentrainingBereidt u zich voor op het inburgeringsexamen/het inburgeringsexamen? Ik help je graag met het slagen voor het examen. We zullen oefenexamens gebruiken om je vertrouwd te maken met de vragen en ik geef je tips. Ook gaan we in op de grammaticale punten die nodig zijn voor het examen. We werken aan alle 4 aspecten: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid. leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Graag hoor ik wat uw huidige niveau Nederlands is, zodat we een goede planning voor u kunnen maken.
Ben je je aan het voorbereiden op het inburgeringsexamen? Ik help je graag om het examen succesvol te behalen! Samen maken we oefenexamens, zodat je vertrouwd reageert met de vragen, en ik geef je handige tips. We bespreken ook de grammaticale onderwerpen die nodig zijn voor het examen. Daarnaast werken we aan alle vier de onderdelen: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, leesvaardigheid en luistervaardigheid.
Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning kunnen maken bij jou verleden.