van20.00EUR/ h
Spaans, als tweede, moderne en internationale taal.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Beste studenten,Ik heb het genoegen om bij u te zijn en u kennis te laten maken met de rijkdom van de Spaanse taal, een internationale, warme en vriendelijke taal.
Op mijn reis met jou zal ik proberen je het beste van mijn kennis aan te bieden met een dosis creativiteit om de uitdrukking en vloeiendheid van deze nieuwe taal naar onze intellectuele coördinaten te brengen.
We zullen samen doelstellingen ontwikkelen, we zullen er samen in slagen de moeilijkheden op onze reis te overwinnen en we zullen wederzijds vertrouwen hebben in onze roeping, die roeping die ons ertoe brengt gemotiveerd en vol hoop een pad te bewandelen. Communicatie is essentieel en wij als sociale wezens hebben het nodig om onze erfenis met onze gemeenschap te begrijpen, dezelfde erfenis die we via een nieuwe taal zullen identificeren.
Ik ben er zeker van dat zowel jij als ik ernaar uitkijken om deze nieuwe fase in ons leven te beginnen met het vaste besluit om positieve ervaringen en aangename herinneringen te creëren.
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Eigen laptopLocatie
Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam, Nederland








|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Spaans |
Over
Mijn ervaring als docent is vooral gebaseerd op mijn ervaring met contactloze lessen (lessen via ZOOM, Facebook, WhatsApp en Skype).Na bovenstaande werk ik als toeristengids in Amsterdam en omstreken, mijn werk als gids geeft me ervaring om met groepen, individueel of privé te werken, ik bied verschillende tours aan in onderwerpen als geschiedenis, kunst, cultuur, filosofie, terwijl we bewonderen met onze toeristen landschappen, monumenten, musea, kerken, etc., van onze mooie stad.
Ik heb mijn Secondary school afgerond aan de Canadian School in Bogotá, Colombia, waar ik een algemeen gemiddelde van 9,5 behaalde voor vakken als Geschiedenis, Aardrijkskunde, Scheikunde, Filosofie, Engels, enz.
Ik vervolgde mijn universitaire studie aan de Katholieke Universiteit van Rome, in Sociale Wetenschappen, waar ik een baccalaureaat van twee jaar voltooide, eindigend met een diploma en een gemiddelde van 8,5 in vakken als Politieke Geschiedenis, Demografie, Statistiek, Culturele Antropologie, Communicatie, enz.
Ik vervolgde mijn studie Sociale Wetenschappen aan dezelfde universiteit, nog 3 jaar om mijn LICENSE in Sociale Wetenschappen te halen. Mijn gemiddelde was een 9, voor vakken als Sociale Psychologie, Demografie, Sociologie, Media, Geschiedenis, Politiek, Culturele Antropologie, Economie, enz.
Ik sloot mijn studie af met een afstudeerscriptie waarin ik schriftelijk een 9,2 en mondeling een 9,0 behaalde.
Ik deed mijn afstudeerscriptie in Sociale Sociologie, met onderzoek naar "Studies van de Toekomst".
In dezelfde periode dat ik afstudeerde in Sociale Wetenschappen, schreef ik me in aan de filmschool van Rome, waardoor ik mijn studies afwisselde tussen Sociologie van Communicatie en Film. Op de Filmschool legde ik me toe op het karakteriseren van personages en het schrijven van teksten, mijn gemiddelde was een 9, in vakken als Filmgeschiedenis, Camera's, Montage, Belichting, Script, Filmfilosofie, etc.
Ik vervolgde mijn studie aan de Universiteit van Amsterdam, bij de faculteit Geesteswetenschappen waar ik een jaar Nederlandse Taal heb gestudeerd.
Ik vervolgde mijn studie Nederlandse Taal aan het ROC in Amsterdam, 4 diploma's behalen in 4 verschillende vakken:
Schrijven: Niveau 5
Lezen: Niveau 4
Luisteren: Niveau 4
Spreken: Niveau 4
STAGE:
Tot slot deed ik een Stage op een lokale televisie in Amsterdam, als presentator en redacteur in het Nederlands van televisieprogramma's voor Amsterdam Noord, programma's met nieuws, cultuur, politiek, economie, kunst, etc.
Andere Studies:
Tijdens de Coronavirus-periode volgde ik een online cursus over "Social Media" bij het DDF Agency in Milaan (Italië) en een andere ook online over "Kostuumontwerp voor film en televisie" aan de Domestika School in Madrid (Spanje).
Om de Spaanse literatuur te bestuderen moeten we in gedachten houden dat deze zeer breed is, aangezien deze de literatuur van meer dan 20 landen omvat. Daarnaast zijn er gebeurtenissen als: kolonialisme, onafhankelijkheid, de 19e eeuw, de 20e eeuw, we hebben het modernisme en vooral de zogenaamde ‘boom’, die de beweging zal zijn die Spaans-Amerikaanse literatuur aan de wereld bekend zal maken en die maken tot op heden een briljante ontwikkeling mogelijk. Naast de bijzondere omstandigheden rond deze literatuur, zoals de opname van alle Amerikaanse landen die Spaans als moedertaal hebben, moeten we onszelf in de 20e eeuw plaatsen; Dat wil zeggen, het is op deze datum dat het land zijn eigen stem verkrijgt door een volledig einde te maken aan zijn afhankelijkheid van het Spaanse koloniale rijk en uiteindelijk het feit te benadrukken dat de term ‘Spaans-Amerikaanse literatuur’ een groot aantal landen omvat met opmerkelijke geografische, culturele en sociaal-economische verschillen; Dit alles zal aanleiding geven tot een opmerkelijke diversiteit aan werken en stijlen. Het is de gemeenschappelijke taal, Spaans, die hen allen in staat stelt om verenigd te zijn en te spreken over Spaans-Amerikaanse literatuur met vergelijkbare kenmerken en trajecten.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Maribel snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | ||||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | ||||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | ||||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | ||||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | ||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | ||||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | ||||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | ||||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | ||||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | ||||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | ||||
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | ||||
17 | Maandag om 17:00 | Dinsdag om 17:00 | Zaterdag om 17:00 | ||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Les via webcam
van 30€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds mei 2023
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | Maandag om 5:00 | Dinsdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | ||||
6 | Maandag om 6:00 | Dinsdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | ||||
7 | Maandag om 7:00 | Dinsdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | ||||
8 | Maandag om 8:00 | Dinsdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | ||||
9 | Maandag om 9:00 | Dinsdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | ||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | ||||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | ||||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | ||||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | ||||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | ||||
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | ||||
16 | Maandag om 16:00 | Dinsdag om 16:00 | Zaterdag om 16:00 | ||||
17 | Maandag om 17:00 | Dinsdag om 17:00 | Zaterdag om 17:00 | ||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Les via webcam
van 30€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Merijn
Bijles/toetsvoorbereiding Geschiedenis (Aan huis, online of bij mij thuis!)Heb je moeite met Geschiedenis? Ik kom je redden!
Geschiedenis is een vak met veel vragen, waar men veel van kan leren. Vragen over het verleden, of juist vragen die gaan over het heden.
Ik ben Merijn, 20 jaar, en student aan de opleiding Geschiedenis op de Vrije Universiteit van Amsterdam. Vanaf de bassischool al, ben ik geinteresseerd in het vak. Daarnaast spendeer ik veel vrije tijd aan het lezen van vakgerelateerde boeken en het kijken van programma's, documentaires, etc..
Ik heb het vak geschiedenis gevolgd op het Atheneum en ben hier uiteindelijk ook voor geslaagd. Ik had hierbij vooral nog wel is moeite met het beantwoorden van vragen op mijn toets. Ik schreef vaak 8 kantjes vol om er maar zeker van te zijn dat ik tenminste íets goed had, haha. Het geven van gevatte, relevante antwoorden zijn hierbij erg belangrijk, en dit heb ik in de loop van de jaren geleerd te beheersen.
Ik kan helpen met vragen van bassischool niveau, tot 6e jaars VWO, waarin het niet uitmaakt over welke periode uit de geschiedenis dit gaat. Daarnaast kan ik helpen met lesstof die aangeboden wordt door jouw school, maar ik kan ook zelf materiaal meenemen of andere vragen stellen, waardoor het misschien net wat beter te begrijpen is.
Hopelijk spreek ik jou aan, want ik sta altijd klaar om vragen te beantwoorden en jou naar een beter cijfer of een betere beheersing van het vak te helpen! Als er behoefte is aan een kennismaking kan dit zeker. Gezellig! En aarzel ook niet om buiten de lestijden me een appje te sturen als je een dringende vraag hebt! :)
Lotte
Bijles en begeleiding Engels, Nederlands, NT2, Literatuur, Geschiedenis, Psychologie, Filosofie van PO tot MA-scriptieNa een roerige carrière in de media, de marketing en de GGZ, ben ik nu weer terug bij mijn roots in het onderwijs.
Ik ben zeer deskundig en was een academisch succesnummer, maar ik werk niet alleen maar met HBO- of WO-studenten. Ik verzorg net zo goed lessen in het basisonderwijs, VMBO, MBO, HAVO en VWO. Hieronder vindt u een overzicht van welke vakken ik onderwijs en op welk niveau. :
PO: Schrijven, lezen, spreekvaardigheid, geschiedenis, Engels.
Engelse taal- en letterkunde: t/m WO-scriptiebegeleiding
Psychologie: t/m WO-scriptiebegeleiding.
Filosofie: t/m WO-scriptiebegeleiding
Nederlands: t/m 6VWO
Geschiedenis: t/m 6VWO.
Lees- en schrijfvaardigheid: alle niveaus
Presentatie en spreekvaardigheid: alle niveaus
Persoonlijke ontwikkeling: alle niveaus.
Maar ik heb mijn pupillen meer te bieden dan alleen maar vakkennis. Ik ben ook onderlegd en ervaren in coaching, en begeleiding, dus ik ben niet zomaar een docent, maar expert in persoonlijke ontwikkeling. Als therapeut weet ik dan weer om te gaan met leer- of andere problemen, van welke aard dan ook. Ik lever dus maatwerk, bij kinderen zowel als jongeren en volwassenen
Hoe ziet een les van mij er dan uit? Nou, dat is altijd weer een verrassing en nooit saai! Mijn uitgangspunt is coaching, dus ik werk allerleerst aan een goede band en het ontwikkelen of versterken van het vertrouwen in de eigen capaciteiten, ofwel Empowerment. Alle andere dingen komen daarna. Een les van mij is verder afwisselend, met relatief korte, maar heel intensieve leermomenten, en daar tussendoor kleine pauzes met wat afleiding.
Dat kan een gesprekje over wat anders zijn, of een grap, of een anekdote.Daarmee haal je het allerbeste uit je concentratie en blijft de stof behapbaar. Ik werk ook vaak met muziek, of gedichten, of schilderijen die samenhangen met de lesstof, dan blijft het beter hangen en het is gewoon harstikke leuk. Ik ben heel inventief en origineel, dus bij mij word je iedere les meesgesleept in een avontuur!
Paul
Leer Vlaams/Nederlands met gemak en met een ervaren leraarMijn naam is Paul en ik ben docent Nederlands en Engels. Oorspronkelijk kom ik uit Antwerpen - België, waar ik ook heb gestudeerd, maar ik woon al een aantal jaar in Spanje. Ik ben inmiddels ruim 10 jaar docent en specialiseer me in Nederlands (en Engels) als tweede taal. Ik heb gewerkt voor verschillende Nederlandse (taal)organisaties, zoals de Nederlandse school in Barcelona en de Stichting Nederlandse Taal en Cultuur aan de Costa Blanca.
Ik heb ervaring met bijna alle niveaus en leeftijden, hoewel de meeste studenten hoogopgeleide mensen zijn die in België of Nederland willen werken en de taal in korte tijd willen leren. Ook heb ik ervaring met het voorbereiden op officiële examens en inburgeringsprogramma's.
De laatste jaren heb ik mij gespecialiseerd in het geven van online lessen. Dit is vooral handig voor studenten die weinig tijd hebben, maar toch efficiënt de taal willen leren.
Ik bied altijd een lespakket op maat aan – niet iedereen heeft dezelfde behoeften en doelen. Of je nu al wat Nederlands kent of helemaal vanaf nul moet beginnen, ik zorg ervoor dat je vanaf de eerste les Nederlands leert en gebruikt!
Montse
Spaanse lessen voor kinderen (+3) en volwassenen (moedertaal)Ik bied mezelf aan als docent Spaans.
Ik ben Spaans, ik ben moedertaal en ik woonde bijna 11 jaar in Nederland.
Bent u van plan naar Spanje of Zuid-Amerika te gaan? Ben je geïnteresseerd in het leren van Spaans? Ik kan je helpen!
Ik heb 8 jaar ervaring.
Voor kinderen (+3) en volwassenen, privélessen en conversatie.
Leren luisteren, spreken, lezen en schrijven.
Ik kan ook lessen bij u thuis geven.
Ik bied mijn aan als Spaanse lerares. Ik ben Spaans en woon al bijna bijna jaar in Nederland.
Voor bebeginners t / m gevorderden.
Zowel kinderen als volwassenen.
Voor Spaans staatsexamen (DELE). Professionel, priveles en conversatie.
Leren kijken, spreken, lezen en schrijven.
Ik kan ook lessen bij u thuis geven.
Elka
Leer Spaans met de beste leraar! 20 jaar ervaring -Wilt u graag Spaans spreken met zelfvertrouwen, vloeiendheid en plezier? Dan ben ik de juiste persoon om u te helpen uw taaldromen te verwezenlijken! Met meer dan 20 jaar ervaring in het lesgeven in 10 landen op 3 continenten heb ik een volledig gepersonaliseerde lesaanpak ontwikkeld die zich aanpast aan UW behoeften en doelen.
Waarom bij mij studeren?
1. Privélessen, zowel online als in persoon.
2. Een dynamische, communicatiegerichte methode waarmee u vanaf dag één aan het praten bent.
3. Meer dan 20 jaar ervaring in het lesgeven van Spaans aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
4. Solide academische achtergrond: ik heb een masterdiploma in Germaanse talen, een masterdiploma in Spaans en voortdurende trainingen, waardoor ik u de beste lesmethodes kan bieden.
5. Ik heb met studenten uit verschillende culturen gewerkt, van de jungle van Peru tot de olifantenparken van Thailand. Ik weet hoe ik leren relevant en verrijkend kan maken!
Mijn passie voor lesgeven is niet alleen een baan, het is mijn roeping en het geeft mij elke dag energie. Bent u klaar om uw droom om Spaans te spreken waar te maken? De eerste les is gratis! Je leert niet alleen een taal, maar je opent ook deuren naar nieuwe ervaringen en culturen.
Wacht niet langer! Neem vandaag nog contact met mij op en begin uw reis naar vloeiend Spaans. De toekomst ligt binnen uw bereik en ik begeleid u bij elke stap!
Uw droom om Spaans te spreken begint hier en nu!
Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen.
We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur.
Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen.
Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!
Georgette
Duits , Engels, Frans en Spaans voor beginnelingen, gemiddeld en gevorderdenIk help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
Emilia
Spaanse lessen voor volwassenen en kinderen in uw eigen tempo en gemakHallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Erika
Inheemse Spaanse leraar - Kom Spaans met mij leren en oefenen!¡Hola a todos/as! ¿Cómo estáis? Com esteu?
Hello to everyone and nice to meet you! I'm a native spanish and wish to offer you classes to learn my native languages. ¿Necesitas ayuda o práctica con el español o el catalán? If you do need help, or want to learn and practice spanish or catalan, then contact me! I'd love to help you.
Students of all ages and levels are welcome: ¡desde principantes a alumnos avanzados! Both online and in person.
We will be practising spanish from the first class. And we'll be serious, yes, but also have fun. The beginning might be difficult, but in the end, you will impress yourself. ¡Intentémoslo!
Fiorella
Spaans Les voor beginners volwassenen en kinderen.Leer Spaans en Word Onderdeel van een Wereldwijde Gemeenschap van 559 Miljoen Sprekers!
Spaans is de tweede meest gesproken taal ter wereld, met maar liefst 559 miljoen mensen die het spreken. En jij kunt daar een van zijn! Of je nu naar een Spaanssprekend land reist, nieuwe mensen wilt ontmoeten, of gewoon je persoonlijke vaardigheden wilt uitbreiden, het leren van Spaans opent talloze deuren voor jou.
Spaans leren hoeft helemaal niet ingewikkeld te zijn. We kunnen eenvoudig beginnen met de meest nuttige en veelvoorkomende zinnen die je in het dagelijks leven kunt gebruiken. Denk aan: "Goedemorgen", "Goedenavond", "Dank u" en "Tot ziens". Dit zijn de basis die je meteen in de praktijk kunt brengen!
Gigi
Spaanse lessen voor beginners - Grammatica en conversatieSpaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!
Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.
Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.
Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDENLeer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!
Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.
In de lessen behandelen we:
Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.
Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
Virginia
Spaans voor beginners, opfris cursus en conversatieWil je Spaans leren op een simpele manier?
Neem contact met mij op.
We maken een plan samen wat je gaat leren
Bij de eerste les ga je leren om zelf te voorstellen.
Bij de tweede les leer je om vragen te stellen en extra informatie geven over jou.
Bij de derde les kan je voorkeur geven, over vakantie praten, vervoer, slaapplaats
Bij de vierde les gaan we boodschappen doen in het Spaans en vragen prijzen
Tanya
Italiaans en Spaans met een polyglot (8 talen) en professionele taalcoachHoi! Ik ben Tanja.
Ik ben geboren in Italië, maar heb de laatste twee jaar van mijn leven de wereld rondgereisd, voornamelijk in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten en Centraal-Azië, waar ik op afstand heb gereisd en gewerkt.
Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen en panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een taaldiploma, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoach betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe talen leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik, na jaren studeren, polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn grootste passie is het leren van andere talen. Vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal begrijpen. Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)