facebook

Privélessen in Maisons‑Laffitte

Vind je perfecte leraar in Maisons‑Laffitte.
Leer met onze leraren bij u thuis of bij de leraar.

0 leraren in mijn favorieten
|
+

1 leraar in Maisons‑Laffitte

Betrouwbare leraar: Doei! Ik geef al twaalf jaar Italiaans. Ik heb privé les gegeven en aan taalscholen zoals La Scuola Italiana del Greenwich Village in New York en ItalCultura, de school van het Italian Cultural Institute of Chicago. Tijdens de eerste paar lessen zal ik ervoor zorgen dat je de tools hebt om alle klanken van de Italiaanse taal uit te spreken en te herkennen. Deze stap is essentieel! En het zal alles achteraf gemakkelijker maken. Als ik Italiaans geef, probeer ik alle dingen te vermijden die ik als taalstudent haatte. We zullen echte liedjes, echte literatuur gebruiken, echte gesprekken voeren en verhalen vertellen. Als je al je zintuigen aanspreekt, is het gemakkelijker om je geest ontspannen te houden en nieuwe woorden te onthouden. Ik zal mijn materialen aanpassen aan uw interesses, behoeften en gewenst tempo. En omdat u van een native Italian leert, leert u ook over de Italiaanse cultuur en geschiedenis. Je zult een manier van denken absorberen, niet alleen grammaticale regels. Ik spreek een heleboel talen, dus ik weet het een en ander over hoe vervelend taallessen kunnen zijn. Mijn angstaanjagende leraar Frans op de middelbare school liet ons dezelfde nepdialoog uit een heel slecht boek ad nauseam herhalen, keer op keer. Sommige van die dialogen staan in mijn geheugen gegrift: “Bonjour, je m'appelle Richard Drapeau, je viens du Canada, je suis Canadien...” Als ik Italiaans les geef, probeer ik alle dingen te vermijden die ik haatte als taalstudent. We gebruiken echte liedjes, echte literatuur, doen een echt gesprek en vertellen verhalen en we gaan door op 'praatwandelingen', omdat wanneer je je zintuigen inspireert, het gemakkelijker is om je geest ontspannen te houden en nieuwe woorden te onthouden. Ik studeer Lingue e Letterature Straniere (vreemde talen en literatuur) van Università Roma Tre (gelijk aan een Amerikaanse MA) en een master of Fine Arts in interdisciplinaire kunst en media van Columbia College Chicago. Ik schreef een scriptie over het vertalen van een lang episch gedicht van WH Auden en ik probeerde op een paard door Amerika te rijden.
Italiaans
star icon
active star icon
(12 recensies)
Tanguy - Leuven, België33€
Betrouwbare leraar: Welkom bij mijn bijleslessen, waar leren geen grenzen kent en kennis met passie en zorg wordt gekoesterd! Ik bied bijles in het Engels, Frans, Nederlands, Wiskunde en Wetenschappen, gegeven door mij, een ervaren docent met een sterke academische achtergrond in techniek en een liefde voor muziek. Mijn onderwijsfilosofie draait om een stapsgewijze benadering, waarbij ik ervoor zorg dat elk concept grondig wordt begrepen voordat ik verder ga. Ik moedig kritisch denken en creativiteit aan, waardoor studenten in staat worden gesteld om op hun capaciteiten te vertrouwen en onafhankelijk denken te ontwikkelen. Mijn persoonlijke succesverhaal illustreert mijn overtuiging dat iedereen kan uitblinken met de juiste mentaliteit en vastberadenheid. Letterlijk iedereen. Van worstelen met wiskunde tot de beste leerling van mijn klas worden, mijn ervaring bewijst dat ambitieuze doelen en effectieve studiestrategieën opmerkelijke resultaten opleveren. Tijdens mijn bijleslessen creëer ik een koesterende en ondersteunende omgeving, waarbij ik mijn lesmethoden afstem op de behoeften van elke student. Onze inzet gaat verder dan het verbeteren van academische prestaties; Ik streef ernaar om een levenslange liefde voor leren en zelfverbetering bij te brengen. Ga mee op deze verrijkende leerreis, waar ambitie en toewijding samensmelten tot grote hoogten. Of je nu een jonge student bent die graag nieuwe concepten wil begrijpen of een tiener die streeft naar academische excellentie, wij zijn er om je bij elke stap te begeleiden en te ondersteunen. Ontketen uw potentieel en maak van leren een bevredigende ervaring met onze bijlesactiviteiten!
Wiskunde · Wetenschap · Frans
star icon
active star icon
(2 recensies)
Kyra - België72€
Betrouwbare leraar: NL Ik bied twee dingen aan: 1) Basiscursus camera acteren (Beginner/Intermediair): Hoe draag ik mij voor de filmcamera? Wat is het verschil tussen acteren in een film van acteren op het podium? Waar moet ik op letten? Wat zijn de geheimen van castings? En wat moet ik weten? Aan de hand van een fictieve casting gaan we samen onderzoeken hoe jij overkomt op het scherm. We gaan een scène analyseren en werken met verschillende cameratechnieken zoals het toepassen van verschillende beeldformaten, luisteren, reageren en denken op scherm zodat jij vol vertrouwen de (volgende) stap kunt zetten in de wereld van het camera acteren. 2) Spelcoaching ter voorbereiding van een auditie of draaidag (Beginner/gemiddeld/gevorderd): Ik coach je bij het voorbereiden van een monoloog/scène voor een auditie of een draaidag. Ik fungeer graag als gids voor je eerste stappen in de wereld van het (camera) acteren en auditie doen. NL Ik bied twee dingen aan: 1) Basiscursus camera-acteren (Beginner/Gevorderd): Hoe acteer ik voor de filmcamera? Wat is het verschil tussen acteren in een film of acteren op het podium? Waar moet ik op letten? Wat zijn de geheimen van het doen van castings? En wat moet ik weten? Aan de hand van een fictieve casting gaan we samen onderzoeken hoe jij overkomt op het scherm. We gaan een scène analyseren en werken met verschillende cameratechnieken zoals het toepassen van verschillende beeldformaten, luisteren, reageren en denken op het scherm zodat je vol vertrouwen de (volgende) stap in de wereld van schermacteren kunt zetten. 2) Acteercoaching ter voorbereiding op een auditie of draaidag (Beginner/Gevorderd/Gevorderd): Ik coach je bij het voorbereiden van een monoloog/scène voor een auditie of draaidag. Ik begeleid je graag bij je eerste stappen in de wereld van (camera)acteren en audities.
Acteren
Resultaten aan het tonen 126 - 150 van 3115126 - 150 van 3115

Onze leerlingen from Maisons‑Laffitte beoordelen hun leraren.

Om de kwaliteit van onze leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from Maisons‑Laffitte om ze te beoordelen.
Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.8 van 5 op basis van 295 beoordelingen.

viool / altviool lessen met een professionele leraar voor alle leeftijden (Amsterdam)
Aida
rating star
rating green star
Ben begonnen met vioollessen bij Aida. Een heel lieve, geduldige vrouw die weet waar ze het over heeft, en doet wat ze belooft. Aida is een professional. Door Aida krijg ik er vertrouwen in dat het me gaat lukken om viool te kunnen spelen, wat erg fijn is na de twijfels die ik had. Haar manier van lesgeven, de opbouw van de lessen vind ik heel goed en prettig. Ze pakt gelijk alle gebieden op en is duidelijk. De ruimte waar ze de lessen geeft is ook fijn. Kortweg: vijf sterren voor Aida!
Beoordeling door CARLA
Praktisch frans (Amsterdam)
Susan
rating star
rating green star
Mijn eerste conversatieles begon direct bij binnenkomst - we doen alles in het Frans. Susan is uitnodigend en aanmoedigend. Ze laat je geduldig zoeken naar de juiste woorden, helpt als je echt vastloopt, en daarna geeft ze goede opbouwende feedback en verbeteringen. Het is hard werken maar ik heb in die eerste les al veel geleerd en al wat meer zelfvertrouwen gekregen bij het Frans spreken. Meteen de volgende les gepland!
Beoordeling door KOOSJE
Wiskunde (Calculus & Algebra), Wetenschappen en Talen bijles aan school- en universiteitsstudenten - CESS, Baccalauréat, IB, Cambridge, EB (Leuven)
Tanguy
rating star
rating green star
Ik heb Franse les bij Tanguy, en het bevalt enorm! Hij heeft een rustige manier van uitleggen, fouten mogen gemaakt worden en ik voel mij erg op mijn gemak. Op vragen word meteen ingespeeld en word er uitgebreid uitgelegd. Wat ik ook prettig vind is dat hij mij uit mijn comfort zone trekt, door dat ik zelf na moet denken en (ookal fout) zinnen te maken. En dat helpt mij enorm. Ik blijf nog even plakken bij Tanguy. ;)
Beoordeling door ROMY
map iconKaart