facebook
Anamaria
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
Betrouwbare leraar
van32.00EUR/ h

Spaans leren was nooit zo gemakkelijk geweest...Spaans je kan! ¿Vamos?

Mijn aanpak is privé, individueel of met kleine groepen. Je krijgt een gepersonaliseerde cursus op maat ¿Vamos?

Specialized topics: Academic, Advanced, Beginners, Business, Communication, Culture, Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation, Tourism and travelling.

Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.

Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Ik werk met kinderen, volwassen en senioren, maar weet wel dat iedereen leert op een andere manier. Spaans leren kan echt eenvoudig en gemakkelijk zijn! Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal..

Extra informatie

De cursusboeken mag je gemakkelijk bestellen via online maar je ontvangt sowieso voldoende extra studiemateriaal en oefeningen van mij. Een volledige conversatie cursus C1 niveau is ook beschikbaar!
*Hou er rekening mee dat de onkostenvergoeding bij lessen aan huis niet in het uurtarief zijn inbegrepen.
*Het uurtarief blijft hetzelfde voor maximaal twee studenten. Voor kleine groepen van maximaal 6 studenten wordt een herberekening gemaakt.

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Turnhout, België

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
School, Spaans voor volwassenen
Leeftijd:
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
120 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Spaans

Over

I have always enjoyed working with languages, culture, education and people. I work with adults and seniors, but know that everyone learns in a different way. Learning Spanish can be really easy and simple. Services provided through the Spanish language coaching & mentoring: Corporate training, diversity & inclusion, interview preparation, life coaching, public speaking, training.

Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Ik werk met volwassen en senioren, maar weet wel dat iedereen leert op een andere manier. Spaans leren kan echt eenvoudig en gemakkelijk zijn.
Specialized topics: Academic, Advanced, Beginners, Business, Communication, Culture, Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation, Tourism and travelling.

Opleiding

Master in Industriële Wetenschappen: Chemie. Universidad de Oriente-Venezuela (Diploma gelijksgesteld door NARIC Brussels 2011) Certificat 'Cervantes Instituut'.

Leservaring

Language Teaching · Coaching · Mentoring · Engineering · Corporate Spanish Training · Diversity & Inclusion- Hispanic Culture · Interview Preparation - Spanish · Life Coaching -Spontaneous communication · Public Speaking - Spanish conversation

Beoordelingen (1)

Zeer gemotiveerd, rekening houdend met onze wensen!
Waarom Spaans voor je kinderen? Omdat Spaans een taal is die extra uitdaging biedt aan kinderen. Als een leerling de normale leerstof gemakkelijk opneemt, dan is Spaans een vak dat prikkelt en motiveert om toch te blijven leren en ergens moeite voor te doen. Deze lessen worden gegeven door een bevoegd vakleerkracht, tevens native speaker. De lessen worden spelenderwijs gegeven, leren vanuit een balans tussen kennisoverdracht, bewegen en affectiviteit. De nadruk ligt op communicatieve vaardigheden in het Spaans. Als Freelancer vind je mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk! Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen. Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation. Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Anamaria snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00    Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00    Vrijdag om 8:00    
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00    Vrijdag om 9:00    
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00    Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00        
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00    Vrijdag om 12:00    
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00    Vrijdag om 13:00    
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 32€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds mei 2023
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00    Vrijdag om 7:00    
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00    Vrijdag om 8:00    
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00    Vrijdag om 9:00    
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00    Vrijdag om 10:00    
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00        
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00    Vrijdag om 12:00    
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00    Vrijdag om 13:00    
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 32€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Paul
Leer Vlaams/Nederlands met gemak en met een ervaren leraar
Mijn naam is Paul en ik ben docent Nederlands en Engels. Oorspronkelijk kom ik uit Antwerpen - België, waar ik ook heb gestudeerd, maar ik woon al een aantal jaar in Spanje. Ik ben inmiddels ruim 10 jaar docent en specialiseer me in Nederlands (en Engels) als tweede taal. Ik heb gewerkt voor verschillende Nederlandse (taal)organisaties, zoals de Nederlandse school in Barcelona en de Stichting Nederlandse Taal en Cultuur aan de Costa Blanca. Ik heb ervaring met bijna alle niveaus en leeftijden, hoewel de meeste studenten hoogopgeleide mensen zijn die in België of Nederland willen werken en de taal in korte tijd willen leren. Ook heb ik ervaring met het voorbereiden op officiële examens en inburgeringsprogramma's. De laatste jaren heb ik mij gespecialiseerd in het geven van online lessen. Dit is vooral handig voor studenten die weinig tijd hebben, maar toch efficiënt de taal willen leren. Ik bied altijd een lespakket op maat aan – niet iedereen heeft dezelfde behoeften en doelen. Of je nu al wat Nederlands kent of helemaal vanaf nul moet beginnen, ik zorg ervoor dat je vanaf de eerste les Nederlands leert en gebruikt!

Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderden
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen. Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend. Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis. Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie. Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.

Alessio
Italiaanse lessen voor elk niveau: persoonlijk, online, individueel of in groepsverband!
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit. Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten! Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-) We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere. Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding. Boek nu onze les!

Valeriya
3-month Intensive Business English course for Analytical thinkers
3-month Intensive Business English course for Analytical thinkers – For people who excel in logical and critical thinking. We explain English with the help of logic, schemes and associations for you to understand and remember grammar and vocabulary for your professional field. You get to practice speaking to become confident during presentations, negotiations and interviews.

Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)
¡Hola a todos! Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :) Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd. Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is. Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren. In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test. Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren. Ik kijk er naar uit van je te horen!

Hugh
leer de juiste etiquette om je zelfverzekerd te voelen in verschillende sociale omgevingen
Wilt u zich zowel professioneel als privé meer op uw gemak voelen in sociale situaties? Dan is deze les iets voor jou! Leer hoe u met sociale situaties kunt omgaan - de 'do's' en 'don'ts' als het gaat om het ontmoeten van nieuwe mensen, entertainment, zakelijke bijeenkomsten, het begrijpen van verschillende culturele praktijken enz... Etiquette gaat over het op een beleefde en respectvolle manier behandelen van andere mensen, zodat sociale interacties, om sociale of zakelijke redenen, soepel verlopen en beide partijen naadloos met elkaar kunnen communiceren! Neem voor meer informatie contact met mij op en laat mij u helpen met alle zaken die met etiquette te maken hebben.

Sanghee
Koreaanse cursus/Online Koreaans/Makkelijke Koreaans/Laten we plezier hebben met Koreaans leren!/TOPIK
Hallo allemaal, Ik heet Sanghee en mijn moedertaal is Koreaans. Ik heb een certificaat voor Koreaans lerares onderwijs programma en bijna 4 jaar voor Koreaans onderwijs. Ik heb heel veel leerlingen van andere landen les gegeven. Voor wat betreft lesgeven, zou ik graag jouw Koreans niveau vragen. Als je niet Koreaans kan, kunnen we het Koreaanse alfabet "Hangul" leren. Daarna is je klas gericht op jouw niveau en tempo. Ik gebruik Koreaanse schoolboeken voor de klas dus je kunt het stap voor stap leren. Ik geef je veel kansen om elke les Koreaans te spreken dus we kunnen spraak in het Koreaans oefenen. Elke les bestaat uit spreken, lezen, schrijven en luisteren (Taal vaardigheiden) Grammatica en woorden ook. Je kunt jouw Koreaanse vaardigheid verbeteren. Bovendien, kunnen we ook over Koreaanse cultuur praten. Voor wat betreft de klas, kunnen we een geschikte tijdslot vinden. Je kunt om een groepsklas met jouw vrienden of familie vragen (hetzelfde niveau) Dankje voor het lezen en Ik hoop dat ik je snel zie.

Laurie
Online cursus. Gekwalificeerde FLE-leraar, technologie ten dienste van het leren.
TECHNOLOGIEËN TEN DIENSTE VAN HET LEREN. Hallo, Mijn naam is Laurie en ik ben zelfstandig FLE-docent, afgestudeerd in de Franse en Romaanse Taal- en Letterkunde sinds 2012. Ik heb acht jaar ervaring op zak (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode ontwikkeld voor online cursussen. Ik bereid studenten voor op DELF, DALF, TCF, FIDE examens, toelatingsexamens, etc. voor meerdere jaren. De cursus omvat: -Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen op basis van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen, enz.). Ik gebruik Google Doc, dus het ideaal is om een Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben. -Correctie van oefeningen buiten de cursus (schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de cursus, of samen met de student, afhankelijk van hun behoeften). -Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat te studeren op uw smartphone. -Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica/vervoeging, dat na elke les wordt verzonden. -Eventueel een opname van de woordenschat (voor beginners). -Het uitvoeren van online oefeningen en testen op basis van de toegestuurde woordenschatbladen. -Motivatie, lachen, goed humeur :-) Mijn methode: -Het is mondeling gebaseerd. -Voor grammatica gebruik ik een specifieke methode waarmee mondelinge structuren kunnen worden geautomatiseerd. -We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen voor het vaststellen van je stem, voor ritme, enz.). Misschien chanteer ik je zelfs! :-) -Alles gebeurt mondeling voordat het wordt geschreven, maar ik pas me uiteraard aan aan de behoeften van de studenten. -Voor kinderen en jongeren is de cursus iets anders: ik gebruik interactieve spelletjes en kaarten via de webcam. Tot binnenkort! Laurie Let op: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren of bedrijven.

Caroline
Nederlands voor anderstaligen (ook ITNA ) en moedertaalsprekers
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA... Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist. Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden) De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen. De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.

Yvonne
CURSUS SPAANS VOOR BEGINNERS, leren spreken, grammaticale kennis, luisteren en lezen
Hola! Heb je plannen om naar Spanje te emigreren? Of is Spanje je favoriete vakantieland? Of heb je interesse in talen en lijkt het je leuk Spaans te leren? Ik ben een enthousiaste docente die veel ervaring heeft en het belangrijk vind dat je ook plezier hebt in de lessen. Het gaat om het leren van iets nieuws en daarbij neem ik jouw wensen mee in deze cursus. Ik geef de lessen online of bij mij thuis. Hier leer je de basisbegrippen te gebruiken o.a. Een kleine impressie van de inhoud van de lessen: Begroetingen, de dagen van de week, seizoenen, korte gesprekjes voeren, je eten en drinken bestellen in het Spaans. En natuurlijk alles wat daar bij komt. Ik heb veel materiaal beschikbaar, je hoeft zelf niets aan te schaffen. Door mijn brede ervaring kan ik makkelijk inspelen op jouw behoeften. Ook werk ik graag met kinderen en ben ik flexibel om de lessen voor de kinderen (afhankelijk van hun leeftijd) aan te passen. Als je gelijk 5 lessen boekt bij mij, betaal je geen inschrijvingskosten bij Apprentus! Ik kijk ernaar uit om met je samen te werken! Hasta luego!

Tanya
Italiaans, Spaans en Engels met een polyglot (8 talen) en Professionele docente, language coach
Hoi! Ik ben Tanya. Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt. Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië. Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren! Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen! Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren! Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren. Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal. Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen. Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch. GROEPLESSEN mogelijk! Tot snel! :-)

Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en Spaans
Als tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken. Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal. Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert. Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen. Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.