facebook
    Ingrid
    Betrouwbare leraar
    FavouritesMarkeer als favoriet
    FavouritesMarkeer als favoriet
    Betrouwbare leraar
    van30.00EUR/ h

    studiecoach, algemene vakken, ASO/TSO 1e en 2de graad, BSO

    Studiecoaching: planning en organisatie - huiswerkbegeleiding - vakspecifiek: algemene vakken 1e en 2e graad ASO - ervaring met leerlingen met leer-en ontwikkelingsstoornissen.
    Ik begeleid leerlingen Lager Onderwijs en Secundair Onderwijs 1ste en 2de graad. Heb ervaring met leerlingen met leer-en ontwikkelingsstoornissen (dyslexie - dyscalculie - AD(H)D - ASS - )
    Ik geef ook ondersteuning bij software bv. Sprint+

    Extra informatie

    Lessen kunnen op gekozen locatie doorgaan, bij je thuis of online
    Beschikken over een laptop is een pluspunt maar niet uiterst noodzakelijk.

    Locatie

    Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Zulte, België
    Les via webcam
    Op een locatie gekozen door de leraar : Kruishoutem, Kruisem, België
    Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Gavere, België
    Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Gent, België

    |
    Use ctrl + wheel to zoom!
    +

    Algemene info

    suitcase iconVaardigheden:
    Frans als tweede taal
    Leeftijd:
    Tieners (13-17 jaar oud)
    Volwassenen (18-64 jaar oud)
    Senioren (65+ jaar oud)
    Niveau van de leerling:
    Beginner
    Gemiddeld
    Gevorderden
    Duur:
    60 minuten
    De les wordt gegeven in:Nederlands, Frans

    Stel een vraag

    Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ingrid snel zal reageren:
    Hoe meer details, des te beter.
    Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0
      
      
      
      
      
      
      
    1
      
      
      
      
      
      
      
    2
      
      
      
      
      
      
      
    3
      
      
      
      
      
      
      
    4
      
      
      
      
      
      
      
    5
      
      
      
      
      
      
      
    6
      
      
      
      
      
      
      
    7
      
      
      
      
      
      
      
    8
      
      
      
      
      
      
      
    9
      
      
      Woensdag om 9:00
      
      
      
      
    10
      
      
      Woensdag om 10:00
      
      
      
      
    11
      
      
      Woensdag om 11:00
      
      
      
      
    12
      Maandag om 12:00
      Dinsdag om 12:00
      Woensdag om 12:00
      Donderdag om 12:00
      
      
      
    13
      Maandag om 13:00
      Dinsdag om 13:00
      
      Donderdag om 13:00
      
      
      
    14
      
      
      
      
      
      
      
    15
      
      
      
      
      
      
      
    16
      
      
      
      
      
      
      
    17
      
      
      
      
      
      
      
    18
      
      
      
      
      
      
      
    19
      
      
      
      
      
      
      
    20
      
      
      
      
      
      
      
    21
      
      
      
      
      
      
      
    22
      
      
      
      
      
      
      
    23
      
      
      
      
      
      
      
    van 30€Bij de leraar thuis
    van 30€Les via webcam
    van 36€Bij de student thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Online reputatie

    • Leraar sinds augustus 2020
    • Geverifieerd telefoonnummer
    • Verbonden met Google

    Beschikbaarheid typische week

    (GMT -04:00) New York
    MaDiWoeDoVrijZatZo
    0
      
      
      
      
      
      
      
    1
      
      
      
      
      
      
      
    2
      
      
      
      
      
      
      
    3
      
      
      
      
      
      
      
    4
      
      
      
      
      
      
      
    5
      
      
      
      
      
      
      
    6
      
      
      
      
      
      
      
    7
      
      
      
      
      
      
      
    8
      
      
      
      
      
      
      
    9
      
      
      Woensdag om 9:00
      
      
      
      
    10
      
      
      Woensdag om 10:00
      
      
      
      
    11
      
      
      Woensdag om 11:00
      
      
      
      
    12
      Maandag om 12:00
      Dinsdag om 12:00
      Woensdag om 12:00
      Donderdag om 12:00
      
      
      
    13
      Maandag om 13:00
      Dinsdag om 13:00
      
      Donderdag om 13:00
      
      
      
    14
      
      
      
      
      
      
      
    15
      
      
      
      
      
      
      
    16
      
      
      
      
      
      
      
    17
      
      
      
      
      
      
      
    18
      
      
      
      
      
      
      
    19
      
      
      
      
      
      
      
    20
      
      
      
      
      
      
      
    21
      
      
      
      
      
      
      
    22
      
      
      
      
      
      
      
    23
      
      
      
      
      
      
      
    van 30€Bij de leraar thuis
    van 30€Les via webcam
    van 36€Bij de student thuis

    Good-fit Leraar Garantie


    Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

    Deel deze pagina

    Je bent hier


    Thibault
    Bijles wiskunde / Frans / Economie (secundair onderwijs)
    Hallo, Mijn naam is Thibault en ik ben 23 jaar. Ik ben twee jaar geleden afgestudeerd met onderscheiding aan de Universiteit van Gent in de richting Toegepaste Economische Wetenschappen. Ik kan bijles geven voor Frans (aangezien ik tweetalig ben), Wiskunde en Economie. Algemene studiebegeleiding valt te bespreken! Ik geef al reeds 2 jaar bijles waarbij ik telkens toch lovende reacties krijg van de ouders. Ik ben heel flexibel op vlak van locatie en uur! Ik werk liefst in blokken van (minstens) 2u. Mijn specialisatie is secundair onderwijs. Hoger onderwijs valt te bespreken na inzage van de materie.

    Amy
    Studiebegeleiding, examencommissie, Frans, Duits, Engels , wiskunde en boekhouden
    Beste student Zie je de vele toetsen, taken en examens eventjes niet meer zitten? Wel dan ben ik de perfecte persoon om jou hierbij te ondersteunen. Mijn naam is Amy en ik geef bijles wiskunde in de eerste graad (1ste en 2de leerjaar). Ik kan helpen bij Frans, Duits, Engels, boekhouden, studiebegeleiding en het begeleiden voor de examencommissie. Ik heb reeds 8 jaar ervaring met het ondersteunen van leerlingen met problemen tijdens hun studies. Groetjes Amy

    Laureen
    Gepersonaliseerde online cursussen Frans in uw eigen tempo
    Leer Frans in je eigen tempo met gepersonaliseerde online lessen! Of u nu een beginner, gemiddeld of gevorderd bent, mijn Franse lessen via webcam passen zich aan uw behoeften en doelstellingen aan. Ik bied lessen op maat aan, ideaal voor: Degenen die Frans willen ontdekken en de basis willen leren. Degenen die hun niveau willen verbeteren om dagelijks beter te communiceren. Degenen die hun beheersing van het Frans willen verbeteren, of dit nu om professionele, academische of persoonlijke redenen is. Waarom kiezen voor mijn cursussen? ✔️ Lesgeven aangepast aan uw niveau: ik personaliseer elke sessie op basis van uw doelstellingen, of u nu aan grammatica werkt, uw woordenschat verrijkt, uw mondelinge of schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid verbetert. ✔️ Een interactieve en dynamische werkwijze: praktische oefeningen, verrijkende gesprekken, gevarieerde ondersteuning (teksten, video’s, audio) om effectief en met plezier verder te komen. ✔️ Welwillende ondersteuning: ik ben hier om je aan te moedigen, je vragen te beantwoorden en je te begeleiden in elke fase van je leerproces.

    Céline
    Frans bijles tot op secundair niveau
    Ik geef privélessen om studenten in moeilijkheden te ondersteunen voor de cursus Frans. Op het programma: Franse opfrissing, voltooiing van het huiswerk, extra oefeningen indien nodig en mondelinge uitdrukking. Cursus volledig gegeven in het Frans voor een betere leerstof :)

    Robert
    Frans leren met een franstalige docent, 7 dagen op 7
    Hallo aan jullie allemaal ! Ik heet u welkom op mijn profiel. Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren. Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden. Vandaar mijn aanwezigheid op deze site. Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans. Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen. Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer! Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe. Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken! Het is allemaal in uw voordeel! Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.

    Imane
    Academische ondersteuning voor Franstalige studenten door een student uit het hoger onderwijs
    Goedemorgen ! Ik ben een marketingstudent. Ik bied cursussen aan die zijn aangepast aan studenten. Ik heb ervaring met academische ondersteuning, ik doe oefeningen en probeer voor opvolging te zorgen. Laten we samen vooruitgang boeken in een vriendelijke en motiverende sfeer. Ik pas me aan de behoeften van elke persoon aan.

    Valérie
    Gepersonaliseerde en interactieve online Franse lessen/Adaptief leren
    Hallo en welkom! 😊 Ik geef les in het Frans aan volwassenen (niveau A1 tot B2) en kinderen. Ik help u graag op weg naar het beheersen van de Franse taal! Frans is mijn moedertaal en ik geef les met passie, vriendelijkheid en veel geduld. Mijn lessen gaan helemaal over jou: jouw doelen, jouw niveau en jouw behoeften. Samen werken we aan praktisch Frans dat je daadwerkelijk in je dagelijkse leven kunt gebruiken. En het allerbelangrijkste? Ik geloof dat leren leuk moet zijn! Als je geniet van het proces, leer je sneller. Wat kun je van mijn lessen verwachten? Elke les wordt zorgvuldig op u afgestemd. Dit is hoe we te werk gaan: Voor volwassenen: We richten ons op het verbeteren van je spreekvaardigheid, met precies de juiste hoeveelheid grammatica en oefeningen om alles in balans te houden. Ik gebruik echte materialen die makkelijk te onthouden en superpraktisch zijn. Je krijgt ook toegang tot mijn PowerPoint-presentaties en samengestelde links om zelfstandig en in je eigen tempo te blijven leren. Voor kinderen: Frans leren is leuk met mij! Ik gebruik speelse, boeiende methoden zoals Cap Sur en Les Petits Loustics. Door middel van spelletjes, plaatjes, liedjes, video's, rollenspellen en meer leren kinderen op een natuurlijke manier in een ontspannen, vrolijke omgeving. Ik bied ook lessen aan in kleine groepen (maximaal 4 leerlingen van hetzelfde niveau) als je het leuk vindt om samen met anderen te leren! Of je nu Frans leert voor werk, school, reizen of gewoon voor de lol, ik ben er om je bij elke stap te begeleiden. Boek een sessie met mij, en laten we je doelen bespreken en een persoonlijk plan voor jou maken. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en je te helpen op deze spannende reis! 😊

    Léa
    Privéles Frans! Frans spreken is niet moeilijk!
    Ontdek de schoonheid van de Franse taal met persoonlijke lessen die passen bij uw doelen en leerstijl! Met jarenlange ervaring in internationale omgevingen bied ik een aanpak die gestructureerd leren combineert met echte taaltoepassingen. Of u nu uw conversatievaardigheden wilt verbeteren, Frans wilt beheersen voor professioneel gebruik of u wilt voorbereiden op examens, mijn lessen zijn aanpasbaar, boeiend en gericht op het helpen van u om vloeiend te worden. Ik kan middelbare scholieren helpen de taal beter te begrijpen en de lesstof beter af te stemmen op de situatie in een groot klaslokaal. Zo krijg je het zelfvertrouwen dat je nodig hebt om de lesstof goed te kunnen volgen! Wat u krijgt: *Interactieve lessen die het vertrouwen in spreken, luisteren, lezen en schrijven vergroten *Culturele inzichten en taaltips die het begrip en de retentie verbeteren *Een flexibel en ondersteunend leertempo dat geschikt is voor zowel beginners als gevorderde studenten Ga met mij mee op reis naar vloeiend en zelfverzekerd Frans. Laten we leren leuk en lonend maken!

    Narayan
    Biologiebijles voor studenten van IGCSE-, GCSE-, S5-, secundair of gelijkwaardig niveau
    Biologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level). Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften. Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal. Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren. Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten. Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau. Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau. Momenteel geef ik les: 1. GCSE-studenten 2. IGCSE-studenten 3. IB-studenten 4. Europese scholieren 5. Studenten op AS / A-niveau Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen: 1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten) 2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten) 4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten) 5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student) 7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student) 8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten) 9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling) 10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student) 11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student) 12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student) Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen. Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!

    Sandhya
    Franse lessen voor volwassenen (niveau A1 - C1), privé- en groepslessen
    Ik creëer een leerervaring (inhoud en tempo) die is aangepast aan uw behoeften: vloeiend spreken, voorbereiding op de DELF/DALF-test, gesprekken om te helpen bij reizen of verhuizen, of gewoon het plezier om te praten over onderwerpen die u interesseren. We kunnen onze lessen in een ontspannen sfeer volgen, waarbij we genieten van verschillende aspecten van het leren van een taal. Het gaat niet alleen om het onthouden van complexe vervoegingen! Ik werk met verschillende online bronnen, die allemaal met je worden gedeeld na de les. Voor structuur en om de voortgang te meten, werk ik ook met bepaalde boeken, afhankelijk van het niveau en de vereisten. Tenzij je je wilt richten op specifieke vaardigheden, probeer ik spreken en luisteren op te nemen tijdens de sessie, terwijl lees- en schrijfoefeningen als huiswerk worden gegeven. Grammaticapunten worden behandeld wanneer ze ter sprake komen.

    Lucie
    Franse lessen (online)
    Hallo, ik ben Lucie en ik wil je graag helpen Frans te leren, of je nu helemaal opnieuw begint of je kennis wilt verbeteren. Ik vind het leuk om mijn studenten aan het woord te krijgen, omdat ik geloof dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Tijdens de eerste les bespreken we zowel uw doelstellingen als uw niveau, zodat ik een les voor u kan samenstellen. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, winkelen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je gemiddeld bent, geven we ook lessen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. De lessen vinden plaats via Zoom of Google Meet. Voordat u een les boekt, verzoeken wij u mij een bericht te sturen om de beschikbaarheid te bevestigen.

    Marcel
    Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)
    Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.

    Camille
    Franse conversatie, grammatica, spelling en examens
    Hallo, Mijn naam is Camille, ik ben geboren in Frankrijk, heb daar 40 jaar gewoond en sinds 2012 woon ik in Nederland. U wilt de basis van het Frans leren, uw Frans verbeteren, van plan zijn om in een Franstalig land te gaan wonen of u voorbereiden op een examen, aarzel dus niet om een beroep te doen op mijn diensten. Mijn doel is om u vooruit te helpen, u te helpen uw examens te halen en vooral om u te helpen Frankrijk, zijn cultuur en zijn gebruiken te ontdekken. Tot snel!

    Laurie
    Fide voorbereiding (Zwitserland nationaliteit, permis C)
    Ik ben een Franse inwoner. Ik heb een speciale cursus gemaakt om alle inhoud van Fide Exam in 30 lessen (spreekles) te bestuderen naast een huiswerkprogramma (voor het schrijf- en luistergedeelte van het examen). Mijn klas is leuk en bevatte een applicatie om je woordenschat op je smartphone te bestuderen.

    Georgette
    Vertalingen privé, bedrijven en voor schoolgebruik
    Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt. Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.